Kazinotë më të Mira me Parave të Vërteta për Baccarat Online në 2023

Udhëzuesi Juaj për të Luajtur Baccarat me Para të Vërteta në Faqet e Top Kazinove. Këtu do të gjeni një listë të kazinove më të mira online të rishikuara dhe të ranguara që janë më të përshtatshmet për lojërat Baccarat me para të vërteta. Për më tepër, ky udhëzues përmban këshilla për të luajtur variante të ndryshme Baccarat, duke përfshirë Baccarat Klasik, Baccarat Banque, Live Baccarat dhe shumë të tjera.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
Royal Vegas Casino
9.7

Deri në €1200 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
96.14%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Disa jackpote të mëdha progresive.

Top shërbim i mbështetjes së konsumatorëve.

Valuta të shumta në një llogari.

Mbështeten Kriptovalutat e shumta.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re
Mozzart Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

BONUS400

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.4
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
Platinum Play Casino
9.3
Norma e Fitimit
95.85%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
I preferuar
All Slots Casino
9.3
Norma e Fitimit
96.23%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Baccarat
Gjithçka që duhet të dini për Baccarat: që nga rregullat bazë deri te strategjitë dhe terminologjia e avancuar. Në këtë udhëzues të Baccarat do të gjeni një përmbledhje të lojës, shpjegime rreth varianteve të baccarat, këshilla, lojëra baccarat falas dhe kazinotë më të mira online për baccarat me para të vërteta të rishikuara dhe të ranguara nga ekspertët.

Përmbledhje

Lojtarët mund të gjejnë baccarat me para të vërteta në shumë kazino live dhe online. Baccarat është një nga lojërat më të njohura me karta, duke tërhequr në mënyrë të barabartë gjuajtësit e mëdhenj dhe të rastësishëm. Relativisht e thjeshtë në rregullat e saj, baccarat me para të vërteta është një zgjedhje e mirë edhe për ata që nuk kanë shumë përvojë me lojërat e fatit.

Baccarat është një lojë relativisht e thjeshtë që nuk kërkon shumë strategji. Thënë kështu, ka ende disa gjëra që duhet të dini përpara se të uleni për të luajtur me para të vërteta. Udhëzuesi ynë i baccarat me para të vërteta duhet t'ju ndihmojë dhe t'ju ofrojë të gjithë informacionin që ju nevojitet për t'u argëtuar dhe për të përfituar sa më shumë nga sesionet tuaja.

Baccarat është një nga lojërat me avantazhin më të ulët të shtëpisë, veçanërisht kur luani anën e bankierit. Përparësia e kazinosë, në këtë rast, është vetëm 1.06%, ndërsa ky numër është 1.24% nga ana e lojtarit. Megjithatë, kazinoja shpesh do të ngarkojë një tarifë kur vini bast mbi bankierin për të kompensuar diferencën. Megjithatë, këto shifra janë shumë më të favorshme për një lojtar sesa ato që mund të gjenden me lojërat e tjera të tavolinës.

Kazinotë Baccarat me Para të Vërteta

Të gjitha kazinotë baccarat me para të vërteta të rekomanduara në faqe i janë nënshtruar një procesi rishikimi dhe vlerësimi të plotë. Përveç kontrollit të llojeve të lojërave baccarat që ata ofrojnë, me rëndësi nëse ofrojnë lojëra baccarat me para të vërteta, ne gjithashtu sigurohemi që disa faktorë të tjerë thelbësorë të jenë në përputhje me standardet. Faktorët e vlerësimit përfshijnë licencimin, kohën e tërheqjes, metodat e mbështetjes dhe shumë të tjera.

Luani Falas Lojërat e Baccarat

Ata që janë të rinj në lojë që janë duke mësuar lojën, kanë disa mënyra për ta bërë këtë. Së pari, ju rekomandojmë të përfitoni nga lojërat baccarat falas që lojtarët mund t'i gjejnë në shumicën e kazinove online. Këto ofrojnë të njëjtën përvojë që merrni në lojërat me para të vërteta në secilën mënyrë, me përjashtim të faktit që nuk keni nevojë të vendosni ndonjë para të vërtetë në linjë. Për më tepër, këtu mund të luani lojëra baccarat falas online.

Opsionet e Basteve

Joshja për të luajtur baccarat online qëndron në thjeshtësinë e tij. Me vetëm tre opsione të basteve për të zgjedhur, nuk ka asgjë që i pengon lojtarët e rinj të provojnë dorën e tyre në lojën e njohur të tavolinës.

Këtu janë opsionet e basteve që duhet të dini për të filluar me baccarat me para të vërteta:

Bastet e lojtarëve – Kutia e basteve ka probabilitetin më të lartë për të dalë në krye me 45.86%. Për sa i përket avantazhit të shtëpisë, ajo vjen me 1.36%.

Bastet e bankierit – Ky opsion i bastit konsiderohet më i favorshmi, pasi përderisa shanset për ta tërhequr janë 44.62%, ai mban avantazhin më të ulët të shtëpisë me 1.06%.

Bastet e barazimit  – Lojtarët strategjikë e shmangin këtë kuti bastesh me çdo kusht. Jo vetëm që i ofron shtëpisë një avantazh prej 14,4%, por gjithashtu ka vetëm 9,52% shanse për të fituar.

Ndryshe nga lojërat e tjera me karta, baccarat tradicional nuk kërkon që ju të mësoni ndonjë baste anësore ose të ndarë. Në vend të kësaj, e gjithë loja sillet rreth këtyre tre opsioneve të lehta për t'u mbajtur mend.


Strategjia

Siç u diskutua në seksionin e opsioneve të basteve, baccarat ka një grup të thjeshtë shanset që udhëheqin vendimmarrjen e lojtarëve.

  • Do t’ju ndihmonte nëse do t'i shmangnit me çdo kusht bastet e barazimit, duke pasur parasysh avantazhin e tyre masiv të shtëpisë
  • Bastet me Bankierin ju mundësojnë të përfitoni nga avantazhi i ulët i shtëpisë
  • Nëse del një bast i Barazimit dhe nuk është vënë bast, loja konsiderohet si shtytje
  • Bastet në Bankierin janë zgjidhja e duhur kur shmanget Barazimi pasi rrit shanset në 51%

Me këtë grup të thjeshtë rregullash në xhepin tuaj dhe një buxhet të përcaktuar për kohën dhe paratë tuaja, të luani baccarat mund të jetë argëtuese për të lojërat e fatit online.


Pse të Luani?

Kur bëhet fjalë për të përjetuar një seancë relaksuese të lojërave të fatit online, është mirë të keni në dorë një lojë që është e thjeshtë për t'u luajtur, që të ofron shanse fantastike dhe mund të përputhet me buxhetin tënd. Në këtë rast, baccarat përshtatet në mënyrë të përkryer.

Këtu janë disa nga arsyet e shumta pse të luani baccarat me para të vërteta:

Shanse shumë të ulëta të shtëpisë – Baccarat u ofron lojtarëve një fushë loje tepër të barabartë, me avantazhin e shtëpisë që është vetëm 1.06% për bastet në Bankierin.

Tërheqës për të gjitha nivelet e aftësisë – Me tre opsionet e thjeshta të basteve, avantazhin e ulët të shtëpisë dhe kufijtë fleksibël të basteve, baccarat është një lojë që është tërheqëse si për lojtarët e rinj ashtu edhe për lojtarët me përvojë.

Nuk kërkohen strategji të veçanta – Pasi të kuptoni cilësimet bazë të basteve dhe cilat kuti mbajnë shanset më të mira për të dalë, nuk ka strategji bastesh që duhen ndjekur ose memorizuar.

Lojë e qetë dhe e shpejtë – Ndryshe nga disa lojëra me ritëm të ngadaltë, baccarat është një lojë me shpejtësi të lartë me një raund bastesh, shpërndarje dhe rezultate. Si rezultat, ai rrjedh pa probleme dhe rivendoset shumë shpejt.

Disponueshmëria e bonusit – Tifozët e Baccarat mund të marrin bonuse mikpritëse dhe të ringarkimit për të rritur paratë e tyre përderisa shijojnë pak kohë në tavolina.

Këshilla

Këtu janë disa këshilla të thjeshta për t'u zbatuar në baccarat online, për t'ju ndihmuar të filloni.

Falas vs Para të Vërteta

Baccarat me para të vërteta është e preferuara në mesin e lojtarëve me eksperiencë dhe gjuajtësve të mëdhenj, falë rregullave të saj të thjeshta, avantazhit të vogël të shtëpisë dhe potencialit për të rritur madhësitë e basteve. Sidoqoftë, nëse jeni i ri në baccarat online, keni parasysh disa udhëzues.

Baccarat Falas Baccarat me Para të Vërteta
Më e përshtatshme për lojtarët pa përvojë Ideale për lojtarë me përvojë
Ka rregulla shumë të thjeshta Avantazh i ulët i shtëpisë
Nuk ka rrezik për të humbur para Shtëpia ngarkon komision
Luani me çipsa falas Qasje në bonuse me para të vërteta
Nuk ka Kërkesa të Basteve Aplikohen kërkesat e bastit
Terminologjia

Falë Hollivudit, baccarat ka fituar një reputacion si lojë për lojtarë të sofistikuar. Të gjithë lojtarët janë të mirëpritur në këtë lojë shumë sociale të kazinosë dhe ne, me këtë fjalor, do t'ju ndihmojmë të mësoni gjuhën. Zhytuni në fjalorin tonë online të baccarat për të njohur termat që do t'ju ndihmojnë të kuptoni lojën dhe të flisni si profesionist.

Fjalori i Baccarat

Llojet e Baccarat

Llojet dhe variacionet e Baccarat - Ashtu si lojërat e tjera të njohura të kazinosë, baccarat me para të vërteta vjen në disa variacione. Rregullat bazë të lojërave janë shumë të ngjashme në të gjithë tabelën, por çdo ndryshim vjen me disa kthesa që duhet t'i dini përpara se të uleni për të luajtur.

Punto Banco

Një version i përhapur i baccarat zakonisht gjendet në vendet fizike në SHBA, Mbretërinë e Bashkuar, Kanada, Australi, Suedi, Finlandë dhe Makao dhe ofrohet në shumicën e kazinove online. Loja ndjek të gjitha rregullat standarde të baccarat, kështu që është kryesisht rasti i një emri tjetër.

Chemin De Fer

Dallimi kryesor midis baccarat tradicional dhe Chemin De Fer është se lojtarët veprojnë me radhë si bankier në këtë variacion të veçantë. Gjithashtu, lojtarët kanë më shumë mundësi për pranimin ose refuzimin e kartave shtesë.

Baccarat en Banque

Ky variacion i lojës është i ngjashëm me Chemin De Fer, pasi lojtarët marrin rolin e bankierit. Baccarat en Banque luhet zakonisht duke përdorur tre kuverta kartash dhe shpesh do ta gjeni në kazinotë evropiane. Fatkeqësisht, variacioni i saktë nuk është në dispozicion online.

Baccarat Live

Ashtu si shumë lojëra të tjera të njohura të kazinosë, baccarat është gjithashtu në dispozicion në versionet live nëpër kazino të shumta online. Duke përfituar nga teknologjitë moderne, kazinotë sjellin veprime të vërteta në mjedisin virtual, me tregtarët e vërtetë dhe kartat aktuale të përdorura për të mbajtur aksionin në lëvizje.

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re

Mozzart Casino

9.5
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi lojëra në dispozicion

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Pjesa argëtuese e basteve në sportet virtuale.

Mbështetje e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.

Tërheqje me shpejtësi të madhe.

Tërësisht Lojë të Menjëhershme - Nuk Nevojitet Shkarkim.


Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra Fantasy
Lojtarë Live
Jackpot-e Progresive
Sportet Virtuale
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

BONUS400
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Po. Shumë kazino online ofrojnë lojëra baccarat me para të vërteta nëpër aksione të ndryshme.

Po. Sot, ju mund të gjeni shumë lojëra të ndryshme të kazinosë live me versione dhe variacione baccarat në internet.

Po. Shumica e kazinove online do t'ju lejojnë të luani baccarat përmes celularit duke përdorur ueb faqen e tyre ose një aplikacion të dedikuar për kazino.

Përparësia e shtëpisë në baccarat është vetëm 1.06% kur vihet bast në anën e bankierit dhe 1.24% kur vihet bast për lojtarin.

Gjithmonë duhet të luani vetëm për para të vërteta në kazinotë online të licencuara në mënyrë adekuate dhe me reputacion, si ajo e sugjeruar në faqen tonë.

Po, lojërat e baccarat live janë të përhapura në kazinotë online – sigurohuni që kazinoja në të cilën po regjistroheni, ofron baccarat me tregtar të drejtpërdrejtë.

Përgjigja është se kjo varion dhe ndryshon midis kazinove, kështu që duhet të kontrolloni nëse versioni i baccarat që dëshironi të luani është i disponueshëm me tregtarët e drejtpërdrejtë në kazino, përpara se të regjistroheni.

Zbuloni Më Shumë

Kazinotë iPhone

Një udhëzues i gjithanshëm për kazinotë online në iPhone që paraqesin kazinotë më të mira në online iOS të rishikuara dhe të ranguara. Merrni ofertat më të fundit të bonusit, informacionin e lojërave, raportet e pagesave dhe opsionet bankare.

Lexoni më Shumë

Bonuset Ekskluzive të Kazinosë

Udhëzuesi juaj për bonuset më të mira ekskluzive mikpritëse në kazino online. Përfitoni nga ofertat ekskluzive të bonusit për të luajtur lojën tuaj të preferuar të kazinosë.

Lexoni më Shumë

Top Kazinotë Online

Top 10 Kazinotë Online të Rishikuara dhe të Ranguara për Sigurinë, Shpejtësinë e Pagesave, Përzgjedhjen e Lojërave dhe kënaqësinë e përgjithshme të lojtarëve. Luani në ndonjë nga top kazinotë tona të rekomanduara për një përvojë fantastike të garantuar të lojërave.

Lexoni më Shumë

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë