22BET Casino

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë

22BET Casino

22bet.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
Lek38000
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në Lek38000

22BET Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: Lek120 KB: 50x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në Lek38000

22BET Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: Lek120 KB: 50x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

Cyprus Gaming and Casino Supervision Authority

Valutat

EUR, CNY, INR, RUB, TRY
18 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Fantasy
Lojëra Falas
7 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.8
Bankimi & Pagesat
4.4
Promocionet
5
Softueri & Lojërat
5
Siguria & Loja e Ndershme
4.2
Përkrahja
4.9

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

22BET Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më shtator 28, 2023

Kushdo që kërkon një online kazino që përmban lojëra nga një numër të madh nga burime të ndryshme, një seri e pafund bonusa dhe oferta promocionale, së bashku me një përzgjedhje të gjerë të metodave të deponimit, atëher duhet të shikoni 22BET Casino. Ky koleksion emocionues i lojërave është në dispozicion në kazino plotësisht të licencuar ne Kuraqao, që ka tërhequr shumë vëmendje, dhe është e hapur për lojtarët nga Shqipëria.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Mangësitë

Nuk ka lojëra video poker.

Nuk përkrahet PayPal-i, megjithatë ofrohen alternativa të tjera.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ka tregues të certifikatës eCogra.

Profili

Pronar TechSolutions Group N.V.
Themeluar 2018
Licencuar nga Cyprus Gaming and Casino Supervision Authority
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Telefononi Shërbimin, Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Albanian, Arabic, Bulgarian, Chinese, Croatian, English, Estonian, Finnish, French, Georgian, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Thai, Turkish, Ukrainian
Vertikale Kazino online, Bastet sportive
Prezencë fizike Po
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo
Aprovuar nga OCR
Aprovuar nga OCR
22BET Casino ka kaluar nëpër procesin tonë të rishikimit të thelluar dhe ka përmbushur standardet tona të sigurisë, lojës së ndershme dhe përvojës së përgjithshme.

Lojëra

Pak kazino ofrojnë lojëra nga një bollëk furnizuesish, me top tituj nga Endorphina, BGaming, Amatic, Xplosive Slots, Betsoft, Playson, Pariplay, Elk Studios, Rival Gaming, Microgaming, Red Tiger dhe shumë më tepër.

I njejti shton një koleksion masiv që mbulon të gjitha kategoritë e njohura, nga dillerët e drejtpërdrejtë të Roulette, Blackjack dhe Baccarat, deri në lojëra elektronike slots më të fundit, shumë prej të cilave vijnë me jackpote progresive.

Që nga fillimi, faqja është hartuar për të qenë aq më shumë e lehtë për t'u përdorur në platformat desktop dhe telefon celularë dhe bastevënësit do të gjejnë çdo lojë në vetëm një klik ose dy, ndërsa favoritët e lojtarëve janë të gjitha të shënuara së bashku dhe një buton kërkimi qe menjehere hap lojra të zgjedhura.

PromovimetBlackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Tequila Poker, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack, Perfect Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, 2 Ways Royal, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Mega Jacks, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy, Stravaganza

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Baccarat Live Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Lotari Live Keno
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Caribbean Stud Poker
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me 22BET Casino dhe luani mbi 5039 lojëra nga 56 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

AllWaySpin
Amatic Industries
Amigo Gaming
Amusnet Interactive
Apollo Games
BBIN
Belatra Games
Betixon
Betsense
Bombay Live
Booongo
Concept Gaming
ELK Studios
Endorphina
Evoplay
Felix Gaming
FUGASO
Gameplay Interactive
Gii365
Habanero Gaming Systems
Igrosoft
IGT
InBet
Mascot Gaming
MrSlotty
Novomatic
Packmaster Games
Pariplay
Platipus Gaming
Play Pearls
Play'n GO
Playson
Quickspin
Rival
RTG Asia
SA Gaming
SimplePlay
Spadegaming
Spigo
Spinmatic
Spinthon
Tom Horn Gaming
Top Trend Gaming
Urgent Games
Wazdan
Wizard Games
XGame
ZEUSPLAY
1Spin4Win
ESA Gaming
RAW iGaming

Veçoritë

Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Fantasy
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive

screenshotet

Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 16 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në 22BET Casino.

Bankimi

Për të shkuar me shumëllojshmërinë e madhe të lojrave dhe ofertat e bonusit, është e natyrshme që 22BET Casino të ofrojë një zgjidhje të barabartë të depozitave dhe të tërheqjes, dhe as këtu ata nuk zhgënjejnë, me një mori krediti dhe debiti kartela, e -kuleta, opsionet e transferit bankar, monedhat e kripto dhe shërbimet e pagesave celulare në ofertë.

Valutat

EUR
CNY
INR
руб. RUB
TRY
$ USD
BTC
BCH
BTG
BTS
BCN
DASH
DGB
DOGE
ETH
ETC
GAME
LTC
XMR
XEM
SIB
XGOX
ZEC

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Crypto Wallet Crypto Wallet
Visa Debit Visa Debit
MasterCard Debit Card MasterCard Debit Card
Wire Transfer Wire Transfer
Maestro Maestro
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet
Jeton Jeton
Pay Giga Pay Giga
4G+ ALTEL 4G+ ALTEL
Advanced Cash Advanced Cash
AstroPay AstroPay
BPay.md wallet BPay.md wallet
Banco do Brasil Banco do Brasil
Beeline Beeline
Bradesco Bradesco
Caja Arequipa Caja Arequipa
Caja Cusco Caja Cusco
Caja Municipal ICA Caja Municipal ICA
Caja Piura Caja Piura
Caja Trujillo Caja Trujillo
EPS EPS
Epay Epay
GCash GCash
Interac Interac
Itau Itau
Juno Juno
Klap Klap
MMPS terminals MMPS terminals
MuchBetter MuchBetter
Multibanco Multibanco
NEXI NEXI
Neosurf Neosurf
Nordea Nordea
OXXO OXXO
PAYEER PAYEER
Pago Efectivo Pago Efectivo
Postepay Postepay
QIWI Wallet QIWI Wallet
QQ wallet QQ wallet
Quick Pay Asia Quick Pay Asia
SEPA Wire SEPA Wire
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
SPEI SPEI
STICPAY STICPAY
Santander Santander
Siru Mobile Siru Mobile
Skrill Skrill
Tele2 Tele2
Todito Cash Todito Cash
TrueMoney TrueMoney
Trustly Trustly
UnionPay UnionPay
Uzcard Telegram Uzcard Telegram
Venus Point Venus Point
WealthPay WealthPay
WealthPay Asia WealthPay Asia
WebMoney WebMoney
Webpay Webpay
Yandex Money Yandex Money
e-Pay e-Pay
eLipa eLipa
ePay.bg ePay.bg
ecoPayz ecoPayz
giropay giropay
loterias CAIXA loterias CAIXA
24NonStop 24NonStop
Airtel Money Airtel Money
Alfa-Click Alfa-Click
AlfaPay AlfaPay
Amigo Amigo
Asia Hawala Asia Hawala
BBVA BBVA
BHIM BHIM
BPAY BPAY
Banamex Banamex
Banrisul Banrisul
Caixa Bank Caixa Bank
Cashenvoy Cashenvoy
Central Bank of Egypt Central Bank of Egypt
Citadel Direct Citadel Direct
CityPay CityPay
CyberPlat CyberPlat
Dankort Dankort
Dohone Dohone
Euteller Euteller
FCMB FCMB
GTBank GTBank
IBox IBox
ICBC ICBC
Kassa24 Kassa24
Kyivstar Kyivstar
Libertis Mobicash Libertis Mobicash
Lobanet Lobanet
M-Birr M-Birr
M-Pesa M-Pesa
MTS MTS
Mir Mir
MobiCash MobiCash
Moneta Moneta
MoneySafe MoneySafe
MyBux MyBux
PKO Bank Polski PKO Bank Polski
Pago Facil Pago Facil
Paydunya Paydunya
PayoStar PayoStar
Pelepare Pelepare
Perfect Money Perfect Money
Privat24 Privat24
Promsvyazbank Promsvyazbank
Rapid Transfer Rapid Transfer
Red Pagos Red Pagos
SafetyPay SafetyPay
Sberbank Sberbank
Skrill 1-Tap Skrill 1-Tap
Snapscan Snapscan
Svyaznoy Svyaznoy
Teleingreso Teleingreso
Telepay Telepay
Tyme Tyme
Universal Mobile Payment Universal Mobile Payment
Vanilla MasterCard Vanilla MasterCard
Volt Volt
Wideup Wideup
Zain Cash Zain Cash
boku boku
entercash entercash
paybox paybox
vcreditos vcreditos

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 5000 Pa kufi
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 24 ore
Koha e tërheqjes së çekut 7 dite
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
22BET Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Lojtarëve u ofrohen bonuset dhe pikat e veçanta kur ata bashkohen me 22BET Casino, si dhe sa herë që depozitat e mëtejshme bëhen në llogari të kazinos. Detajet aktuale ndryshojnë herë pas here, por gjithmonë ekziston një paketë e gjerë e ofertave speciale për të kërkuar, dhe lojtarët duhet të lexojnë termat dhe kushtet e secilit para se të zgjedhin.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Ekipi miqësor i shërbimit të klientit në këtë kazino të madhe mund të arrihet përmes bisedave të drejtpërdrejta ose emailit.

Metodat e përkrahjes Telefononi Shërbimin, Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Shërbimi për Zgjidhjen e Kontesteve

IBAS

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë