Kazinotë më të Mira Online që Pranojnë Paypal 2023

Një udhëzues i plotë për të bërë depozita dhe tërheqje të kazinove online me PayPal, duke përfshirë kazinotë më të rekomanduara online për t'i përdorur me PayPal, të rishikuara dhe të ranguara nga ekspertët.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

20+ vite përvojë operimi në industrinë e iGaming.

Lojërat lotarive janë në dispozicion.

Një ekip miqësor i këshilltarëve të mbështetjes së konsumatorëve.

Mbështeten shumë valuta.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Aplikacion dhe ueb faqe mobile e mrekullueshme.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.5

100% Bonus i Barabartë deri në €100

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

20+ vite përvojë operimi në industrinë e iGaming.

Lojërat me lojtarë live janë në dispozicion.

Mbështetje 24/7 përmes telefonit.

Pagesë e shpejtë - shpesh brenda 24 orëve.

Opsion demo falas për të luajtur për kënaqësi.

Mund të luhet në pajisjet Android dhe iOS.

Metodat e Pagesës
3
I preferuar
All Slots Casino
9.3

Deri në €1500 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
96.23%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i saj.

Paradhoma e lojërave mund të personalizohet.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Mundësi për tërheqje brenda 24 orëve.

Opsioni për të luajtur falas në dispozicion.

Miqësore me mobil me një version të optimizuar të faqes.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
PlayOJO Casino
9.2
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës
Ekskluzive

Deri në 50 Rrotullime Falas në slotet e përzgjedhura

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
JackpotCity Casino
9.7
Norma e Fitimit
97.84%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1600 në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
Spin Palace
9.5
Norma e Fitimit
97.59%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
777 Casino
9.1
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €200

WELCOME777

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
Cabaret Club Casino
9.1
Norma e Fitimit
96.27%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në $600

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
mr.play Casino
6.7
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në £200 + 100 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Profile
Emri PayPal
URL paypal.com
Themeluar 1998
Kompania PayPal Holdings Inc.
Shoqëri e Tregtuar Publike
Lloji eWallet
Valutat EUR, USD, GBP, CAD
+6 more
Kriptovalutat BTC
Koha e Procesimit 48 orë

Përmbledhje

PayPal është një zgjidhje kryesore e përpunimit të pagesave për kazinotë online. Është falas për të depozituar me PayPal, por tërheqjet kanë tarifa dhe komisione. 

PayPal përdoret nga mbi 400 milionë përdorues të regjistruar në mbarë botën. Është procesori i zgjedhur i pagesave për miliona lojtarë të kazinosë online, gjithashtu, me transferime të shpejta dhe të lehta të parave drejt dhe nga llogaria juaj e kazinosë online. Ky opsion pagese përbën 95% + të transaksioneve në eBay dhe një pjesë të konsiderueshme të depozitave dhe tërheqjeve të kazinosë online. Pra, regjistroni një llogari PayPal, verifikoni kredencialet tuaja dhe shijoni të gjitha përfitimet.

PayPal është një ekuletë. Pasi të regjistroni një llogari PayPal, informacioni juaj bankar do t'i bashkëngjitet llogarisë suaj PayPal. Paypal nuk do t'ua zbulojë kurrë informacionin tuaj bankar palëve të treta – çdo gjë mbahet nën kyç me enkriptimin SSL të PayPal.

Regjistrimi i një llogarie PayPal është falas. Pasi të verifikohen kredencialet tuaja, shkarkoni aplikacionin PayPal në smartfonin tuaj për të shijuar PayPal gjatë kohës sa jeni në lëvizje.

Me PayPal, lojtarët e kazinosë online mund të dërgojnë lehtësisht para direkt në llogarinë e tyre të kazinosë online. Është 100% i mbrojtur dhe i sigurt për të përdorur PayPal në kazinotë online. Është po aq e sigurt të tërhiqni para nga llogaria juaj e kazinosë online përmes PayPal. Opsione të ndryshme të marrjes janë në dispozicion si linqet e PayPal.me dhe kodet QR për të siguruar që jeni ju dhe vetëm ju që pranoni fitimet tuaja në kazino online.

Me PayPal, përdoruesit e regjistruar mund të shtojnë lehtësisht karta në kuletat e tyre dixhitale, të tilla si kartat e debitit/kartat e kreditit dhe informacionet bankare. PayPal është një portofol elektronik i fuqishëm me funksionalitet me shumë veçori që paraqet një zgjidhje të thjeshtë. Pasi të konfigurohet llogaria juaj PayPal, mund të transferoni fonde në llogarinë tuaj të kazinosë online.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë
Pranuar në shumë kazino online.
Depozita është e menjëhershme.
I mbrojtur & i sigurt.
Shumë i përshtatshëm dhe i thjeshtë për t'u përdorur.
PayPal është i njohur globalisht dhe përdoret nga shumë njerëz në mbarë botën.
Mangësitë
Ka tarifa transaksioni për PayPal kur bëni një tërheqje.
Jo anonim - PayPal kërkon informacionin tuaj personal dhe financiar.

Valutat

EUR
USD
GBP
CAD
CNY
DKK
NOK
PLN
RUB
SEK

Cryptocurrencies

BTC

Si të bëni një depozitë duke përdorur PayPal?

Kur konfiguroni llogarinë tuaj PayPal, do t'ju kërkohet të shtoni një kartë debiti, kartë krediti ose informacione të llogarisë bankare. Financoni llogarinë tuaj PayPal/shtoni fillimisht një mënyrë pagese përpara se të transferoni para në llogarinë tuaj të kazinosë online. Le të hedhim një vështrim në hapat e detajuar të përfshirë në bërjen e depozitave duke përdorur PayPal:

1 Verifikoni fondet në llogarinë PayPal

Përpara se të bëni depozitën, sigurohuni që keni fonde në llogarinë tuaj të lidhur të PayPal dhe/ose që ajo të jetë e lidhur me një bankë ose kartë krediti.

2 Zgjidhni PayPal tek arkëtari i kazinosë

Kyçuni në kazinonë tuaj të preferuar online të PayPal dhe lëvizni nëpër listën e opsioneve në dispozicion të pagesave dhe zgjidhni PayPal.

3 Zgjidhni shumën tuaj të depozitës

Shkruani shumën që dëshironi të depozitoni në llogarinë tuaj të kazinosë online. Kini parasysh shumat minimale/maksimale të depozitave në kazinonë tuaj të zgjedhur.

4 Bëni depozitën

Do të hapet një dritare ku do t'ju duhet të konfirmoni kredencialet tuaja të hyrjes në PayPal dhe të përpunoni depozitën. Depozitat në PayPal janë në dispozicion menjëherë, pa tarifa të përfshira.

Si të Bëni një Tërheqje Duke Përdorur PayPal?

PayPal lehtëson depozitat dhe tërheqjet. Ju mund të tërhiqni në mënyrë të sigurt fitimet nga llogaria juaj e kazinosë në internet duke përdorur PayPal. Natyrisht, ju takon të siguroheni që i keni përmbushur kushtet e bastit nëse po përpiqeni të tërhiqni fitimet nga një bonus. Ndiqni këto hapa për të tërhequr fitimet tuaja nga një kazino online miqësore me PayPal.

1 Plotësoni kërkesat e basteve

Rendi i parë i biznesit është të siguroheni që fitimet tuaja nga bonusi juaj të kenë përmbushur kërkesat e bastit. Nëse jeni duke tërhequr fonde që nuk lidhen me një bonus, nuk ka kufizime për t'u shqetësuar.

2 Zgjidhni shumën tuaj të tërheqjes

Kyçuni në llogarinë tuaj të kazinosë online dhe navigoni te arkëtari, ku do të vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni nga llogaria juaj.

3 Zgjidhni PayPal tek arkëtari i kazinosë

Zgjidhni PayPal nga lista e opsioneve të tërheqjes në kazino online.

4 Bëni tërheqjen

Klikoni tërhiqni për të filluar transferimin. Tërheqjet e PayPal kanë tarifa të lidhura me to. Këto variojnë nga 1.9% në 2.9% + një tarifë e vogël fikse.

Siguri & Mbrojtje

PayPal është po aq i mbrojtur dhe i sigurt sa bankingu online. Ka shumë veçori sigurie në dispozicion me PayPal, veçanërisht monitorimi 24/7 i të gjitha transaksioneve financiare të kryera në PayPal. Teknologjia e enkriptimit të sigurt të nivelit të lartë mbron integritetin e llogarive dhe transaksioneve nga fillimi deri në përfundim.

Politikat e privatësisë së PayPal ofrojnë informacion të detajuar se cilat të dhëna të përdoruesit janë mbledhur dhe si shpërndahen ato. Në një mosmarrëveshje, PayPal mund të fillojë një mbajtje të menjëhershme të fondeve derisa çështja të zgjidhet. Nëse për ndonjë arsye një përdorues i PayPal dyshon se mund të ketë mashtrim, PayPal do të veprojë me shpejtësi për të parandaluar faturimin e tarifave mashtruese. PayPal mban një Politikë të Mospërgjegjësisë Për Transaksione të Paautorizuara të Pranueshme.

Kazinoja Jonë e Preferuar

I preferuar

All Slots Casino

9.3
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 400 lojëra në dispozicion
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i saj.

Paradhoma e lojërave mund të personalizohet.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.


Norma e Fitimit
96.23%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
8 më shumë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €500

Bonusi Mikëpritës

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Depozitat në kazino online duke përdorur PayPal janë të garantuara si të mbrojtura dhe të sigurta. Ka masa sigurie të vendosura me PayPal dhe kazinonë online.

Absolutisht. Shumë kazino online me reputacion pranojnë me lehtësi PayPal si një opsion depozitimi dhe tërheqjeje. Është portofoli elektronik më i përdorur në nivel global, me aplikacione të ndryshme për tregtinë elektronike, lojërat në internet dhe transferimet nga personi në person.

Po. PayPal ngarkon tarifa për pranimin e parave. Nuk ju tarifon asgjë për të dërguar para. Tarifat e PayPal ndryshojnë midis transfertave vendase dhe ndërkombëtare. Nuk ka asnjë tarifë nëse dërgoni brenda vendit për transferta personale, jo blerje, me një bilanc PayPal ose llogari bankare. Nëse përdorni karta, ka 2,90% + tarifë fikse. Nëse dërgoni ndërkombëtarisht për transaksione personale, ka një tarifë ndërkombëtare prej 5%. Tarifat e tërheqjes varen nga lloji i tërheqjes, siç tregohet nga PayPal.

Në të vërtetë, është e mundur të tërhiqni fitimet tuaja në kazinonë online duke përdorur PayPal.

PayPal është një nga kuletat elektronike më të përdorura dhe më të pranuara globalisht. Është në dispozicion për përdorim në 190 vende. Ju gjithmonë mund të kontrolloni edhe një herë me kazinonë tuaj online.

Jo. PayPal kërkon informacion të detajuar për përdoruesit, si p.sh. informacione për llogarinë bankare dhe ID. Ai gjithashtu raporton pranë organeve tatimore për të siguruar respektimin e kuadrit ligjor. AML, KYC dhe pajtueshmëria me direktivat e BE-së, SHBA-së dhe të tjera janë në fuqi.

Politika e privatësisë së PayPal përshkruan se çfarë informacioni mblidhet nga përdoruesit dhe si ndahet ai informacion. Prandaj, është detyrë e përdoruesve të lexojnë politikën e privatësisë.

PayPal lejon përdoruesit e regjistruar të blejnë ose shesin kriptovaluta për një tarifë shtesë. Kursi i këmbimit përfshin një tarifë të konvertimit të kriptomonedhës. Nuk ka tarifa për mbajtjen e kriptove në llogarinë tuaj PayPal.

Metodat e Tjera të Pagesës

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë