Top Kazinotë Live & Lojërat me Tregtarë Real të Drejtpërdrejtë 2023

Zbuloni kazinotë më të mira me tregtarë real të drejtpërdrejtë në tavolinat e transmetuara live në pajisjen tuaj. Shijoni bonuset me para të vërteta dhe një përzgjedhje magjepsëse lojërash live nga blackjack në poker, ruletë dhe sic-bo. Filloni me udhëzuesin tonë të kazinosë live.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
Royal Vegas Casino
9.7

Deri në €1200 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
96.14%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Disa jackpote të mëdha progresive.

Top shërbim i mbështetjes së konsumatorëve.

Valuta të shumta në një llogari.

Mbështeten Kriptovalutat e shumta.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një nga kazinotë më të besuara online, reputacion të shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Lojërat e tavolinave multi-hand janë në dispozicion.

Mbështetje fantastike e konsumatorëve.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Mundësi për të luajtur pa shpenzim apo regjistrim.

Ueb faqet e optimizuara mobile.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re
Mozzart Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

BONUS400

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.4
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
Platinum Play Casino
9.3
Norma e Fitimit
95.85%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
I preferuar
All Slots Casino
9.3
Norma e Fitimit
96.23%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
JackpotCity Casino
9.7
Norma e Fitimit
97.84%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1600 në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shijoni një Përvojë Reale si në Vegas me Top Kazinotë e Rekomanduara me Tregtarë të Drejtpërdrejtë
100% Siguri & e Mbrojte
Rishikimet e Ekspertit të Pavarur
Përdorni udhëzuesin tonë për të gjetur kazinotë më të mira online për lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe lojëra TV.
Përvojë Autentike

Merrni një emocion të përsosur dhe të lokalizuar të Kazinosë Live nga kudo dhe në çdo kohë.

Shumëllojshmëri Lojërash

Shijoni një përzgjedhje të madhe të lojërave live me cilësi të lartë nga ofruesit më të mirë të Kazinosë Live.

Bonuset e Kazinosë Live

Përfitoni para nga përfitimet ekskluzive të tregtarëve të drejtpërdrejtë për të rritur përvojën tuaj të basteve live.

Përmbledhje

Kazinotë me tregtarë të drejtpërdrejtë kanë qenë ndër faqet më të njohura online që nga fillimi i tyre në mesin e viteve 2000. Me kazinotë e tregtarëve të drejtpërdrejtë, ju shkurtoni kostot e ndërmjetësimit dhe ato shtesë të udhëtimit dhe merrni përvojën e vërtetë autentike të kazinosë nga shtëpia juaj. 

Kazinotë e tregtarëve të drejtpërdrejtë transmetohen live nga kazinotë ose studiot me bazë tokësore për të përmirësuar përvojën dhe për të lejuar komunikimin midis lojtarëve dhe tregtarëve 

Me lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë, ju mund keni atë ndjenjën si të uleni në një tavolinë të vërtetë kazinoje kur filloni një variant të lojës me tregtarë të drejtpërdrejtë. Dhe më e mira është se përvoja me tregtarin e drejtpërdrejtë është në dispozicion në të gjithë desktopët, tabletët dhe pajisjet celulare. Sigurimi i një eksperience autentike të kazinosë me tregtar të drejtpërdrejtë mund të shijohet nga kudo dhe në çdo kohë. 

Si Funksionojnë Kazinotë Live

Kazinotë me tregtarë të drejtpërdrejtë janë mjaft të ngjashme me kazinotë e rregullta online, përveçse kanë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Do të vini re se ndërfaqja e ueb faqes duket pothuajse e njëjtë në krahasim me kazinotë tradicionale online. Ju ndoshta do të përdorni butonat në fund të zonës së lojës për të vënë bastet tuaja. 

Dallimi i madh midis stileve të lojës është se në vend që bastet të jenë një procedurë automatike, një tregtar i drejtpërdrejtë do të punojë me bastet, shpërndarjen e kartave dhe do të përdorë mekanika të tilla si rrotullimi i rrotës së ruletës. 

Prania e një tregtari të drejtpërdrejtë ju lejon të ndjeni atë kazino të vërtetë si në Vegas sikur të ishit ulur në një kazino fizike. 

Një përfitim tjetër është se tregtari i drejtpërdrejtë që transmeton lojën gjithashtu do të bisedojë me ju për një përvojë më të personalizuar bastesh, dhe në disa kazino, ju mund t’i lini bakshish edhe tregtarëve.

A e Keni Ditur? Kur luani në kazino Live, ju luani së bashku me lojtarët e tjerë të kazinosë nga e gjithë bota, duke shijuar pak shoqëri me ta dhe me tregtarin.

Një Sërë Tavolina të Ndryshme & Lojëra Live për të Zgjedhur

Me kazinotë e tregtarëve të drejtpërdrejtë, nuk do të keni mundësi të zgjidhni vetëm nga variantet më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë që ekzistojnë sot. Mund të provoni disa tavolina të reja dhe ekskluzive nëpërmjet desktopit, tabletit ose pajisjes tuaj celulare. 

Kazinotë kryesore live kanë studio të dedikuara si Evolution Gaming që u ofrojnë atyre një sërë lojërash tavoline unike dhe të markës dhe tregtarë të drejtpërdrejtë. Ky tipar i tregtarit të drejtpërdrejtë 'të personalizueshëm' u mundëson kazinove të shtojnë një prekje personale në lojërat e tyre. Do të gjeni gjithashtu shumë promocione speciale në këto kazino. 

Pavarësisht se ku jeni në botë ose çfarë gjuhe flisni në shtëpi, ka gjithmonë kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë me tavolina tregtarësh që flasin gjuhën amtare. Lokalizimi është përgjithësisht një veçori specifike në kazinotë live për rajonin. Kazinotë e tjera të drejtpërdrejta do të kenë një sërë tavolinash vendase për të zgjedhur, por gjithmonë mund të gjeni tregtarë që flasin anglisht.

Këtu janë disa nga lojërat që mund të gjeni në Kazinotë Live. Nga blackjack live në sic bo, variantet më tipike të lojërave live shfaqen më poshtë:

 • Blackjack (Përfshirë VIP Blackjack, Perfect Pairs, Pre-Decision, Blackjack Party, Common Draw Blackjack dhe Bet Behind Blackjack)
 • Baccarat (Përfshirë Speed Baccarat, Mini Baccarat, Punto Banco, Squeeze dhe Control Squeeze) 
 • Ruleta (Përfshirë Evropianen, Francezen dhe Amerikanen klasike plus versione specciale siç është Immersive Roulette, Double Ball Roulette, Double Wheel Roulette, Speed Roulette , La Partage, Sizzling Hot, Auto Roulette, Ra, Dual Play, Dragonara Slingshot dhe Golden Ball)
 • Dream Catcher
 • Hold'em (Përfshirë Casino Hold ‘Em, Live Hold ‘Em Pro dhe Ultimate Texas Hold ‘Em)
 • 3 Card Poker
 • Texas Hold'em
 • Stud Poker
 • Football Studio
 • Caribbean Stud Poker
 • Lightning Roulette
 • Blackjack Common Draw
 • Omaha Hi-Lo
 • Sic Bo (Përfshirë Grand Hazard, Chuck-a-luck)

Si të Zgjidhni Kazinonë më të Mirë me Tregtar të Drejtpërdrejtë

Do të ishte më mirë të merrni parasysh disa gjëra kur kërkoni për kazinonë më të mirë me tregtar të drejtpërdrejtë. Duke ditur se çfarë po kërkoni, mund ta bëni më të lehtë gjetjen e një kazinoje më të mirë online për t'iu përshtatur nevojave tuaja..

Kur zgjidhni një kazino me tregtar të drejtpërdrejtë, duhet të keni parasysh shumëllojshmërinë e lojës në dispozicion dhe cilët ofrues softuerësh po mundësojnë kazinonë me tregtar të drejtpërdrejtë. Fatkeqësisht, jo të gjitha kazinotë online kanë një përzgjedhje të madhe të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë pasi gama e lojërave është ende më e kufizuar se llojet e tjera të lojërave në kazinotë online. 

Kazinotë më të mira me tregtar të drejtpërdrejtë do të mburren me një gamë të mirë lojërash mbresëlënëse të drejtpërdrejta. Drejtuesit e industrisë i operojnë këto lojëra, duke përfshirë mbretin e kazinove live të Evolution, Playtech ose Microgaming. Kur zgjidhni një nga ofruesit kryesorë të lojërave live, ju keni qasje menjëherë mbi 50+ lojërat më të mira, që nga lojërat klasike të tavolinës së drejtpërdrejt deri te shfaqjet emocionuese të lojërave të drejtpërdrejta si Deal ose No Deal ose Monopoly Live. 

Ju gjithashtu duhet të kontrolloni limitet e lojës, pasi këto do të ndryshojnë në të gjitha lojërat bazuar në kazinonë me tregtar të drejtpërdrejtë dhe softuerin e përdorur. Gjithmonë kontrolloni për të parë nëse bastet minimale dhe maksimale do të përfitojnë bankrollin tuaj. Një tjetër gjë për t'u marrë parasysh është kompatibiliteti i pajisjes, pasi nuk dëshironi të regjistroheni në një kazino online që nuk funksionon me pajisjen tuaj. 

Nëse nuk jeni të sigurt se ku të filloni, shikoni listën tonë të përditësuar të rekomandimeve të kazinove më të mira me tregtarë të drejtpërdrejtë

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë
Përvojë fizike e lojërave të fatit në shtëpi.
Ndërveproni me tregtarët profesionistë të drejtpërdrejtë.
Lojë e ndershme dhe besim i pashoq.
Ndërveproni me komunitetin e lojërave të fatit.
Mangësitë
Një përzgjedhje e kufizuar e llojeve të lojës.
Lojëra të fatit me ritëm më të ngadaltë.
Përdorimi më i lartë i të dhënave të internetit.

Dallimet e Ofruesve

Ofruesit e Lojërave të Kazinosë Live: Dallimet Kritike, pikat e forta dhe të dobëta midis ofruesve të ndryshëm të lojërave të kazinove live përfshijnë:

Evolution Gaming

Bashkohuni me tavolina dhe lojëra VIP standarde ose me shumë nivele. Shikoni statistikat e lojës suaj në kohë reale, të mbështetura për shumë lojëra. Përveç kësaj, ai ofron shumë lojëra ekskluzive që nuk mund t'i gjeni askund tjetër, duke përfshirë lojërat Live të markës Monopoly dhe Dream Catcher. Ju gjithashtu mund të gjeni lojëra Unique Game Show dhe lojëra televizive.

Microgaming

Microgaming ofron një përzgjedhje të shkëlqyer të lojërave live me tituj lojërash jokonvencionale si Playboy Blackjack dhe Ruletë. Mbani në mend se në dispozicion janë Vetëm tregtarët që flasin Anglisht.

NetEnt Live

Ofron video me transmetim të qartë me cilësi të lartë, grafikë të nivelit të lartë dhe ndërfaqe të përdoruesit. Lojtarët mund të luajnë lojëra në pajisjet Apple dhe Android. Megjithatë, në dispozicion janë vetëm variante live blackjack dhe ruletë.

Playtech

Në dispozicion janë tabelat origjinale në shumë gjuhë janë me një përzgjedhje të madhe lojërash live. Playtech gjithashtu mban licenca të shumta lokale të lojërave.

Ezugi

Ezugi ofron një përzgjedhje të madhe lojërash, duke përfshirë tavolina private të personalizueshme dhe tavolina vendase në shumë gjuhë. Megjithatë, UX mjaft standard.

Extreme Live Gaming

Extreme Live Gaming ofron lojëra live me video transmetim të besueshme dhe me cilësi të lartë, me një shumëllojshmëri të shkëlqyer të lojërave live. Megjithatë, shumica e titujve të tyre janë variante të ruletës. UX është kreativ dhe i jashtëzakonshëm.

Authentic Gaming

Authentic Gaming Transmeton ofron video transmetime direkt nga kazinotë fizike. Ekziston një sasi e konsiderueshme e variacioneve të ruletës, por mbani në mend se në tavolina janë në dispozicion vetëm tregtarët anglisht folës.

Live vs Standard

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë mjaft të njohura, por kjo nuk do të thotë se nuk ka hapësirë për lojëra të rregullta të kazinosë. Këtu janë disa krahasime për të treguar se çfarë ofron secili lloj i lojës.

Lojërat e Kazinosë Live Lojërat e Kazinosë Standarde
Organizuar nga një tregtar i drejtpërdrejtë Lojëra të kompjuterizuara me softuer RNG
Video Live e Transmetuar në kohë reale Lojëra të krijuara nga kompjuteri në kohë reale.
Grafikë dhe zë të pastër Nuk ka veçori të chatit për të biseduar me tregtarët dhe lojtarët e tjerë
Opsione standarde të kufizuara të basteve plus lojëra me limit të lartë të tavolinave VIP Një gamë e madhe opsionesh bastesh nga lojërat me qindarkë deri te lojërat me shuma të larta
Bonuset dhe promocionet speciale të limituara Bonuse dhe promocione speciale duke përfshirë ofertat pa depozitë dhe NWR.

Këshilla

Këtu janë këshillat tona kryesore për zgjedhjen e një kazinoje live. Nga varietetet e lojërave deri te kufijtë e basteve, merrni parasysh këto gjëra si në vijim:

Si i Gjejmë Ne Kazinotë Më Të Mira

Rishikimet e Ekspertëve

Ekspertët tanë shqyrtojnë dhe radhisin qindra faqe të kazinove online dhe të lojërave të fatit, duke e futur çdo faqe nëpër procesin tonë të gjerë të rishikimit, i cili mbulon 12 faktorë kyç.

Validimi i Vazhdueshëm

Ne i verifikojmë rregullisht vlerësimet tona dhe bazën e të dhënave të faqeve të lojërave të fatit për t'i përditësuar dhe validuar informacionet. Përditësimet e vazhdueshme përfshijnë ofertat e bonusit, ndryshimet në terma, licencimin dhe më shumë.

Komentet e lojtarit

Ne shtojmë një shënim kritik të validimit në rishikimet dhe renditjen e faqeve tona të kazinove online dhe lojërave të fatit, duke shqyrtuar vazhdimisht ankesat dhe komentet e lojtarëve.

Si e Bëjmë Vlerësimin

Si i Vlerësojnë Ekspertët Tanë Kazinotë Online dhe faqet e lojërave të fatit: Rishikimi i kazinove është ajo që bëjmë më së miri,dhe ne gjithmonë sigurohemi që të mbulojmë informacionin jetik dhe faktorët themelor. Kur ju do të shqyrtoni se cilën kazino online të zgjidhni, ne do t'ju ofrojmë informacionin më të përditësuar mbi masat e sigurisë të një kazinoje, pagesat, komentet e lojtarëve rreth kazinosë dhe shumë më tepër. Hidhini një sy grafikut më poshtë për më shumë informacione.

Aspektet e marra parasysh gjatë llogaritjes së vlerësimit

Shqyrtimet e ekspertëve tonë do të ndihmojnë për të gjetur kazinotë online më të mirat dhe më të dobishmet. Duke vënë në dukje bibliotekën e lojërave të një kazinoje, opsionet bankare, mbështetjen e klientit dhe të gjithë faktorët më të rëndësishëm që duhen marrë parasysh kur zgjidhni një kazino, ekspertët tonë rishikues e vendosin fuqinë në duart tuaja.
Zbuloni më shumë se si e bëjmë vlerësimin ne

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar

Verde Casino

9.5
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 3994 lojëra në dispozicion

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Përzgjedhje e mirë e ofruesve të lojërave.

Mbështetje për konsumatorë 24/7.

Valuta të shumta në një llogari.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.


Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
12 më shumë
Metodat e Pagesës

120% Bonus i Barabartë deri në €300 + 50 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Po, nëse jeni duke luajtur në një kazino me reputacion me tregtarë të drejtpërdrejtë të licencuar dhe rregulluar nga një autoritet i respektuar i lojërave.

Ka shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, duke përfshirë ruletën live, blackjack, poker, sic bo, baccarat, dragon tiger, fan tan dhe variante lojërash show live.

Po, nëse jeni duke luajtur lojëra me para të vërteta në një kazino me reputacion me tregtarë të drejtpërdrejtë, ju keni mundësinë të fitoni para të vërteta.

Po, shumica e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë janë të shkëlqyera për lojën në celular dhe tabletë, duke përfshirë iPhone, Android, Windows, Web App. Disa kazino celulare me tregtarë të drejtpërdrejt përmirësojnë përvojën në lëvizje duke shtuar karakteristika të veçanta vetëm për celular.

Po, kazinotë kryesore me tregtarë të drejtpërdrejtë kanë një sërë bonusesh dhe promocionesh në dispozicion për lojtarët e rinj dhe ekzistues. Prisni të gjeni një bonus të veçantë mikpritës për lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Fatkeqësisht, nuk mundeni. Disa kazino do t'ju lejojnë të bashkoheni në një lojë kazinoje të drejtpërdrejtë si vëzhgues për të marrë një ndjenjë të lojës dhe, në disa raste, do t'ju japin një bonus të lojës falas për të provuar lojëra specifike të drejtpërdrejta.

Zbuloni Më Shumë

Kazinotë në Trend

Zbuloni kazinotë online më në trend sot në Shqipëri dhe zbuloni se cilat kazino po fitojnë popullaritet dhe rritje të interesit nga lojtarë si ju. Ndiqni Buzz dhe zbuloni lojërat dhe ofertat befasuese të kazinosë online.

Lexoni më Shumë

Kazinotë me Para të Vërteta

Udhëzuesi juaj për kazinotë më të mira online me para të vërteta, Kazinotë që listojmë këtu janë të besueshme dhe u ofrojnë lojtarëve një përvojë të mbrojtur, të sigurt dhe të këndshme të lojërave online. Mësoni rreth ofertave të bonusit me para të vërteta, lojërave, opsioneve bankare dhe gjërave që duhen marrë parasysh.

Lexoni më Shumë

Kazinotë Celulare

Përdorni udhëzuesin tonë për të zbuluar kazinotë më të mira celulare me para të vërteta, duke përfshirë Android, Windows dhe iPhone. Mësoni rreth zgjidhjeve të pagesave celulare, lojërave të kazinosë celulare dhe si të filloni të luani në smartfonin tuaj sot.

Lexoni më Shumë

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë