1xBet Sportsbook
Luani tani
1xBet Sportsbook
Luani tani
URL: 1xbet.com
Viti i themelimit: 2007
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: Advanced Cash, Airtel Money, AlfaPay, Amigo, AstroPay, BPAY, BPay.md wallet, Banamex, Banco Galicia, Banco do Brasil, Beeline, Bitcoin Wallet, Bradesco, Caixa Bank, Central Bank of Egypt, CityPay, ComGate, CyberPlat, Dohone, ECOBANQ, EasyPay, GTBank, IBox, Itau, Jeton, Kassa24, Klap, Local Bank Branch, M-Birr, MTS, Maestro, MegaFon, Multibanco, NETELLER, OXXO, PAYEER, Pago Efectivo, Pago Facil, PayKasa, Paydunya, Paynet, Perfect Money, Pi Pay, Polaris Bank, Privat24, QIWI Wallet, Quickteller, Red Pagos, RunPay, SEPA Wire, SPEI, STICPAY, Santander, Siru Mobile, SistemaPay, Skrill, Skrill 1-Tap, Standard Bank EFT, Svyaznoy, Tele2, Telepay, UnionPay, Vanilla MasterCard, Visa, WalletOne, WeChat Pay, Webpay, Wideup, Wire Transfer, Yandex Money, e-Pay, ecoPayz, vcreditos
Furnizuesit e lojrave: 1XBET
Monedha: ALL, ARS, AMD, AUD, BDT, BRL, BGN, CAD, CLP, CNY, COP, HRK, EUR, GEL, HKD, HUF, INR, IDR, JPY, MXN, MDL, NOK, SGD, KRW, SEK, CHF, TRY, USD, UYU, VND, BAT, BTC, BCH, BTG, BCN, DASH, DGB, DOGE, ETH, ETC, GAME, LTC, XMR, XEM, OMG, XRP, STRAX, ZEC, mBTC
Gjuha: Albanian, Arabic, Armenian, Bengali, Bosnian, Brazilian Portugues, Bulgarian, Cambodian, Chinese, Croatian, Danish, English, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kazakh, Korean, Kurdish, Latvian, Lithuanian, Macedonian, Malaysian, Mandarin, Mongolian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swahili, Swedish, Tajik, Thai, Turkish, Ukrainian, Uzbek, Vietnamese
Sportet: American Football, Australian Football, Australian Rules, Badminton, Bandy, Baseball, Basketball, Beach Soccer, Beach Volley, Bowls, Boxing, Chess, Combat Sports, Cricket, Cycling, Darts, E-Sports, Entertainment, Fantasy Sports, Financial Bets, FloorBall, Football, Futsal, Gaelic Games, Golf, Greyhound Racing, Handball, Horse Racing, Ice Hockey, Lotto, MMA, Martial Arts, Motor Racing, Olympics, Poker, Politics, Polo, Rugby, Rugby Union, Sailing, Snooker, Soccer, Speedway, Surfing, Table Tennis, Tennis, Trotting, UFC, Virtual Sports, Volleyball, Water Polo, Winter Sports
Tiparet: Instant, Live In-Play Betting, Match Betting
Mbështetje: Telefononi Shërbimin, Postë elektronike, Bisedë live, Model biletash

1xBet Sportsbook Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit July 28, 2022

1xBet Sportsbook është një operator online i lojërave të fatit me shumë kanale, i cili pranon baste në sporte, gara dhe tregje të ndryshme. Lojtarët shqiptar mund të kërkojnë qasje përmes desktopit ose për mobilit, me një markë të vepron me licencë të Curacao eGaming.

Sportet

Nuk është një befasi të shihni futbollin që dominon skenën këtu, por këtu ka edhe sporte të tjera në dispozicion për të vënë baste. Në mesin e tyre janë hokej, basketbolli, tenisi, boksi, artet e përziera marciale dhe kriketa. Shtesa më e re është eSports, me top lojërat që mbulojnë League of Legends, Dota2, CS:GO dhe FIFA.

Në-lojë

Diku në botë po luhet një sport mu tani. 1xBet Sportsbook e bën të mundur që të vini bast në çdo moment me ndihmën e platformës së saj të bastvënies në-lojë. Shanset ndryshojnë në bazë të ngjarjes më të fundit, duke e bërë të mundur kapitalizimin e kthimeve dramatike dhe tregjeve të ndryshme në lojë.

Tregjet

Nga një vështrim i gjerë, çdo ndeshje e ardhshme do t’i shfaq shanset në formatin 1x2, kurdo që kjo është e përshtatshme. Decimalet janë format i paracaktuar për shfaqjen e shanseve, por kjo mund të ndryshohet tek pjesa e cilësimeve, ku janë në dispozicion formatet fraksionale dhe të tjerat, nga pjesa tjetër e botës. Disa nga tregjet më të zakonshme që përfshihen janë Both Teams to Score, Double Chance, Handicap, Over/Under dhe Correct Score.

Diversiteti i mëtutjeshëm mund të kërkohet duke përdorur funksionin Bet Constructor, i cili parimisht funksionon si një akumulator, por që i liston ndeshjet e ardhshme në sporte të ndryshme duke i renditur shanset 1x2 për fituesin vendas, barazimin dhe fituesin mysafirë. Dhe gjithashtu ja vlen të shikohet edhe për shkëmbimin e basteve për të shikuar nëse ndonjë përdorues tjetër është duke ofruar shanse më të mira se 1x2.

Pajisjet

Faqja për desktop është krijuar për të punuar qoftë në Windows apo në Mac. Ekziston një faqe për lojë të menjëhershme në mobil, e cila është e qasshme lehtësisht pa instalim paraprak. Sidoqoftë, ofrohen gjithashtu edhe aplikacione dhe mund të shkarkohen për Windows, Android dhe iOS.

Ofertat

1xBet Sportsbook është i gatshëm të rritë depozitat fillestare me një bonus mikpritës të bazuar në përqindje. Kredia shtesë mund të përdoret pastaj në vend të fondeve me para të gatshme. Kushdo që qëndron për shumë gjatë, mund të hyjë në oferta dhe gara të ndryshme, duke përfshirë Goalless Football, Accumulator Battle dhe Guess the Barca Score.

Kodet promocionale mund të dërgohen gjithashtu edhe përmes emailin apo mesazheve me tekst. Lojtarët kanë të drejtë të dërgojnë kodet dhe të pranojnë ofertat e bonuseve, në përputhje me kërkesat e basteve si dhe termave dhe kushteve, të cilat duhet të lexohen paraprakisht.

Depozitat

Të jeni në gjendje të paguani në lekë shqiptar është një lehtësi e përditshme, që jo secili operator i lojërave të fatit mund t’ua premtojë. Në këtë rast, lojtarët mund ta përdorin monedhën për të depozituar ose për të tërhequr nga llogaria e tyre 1xBet. Pragu minimal dhe maksimal mund të ndryshojnë varësisht nga metoda e pagesës, por këto vlera mund të konfirmohet kur përdoret funksioni i arkëtimit.

Kur transferohen fondet, opsionet fillojnë me VISA, Maestro dhe MasterCard si kartela të mundshme bankare. Përveç këtyre, aty janë edhe eWallets nga Skrill dhe WebMoney, pagesat me mobil nga SIRU dhe MTC si dhe kriptovalutat nga Bitcoin dhe Ethereum. Lista e plotë e opsioneve të mundshme është e gjerë, me alternativa shtesë që gjenden brenda eVouchers, kartelat parapaguese, transfereve bankare dhe metodave bankare në internet.

Siguria

Pas konsultimit me kredencialet e sigurisë 1xBet, është e qartë se ueb faqja e basteve sportive mbrohet nga teknologjia më e lartë. Dhe kjo merr formën e ekriptimit të 256-bit TLS 1.2, ashtu siç është verifikuar nga Starfield Technologies. Për ta bërë një përmbledhje, enkriptimi është metoda përmes së cilës të dhënat e lojtarit bëhen të paarritshme kur transmetohen, pa ndërhyrje te operatori.

Nga pikëpamja e sigurisë, është gjithashtu integrale që një markë e lojërave të fatit online të funksionojë me një licencë të ligjshme të iGaming. Në këtë rast, 1xBet bie nën juridiksionin e Curacao eGaming. Secili mund të shkoj në fund të faqes së ballinës dhe të klikojë në shenjën e Curacao eGaming për të gjetur informacionet e fundit në statusin e licencës.

Mbështetja

Numri i mënyrave të pagesës, që funksionon në tre figura, ndihmon që 1xBet të sigurojë një listë enciklopedike të informacionit si shpjegim. Dokumentet e tjera referuese janë ofruar për të mbuluar përdorimin e aplikacioneve në mobil, historinë e brendit, përdorimin e ‘cookies’, politikën e privatësisë si dhe termet dhe kushtet.

Çdo pyetje tjetër ka përgjigje të menjëhershme në mënyrë të drejtpërdrejtë, me një linjë telefonike të 1xBet që funksionon për konsumatorë me një kod telefonik të Mbretërisë së Bashkuar. Një tjetër mundësi efektive që lojtarët duhet ta kenë të preferuar, është bërja e pyetjeve përmes live chat. Në këtë rast shfaqet një skedar i veçantë nga ballina dhe ju nuk keni nevojë të kyçeni për ta përdorur këtë veçori.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE