Rishikimi i BGaming & Top Kazinotë Online BGAMING në 2023

Kazinotë më të rekomanduara me lojëra nga rishikimet e BGaming dhe të vlerësuara nga ekspertët tanë.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

20+ vite përvojë operimi në industrinë e iGaming.

Lojërat lotarive janë në dispozicion.

Një ekip miqësor i këshilltarëve të mbështetjes së konsumatorëve.

Mbështeten shumë valuta.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Aplikacion dhe ueb faqe mobile e mrekullueshme.

Metodat e Pagesës
4
Slottica Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

200% Bonus i Barabartë deri në €200

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
Videoslots Casino
9.2
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

deri në €200

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
Boomerang Casino
9
Norma e Fitimit
97%
Shpejtësia e Pagesës
1 orë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €500

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
1xBet Casino
8.7
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
Paripesa Casino
8
Norma e Fitimit
96.5%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
Bitcoin.com Games
7.9
Norma e Fitimit
98.2%
Shpejtësia e Pagesës
1 orë
Metodat e Pagesës

I përditshëm 15% Cashback

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
FortuneJack Casino
7.4
Shpejtësia e Pagesës
2 - 4 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në mBTC5000 në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Profili
Emri BGAMING
URL Bgaming.com
Licencat ONJN
Themeluar 2012
Kompania N1 Games Ltd
Degët 1Spin4Win
Selia Malta
Lloji Zhvilluesi i Lojërave
Kompatibiliteti Desktop, Mobil

Përmbledhje

Themeluar në vitin 2018, BGaming është një ofrues modern lojërash i mundësuar nga një ekip me përvojë profesionistësh të iGaming me mbi 20 vjet përvojë në industri. Qasja e përqendruar te lojtarët nga kompania i ka ndihmuar ata të jenë të rëndësishëm në tregun shumë konkurrues të kazinove, duke i lejuar ata të krijojnë tituj që lojtarët i gëzojnë dhe të cilët vazhdojnë të kthehen.

Kompania ka bërë një punë të shkëlqyer duke siguruar licencat e lojërave, duke u zgjeruar në tregje të reja dhe duke u bashkuar me disa nga grumbulluesit më të mëdhenj të lojërave në industri. Falë kësaj, titujt e BGaming tani janë të disponueshëm nëpër kazino të shumta online që ofrojnë furnizime për lojtarët në mbarë botën.

Lojërat e Njohura të BGaming

Megjithëse portofoli i lojërave të kompanisë përbëhet nga video slotet dhe RNG lojërat e tavolinës, nuk është çudi që publikimet më të njohura të këtij ofruesi janë në kategorinë e sloteve. Gjatë viteve, studio ka krijuar disa lojëra që janë pritur shumë mirë nga lojtarët në mbarë botën, duke përfshirë:

  • Lucky Dama Muerta - një slot shumëngjyrësh i frymëzuar nga festa e Ditës së të Vdekurve
  • Elvis Frog in Vegas - një slot interesant me temën e Las Vegas që ka qenë jashtëzakonisht i popullarizuar nga lojtarët
  • Avalon the Lost Kingdom - një video slot i frymëzuar nga historia e Mbretit Artur dhe kalorësve të tij të tryezës së rrumbullakët
  • Aloha King Elvis - një vazhdim i slotit Elvis Frog që ka shijuar po aq, nëse jo më shumë, sukses sa origjinali
  • Dig-Dig Digger - një lojë zbavitëse që shton një shtresë shtesë interaktive, me personazhin kryesor që tërheq lojtarët brenda historisë.

Licencat e BGaming 

Bgaming mban licencat e mëposhtme të lojërave të fatit, MGA (Autoriteti i Lojërave të Maltës), ONJN, licenca lokale për Rumaninë dhe shumë licenca të tjera lokale.  

Licencat

Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc (ONJN)

Lojëra

BGaming ka shpenzuar vitet e fundit duke ndërtuar portofolin e saj të lojërave dhe sot ai përmban mbi 60 tituj. Video slotet përbëjnë më shumë se dy të tretat e ofertës së përgjithshme, por studio përmban disa nga lojërat më të njohura të tavolinës dhe variacionet e video pokerit.

Në departamentin e sloteve, ka një numër të mirë lojërash që mbulojnë një sërë temash si mitet dhe legjendat, historia, festat, kulturat popullore dhe më shumë. Pothuajse të gjitha slotet e BGaming kanë të përbashkët dizajnin e ndritshëm me ngjyra të mprehta që ndihmojnë në krijimin e një përvoje shumë tërheqëse të lojës. Përveç atyre të përmendura tashmë, disa slote që ia vlen të shikoni përfshijnë Book of Cats, Lucky Lady Moon, West Town dhe Mechanical Orange.

Sa i përket lojërave elektronike të tavolinës, BGaming ka një përzgjedhje të mirë të tyre, me tituj të tillë si baccarat, sic bo, blackjack, ruletë (evropiane, franceze dhe amerikane), Casino Hold'em, Oasis Poker, Let It Ride dhe më shumë.

Vlen të përmendet se kompania ka gjithashtu disa tituj mjaft unikë që i ndihmojnë ata të dallohen nga të tjerët. Kjo përfshin kryesisht lojërat si Heads & Tails, Minesweeper, Scratch Dice dhe Rocket Dice. BGaming ofron një version demo falas të të gjitha lojërave në ueb faqen e saj, kështu që lojtarët mund t'i provojnë ato pa rrezikuar asnjë para.

Shumë nga publikimet e BGaming janë në kategorinë "e vërtetuar e ndershme". Kjo do të thotë që softueri përdor një metodë kriptografike për të llogaritur rezultatin e çdo raundi pavarësisht nga veprimet e lojtarëve. Këto rezultate llogariten përpara fillimit të raundit dhe lojtarët mund t'i kontrollojnë ato më vonë për t'u siguruar që gjithçka është e drejtë dhe transparente.Blackjack


Ruleta


Slotet


Video Poker


Baccarat


Craps
Poker Poker, Casino Hold'em, Caribbean Poker, Let it Ride
Baccarat Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Double Exposure Blackjack
Lojërat me Zare Sic Bo
Gjasat fikse Gjasat Fiske
Lotari Kartelat Gërvishtëse
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet
Video Poker Video Poker, Jacks or Better

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë

22BET Casino

9.8
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 5039 lojëra në dispozicion
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.


Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
9 më shumë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Bonusi Mikëpritës

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Ekziston një numër i madh i top kazinove online që përmbajnë lojëra BGaming. Ofruesi ka bashkëpunuar me shumë kompani lider në sektorin e iGaming, të cilat i ndihmuan ata të sjellin produktet e tyre në shumë platforma të kazinove online.

Po, ju mund t'i luani të gjitha lojërat falas në ueb faqen e ofruesit. Thjesht vizitoni faqen, zgjidhni lojën që ju intereson dhe filloni atë në modalitetin demo. Nuk kërkohen depozita dhe mund të luani çdo lojë për aq kohë sa të doni.

Përderisa slotet përbëjnë shumicën e portofolit të BGaming, ekziston gjithashtu një numër i mirë i lojërave të njohura të tavolinës RNG, duke përfshirë baccarat, blackjack, disa variacione të ruletës, Casino Hold'em, disa lojëra me zare dhe më shumë.

Jo, të paktën jo në këtë moment. Megjithatë, në të ardhmen, është e mundur që kompania të publikojë edhe disa lojëra jackpot.

Po sigurisht. Shumica e kazinove do t'ju lejojnë të përdorni fondet tuaja të bonusit për të luajtur një sërë lojërash BGaming dhe kjo është ndoshta mënyra më e mirë për të provuar atë që ofron ky ofrues, duke fituar më shumë kohë për lojë për të njëjtën shumë të parave.

Ofruesit e Tjerë të Lojërave

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë