1xBet Sportsbook

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë

1xBet Sportsbook

1xbet.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€200
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €200

1xBet Sportsbook Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në €200

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €10 KB: Jo

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €200

1xBet Sportsbook Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në €200

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €10 KB: Jo

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, ALL, ARS, AMD, AUD
44 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Baste Gjatë Lojës
Transmetim Live
Baste Para Ndeshjes
Statistikat
Sportet Virtuale
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.5
Bankimi & Pagesat
4.4
Promocionet
5
Softueri & Lojërat
4.6
Siguria & Loja e Ndershme
4.7
Përkrahja
4.5

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Lojërat e sporteve virtuale janë në dispozicion.

Mbështetje e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.

Shumë opsione për depozitime dhe tërheqje.

Kazinoja është miqësore me Bitcoin.

Pjesa e basteve në lojë përfshinë një video transmetim live të ndeshjeve të njohura.

1xBet Sportsbook Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më nëntor 27, 2022

1xBet Sportsbook është një operator online i lojërave të fatit me shumë kanale, i cili pranon baste në sporte, gara dhe tregje të ndryshme. Lojtarët shqiptar mund të kërkojnë qasje përmes desktopit ose për mobilit, me një markë të vepron me licencë të Curacao eGaming.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Lojërat e sporteve virtuale janë në dispozicion.

Mbështetje e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.

Shumë opsione për depozitime dhe tërheqje.

Kazinoja është miqësore me Bitcoin.

Pjesa e basteve në lojë përfshinë një video transmetim live të ndeshjeve të njohura.

Mangësitë

Nuk përkrahet PayPal-i, megjithatë ofrohen alternativa të tjera.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ka aplikacion mobil.

Nuk ka program të besnikërisë të caktuar.

Profili

Pronar 1X Corp N.V.
Themeluar 2007
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Telefononi Shërbimin, Postë elektronike, Bisedë live, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Albanian, Arabic, Armenian, Bengali, Bosnian, Brazilian Portugues, Bulgarian, Cambodian, Chinese, Croatian, Danish, English, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kazakh, Korean, Kurdish, Latvian, Lithuanian, Macedonian, Malaysian, Mandarin, Mongolian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swahili, Swedish, Tajik, Thai, Turkish, Ukrainian, Uzbek, Vietnamese
Vertikale Llotari, Bingo Online, Kazino online, Poker online, Lojëra në Vegas, Bastet sportive, Bastet e esports
Prezencë fizike Po
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo
Aprovuar nga OCR
Aprovuar nga OCR
1xBet Sportsbook ka kaluar nëpër procesin tonë të rishikimit të thelluar dhe ka përmbushur standardet tona të sigurisë, lojës së ndershme dhe përvojës së përgjithshme.

Shpërblimet

Lojëra

Nuk është një befasi të shihni futbollin që dominon skenën këtu, por këtu ka edhe sporte të tjera në dispozicion për të vënë baste. Në mesin e tyre janë hokej, basketbolli, tenisi, boksi, artet e përziera marciale dhe kriketa. Shtesa më e re është eSports, me top lojërat që mbulojnë League of Legends, Dota2, CS:GO dhe FIFA.

Në-lojë

Diku në botë po luhet një sport mu tani. 1xBet Sportsbook e bën të mundur që të vini bast në çdo moment me ndihmën e platformës së saj të bastvënies në-lojë. Shanset ndryshojnë në bazë të ngjarjes më të fundit, duke e bërë të mundur kapitalizimin e kthimeve dramatike dhe tregjeve të ndryshme në lojë.

Tregjet

Nga një vështrim i gjerë, çdo ndeshje e ardhshme do t’i shfaq shanset në formatin 1x2, kurdo që kjo është e përshtatshme. Decimalet janë format i paracaktuar për shfaqjen e shanseve, por kjo mund të ndryshohet tek pjesa e cilësimeve, ku janë në dispozicion formatet fraksionale dhe të tjerat, nga pjesa tjetër e botës. Disa nga tregjet më të zakonshme që përfshihen janë Both Teams to Score, Double Chance, Handicap, Over/Under dhe Correct Score.

Diversiteti i mëtutjeshëm mund të kërkohet duke përdorur funksionin Bet Constructor, i cili parimisht funksionon si një akumulator, por që i liston ndeshjet e ardhshme në sporte të ndryshme duke i renditur shanset 1x2 për fituesin vendas, barazimin dhe fituesin mysafirë. Dhe gjithashtu ja vlen të shikohet edhe për shkëmbimin e basteve për të shikuar nëse ndonjë përdorues tjetër është duke ofruar shanse më të mira se 1x2.Futboll


Basketboll


Boks


Handboll


Soccer


Tennis


Volejboll


Chess


PUBG


CS:GO


Call of Duty


Dota 2
Sportet Virtuale E-Football, E-Sports, eNBA, eSoccer
Auto Gara Formula 1, Nascar
Sportet Luftarake MMA, Boks, Artet Marciale
Gjasat fikse Sportet Virtuale
Lotari Lotaria
Video Lojërat Luftarake Street Fighter V
Video lojërat me personin e parë gjuajtës CS:GO, Call of Duty
Video lojërat MOBA Dota 2, PUBG
Video lojërat simuluese sportive FIFA
Lojërat Tabelore Chess
Sportet Bilardo Snooker, Pool
Garat e Kuajve Trotting
Sportet Individuale Darts
Të tjera Politics
Sportet e Jashtme Golf, Sailing
Sportet me reketë Table Tenis , Tennis
Speedway Çiklizëm, Auto-Moto, Motoçiklizmi, Speedway
Sportet Ekipore Futbolli Amerikan, Bejsboll, Basketboll, Cricket, Futboll, Handboll, Ice Hokej, Ragbi, Soccer, Volejboll, Futboll Aussie Rules, Futsal
Sportet Dimërore Biathlon
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Sporteve për bastvënie
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Sporteve për bastvënie
Bashkohuni me 1xBet Sportsbook dhe vini baste në mbi 20 sporte të ndryshme.

Ofruesit e Lojërave

1XBET

Veçoritë

Baste Gjatë Lojës
Transmetim Live
Baste Para Ndeshjes
Statistikat
Sportet Virtuale

screenshotet

Bankimi

Të jeni në gjendje të paguani në lekë shqiptar është një lehtësi e përditshme, që jo secili operator i lojërave të fatit mund t’ua premtojë. Në këtë rast, lojtarët mund ta përdorin monedhën për të depozituar ose për të tërhequr nga llogaria e tyre 1xBet. Pragu minimal dhe maksimal mund të ndryshojnë varësisht nga metoda e pagesës, por këto vlera mund të konfirmohet kur përdoret funksioni i arkëtimit.

Kur transferohen fondet, opsionet fillojnë me VISA, Maestro dhe MasterCard si kartela të mundshme bankare. Përveç këtyre, aty janë edhe eWallets nga Skrill dhe WebMoney, pagesat me mobil nga SIRU dhe MTC si dhe kriptovalutat nga Bitcoin dhe Ethereum. Lista e plotë e opsioneve të mundshme është e gjerë, me alternativa shtesë që gjenden brenda eVouchers, kartelat parapaguese, transfereve bankare dhe metodave bankare në internet.

Valutat

EUR
Lek ALL
$ ARS
֏ AMD
A$ AUD
BDT
R$ BRL
лв BGN
C$ CAD
$ CLP
CNY
Col$ COP
kn HRK
lari GEL
HK$ HKD
Ft HUF
INR
Rp IDR
¥ JPY
Mex$ MXN
L MDL
kr NOK
S$ SGD
KRW
kr SEK
Fr CHF
TRY
$ USD
$U UYU
VND
BAT
BTC
BCH
BTG
BCN
DASH
DGB
DOGE
ETH
ETC
GAME
LTC
XMR
XEM
OMG
XRP
STRAX
ZEC
mBTC

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Wire Transfer Wire Transfer
Maestro Maestro
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet
Jeton Jeton
Advanced Cash Advanced Cash
AstroPay AstroPay
BPay.md wallet BPay.md wallet
Banco do Brasil Banco do Brasil
Beeline Beeline
Bradesco Bradesco
EasyPay EasyPay
Itau Itau
Klap Klap
Local Bank Branch Local Bank Branch
MB WAY MB WAY
Multibanco Multibanco
OXXO OXXO
PAYEER PAYEER
Pago Efectivo Pago Efectivo
Paynet Paynet
QIWI Wallet QIWI Wallet
Quickteller Quickteller
RunPay RunPay
SEPA Wire SEPA Wire
SPEI SPEI
STICPAY STICPAY
Santander Santander
Siru Mobile Siru Mobile
Skrill Skrill
Tele2 Tele2
UnionPay UnionPay
WeChat Pay WeChat Pay
Webpay Webpay
Yandex Money Yandex Money
e-Pay e-Pay
ecoPayz ecoPayz
Airtel Money Airtel Money
AlfaPay AlfaPay
Amigo Amigo
BPAY BPAY
Banamex Banamex
Banco Galicia Banco Galicia
Caixa Bank Caixa Bank
Central Bank of Egypt Central Bank of Egypt
CityPay CityPay
ComGate ComGate
CyberPlat CyberPlat
Dohone Dohone
ECOBANQ ECOBANQ
GTBank GTBank
IBox IBox
Kassa24 Kassa24
M-Birr M-Birr
MTS MTS
MegaFon MegaFon
Pago Facil Pago Facil
PayKasa PayKasa
Paydunya Paydunya
Perfect Money Perfect Money
Pi Pay Pi Pay
Polaris Bank Polaris Bank
Privat24 Privat24
Red Pagos Red Pagos
SistemaPay SistemaPay
Skrill 1-Tap Skrill 1-Tap
Standard Bank EFT Standard Bank EFT
Svyaznoy Svyaznoy
Telepay Telepay
Vanilla MasterCard Vanilla MasterCard
WalletOne WalletOne
Wideup Wideup
vcreditos vcreditos

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 3000 Pa kufi
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 24 ore
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 5 dite
Koha e tërheqjes së çekut 30 dite
Përkrah Kriptovalutat
Përkrah Kriptovalutat
1xBet Sportsbook pranon depozita dhe tëheqje në kriptovaluta.

Mobil

Faqja për desktop është krijuar për të punuar qoftë në Windows apo në Mac. Ekziston një faqe për lojë të menjëhershme në mobil, e cila është e qasshme lehtësisht pa instalim paraprak. Sidoqoftë, ofrohen gjithashtu edhe aplikacione dhe mund të shkarkohen për Windows, Android dhe iOS.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

1xBet Sportsbook është i gatshëm të rritë depozitat fillestare me një bonus mikpritës të bazuar në përqindje. Kredia shtesë mund të përdoret pastaj në vend të fondeve me para të gatshme. Kushdo që qëndron për shumë gjatë, mund të hyjë në oferta dhe gara të ndryshme, duke përfshirë Goalless Football, Accumulator Battle dhe Guess the Barca Score.

Kodet promocionale mund të dërgohen gjithashtu edhe përmes emailin apo mesazheve me tekst. Lojtarët kanë të drejtë të dërgojnë kodet dhe të pranojnë ofertat e bonuseve, në përputhje me kërkesat e basteve si dhe termave dhe kushteve, të cilat duhet të lexohen paraprakisht.

Stimulimet

Promocione Për Lojtarin e Ri

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Siguria & Loja e Ndershme

Pas konsultimit me kredencialet e sigurisë 1xBet, është e qartë se ueb faqja e basteve sportive mbrohet nga teknologjia më e lartë. Dhe kjo merr formën e ekriptimit të 256-bit TLS 1.2, ashtu siç është verifikuar nga Starfield Technologies. Për ta bërë një përmbledhje, enkriptimi është metoda përmes së cilës të dhënat e lojtarit bëhen të paarritshme kur transmetohen, pa ndërhyrje te operatori.

Nga pikëpamja e sigurisë, është gjithashtu integrale që një markë e lojërave të fatit online të funksionojë me një licencë të ligjshme të iGaming. Në këtë rast, 1xBet bie nën juridiksionin e Curacao eGaming. Secili mund të shkoj në fund të faqes së ballinës dhe të klikojë në shenjën e Curacao eGaming për të gjetur informacionet e fundit në statusin e licencës.

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Numri i mënyrave të pagesës, që funksionon në tre figura, ndihmon që 1xBet të sigurojë një listë enciklopedike të informacionit si shpjegim. Dokumentet e tjera referuese janë ofruar për të mbuluar përdorimin e aplikacioneve në mobil, historinë e brendit, përdorimin e ‘cookies’, politikën e privatësisë si dhe termet dhe kushtet.

Çdo pyetje tjetër ka përgjigje të menjëhershme në mënyrë të drejtpërdrejtë, me një linjë telefonike të 1xBet që funksionon për konsumatorë me një kod telefonik të Mbretërisë së Bashkuar. Një tjetër mundësi efektive që lojtarët duhet ta kenë të preferuar, është bërja e pyetjeve përmes live chat. Në këtë rast shfaqet një skedar i veçantë nga ballina dhe ju nuk keni nevojë të kyçeni për ta përdorur këtë veçori.

Metodat e përkrahjes Telefononi Shërbimin, Postë elektronike, Bisedë live, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë