Top Kazinotë Celulare Online për Pajisjen Tuaj Android

Luani lojëra të kazinosë në telefonin ose tabletin tuaj Android në kazinotë më të mira online me para të vërteta. Ne rishikojmë dhe vlerësojmë aplikacionet më të mira të Android dhe faqet e kazinove që ofrojnë lojëra të fatit me para të vërteta ose lojëra për argëtim për të sjellë udhëzuesin përfundimtar të kazinosë Android.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
Royal Vegas Casino
9.7

Deri në €1200 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
96.14%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Disa jackpote të mëdha progresive.

Top shërbim i mbështetjes së konsumatorëve.

Valuta të shumta në një llogari.

Mbështeten Kriptovalutat e shumta.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.6

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Kazino tërësisht live me një temë të bukur.

Mbështetje e shpejtë dhe efektive e konsumatorëve, duke përfshirë live chat-in.

Shumë opsione për depozitime dhe tërheqje.

Mundësuar nga softueri më i fundit i teknologjisë nga Microgaming.

Eksperiencë mobile me çmime fituese.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.4
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
I aprovuar I aprovuar
PlayOJO Casino
9.3
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës
Ekskluzive

Deri në 50 Rrotullime Falas në slotet e përzgjedhura

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
Platinum Play Casino
9.3
Norma e Fitimit
95.85%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
I preferuar
All Slots Casino
9.3
Norma e Fitimit
96.23%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Top Kazinotë Android për Lojërat e Fatit me Para të Vërteta
100% Siguri & e Mbrojte
Rishikimet e Ekspertit të Pavarur
Zbuloni lojërat më të mira të kazinosë dhe bonuset mikpritëse nga kazinotë kryesore Android në mbarë botën.
Celulare së Pari

Luani në lëvizje - në çdo kohë, kudo me pajisjet celulare më të mira me Android.

Kushte të Qarta

Të gjitha shpërblimet dhe promocionet do të vijnë me terma të drejtpërdrejtë, të lehtë për t'u kuptuar.

Shërbim i Shkëlqyer

Gjeni një kazino me njerëz të dobishëm dhe inteligjentë, të gatshëm për t'ju ndihmuar 24/7.

I Mbrojtur dhe i Sigurt

Luani me një kazino që ofron nivele të larta të sigurisë së të dhënave dhe financiare.

Përmbledhje

Asgjë nuk e kalon lojën me një kazino të dedikuar Android kur bëhet fjalë për lojërat e fatit në lëvizje. Këto kazino janë të vetëdijshme se si ofrimi i një përvoje lojërash të nivelit të lartë, së bashku me sigurinë dhe privatësinë e nivelit të lartë, i bën lojtarët e kazinosë celulare t'i vlerësojnë ato.

Ne kemi bërë punën e vështirë për ju duke rishikuar aplikacionet më të mira të kazinove Android dhe aplikacioneve Android të kazinove online që paguajnë para të vërteta, duke verifikuar termat dhe kushtet e tyre dhe duke kontrolluar që shpërblimet e tyre janë të drejta dhe transparente. Gjithçka që duhet të bëni është të gjeni kohë për të rishikuar kërkimin tonë, të kontrolloni komentet e lëna nga shokët tuaj të lojërave të fatit dhe të vendosni se cila kazino do të jetë zgjidhja më e mirë për nevojat tuaja.

Përse të Luani në një Kazino Android?

Të luani në një kazino Android ose përmes Aplikacioneve të Kazinosë në Online të Android-it, ofron shumë përfitime, më e dukshme prej të cilave është aftësia për të marrë lojën e kazinosë online me vete kudo që të shkoni. Përveç kësaj, telefonat, tabletët dhe notebook-at me Android janë një fakt i jetës moderne dhe aftësia për të kaluar lehtësisht mes punës dhe lojës do t'ju mbajë të argëtuar.

Falë teknologjisë së baterisë me jetëgjatësi, ekraneve me rezolucion të lartë dhe lidhjes së internetit me shpejtësi të lartë, me të cilat si telefonat inteligjentë iPhone ashtu edhe Android vijnë standard në ditët e sotme, përvoja e lojërave të fatit online shpesh është më e mrekullueshme se ajo që përjetoni duke luajtur në një kompjuter në shtëpi.

Duke pasur parasysh që pajisjet celulare Android janë të shkëlqyeshme për komunikim, ato natyrisht kanë audio cilësi të jashtëzakonshme, duke siguruar që lojërat tuaja të kazinosë online të tingëllojnë aq fantastike sa duken, veçanërisht kur shijohen me kufje.

Vlen gjithashtu të përmendet se falë përparimeve të bëra në zgjidhjet me një llogari të vetme, mund të përdorni të njëjtin emër përdoruesi dhe fjalëkalim për të luajtur në kazinonë tuaj të preferuar, pavarësisht se në cilën platformë jeni. Llogaria e vetme ju lejon të lëvizni pa probleme mes laptopit, kompjuterit tuaj të shtëpisë dhe pajisjes Android duke ruajtur statusin tuaj VIP, bonuset në dispozicion dhe qasjen në lojëra

Mbani në Mend: Kur instaloni një aplikacion kazino në pajisjen tuaj Android, mund të kërkohet një version specifik i sistemit operativ që aplikacioni i kazinosë të funksionojë siç duhet.

Përvoja Më e Mirë e Kazinosë Android

Përderisa ne ju ofrojmë rishikime dhe vlerësime të përditësuara të kazinove Android, për të gjetur kazinotë më të mira celulare për Android që u përshtaten nevojave tuaja, ju rekomandojmë të keni parasysh gjërat si në vijim:

 • A ofron kazinoja online një aplikacion të dedikuar Android apo do të luani në shfletues?
 • A është operatori i kazinosë Android i licencuar dhe i rregulluar në vendin tuaj?
 • A lejon kazinoja certifikimin e palëve të treta nga organe të tilla si eCOGRA?
 • A ju pëlqejnë llojet e bonuseve Mikpritëse dhe bonuseve të mbajtjes që ato ofrojnë?
 • A ka linqe dhe burime lehtësisht të qasshme për Lojërat e Fatit më të Sigurta?
 • A ofrojnë ata mekanizmat tuaj të preferuar të depozitimit dhe tërheqjes?
 • A mund të konsiderohet kazinoja një kazino me pagesë të shpejtë?

Së fundi, ne i kushtojmë shumë vlerë përvojave të vizitorëve tanë në jetën reale kur bëhet fjalë për përcaktimin e vlerës së një kazinoje online Android. Ne ju rekomandojmë të lexoni rishikimet e lëna nga analistët tanë ekspertë, pasi kjo ju jep një vështrim prapa perdes se cilat nivele shërbimi dhe mbështetje mund të prisni pasi t'i bashkoheni kazinosë që po e mendoni.

A e Keni Ditur? Mund të luani çdo lojë kazino në pajisjen tuaj Android duke instaluar një aplikacion apk të shkarkueshëm ose direkt nga shfletuesi juaj celular. Dallimi midis përdorimit të klientit të lojës apk ose versionit të shfletuesit është se i fundit nuk do të kërkojë instalim në pajisjen tuaj.

Luani Lojërat Tuaja të Preferuara të Kazinosë në Android

Me përparimet e bëra në pajisjet celulare, tani ka shumë pak ndryshim midis përzgjedhjes së lojërave të një kazinoje online dhe atyre që janë në dispozicion në Android. Në shumicën e rasteve, ndryshimi i vetëm do të jetë përpjekja për të luajtur lojëra të vjetra të kazinosë që ende nuk funksionojnë në pajisjet mobile.

Në pjesën më të madhe, kur luani lojëra të kazinosë në kazinonë Android, do të gjeni lojërat e mëposhtme në shumicën e kazinove celulare Android (Kjo vlen si për lojëra me para të vërteta ashtu edhe për të luajtur vetëm për argëtim):

 • Slotet Përfshirë Klasiket, Video Slotet dhe Jackpotet Progresive.
 • Lojërat e tavolinës si blackjack, craps, baccarat dhe ruletë (evropiane, amerikane dhe franceze) 
 • Lojëra Live të kazinosë - qofshin Lojëra Live TV dhe lojëra me Tregtarë të Drejtpërdrejtë.
 • Lojërat Poker përfshijnë Pai Gow, Three Card Poker dhe shumë variacione të tjera.
 • Video Poker - nga Deuces Wild te Aces and Faces, mund të gjeni të gjitha llojet klasike.
 • Lojërat Aziatike - Sic Bo, Dragon Tiger dhe të tilla.
 • Lojërat Arcade
 • Kartat Gërvishtëse
 • Keno dhe Bingo në disa versione klasike.
 • Lotaritë
 • Sportet Virtuale

Zhvilluesit kryesorë të industrisë së lojërave të kazinosë si Microgaming, Evolution Gaming, Netent, Pragmatic Play dhe Yggdrasil Gaming, duke përmendur vetëm disa, po ndjekin planet e zhvillimit të celularit. Siguron që lojërat të jenë mësuar së pari me kënaqësinë Android, duke përfshirë grafika deri në 4K, tingull të pastër kristal, kontrolle intuitive të përdoruesit dhe përdorim të zgjuar të madhësisë së ekranit.

Ai u lejon lojtarëve, të cilët preferojnë të luajnë lojëra të fatit në pajisjet e tyre Android, qasje në versionet më të fundit të lojërave të kazinosë çdo muaj, me ofruesit që vazhdojnë të modernizojnë katalogun e tyre të lojërave të vjetra për t'i lejuar ato të luhen edhe në pajisjet celulare.

Mund të hyni në Top Kazinotë tona të Rekomanduara për Android ose të vazhdoni të lexoni për të mësuar më shumë rreth lojërave të fatit në celular.

Instalimi i Aplikacioneve të Kazinosë

Aplikacionet e shkarkueshme të kazinove në smartfonin e tyre, duke përfshirë:

 • SMS - vizitoni faqen e kazinosë përmes telefonit ose tabletit tuaj Android dhe kërkoni seksionin e regjistrimit në celular. Shkruani numrin e pajisjes suaj celulare. Së shpejti do të merrni një mesazh SMS me një link të drejtpërdrejtë me aplikacionin e shkarkueshëm.
 • Kodi QR - Skanoni një kod QR nga faqja e kazinosë duke përdorur kamerën e pajisjes suaj celulare. Do të ridrejtoheni në faqen e aplikacionit të shkarkueshëm në GooglePlay Store. Klikoni butonin "Install" dhe ngarkoni aplikacionin në pajisjen tuaj.
 • E-mail - Shkruani email adresën tuaj në seksionin e regjistrimit celular në ueb faqen e kazinosë. Do të merrni një link për të shkarkuar aplikacionin. Sigurohuni që të hapni e-mailin dhe të klikoni linkun nga pajisja juaj celulare.
 • Kontaktoni me Shërbimin e Klientit - Mund të kontaktoni Shërbimin e Klientit dhe të kërkoni udhëzime për instalimin e aplikacionit të tyre të kazinosë.

Aplikacionet Android

Casino Bonusi Depozita Min. KB Metodat e Pagesës Merrni Bonusin
22BET Casino Lek38000
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
$20 Bonus & Deposit
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Royal Vegas Casino €1200
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
$20 Bonus & Deposit
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
888 Casino €1500
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
$20 Bonus & Deposit
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
bet365 Casino
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
$20 Bonus & Deposit
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
PlayOJO Casino 50
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
$20 Bonus & Deposit
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Si i Gjejmë Ne Kazinotë Më Të Mira

Rishikimet e Ekspertëve

Ekspertët tanë shqyrtojnë dhe radhisin qindra faqe të kazinove online dhe të lojërave të fatit, duke e futur çdo faqe nëpër procesin tonë të gjerë të rishikimit, i cili mbulon 12 faktorë kyç.

Validimi i Vazhdueshëm

Ne i verifikojmë rregullisht vlerësimet tona dhe bazën e të dhënave të faqeve të lojërave të fatit për t'i përditësuar dhe validuar informacionet. Përditësimet e vazhdueshme përfshijnë ofertat e bonusit, ndryshimet në terma, licencimin dhe më shumë.

Komentet e lojtarit

Ne shtojmë një shënim kritik të validimit në rishikimet dhe renditjen e faqeve tona të kazinove online dhe lojërave të fatit, duke shqyrtuar vazhdimisht ankesat dhe komentet e lojtarëve.

Si e Bëjmë Vlerësimin

Si i Vlerësojnë Ekspertët Tanë Kazinotë Online dhe faqet e lojërave të fatit: Rishikimi i kazinove është ajo që bëjmë më së miri,dhe ne gjithmonë sigurohemi që të mbulojmë informacionin jetik dhe faktorët themelor. Kur ju do të shqyrtoni se cilën kazino online të zgjidhni, ne do t'ju ofrojmë informacionin më të përditësuar mbi masat e sigurisë të një kazinoje, pagesat, komentet e lojtarëve rreth kazinosë dhe shumë më tepër. Hidhini një sy grafikut më poshtë për më shumë informacione.

Aspektet e marra parasysh gjatë llogaritjes së vlerësimit

Shqyrtimet e ekspertëve tonë do të ndihmojnë për të gjetur kazinotë online më të mirat dhe më të dobishmet. Duke vënë në dukje bibliotekën e lojërave të një kazinoje, opsionet bankare, mbështetjen e klientit dhe të gjithë faktorët më të rëndësishëm që duhen marrë parasysh kur zgjidhni një kazino, ekspertët tonë rishikues e vendosin fuqinë në duart tuaja.
Zbuloni më shumë se si e bëjmë vlerësimin ne

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë

Vulkan Vegas Casino

9.5
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 3994 lojëra në dispozicion

Një nga kazinotë më të besuara online, reputacion të shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Lojërat e tavolinave multi-hand janë në dispozicion.

Mbështetje fantastike e konsumatorëve.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Mundësi për të luajtur pa shpenzim apo regjistrim.


Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
12 më shumë
Metodat e Pagesës

120% Bonus i Barabartë deri në €500 + 70 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Po, kur i bashkoheni një kazinoje Android për herë të parë, do të kualifikoheni për një Bonus Mikpritës.

Po, ditët e nevojës për llogari të shumta kanë kaluar prej kohësh. Në vend të kësaj, përdorni të njëjtin emër përdoruesi dhe fjalëkalim që keni krijuar në pajisjen tuaj Android për të hyrë në kazino në kompjuterin ose laptopin tuaj të shtëpisë.

Zgjedhja e aplikacionit më të mirë të kazinosë Android është një çështje e zgjedhjes personale. Ne kemi shqyrtuar kazinotë më të mira celulare për t'ju lejuar të gjeni atë që plotëson më mirë nevojat tuaja.

Po, ju mundeni. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të hapni një llogari në një nga kazinotë tona të rekomanduara Android dhe të vini bast me para të vërteta. Më pas do të jeni në gjendje të tërhiqni çdo fitim si para në llogarinë tuaj të preferuar elektronike ose bankare.

Po, çdo kazino Android që ofron një bonus pa depozitë do t'ju lejojë të tërhiqni çdo fitim si para të vërtetë pasi të plotësoni kërkesat e bastit.

Po, ju mundeni. Google Play ofron aplikacione të kazinosë me para të vërteta për Brazilin, Francën, Irlandën, Mbretërinë e Bashkuar dhe më shumë.

Po, luajtja e lojërave të kazinove në pajisjen tuaj Android është e ligjshme nëse luani në një vend që lejon lojërat e fatit online.

Kazinotë më të mira Android ofrojnë versione demo të lojërave të tyre celulare për t'i testuar ato falas. Nëse ju pëlqen përvoja e lojës, mund të hapni një llogari të re lojtari.

Zbuloni Më Shumë

Kazinotë e Aprovuara

Kazinotë online që mbajnë Vulën tonë të Aprovimit (aka SOA) ofrojnë cilësinë më të lartë të lojërave me një rangim të shkëlqyer në kritere të shumta. Përfshirë Sigurinë & Privatësinë e lojtarit, Besimin & Ndershmërinë e Kazinosë, Shërbimin ndaj Klientit, Opsionet bankare dhe Reputacionin e dukshëm.

Lexoni më Shumë

Kazinotë Live

Zbuloni kazinotë më të mira me tregtarë real të drejtpërdrejtë në tavolinat e transmetuara live në pajisjen tuaj. Shijoni bonuset me para të vërteta dhe një përzgjedhje magjepsëse lojërash live nga blackjack në poker, ruletë dhe sic-bo. Filloni me udhëzuesin tonë të kazinosë live.

Lexoni më Shumë

Kazinotë në Trend

Zbuloni kazinotë online më në trend sot në Shqipëri dhe zbuloni se cilat kazino po fitojnë popullaritet dhe rritje të interesit nga lojtarë si ju. Ndiqni Buzz dhe zbuloni lojërat dhe ofertat befasuese të kazinosë online.

Lexoni më Shumë

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë