Udhëzuesi Juaj Definitiv për Video Pokerin Online 2023

Gjithçka që duhet të dini rreth Video Pokerit online: që nga rregullat klasike të lojës deri te strategjitë dhe terminologjia e varianteve të avancuara Në këtë udhëzues të Video Pokerit, do të gjeni një përmbledhje të lojës, shpjegime rreth varianteve të video pokerit, këshilla, lojëra video poker falas dhe kazinotë më të mira online për video poker me para të vërteta të rishikuara dhe të ranguara nga ekspertët tanë.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
E Re
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
Royal Vegas Casino
9.7

Deri në €1200 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
96.14%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Disa jackpote të mëdha progresive.

Top shërbim i mbështetjes së konsumatorëve.

Valuta të shumta në një llogari.

Mbështeten Kriptovalutat e shumta.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.5
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €100

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
Platinum Play Casino
9.3
Norma e Fitimit
95.85%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re
Mozzart Casino
9.3
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

BONUS400

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
I preferuar
All Slots Casino
9.3
Norma e Fitimit
96.23%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Përmbledhje

Jo shumë kohë më parë, çdo përmendje e video pokerit do të ngjallte imazhe të bareve të pluhurosura, dhomave me ndriçim të dobët dhe duhanpirësve me zinxhir që godasin pa mendje butonin e rrotullimit në makinën përpara tyre.
Video poker është një nga lojërat më të njohura të kazinosë në dispozicion. Çdo ditë, dyshemetë e ndritshme të kazinove mbushen me tingujt e gjallë të makinerive të video pokerit. Lojërat e kazinosë gjenerojnë një emocion të madh, veçanërisht kur ajo sirena bie për të sinjalizuar një fitore të madhe!

Fillimisht u bë si lojë kazinoje dhe ishte loja e parë që u kompjuterizua. Me rritjen e internetit, ai u fut me sukses në botën dixhitale. Loja është ndërtuar rreth një automati slot dhe poker me 5 karta.

Përderisa skena e video pokerit zhvillohet edhe më tej, është e natyrshme që kjo lojë kazino të kalojë në hapësirën online. Duke përfshirë video pokerin në kazinotë online, zhvilluesit e lojërave zbuluan një brez të ri klientësh të etur për të zbuluar shijimin e krijimit të një full house ose të një royal flush.

Ndryshe nga shumë lojëra të tjera të kazinosë, video pokeri nuk ka nevojë për një ambient live të kazino për të pasur sukses. Kjo lojë është e përshtatshme për t'u luajtur larg dyshemeve të kazinosë pasi në përgjithësi luhet nga një person i vetëm dhe jo nga një turmë. Loja e pokerit luan mirë në formën video dhe lejon lojtarët fillestarë dhe ata me përvojë të shijojnë lojën me ritmin e tyre.

Loja e lehtë nuk është e vetmja gjë pozitive për video pokerin. Ka një bollëk variacionesh që vetëm sa përmirësojnë përvojën e lojës së pokerit. Tituj si Deuces Wild, Jacks or Better dhe Joker's Wild i kanë argëtuar përdoruesit e kazinosë online për orë të tëra dhe kanë arritur disa fitore të mëdha, falë RTP bujare (kthimi te lojtari) që është në dispozicion në çdo faqe video pokeri.

Kjo faqe përmban gjithçka që ju duhet të dini për të luajtur video poker online. Këtu do të gjeni një mori informacionesh, duke përfshirë historinë e video pokerit, të mirat dhe të këqijat, llojet e video pokerit që mund të prisni dhe listën e fjalëve të zhargonit që do të hasni gjatë udhëtimit tuaj. Ne ofrojmë gjithashtu këshilla dhe strategji që mund t'i provoni kur luani dhe një seksion të detajuar FAQ që u përgjigjet disa prej pyetjeve më të shpeshta. Kështu që vazhdoni të lexoni për të zbuluar gjithçka që duhet të dini! 

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë
Video poker vjen me një larmi të madhe lojërash.
Lehtë për t'u mësuar dhe argëtuese për ta luajtur.
Seanca të shpejta të lojërave.
Baste minimale të ulëta
Ofron avantazhet më të ulëta të shtëpisë
Nuk priten lojtarët e tjerë për të filluar
Mangësitë
RTP mesatare e makinës së video poker është vetëm 97% duke lënë një avantazh shtëpie prej 5%
RNG do të thotë që ju nuk mund të parashikoni se cilat karta do të shpërndahen
Strategjitë ndonjëherë mund të jenë sfiduese për t'u mësuar përmendësh

Historia

Ashtu si të gjitha lojërat e fatit, video pokeri gjithashtu ka historinë e tij në Evropë, ku u shpik loja origjinale e pokerit. Megjithatë, video Pokeri shpërtheu në skenë në vitet 1970 pasi kompjuterët filluan të pushtonin kazinotë në Amerikë.

Si Redd ishte njeriu përgjegjës për këtë koncept të ri. Ai ishte anëtar i stafit në Bally Technologies në mesin e viteve 1970. Fillimisht, iniciativa e tij u kundërshtua menjëherë nga drejtuesit. Sidoqoftë, vullneti i Reddit ishte shumë i fortë për ta zhgënjyer. Për të përmbushur ëndrrën e tij, ai bëri kompaninë e tij dhe e quajti Sicoma. Ne e njohim atë kompani si një entitet prej 2 miliardë dollarësh të quajtur Teknologjia Ndërkombëtare e Lojërave (International Game Technology - IGT).
Thuhet se durimi është çelësi i shumë gjërave dhe për Redd kjo ishte e vërtetë. Atij iu desh të priste me durim për gati një dekadë përpara se ideja e tij të depërtonte në kazinotë e Las Vegasit. Publikimi i MTV ishte kur njerëzit më në fund filluan të pajtohen me konceptin e ri dhe filluan të shohin dhe realizojnë potencialin e tij

Loja është dizajnuar në versionin barazim të pokerit. Në këtë version, dora me dy çifte është dora më e thjeshtë. Megjithatë, Jack or Better, i cili bazohet në një lojtar që ka dy xheka ose karta më të larta në dorë u bë më i popullarizuar, madje edhe sot është versioni më i luajtur i lojës.

Video Pokeri ishte në gjendje të çimentonte vendin e tij si një anëtar i përjetshëm në kazinotë botërore, ekskluzivisht për shkak të shpërthimit dhe shtrirjes së internetit. Megjithatë, rëndësia e video pokerit nuk kufizohet vetëm në kazino, ai është kthyer në një fenomen global.


Rregullat

Për dallim nga versionet e ndryshme të pokerit, video pokeri është mjaft i thjeshtë. Të gjitha edicionet e video pokerit kanë kuvertën standarde me 52 karta. Megjithatë, varianti Joker Wild (Xhokeri i Egër) luhet edhe me kartën xhoker. Loja fillon duke vënë një bast dhe duke shtypur butonin e shpërndarjes, i cili më pas shpërndan pesë karta. Lojtari mund ta heqë ose ta mbajë kartën dhe makina vazhdon të zëvendësojë kartat e hedhura me më shumë karta të rastësishme derisa lojtari të zgjedhë më në fund dorën. Sigurisht, probabiliteti për të fituar tani varet nga kjo dorë.

Kategoria e kartave në të gjitha versionet e video pokerit është e njëjtë. Megjithatë, lojtarët mund të gjejnë ndryshime në raportin e pagesave në edicione të ndryshme të lojës. Zakonisht klasifikimi është: dora e kategorisë më të lartë është Royal Flush, më pas është straight flush i ndjekur nga duart e klasës së dytë, katër prej një lloji, full-house, flush & straight. Së fundi, kategoria e fundit është tre prej një lloji, dy çifte dhe e fundit nga të gjitha një çift ose jacks or better.

Video pokeri ka vetëm dy rezultate, një humbje ose një fitore dhe ky rregull është konstant në të gjitha versionet e lojës. Loja mund të ketë një pagesë deri në 99.5% dhe pa ndonjë avantazh të caktuar shtëpie, njerëzit mund të fitojnë para të mira nga loja.


Strategjia

Siç sugjerojnë rregullat e lojës, është shumë e thjeshtë për t'u mësuar. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni se cilat karta do t’i hidhni dhe cilat do t’i mbani.

Strategjitë e mëposhtme funksionojnë shumë mirë, por janë gjithashtu të zbatueshme për variante të tjera të lojërave Video Poker.

Straight Flush: Një dorë unike dhe e rrallë, që ia vlen të mbani një fotografi nëse e krijoni ndonjëherë. Një straight flush që mban të gjitha kartat mund të ndryshojë me shpejtësi fatin përmes jackpotit progresiv të Royal Flush.

Katër prej një Lloji: Katër prej një Lloji është dora e dytë më e mirë. Nuk mund ta përmirësoni më tej.

Full-House: Full-House i referohet dorës së tretë më të mirë. Nuk mund ta përmirësoni më tej.

Flush: Nuk mund të përmirësohet më tej.

Straight: Nuk mund të përmirësohet më tej.

Tre prej një Lloji: Mbani tre prej një lloji, hidhni të tjerat

Dy Çifte: Mbajini dy çifte dhe hidhni kartën tjetër. Ju mund të krijoni një full-house

Jacks or Better: Mbajeni çiftin, hidhni të tjerat

Mbani Xhekat, Mbretërit, Mbretëreshat ose Aset. Hidhni të tjerat pas humbjes së dorës së parë.


Termat e Njohur

Loja përbëhet nga terma të vjetër dhe fjalët e reja, duke i dhënë asaj një shije të të dy botëve.

AksioniShuma e plotë e vënë bast në një lojë nga lojtari.

Maksimalja e Bastit: Monedha 05 për bastin e dorës.

HidhniKartat e refuzuara nga lojtari pas shpërndarjes fillestare.

FlushNjë dorë në të cilën të pesë kartat i përkasin të njëjtit kostum.

Katër prej një LlojiNjë dorë në të cilën të katër kartat kanë të njëjtën vlerë.

Full-HouseDora që ka një çift dhe tre prej një lloji.

DoraKartat të cilat i shpërndahen lojtarit nga makina.

MbajKartat e pranuara nga lojtari pas shpërndarjes fillestare.

Jackpot: Bonusi më i lartë i arritshëm që në përgjithësi jepet për një royal flush.

ÇiftiDy karta me vlerë të saktë identike, d.m.th. dy xheka ose dy 2-she.

Pay BackRaporti i parashikuar i pagesës në një lojë, i llogaritur nga statistikat për miliona duar.

Pagesa: Shuma që shpërblehet lojtari për një dorë.

Tabela e PagesaveNjë listë pagesash për çdo skenar të ekspozuar në monitor.

Royal FlushDora më e mirë e krijuar në Video Poker përbën një flush të lartë të kostumit identik.

Straight: Pesë karta të njëpasnjëshme, të tilla si 1-5.

Straight Flush: Një straight që ka të gjitha kartat nga një kostum identik.

Winning Hand: Dora fituese është një dorë që paguhet për një rregullim fitues.

Këshilla

Pasi të keni gjetur pikëmbështetjen tuaj, mund të dëshironi të përparoni pak më tej. Pra, për t'ju ndihmuar të përmirësoni aftësitë tuaja në video poker, këtu janë disa këshilla:

Fillimi

Për çdo lojtar që është i gatshëm të nisë udhëtimin e tij në video poker, ne kemi bashkuar një proces me 5 hapa për t'i bërë gjërat të ecin përpara. Hapat janë të thjeshtë për t'u ndjekur, prandaj kushtojini vëmendje atyre:

1 Lexoni Pak

Përpara se të vini bastin e parë, ia vlen të siguroheni që e dini se çfarë po ndodh. Fatkeqësisht, shumë individë janë hedhur rënë në lojë pa e kuptuar lojën. Nëse nuk jeni të sigurt, ju duhet të lexoni mbi elementet themelore të video pokerit. Shikoni rregullat, shikoni llojet e ndryshme të lojërave dhe shikoni se cilat kazino kanë atë që po kërkoni.

2 Zgjidhni një Kazino

Pasi të keni përfunduar kërkimin tuaj, mund të zgjidhni një kazino. Shikoni për kazinotë e licencuara që ofrojnë bonuse të shkëlqyera dhe variacione të ndryshme të video pokerit.

3 Hyni në Lojë

Kur të keni vendosur për kazinonë tuaj të preferuar, është koha për të ndërmarrë veprime dhe për të zgjedhur lojën tuaj video poker. Lojëra të ndryshme kanë aksione minimale dhe struktura të ndryshme pagese, prandaj zgjidhni me mençuri.

4 Vini Bastin

Luajtja e lojërave video poker falas mund të ndihmojë në ndërtimin e besimit. Mënyra e vetme për të shijuar video pokerin është duke vënë bastin e parë. Mos ngurroni të filloni ngadalë. Shumë kazino online ofrojnë kërkesa minimale për bast, kështu që nuk keni nevojë të thyeni bankën.

5 Njihni Tabelat tuaja të Pagesave

Tabelat e pagesës janë një komponent kritik i përvojës së video pokerit. Pagesat bazohen në renditjen e dorës, prandaj sigurohuni që t'i kuptoni këto. Përveç kësaj, shumica e ekraneve të videove pokerit do të përfshijnë një tabelë pagese që funksionon për t'i mbajtur lojtarët në lak.

Terminologjia

Përballja me zhargonin e përdorur në hapësirën e video pokerit online mund të jetë e dhimbshme. Megjithatë, ne jemi përpjekur ta thjeshtojmë procesin duke ofruar një listë të termave të fjalorit për t'ju ndihmuar të kuptoni arenën e video pokerit. Pra, studioni kushtet, rehatohuni me zhargonin dhe së shpejti bëhuni gati për të filluar!

Fjalori i Video Pokerit

Llojet e Video Pokerit

Prezantimi me llojet më të njohura të lojërave video poker:

Video Poker Klasik

Video poker është një lojë kazinoje online e bazuar në variantin gjithnjë e më të popullarizuar të pokerit me tërheqje të pesë kartave në formën e tij më të thjeshtë. Ai luhet në një konsol të vogël të ngjashme me një automat në ambientin live. Por, në hapësirën online, lojtarët mund të luajnë video poker në çdo kompjuter ose laptop.

All Aces

Video pokeri All Aces (Të Gjitha Ase) krijohet bazuar në lojën Jacks or Better. Dallimi kryesor është pagesa e tij. Ky video poker ofron një rritje të pagesës për katër prej një lloji dhe pagesa me shuma më të ulëta për disa duar të tjera.

Aces and Eights

Video poker Aces and Eights (Aset dhe Tetëshet) luhet midis lojtarit dhe tregtarit. Tregtari shpërndan pesë karta dhe lojtari mund t'i heqë ato karta që nuk i duhen. Ashtu si shumë lojëra të tjera të video pokerit, Aces and Eights mbështetet shumë në lojën e Jacks or Better, por ofron pagesa më të larta për disa kombinime të dorës katër prej një lloji.

High-Speed Poker

High-speed Poker (Pokeri me Shpejtësi të Lartë) është një lojë e shpejtë që luhet kundër tregtarit. Ai përmban tre raunde bastesh: basti Ante, basti Play dhe basi Bonus (opsionale). Loja është krijuar për të lëvizur me shpejtësi, kështu që softueri i përdorur në lojë do t'u mundësojë lojtarëve të marrin vendime të shpejta.

Bonus Deuces Wild

Bonus Deuces Wild bazohet në lojën klasike të video pokerit Deuces Wild. Ky titull është modifikuar për të rritur gjasat që një lojtar të arrijë një dorë fituese. Bonus Deuces Wild ofron pagesa shtesë për duart pesë prej një lloji dhe çdo dorë të royal flush që ka një kartë të egër. Krijuesit kanë ulur gjithashtu shumën e pagesës së duarve me vlerë më të ulët si flush dhe straight.

Double Double Bonus Poker

Pokeri Double Double Bonus përdor konceptin 'Jacks or Better', por ndryshojnë pagesat e ndryshme. Me Double Double Bonus, lojtarët trajtohen me shuma të paguara bonusi për duar të ndryshme katër prej një lloji.

Double Joker

Double Joker është një variant i lojës së video me Joker Poker. Loja përqendrohet në dy kartat e egra xhoker, të cilat mund të zëvendësohen me çdo kartë tjetër, për të formuar kombinime fituese. Të gjitha aspektet e ndryshme të video pokerit janë të pranishme në lojë.

Jacks or Better

Jacks or Better është varianti më i njohur i video pokerit. Me këtë lojë zbatohen rregullat e zakonshme të pokerit. Lojtarëve u shpërndahen pesë karta dhe më pas do të vendosin se cilën kartë të mbajnë dhe cilat t’i zëvendësojnë. Dallimi domethënës këtu është se pagesat fillojnë vetëm me një çift xheka. Ky variant përbën bazën e shumë lojërave të tjera të video pokerit.

Tens or Better

Tens or Better është një tjetër variant i video pokerit i bazuar në konceptin Jacks or Better. Rregullat dhe loja janë të ngjashme me lojërat e tjera të video pokerit. Sidoqoftë, pagesa minimale në këtë lojë është një çift dhjetëshe.

Deuces Wild

Deuces Wild (Deuces i Egër) është një variant i luajtur gjerësisht i video pokerit. Në këtë lojë, të gjitha dyshet janë të egra. Këto karta të egra mund të zëvendësojnë çdo kartë tjetër për të formuar një dorë më të mirë pokeri. Si rezultat, loja është më e qasshme për individët për të luajtur. Megjithatë, pagesat nuk janë më të lartat.

Aces and Faces

Aces and Faces (Aset dhe Fytyrat) është një variant video pokeri që përputhet me rregullat klasike të video pokerit. Ashtu si me variantet e tjera të video pokerit, dallimi kryesor këtu është te shumat e pagesave që ofrohen.

Bonus Poker

Varianti Bonus Poker është, në shumë mënyra, i ngjashëm me Jacks or Better. Ashtu si Jacks or Better, kombinimi me pagën më të ulët është një palë Jacks. Përveç kësaj, megjithatë, Bonus Poker ofron një shumëllojshmëri bonusesh për duar të ndryshme katër të një lloji.

Joker’s Wild

Joker's Wild është një tjetër variant i popullarizuar i video pokerit. Siç sugjeron titulli, karta e xhokerit luan një rol qendror. Në lojë, xhokeri është i egër dhe do të zëvendësojë të gjitha kartat e tjera për të krijuar një dorë fituese.

All American

Video pokeri All American (I Gjithi Amerikan) na ofron një përshtatje tjetër të konceptit Jacks or Better. All American ka ruajtur të njëjtën formulë, por ata kanë rritur shumat e pagesave për flush, straight dhe straight flushes. Ata gjithashtu kanë ulur shumat e pagesave për full houses dhe dy çiftet.

Poker Pursuit

Video pokeri Poker Pursuit është mjaft i ngjashëm me pokerin me aksione të larta në atë që përdor gjithashtu faza të ndryshme ante/raise. Sipas tabelës së pagesave, një lojtar do të paguhet nëse arrin ndonjë kombinim fitues.

SuperJax

SuperJax është një lojë video pokeri vetëm online. Ai ndjek të njëjtat rregulla si video pokeri standard. Sidoqoftë, loja përfshin një kartë shtesë, SuperJax. Kjo kartë paguan një jackpot progresiv nëse një lojtar krijon katër xheka dhe kartën SuperJax.

Mega Jacks

Mega Jacks është një tjetër variant video pokeri i bazuar në lojën e pokerit Jacks or Better. Kjo lojë ofron një jackpot progresiv pa karta të egra. Jackpoti progresiv paguhet nëse një lojtar arrin një royal flush duke përdorur numrin maksimal të monedhave.

Louisiana Double Poker

Luiziana Double Poker luhet me një kuvertë me 53 karta. Double Card (Karta e Dyfishtë) nuk vepron si e egër. Sidoqoftë, do të dyfishojë fitoret tuaja nëse është i pranishëm në ndonjë kombinim fitues. Kombinimi fitues më i ulët është një çift xheka, ndërsa kombinimi më i lartë fitues është Royal Flush.

2-Ways Royal

Një tjetër variant i video pokerit bazohet në konceptin Jacks or Better. Dallimi kryesor është se 2-way Royal përmban dy kombinime royal flush - një royal flush i lartë dhe një royal flush i ulët.

Llogarisni Bonusin Tuaj të Kazinosë

Kazinotë Bonusi Depozita Min. KB Metodat e Pagesës Merrni Bonusin
Joo Casino
€1,000 + 100 Rrotullimet Falas
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
€20 50x (Bonus & Depozitë)
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Bet2u Casino
€600
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
€20 40x (Bonus & Depozitë)
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
MagicalSpin Casino
€500
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
€20 30x (Bonus & Depozitë)
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
All Slots Casino
€500
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
€10 35x (Bonus & Depozitë)
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Boomerang Casino
€500
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
€20 30x (Bonus & Depozitë)
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë

Vulkan Vegas Casino

9.5
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 3994 lojëra në dispozicion

Një nga kazinotë më të besuara online, reputacion të shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Përkrah një kazino të pasur live nga Evolution.

Ka një shërbim profesional për mbështetjen e konsumatorëve.

Tërheqje të garantuar në të njëjtën ditë.

Softuer profesional dhe i lehtë për t'u përdorur.


Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
12 më shumë
Metodat e Pagesës

120% Bonus i Barabartë deri në €500 + 70 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Një dorë pat i referohet një dore që ju është shpërndarë dhe nuk mund ta përmirësoni. Për shembull, nëse ju kanë shpërndarë një royal flush, nuk mund të bëni shumë më mirë se kaq.

Ju me siguri mundeni. Pavarësisht nëse jeni duke luajtur online ose në një ambient live, strategjitë e përdorura në video poker mbeten të njëjta. Pra, vazhdoni dhe provoni ato!

Një makinë video pokeri me pagesë të plotë ofron pagesat më të mira në dispozicion. RTP shpesh është afër 100%.

Shumë faqe të kazinove online ofrojnë mijëra lojëra video poker falas për të luajtur. Ky video poker u ofron lojtarëve një mundësi të shkëlqyer për të gjetur lojërat që u pëlqejnë pa rrezikuar para.

Ashtu si me shumë lojëra kazinoje, video pokeri bazohet kryesisht në elementin e fatit sesa në atë të aftësisë. Ky fakt do të thotë se nuk ka asnjë mënyrë përfundimtare për të fituar lojën. Ju mund të përdorni pa dyshim strategji për të përmirësuar performancën tuaj, por natyra e rastësishme e lojës do të thotë që lojtarët mbështeten vazhdimisht te fati.

Po, renditja e duarve është e njëjtë si në ambientin live. Lojërat e video pokerit përfshijnë një tabelë të renditjes së duarve në mënyrë që lojtarët të mund të mbajnë gjurmët e pagesave të tyre të mundshme.

Po, ka. Nëse jeni duke luajtur në një kazino online të licencuar, mund të shikoni me organet rregullatore që i licencojnë ato. Kazinotë online të licencuara fokusohen në pajtueshmërinë dhe rregullat e vendosura mbi to nga organet përkatëse drejtuese janë të vështira. Ky opsion do të thotë që kazinotë online do të shkojnë më lart dhe përtej për t’u siguruar që të gjitha lojërat e tyre të jenë të ndershme dhe transparente.

Nuk ka asnjë paketë të veçantë softuerike që do t'ju duhet. Shumica e kazinove online do të ofrojnë softuer të shkarkueshëm nëse kërkohet për grupin e lojërave të kazinosë. Kazinotë e tjera online ju lejojnë të luani lojërat direkt nga faqja e kazinosë.

Në dispozicion janë lojëra të ndryshme video poker, por shumica janë variacione të lojës video poker Jacks or Better. Të gjitha lojërat e video pokerit ndjekin të njëjtin format. Dallimet e rëndësishme burojnë nga struktura e pagesës.

Zbuloni Më Shumë

Kazinotë me Para të Vërteta

Udhëzuesi juaj për kazinotë më të mira online me para të vërteta, Kazinotë që listojmë këtu janë të besueshme dhe u ofrojnë lojtarëve një përvojë të mbrojtur, të sigurt dhe të këndshme të lojërave online. Mësoni rreth ofertave të bonusit me para të vërteta, lojërave, opsioneve bankare dhe gjërave që duhen marrë parasysh.

Lexoni më Shumë

Top Kazinotë Online

Top 10 Kazinotë Online të Rishikuara dhe të Ranguara për Sigurinë, Shpejtësinë e Pagesave, Përzgjedhjen e Lojërave dhe kënaqësinë e përgjithshme të lojtarëve. Luani në ndonjë nga top kazinotë tona të rekomanduara për një përvojë fantastike të garantuar të lojërave.

Lexoni më Shumë

Kazinotë në Trend

Zbuloni kazinotë online më në trend sot në Shqipëri dhe zbuloni se cilat kazino po fitojnë popullaritet dhe rritje të interesit nga lojtarë si ju. Ndiqni Buzz dhe zbuloni lojërat dhe ofertat befasuese të kazinosë online.

Lexoni më Shumë

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë