Kazinotë më të Mira me Para të Vërteta për Video Poker Online në 2023

Udhëzuesi Juaj për të Luajtur Video Poker me Para të Vërteta në Faqet e Top Kazinove. Këtu do të gjeni një listë të kazino më të mira online të rishikuara dhe të ranguara që janë më të përshtatshmet për lojërat e video pokerit me para të vërteta. Për më tepër, ky udhëzues përmban këshilla për të luajtur variante të ndryshme video pokeri, duke përfshirë Jacks or Better, Aces & Faces dhe shumë të tjera.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
Royal Vegas Casino
9.7

Deri në €1200 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
96.14%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Disa jackpote të mëdha progresive.

Top shërbim i mbështetjes së konsumatorëve.

Valuta të shumta në një llogari.

Mbështeten Kriptovalutat e shumta.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re
Mozzart Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

BONUS400

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.4
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
Platinum Play Casino
9.3
Norma e Fitimit
95.85%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
I preferuar
All Slots Casino
9.3
Norma e Fitimit
96.23%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Video Pokeri
Gjithçka që duhet të dini rreth Video Pokerit online: që nga rregullat klasike të lojës deri te strategjitë dhe terminologjia e varianteve të avancuara Në këtë udhëzues të Video Pokerit, do të gjeni një përmbledhje të lojës, shpjegime rreth varianteve të video pokerit, këshilla, lojëra video poker falas dhe kazinotë më të mira online për video poker me para të vërteta të rishikuara dhe të ranguara nga ekspertët tanë.

Udhëzuesit përkatës

Përmbledhje

Ishte në vitet 1970 kur kazinoja në Las Vegas vendosi t'i bënte lojërat slot pak më interaktive, dhe kjo lindi një lojë krejt të re të bazuar në pokerin e njohur five-card draw.

Kur u shfaqën makinat e para të video pokerit, ato transformuan përgjithmonë Las Vegas Strip.

Për fatin tonë, kanë kaluar shumë vite që atëherë dhe loja e video pokerit ka avancuar edhe më tej. Sot, kazinotë online na japin një shans për të luajtur video poker për para të vërteta në versione të ndryshme të panumërta. Video pokeri është një lojë e njohur në mesin e lojtarëve shqiptarë të kazinosë dhe është një nga lojërat më të mira për të luajtur në një mjedis kazinoje online. 

Joshja kryesore e makinerive video pokerit në krahasim me lojërat slot është se lojtari mund të ndikojë në rezultatin e çdo dore të re duke zgjedhur cilat karta të mbajë dhe cilat të heq. Përderisa ekziston një mënyrë e përsosur për të luajtur video poker, një parandjenjë me fat gjithashtu mund të luajë një rol të madh në këtë lojë dhe ju mund të përfundoni duke fituar duke marrë vendimin "e duhur".

Video pokeri është gjithashtu loja më e mirë për t'u luajtur për sa i përket përqindjes së parave të kthyera për lojtarët, pasi makinat e video pokerit pothuajse gjithmonë kanë një RTP mbi 98%, gjë që është praktikisht e padëgjuar në botën e automatëve video slot. 

Nëse po shikoni të hidheni në disa lojëra video poker me para të vërteta, vazhdoni të lexoni dhe zbuloni se ku mund t'i luani ato dhe çfarë duhet të bëni për t'i mundur këto lojëra.

Luani me përgjegjësi  - Pasi të keni vendosur limitet tuaja në kohën dhe financimin tuaj, gjithçka që ju nevojitet është pak disiplinë. Kazinotë joshin me drita dhe pije, ndërsa lojërat e fatit online kanë të bëjë vetëm me të shijuarit e lojës.

Elementet Bazike e të Luajturit Video Poker

Video pokeri është një lojë e bazuar në lojën e five-card poker. Lojtarit i shpërndahen pesë karta nga një kuvertë standarde pokeri prej 52 kartash në çdo shpërndarje. Renditja e duarve është e njëjtë me atë në lojën e five-card poker dhe ato janë si më poshtë (nga më e dobëta në më e forta):

 1. Karta e Lartë
 2. Një Çift
 3. Dy Çifte
 4. Tri Prej një Lloji
 5. Straight
 6. Flush
 7. Full House
 8. Katër Prej një Lloji
 9. Straight Flush
 10. Royal Flush

Në të gjitha format e video pokerit, lojtari mund të zgjedhë cilat karta të mbajë dhe cilat të heqë. Pasi të zgjidhen kartat që hiqen, lojtari merr karta të reja për të zëvendësuar ato që ai hoqi. Lojtari më pas paguhet në bazë të tabelës së pagesave të lojës, e cila ndryshon nga loja në lojë. 

Shumë lojëra moderne të video pokerit kanë gjithashtu karta të egra në kuvertë, ndërsa disa, të tilla si Deuces Wild (Dyshja e Egër), bëjnë një kartë standarde specifike në një të egër. Për të fituar në lojërat me karta të egra, lojtarët zakonisht duhet të bëjnë duar më të forta, gjë që është më e lehtë për t'u bërë me kartat shtesë të egra.

Në përgjithësi, lojtarët fillojnë të paguhen kur bëjnë një çift të madh ose më mirë, ndërsa royal flush gjithmonë mbart një jackpot. Megjithatë, joshja e vërtetë e lojërave video poker vjen nga fakti që ju mund të luani ashtu siç dëshironi. Përderisa ekziston gjithmonë vendimi më i mirë matematikor, ju lejohet të merrni një tjetër nëse ndiheni me fat, gjë që mund të shpërblehet ndjeshëm nëse ju qëllon karta që prisnit.

Video Pokeri: Loja më e Mirë e Kazinosë me Para të Vërteta

Përveç versioneve që kemi listuar këtu, do të gjeni shumë lojëra të tjera video poker në kazino të ndryshme online. Sidoqoftë, pavarësisht se cilën të zgjidhni, është thelbësore të dini se përqindja RTP e lojërave video poker nuk mund të krahasohet me asnjë lojë tjetër të kazinosë. Të luash video poker online me një bonus do të jetë një propozim fantastik për këdo që ka pak lojëra të fatit në gjak. Përderisa sigurisht nuk ka asnjë garanci se do të fitoni para duke luajtur video poker, nuk ka asnjë lojë tjetër që do t'ju japë një goditje aq të mirë sa video pokeri.

Loja e video pokerit nuk është aq e njohur në mesin e lojtarëve të kazinove online sa video slotet, por kjo nuk do të thotë që nuk duhet të hidheni në aksion. Përderisa slotet mund të duken më tërheqëse dhe të jenë më argëtuese për t'u luajtur, luajtja e strategjisë së përsosur në makinat e video pokerit do t'ju bëj të fitoni më shumë para.

Kazinonë Tuaj Online të Video Pokerit 

Video pokeri mund të gjendet në të gjitha kazinotë online, me disa faqe që ofrojnë vetëm disa lojëra dhe të tjera që u japin lojtarëve një zgjedhje të gjerë prej dhjetëra makinash. Megjithatë, jo të gjitha faqet e kazinosë janë të njëjta për lojtarët e video pokerit dhe ka shumë gjëra që duhen marrë parasysh kur zgjidhni kazinonë për të luajtur në të.

Si fillim, ju do të dëshironi të zgjidhni një faqe që ofron shumë versione të ndryshme të video pokerit dhe një faqe që ofron pagesë të plotë për lojërat e saja. Kjo do të thotë që lojërat nuk largohen nga tabela e pagesave dhe pagesat maksimale paguhen për çdo dorë. Krahasimi i së njëjtës lojë në shumë faqe do t'ju tregojë se jo të gjitha lojërat japin të njëjtat pagesa. Pagesat e lojërave varen nga zhvilluesit e softuerit që bëjnë lojërat, por ju do të dëshironi të gjeni një kazino me lojëra që ofrojnë pagesë të plotë.

Për më tepër, do të dëshironi të gjeni një faqe ku mund të luhen bonuset në makinat e video pokerit, pasi shumë kazino nuk i numërojnë fare bastet e video në kërkesat e basteve. Për fat të mirë, ne jemi këtu për t'ju ndihmuar dhe lista e kazinove më të mira të video pokerit online, që mund ta gjeni në këtë faqe, duhet t'ju ndihmojë të vendosni dhe të zgjidhni kazinonë tuaj të ardhshme të video pokerit.

Opsionet e Basteve

Një nga arsyet pse video pokeri është kaq i njohur është thjeshtësia e strukturës së basteve dhe sa e lehtë është për t'u kuptuar. Pagesat lidhen me vlerën e dorës suaj të shumëzuar me numrin e monedhave që keni zgjedhur për të vënë bast.

Çdo dorë fituese në video poker do të ketë një pagesë shoqëruese të listuar në skedarin e ndihmës dhe, në shumë raste, në ekranin e lojës për lehtësinë e përdorimit. Këtu është një shembull:

 • Royal Flush: x250
 • Straight Flush: x50
 • Katër prej një lloji: x25
 • Full House: x9
 • Flush: x6
 • Straight: x4
 • Tri prej një lloji: x3
 • Dy Çifte: x2
 • Jacks or better: x1

Është thelbësore të kontrolloni këto struktura pagese përpara se të angazhoheni në një lojë, pasi disa kazino mund të ndryshojnë pagesat në avantazhin e shtëpisë.

Vlen gjithashtu të përmendet një fakt i njohur pak se si i trajtojnë disa kazino pagesat për një Royal Flush. Bazuar në tabelën standarde të pagesave, dikush mund të mendojë se nëse një Royal Flush paguan një bast të sheshtë 250 herë. Megjithatë, shumë kazino e rrisin këtë 800 herë nëse vini bast pesë ose më shumë monedha.


Strategjitë e Video Pokerit

Video poker është një nga lojërat e pakta të kazinosë ku luajtja e strategjisë së përsosur mund t'i japë lojtarit një avantazh mbi kazinonë.

Lojtari do të duhet të rregullojë strategjinë e tij në varësi të variantit të lojës dhe tabelës së saj të pagesave. Një shembull i një strategjie që do të dëshironi të aplikoni në një lojë të thjeshtë Jacks or Better me pagesë të plotë duket si kjo:

- Tërhiqni pesë kur shpërndahen pesë karta të shkëputura

- Tërhiqni katër kur shpërndahet një kartë e lartë

- Tërhiqni tri kur shpërndahen dy karta të larta

- Tërhiqni tri kur shpërndahen dy në një royal flush

- Tërhiqni dy kur shpërndahen tri në një straight flush

- Tërhiqni një kur shpërndahen katër në një straight

- Tërhiqni tri kur shpërndahet një çift i ulët

- Tërhiqni një kur shpërndahen katër në një flush

- Tërhiqni dy kur shpërndahen tri në një royal flush

- Tërhiqni tri kur shpërndahet një çift i lartë

- Tërhiqni një kur shpërndahen dy çifte

- Tërhiqni një kur shpërndahen katër në një straight flush

- Mos tërhiqni kur shpërndahet një straight

- Tërhiqni dy kur shpërndahen tri prej një lloji

- Mos tërhiqni kur shpërndahet një flush

- Tërhiqni një kur shpërndahen katër në një straight flush

- Mos tërhiqni kur shpërndahet një a full house, katër prej një lloji, straight flush apo royal flush

Zbatimi i kësaj strategjie të thjeshtë kur luani Jacks or Better do t'ju garantojë të merrni pagesën më të mirë të mundshme për çdo dorë. Megjithatë, nëse ndiheni me fat, disa rregullime të vogla në këtë strategji mund të shpërblehet shumë.


Renditja e Duarve

Renditja e duarve në video poker është e njëjtë si në çdo lojë tjetër, me ndryshimin më domethënës duke qenë një çifti i vetëm.

Duke përdorur Jacks or Better si shembull (Jacks or Better është korniza në të cilën bazohen shumica e lojërave të tjera të video pokerit), një lojtar mund të fitojë vetëm duke mbajtur një palë nëse ato dy karta janë Xheka, Mbretëresha, Mbretër ose Ase. Çdo palë më poshtë konsiderohet e padobishme dhe nuk do të paguheni.

 • Royal Flush: Karta specifike të të njëjtit kostum që variojnë nga 10 në As. 10, J, Q, K, A - E përshtatshme
 • Straight Flush: Sekuencë prej pesë kartash, i njëjti kostum. Për shembull klubi 3, 4, 5, 6 dhe 7.
 • Four of a Kind: Katër karta të të njëjtit numër/lloj, kostume të ndryshme.
 • Full House: Një çift, një kombinim tre prej një lloji.
 • Flush: 5 karta të çfarëdo numri, me të njëjtin kostum.
 • Straight: pesë karta në rend numerik, kostume të ndryshme.
 • Three of a Kind: Tri karta me të njëjtin numër,
 • Two Pairs: Dy çifte, numra të tjerë. Për shembull, dy 2 dhe dy 5.
 • Jacks or Better: Vetëm një çift, por prej J, Q, K, or A.

Shumica e kazinove online listojnë këto pagesa për ju në një tabelë në ekran. Megjithatë, të mësuarit për t'i njohur ato pa tabelë, do të përshpejtojë seancën tuaj të lojërave dhe do të rrisë nivelet tuaja të besimit.


Pse të Luani

Lojërat e fatit online janë bërë gjithnjë e më të popullarizuara gjatë dy viteve të fundit, me kazinotë që sjellin të preferuarat tuaja të vjetra të njohura drejt e në komoditetin e shtëpisë tuaj dhe video pokeri me video nuk dallon. Gjithçka që e bëri atë një nga lojërat më të njohura brenda kazinosë është ende në lojë me disa shtesa, duke përfshirë:

Ju dhe tregtari - Ajo që e bën video pokerin unik prej lojërave të tjera të pokerit online dhe lojërat live është se jeni vetëm ju kundrejt makinës, kështu që nuk ka asnjë shans që një lojtar tjetër të përmirësojë dorën tuaj dhe të fitojë bastin. 

Pagesat janë të lehta për t'u gjurmuar - Çdo dorë fituese ka pagesa të caktuara, kështu që ju nuk duhet të shqetësoheni nëse do të mposhteni nga një dorë më e mirë nga një lojtar tjetër ose tregtari. 

Shijoni një bonus të kazinosë - Shumica e kazinove online kanë bonuse mikpritëse, qofshin ato për depozitën e parë ose bonusin pa depozitë, gjë që i jep lojtarit edhe më shumë kredi për të luajtur dhe kështu më shumë mundësi për të fituar. 

Argëtim i pastër - Koha juaj është e juaja. Nuk ka asnjë kufizim kohor për lojën tuaj dhe mund të zgjasni sa të doni, prandaj mos u stresoni shumë nëse nuk mund të mbani mend ndryshimin midis një Flush dhe një Full House, keni kohë për ta shikuar.

Këshilla

E keni pyetur ndonjëherë veten pse shihni gjithmonë të njëjtat fytyra në Serinë Botërore të Pokerit? Pokeri është një lojë e aftësive dhe strategjive dhe video pokeri nuk është ndryshe nga ai. Pra, këtu janë disa këshilla dhe truqe për t'ju dhënë avantazhin fitues:

Fillimi

Të luani video poker online për para të vërteta mund të jetë frikësuese dhe vënia e atij basti të parë mund të jetë e frikshme. Për t’u lehtësuar pak nga presioni dhe për të përmirësuar udhëtimin tuaj, këtu janë pesë hapa për t'ju ndihmuar të filloni:

1 Zgjidhni tavolinën tuaj

Ka shumë versione të ndryshme të video pokerit për të zgjedhur, ku Jacks or Better është më i njohuri. Pra, bëni disa detyra shtëpie, gjeni një kazino të besuar që mban video poker dhe zgjidhni një tavolinë që i përshtatet nevojave dhe xhepit tuaj. Pasi të keni zgjedhur tavolinën tuaj, është koha për të depozituar paratë tuaja dhe për të filluar.

2 Vini bast tuaj

Video pokeri luhet me monedha, të njohura edhe si kreditë. Pasi të keni zgjedhur lojën tuaj dhe të keni blerë kreditë tuaja, ju vendosni se sa monedha dëshironi të vini bast, duke filluar nga 1 deri në 5 monedha. Pasi të keni vënë bast, shtypni butonin e shpërndarjes për të marrë pesë kartat tuaja të para.

3 Zgjidhni kartat për të mbajtur

Pasi të keni marrë pesë kartat tuaja të para, zgjidhni cilat karta do të dëshironit të mbani. Bazuar në atë se sa e mirë është dora juaj fillestare, ju mund të zgjidhni të mbani një kartë, të gjitha kartat ose asnjë. Pasi të bëhet kjo, shtypni butonin e tërheqjes.

4 Tërheqja e dytë e kartave

Pasi të keni shtypur butonin e tërheqjes, do të merrni raundin tuaj të dytë të kartave. Kjo do të jetë dora juaj e fundit.

5 Rezultati dhe pagesa

Dhe më në fund është pagesa. Bazuar në dorën tuaj të fundit, kompjuteri do të nxjerrë në pah automatikisht fitimet tuaja.

Falas vs Para të Vërteta

Kur të keni mbaruar kohën tuaj duke luajtur video poker falas dhe dëshironi të kaloni në lojëra me para të vërteta, këtu janë disa gjëra që duhen të keni parasysh.

Poker Falas Video Poker me Para të Vërteta
Opsioni më i mirë për lojtarët pa përvojë Merrni një bonus kazino
Nuk ka rrezik për të humbur para Luani me një bankroll të rritur
Nuk mund të tërhiqni asnjë fitim Tërheqës për lojtarët me përvojë
Nuk ka kufi për kohën e lojës Disa variante janë ekskluzive për lojtarët e vërtetë
Terminologjia

Shumica e terminologjisë së përdorur në qarqet e video pokerit është e njohur falë përhapjes së pokerit me shumë lojtarë në filma, televizion dhe mediume të tjera të njohura të kulturës. Udhëzuesi ynë i dobishëm do të përshkruajë zhargonin dhe gjuhën e përdorur nga lojtarët e rregullt për t'ju ndihmuar të arrini shpejtësinë.

Fjalori i Video Pokerit

Llojet e Video Pokerit

Format e Video Pokerit: Një Bollëk i Gjerë Makinash në Kohërat e vjetra, Jacks or Better ishte e vetmja lojë video pokeri aty, por me ndryshimin e kohës, kazinotë prezantuan lojëra të reja video poker për ta mbajtur lojën të freskët dhe për të tërhequr lojtarë të rinj. Sot, kazinotë online ju japin një shans për të luajtur dhjetëra forma të ndryshme të video pokerit me para të vërteta dhe mund të mësoni për lojërat më të njohura pikërisht këtu.

Jacks or Better

Jacks or Better është loja më e njohur e video pokerit dhe një nga paraqitjet e para. Loja luhet me një kuvertë prej 52 kartash pa karta të egra dhe i ngjan më shumë pokerit me pesë karta. Në Jacks or Better, pagesat fillojnë kur lojtari bën një palë xheka, me një jackpot që paguhet për të bërë një royal flush. Ashtu si në të gjitha format e video pokerit, është thelbësore të vini bast për numrin maksimal të krediteve për çdo shpërndarje, pasi që ka një jackpot të veçantë që paguan për një royal flush. RTP teorike e lojës Jacks or Better është 99,5% e të gjitha krediteve të basteve, gjë që është më e mirë se çdo lojë slot që mund të gjeni. Sidoqoftë, do t'ju duhet të luani strategjinë e përsosur për të arritur këtë kthim.

Tens or Better

Ashtu si Jacks or Better, Tens or Better luhet me një kuvertë standarde me 52 karta pa veçori të veçanta. Dallimi kryesor midis dy lojërave është se lojtari gjithashtu paguhet për të bërë një palë dhjetëshe, ndërsa pagesat për duar më të mira janë pak më të ulëta. Përderisa mund të mos duket si shumë ndryshim, shtimi i një çifti tjetër që paguan lojtarin bën shumë ndryshim dhe ul ndjeshëm variancën. Lojtarët mund ta gjejnë lojën Tens or Better me shumicën e kazinove online dhe RTP e saj përfundimtare është pak më e ulët se ajo e Jacks or Better.

Deuces Wild

E njohur gjerësisht si forma më fitimprurëse e video pokerit, Deuces Wild (Dyshja e Egër) është një nga lojërat e pakta të kazinosë që i japin lojtarit një avantazh mbi shtëpinë. Kur luhet në mënyrë të përsosur, versioni i Deuces Wild me një tabelë pagese optimale mund t'i japë lojtarit një avantazh prej 0,8%. Shumë kazino online ofrojnë një version të Deuces Wild, i cili është paksa i padobishëm. Sidoqoftë, në secilin rast, Deuces Wild është një nga lojërat më të mira të kazinosë për sa i përket kthimit të pritur. Loja luhet me një kuvertë standarde prej 52 kartash, por të gjitha deuces veprojnë si të egra, duke i bërë duart e mëdha më të lehta. Pagesat në lojën e Deuces Wild fillojnë me tre prej një lloji, ndërsa jackpoti prej 4000 kreditesh paguhet për të bërë një royal flush natyral duke vënë bast pesë kredite për dorë. Megjithatë, duke bërë një royal flush me karta të egra do t'ju paguajë akoma 125 kredite, një shpërblim i mirë për një dorë që është relativisht e lehtë për t'u bërë në këtë lojë.

Aces and Faces Poker

Ashtu si Double Bonus Poker, loja e Aces and Faces (Aset dhe Fytyrat) paguan bonuse speciale për disa duar katër të një lloji. Në veçanti, Aces dhe Fytyrat paguan më shumë kur lojtarët bëjnë katër Ase ose katër nga çdo kartë karte me fytyrë. Në varësi të tabelës së pagesave të lojës së veçantë që po luani, RTP e Aces and Faces do të jetë rreth 99,6%, që është përsëri më e mirë se shumica e lojërave të tjera të kazinosë.

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re

Mozzart Casino

9.5
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi lojëra në dispozicion

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Pjesa argëtuese e basteve në sportet virtuale.

Mbështetje e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.

Tërheqje me shpejtësi të madhe.

Tërësisht Lojë të Menjëhershme - Nuk Nevojitet Shkarkim.


Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra Fantasy
Lojtarë Live
Jackpot-e Progresive
Sportet Virtuale
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

BONUS400
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Video poker është një nga lojërat e pakta që ju ofron një shans për të pasur një avantazh të fortë ndaj shtëpisë, me disa versione që paguajnë deri në 100.8%.

Ka shumë versione të video pokerit aty. Megjithatë, të luash lojëra si Deuces Wild ose Double Bonus Poker, ku RTP është më e larta, është zakonisht ideja më e mirë.

Ju mund të provoni të gjitha lojërat e video pokerit me para të vërteta të ofruara në kazinotë online falas duke zgjedhur modalitetin e praktikës dhe duke vënë baste me çipsa demo në disa kazino online.

Jo, nuk funksionojnë. Në lojërat e pokerit online, rezultati përcaktohet nga një gjenerues i numrave të rastësishëm dhe janë krejtësisht arbitrare.

Një Dorë Pat do të thotë që ju është dhënë dora më e mirë e mundshme në lojë. Asnjë kartë shtesë nuk do të jetë në gjendje t'i shtojë ndonjë vlerë asaj që keni.

Zbuloni Më Shumë

Kazinotë Celulare

Përdorni udhëzuesin tonë për të zbuluar kazinotë më të mira celulare me para të vërteta, duke përfshirë Android, Windows dhe iPhone. Mësoni rreth zgjidhjeve të pagesave celulare, lojërave të kazinosë celulare dhe si të filloni të luani në smartfonin tuaj sot.

Lexoni më Shumë

Kazinotë iPhone

Një udhëzues i gjithanshëm për kazinotë online në iPhone që paraqesin kazinotë më të mira në online iOS të rishikuara dhe të ranguara. Merrni ofertat më të fundit të bonusit, informacionin e lojërave, raportet e pagesave dhe opsionet bankare.

Lexoni më Shumë

Kodet e Bonusit të Kazinosë

Udhëzues për ofertat më të mira të kodeve të bonusit të kazinove online, mësoni se si të gjeni dhe kërkoni kodet e bonusit të promocioneve si para shtesë kur regjistroheni në një kazino online, shfrytëzoni kuponët për lojë falas, rrotullime falas të sloteve, stimuj për kthimin e parave dhe rimbushje dhe provoni një kazino.

Lexoni më Shumë

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë