Top Kazinotë Online për VISA 2023

Udhëzues për të bërë depozita dhe tërheqje nga kazinotë online me VISA, duke treguar rishikimet dhe rangimet e kazinove më të mira online që pranojnë VISA.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
Royal Vegas Casino
9.7

Deri në €1200 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
96.14%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Disa jackpote të mëdha progresive.

Top shërbim i mbështetjes së konsumatorëve.

Valuta të shumta në një llogari.

Mbështeten Kriptovalutat e shumta.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re
Mozzart Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

BONUS400

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
Platinum Play Casino
9.3
Norma e Fitimit
95.85%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
I preferuar
All Slots Casino
9.3
Norma e Fitimit
96.23%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
I aprovuar I aprovuar
PlayOJO Casino
9.2
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës
Ekskluzive

Deri në 50 Rrotullime Falas në slotet e përzgjedhura

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Profile
Emri Visa
URL visa.com
Themeluar 1958
Kompania Visa Inc.
Shoqëri e Tregtuar Publike
Lloji Kredit kartelë , Kartelë me parapagim
Valutat EUR, USD, GBP, ALL
+35 more
Koha e Procesimit 2 - 3 ditë

Përmbledhje

VISA është një nga mënyrat më të mira dhe më të besueshme të pagesave në dispozicion sot në botë. Është një opsion i përshtatshëm bankar që mund të përdoret për të siguruar depozitat në kazinotë më të mira online në të gjithë Shqipërinë. Në këtë faqe, ne do t'ju hedhim një vështrim në të gjitha kazinotë më të fundit dhe më të mira online për VISA që janë në dispozicion për lojtarët.

Këto kazino online VISA janë verifikuar dhe rishikuar për t'u siguruar që kanë masat më të mira të sigurisë, bonuset dhe shumëllojshmërinë e lojërave për t'ju ofruar lojtarëve argëtim cilësor. VISA është një emër që njihet menjëherë në të gjithë globin për ofrimin e kartave të kreditit, kartave të debitit dhe kartave me parapagesë. Marrja në dorë e një karte VISA është një proces i shpejtë dhe i lehtë që zgjat vetëm disa minuta.
Ka përfitime të panumërta kur keni një kartë VISA, duke përfshirë lehtësinë e të qenit në gjendje të bëni blerje në pothuajse çdo dyqan fizike dhe online në Shqipëri dhe më gjerë. Për më tepër, pagesat me karta VISA përkrahen nga shumë kazino online.

Mënyra e pagesës pranohet gjerësisht në disa kazino online të licencuara dhe të rregulluara për të lejuar depozitime të shpejta dhe të përshtatshme. VISA do t'ju mundësojë të depozitoni duke përdorur informacionin e kartës suaj dhe kodin unik të sigurisë. Përveç depozitave të bëra duke përdorur VISA, ju mund të përdorni kartën tuaj Visa edhe për të tërhequr fitimet në disa kazino online.
Është mënyra ideale e pagesës online për lojtarët e kazinosë që duan një zgjidhje pagese për depozitat dhe tërheqjet. VISA vlerësohet gjithashtu si një nga opsionet më të sigurta bankare me masat e saj të sigurisë në fuqi.

Për më tepër, përdorimi i kartës VISA si një mënyrë pagese garanton se do të kualifikoheni për bonuset më të mira dhe më të mëdhatë në shumicën e kazinove online, duke përfshirë ofertat bujare të mikpritjes. Përveç kësaj, me VISA, depozitat tuaja përpunohen menjëherë dhe pa tarifa shtesë.
Shikoni kazinotë më të mira online për VISA për të filluar të luani në një mjedis të sigurt dhe shpërblyes që i përshtatet nevojave tuaja dhe xhepit tuaj.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë
VISA pranohet në shumicën e kazinove online në mbarë botën.
VISA përdoret nga shumë njerëz, shumë njerëz kanë karta VISA.
Depozitat janë pa pagesë dhe të menjëhershme.
Të mbrojtur dhe të sigurt.
Mangësitë
Tërheqjet mund të jenë më të ngadalta për t'u përpunuar me VISA.

Valutat

EUR
USD
GBP
ALL
AMD
ARS
AUD
BAM
BGN
BOB
BRL
CAD
CHF
CLP
COP
CZK
DKK
GEL
HKD
HRK
HUF
ISK
JMD
MDL
MXN
NIO
NOK
NZD
PAB
PEN
PHP
PLN
RON
RSD
RUB
SEK
UAH
UYU
VEF

Si të tërhiqni nga një kazino duke përdorur VISA

Për të tërhequr fitimet tuaja në kazino përmes VISA, ndiqni këta hapa të thjeshtë:

1 Zgjidhni VISA në arkëtarin e kazinosë

Në arkëtarin e kazinosë, zgjidhni VISA si metodë e tërheqjes.

2 Zgjidhni shumën për tërheqje

Shkruani shumën që dëshironi të tërhiqni, duke marrë parasysh kufizimet e tërheqjes që ka kazinoja.

3 Aprovoni tërheqjen

Pasi të keni përfunduar, konfirmoni transaksionin dhe fondet duhet t'ju arrijnë brenda disa orësh, megjithëse kjo ndryshon midis kazinove të ndryshme online.

Siguri & Mbrojtje

VISA konsiderohet gjerësisht si një nga mënyrat më të sigurta të pagesës në botë. Ofruesi i kartave të kreditit dhe debitit ka protokolle të brendshme sigurie që e bëjnë praktikisht të pamundur thyerjen nga kriminelët kibernetikë. Përveç kësaj, transaksionet e kazinosë online verifikohen duke përdorur autentifikimin me dy faktorë. Prandaj, lojtarët mund t'u besojnë plotësisht atyre.

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë

Vulkan Vegas Casino

9.5
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 3994 lojëra në dispozicion
Benefitet

Një nga kazinotë më të besuara online, reputacion të shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Lojërat e tavolinave multi-hand janë në dispozicion.

Mbështetje fantastike e konsumatorëve.


Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
12 më shumë
Metodat e Pagesës

120% Bonus i Barabartë deri në €500 + 70 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Metodat e Tjera të Pagesës

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë