Kazinotë më të Mira Online Bitcoin 2023

Udhëzuesi i Fundit për Lojërat e Fatit në Kazinotë Bitcoin. Rishikimi i kazinove online që Pranojnë BTC dhe lojërave blockchain. Kazinotë kryesore online tani po pranojnë kriptovaluta si Bitcoin.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në $300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Përzgjedhje e mirë e ofruesve të lojërave.

Mbështetje për konsumatorë 24/7.

Valuta të shumta në një llogari.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Përdor softuer të përditësuar me cilësi të lartë.

Metodat e Pagesës
4
Platinum Play Casino
9.3
Norma e Fitimit
95.85%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në $1000 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
Slottica Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

200% Bonus i Barabartë deri në €200

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
BetWinner Casino
9
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €300

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
Boomerang Casino
9
Norma e Fitimit
97%
Shpejtësia e Pagesës
1 orë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €500

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
1xBet Casino
8.7
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në $1500 në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
Paripesa Casino
8
Norma e Fitimit
96.5%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në $1500 në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
Bitcoin.com Games
7.9
Norma e Fitimit
98.2%
Shpejtësia e Pagesës
1 orë
Metodat e Pagesës

I përditshëm 15% Cashback

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Udhëzuesi Juaj për të Filluar me Kazinotë Bitcoin
100% Siguri & e Mbrojte
Rishikimet e Ekspertit të Pavarur
Një vështrim i thelluar në botën e lojërave të fatit të kriptovalutave, kazinove Bitcoin dhe çfarë ato kanë për të ofruar.
Miqësore për Celularin

Kazinotë kryesore të bitcoin janë të qasshme përmes kazinove në desktop, tabletë dhe celularë për lojë gjatë lëvizjes.

Shumë të Sigurta

Me kazinotë e kriptovalutave, ekziston përfitimi i sigurisë shtesë përveç shtresave të përgjithshme të sigurisë.

Mbroni Veten Tuaj

Kripto kazinotë ofrojnë nivelet më të larta të anonimitetit të lojtarëve në industri.

Pagesat më të Shpejta

Kazinotë e Bitcoin mund të përpunojnë tërheqjet në vetëm 15 minuta.

Përmbledhje

Bitcoin u shfaq për herë të parë në vitin 2009 dhe gjatë kësaj kohe shumica e njerëzve nuk e konsideruan se do të bëhej ndonjëherë pjesë e industrisë së iGaming. Koncepti i parave të decentralizuara/dixhitale ishte një mit dhe ishte e paimagjinueshme ta kishim atë si pjesë të industrisë së lojërave online. 

Në vitin 2011, lojërat e fatit me kripto filluan për herë të parë të dalin në sipërfaqe, me një ueb faqe pokeri që ishte ndër të parat që pranoi pagesën me Bitcoin. Fatkeqësisht, megjithëse ishte një punë e madhe, nuk ishte shumë lajm për lojtarët e kazinove online. 

Vetëm kur kazinoja e parë e licencuar Bitcoin doli në skenë në vitin 2014, gjërat filluan të lëvizin për industrinë e lojërave të kriptove. 

Sot do të gjeni shumë kazino online me Bitcoin dhe shumë kriptovaluta të tjera. Një gjë që duhet pasur parasysh është se kripto kazinotë janë unike dhe ka dy lloje të ndryshme që do t'i gjeni online. Së pari, ju mund të luani në kripto kazinotë të cilat pranojnë vetëm pagesa me kripto dhe pastaj ka kazino online miqësore me kripto, që pranojnë si monedhat kripto dhe fiat. Ky i fundit është më i njohur dhe më i përhapur në të gjithë industrinë sot. 

Si të Zgjidhni një Kazino Online Bitcoin 

Ka aspekte të ndryshme që duhen marrë parasysh kur zgjidhni një kazino online Bitcoin, duke përfshirë: 

Licencimi

Është jetike të gjesh një kazino të licencuar dhe të rregulluar për t'u siguruar që ajo i përmbahet rregullave dhe rregulloreve të bazuara në rajon. Zgjedhja e një marke të licencuar siguron që kazinoja është e sigurt dhe e besueshme dhe ju lejon të shijoni një përvojë lojërash, ku ju jeni të mbrojtur. Faqet e palicensuara të kazinove mund të jenë ë dispozicion për ju, por nuk ka ligje ose rregullore që do t'ju mbrojnë në rast të shkeljes së rregullave. 

Ueb faqe miqësore për përdoruesit

Kur kërkoni për kazinonë e duhur Bitcoin, është jetike të shfletoni përreth për të ekzaminuar UI dhe Veçoritë. Gjatë kohës që eksploroni ueb faqen, do të merrni një ndjenjë se si funksionon faqja dhe nëse dizajni i përgjithshëm ju tërheq. Kontrolloni nëse është sipas dëshirës suaj ose e gjeni veten duke luftuar me navigimin e faqes.

Bonuset dhe promocionet

Nëse planifikoni të qëndroni me një kazino Bitcoin për një periudhë afatgjatë, dëshironi të siguroheni që ata të kenë një gamë të madhe të kripto bonuseve dhe promocioneve. Për më tepër, sigurohuni që termat dhe kushtet që shoqërojnë këto oferta promocionale janë të arritshme. Pastaj, nëse jeni të kënaqur me ofertat promocionale dhe kushtet, mund të bëni hapin tjetër dhe të regjistroheni në kazino. 

Mbështetje miqësore dhe e besueshme

Kazino Bitcoin duhet të ketë një ekip miqësor dhe të besueshëm të mbështetjes së klientit që mund të ndihmojë në çdo kohë të ditës ose natës. Nëse ju pëlqen të luani gjatë orëve të çuditshme, dëshironi të dini se ekipi mbështetës mund të ndihmojë me çdo metodë kontakti, duke përfshirë emailin, live chat apo edhe telefonin. 

Një gamë e larmishme e mënyrave të pagesës

Përderisa kazinotë Bitcoin janë të njohura për pranimin e Bitcoin, nuk është kurrë keq të keni metoda dhe valuta alternative të pagesës. Siguroni gjithmonë metoda rezervë pagese që i konsideroni të sigurta dhe të besueshme, pavarësisht nëse kjo është metoda e pagesës me fiat ose kriptovalutë tjetër nga Bitcoin. 

Pagesa më të shpejta

Përveç rritjes së sigurisë, kazinotë Bitcoin dallohen në krahasim me kazinotë e rregullta online për shkak të kohës së tyre të shpejtë të transaksioneve. Me kohën e njëjtë si të depozitimit, ndryshimi i madh vjen me tërheqjet. Nuk do t'ju duhet të prisni ditë për të marrë fondet tuaja ose të punoni përmes një ndërmjetësi në lidhje me tërheqjet. Në vend të kësaj, është një transaksion i drejtpërdrejtë që zgjat disa minuta. Shpejtësia e transaksionit është tepër e shpejtë dhe koha më e gjatë që do të prisni për miratimin e pagesës është rreth 1 orë. 

Anonimiteti është çelësi

Një nga përfitimet më domethënëse të të luajturit në një kazino Bitcoin është anonimiteti që vjen me të. Asnjë informacion personal ose i ndjeshëm nuk ekspozohet kur përdorni Bitcoin ose ndonjë kriptovalutë tjetër. Në vend të kësaj, ju ndani detaje selektive që ju lejojnë të luani në mënyrë anonime dhe t'i mbani pagesat tuaja të lojërave të fatit të palistuara në kartat tuaja bankare dhe në mënyrat e pagesës. Nëse anonimiteti dhe siguria janë ato që kërkoni, atëherë një kazino Bitcoin rekomandohet shumë.

Kazino BTC VS Kazino Fiat

Kazino Online Bitcoin vs Kazino Online me Valuta Fiat: Kur vjen puna për të vendosur nëse lojërat e fatit me Bitcoin janë të duhurat për ju, do t'ju ndihmojë ta krahasoni atë me lojërat e fatit me valutat fiat si Euro, Dollarë, Funte dhe të tjera.

Kazino Online Bitcoin Kazino Online me Valuta Fiat
Një shkallë e lartë anonimiteti. Informacioni personal është plotësisht i ekspozuar.
Një mjedis tepër i siguruar i lojërave të fatit. Mbrojtur nga 128 Bit SSL dhe më lart.
Tërheqjet në të njëjtën ditë. Periudha të gjata kohore të tërheqjes.
Tarifa të ulëta të transaksionit. Tarifat e transaksionit ndryshojnë dhe përcaktohen nga palët e treta.

Si i Gjejmë Ne Kazinotë Më Të Mira

Rishikimet e Ekspertëve

Ekspertët tanë shqyrtojnë dhe radhisin qindra faqe të kazinove online dhe të lojërave të fatit, duke e futur çdo faqe nëpër procesin tonë të gjerë të rishikimit, i cili mbulon 12 faktorë kyç.

Validimi i Vazhdueshëm

Ne i verifikojmë rregullisht vlerësimet tona dhe bazën e të dhënave të faqeve të lojërave të fatit për t'i përditësuar dhe validuar informacionet. Përditësimet e vazhdueshme përfshijnë ofertat e bonusit, ndryshimet në terma, licencimin dhe më shumë.

Komentet e lojtarit

Ne shtojmë një shënim kritik të validimit në rishikimet dhe renditjen e faqeve tona të kazinove online dhe lojërave të fatit, duke shqyrtuar vazhdimisht ankesat dhe komentet e lojtarëve.

Si e Bëjmë Vlerësimin

Si i Vlerësojnë Ekspertët Tanë Kazinotë Online dhe faqet e lojërave të fatit: Rishikimi i kazinove është ajo që bëjmë më së miri,dhe ne gjithmonë sigurohemi që të mbulojmë informacionin jetik dhe faktorët themelor. Kur ju do të shqyrtoni se cilën kazino online të zgjidhni, ne do t'ju ofrojmë informacionin më të përditësuar mbi masat e sigurisë të një kazinoje, pagesat, komentet e lojtarëve rreth kazinosë dhe shumë më tepër. Hidhini një sy grafikut më poshtë për më shumë informacione.

Aspektet e marra parasysh gjatë llogaritjes së vlerësimit

Shqyrtimet e ekspertëve tonë do të ndihmojnë për të gjetur kazinotë online më të mirat dhe më të dobishmet. Duke vënë në dukje bibliotekën e lojërave të një kazinoje, opsionet bankare, mbështetjen e klientit dhe të gjithë faktorët më të rëndësishëm që duhen marrë parasysh kur zgjidhni një kazino, ekspertët tonë rishikues e vendosin fuqinë në duart tuaja.
Zbuloni më shumë se si e bëjmë vlerësimin ne

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar

Verde Casino

9.5
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 3994 lojëra në dispozicion

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Përzgjedhje e mirë e ofruesve të lojërave.

Mbështetje për konsumatorë 24/7.

Valuta të shumta në një llogari.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.


Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
12 më shumë
Metodat e Pagesës

120% Bonus i Barabartë deri në €300 + 50 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Po, kazinotë Bitcoin vijnë me shtresa shtesë mbrojtjeje edhe kur nuk janë të licencuara. Sidoqoftë, është më mirë të luani në kazinotë Bitcoin të licencuara dhe të rregulluara për mbrojtje ligjore. Lajmi i mirë është se me një kazino me kriptovalutë, ju keni shtresa shtesë sigurie mbi masat e rregullta të sigurisë të zbatuara tashmë, gjë që është një nga arsyet kryesore që këto kazino janë bërë kaq të njohura.

Po, kazinotë Bitcoin, njësoj si çdo kazino tjetër online, do t'ju ofrojnë një sërë bonusesh dhe promocionesh, duke përfshirë një bonus bujar mikpritës për të filluar përvojën tuaj të basteve.

Kazinotë e Bitcoin përdorin teknologjinë më të fundit të softuerit për të siguruar që lojtarët t'iu qasen atyre përmes desktopit, tabletit dhe pajisjeve celulare pa asnjë problem. Përveç kësaj, ato ju mundësojnë të luani nga shtëpia ose në lëvizje sa herë që keni qejf.

Kazinotë e kriptovalutave do t'ju ofrojnë një sërë lojërash, duke përfshirë lojëra më të mira nga ofruesit kryesorë të softuerëve në industri. Për më tepër, ju do të merrni lojëra ekskluzive BTC që lojtarët nuk mund t'i gjejnë në kazinotë e rregullta dhe këto lojëra konsiderohen të gjitha të ndershme me siguri të plotë.

Me kazinotë Bitcoin, një nga përfitimet më domethënëse është të keni depozitime të menjëhershme dhe tërheqje të menjëhershme. Në varësi të kazinosë, tërheqjet mund të zgjasin disa minuta ose maksimumi deri në një orë.

Zbuloni Më Shumë

Kazinotë iPhone

Një udhëzues i gjithanshëm për kazinotë online në iPhone që paraqesin kazinotë më të mira në online iOS të rishikuara dhe të ranguara. Merrni ofertat më të fundit të bonusit, informacionin e lojërave, raportet e pagesave dhe opsionet bankare.

Lexoni më Shumë

Kazinotë Live

Zbuloni kazinotë më të mira me tregtarë real të drejtpërdrejtë në tavolinat e transmetuara live në pajisjen tuaj. Shijoni bonuset me para të vërteta dhe një përzgjedhje magjepsëse lojërash live nga blackjack në poker, ruletë dhe sic-bo. Filloni me udhëzuesin tonë të kazinosë live.

Lexoni më Shumë

Kazinotë Celulare

Përdorni udhëzuesin tonë për të zbuluar kazinotë më të mira celulare me para të vërteta, duke përfshirë Android, Windows dhe iPhone. Mësoni rreth zgjidhjeve të pagesave celulare, lojërave të kazinosë celulare dhe si të filloni të luani në smartfonin tuaj sot.

Lexoni më Shumë

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë