Kazinotë më të Mira me Parave të Vërteta për Ruletën Online në 2023

Udhëzuesi Juaj për të Luajtur Ruletë me Para të Vërteta në Faqet e Top Kazinove. Këtu do të gjeni një listë të kazinove më të mira online të rishikuara dhe të ranguara që janë më të përshtatshmet për lojërat ruletë me para të vërteta. Për më tepër, në këtë udhëzues, ne paraqesim këshilla për të luajtur variante të ndryshme të ruletës, duke përfshirë ruletën franceze, evropiane, amerikane dhe ruletën me tregtar të drejtpërdrejtë.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
E Re
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
Royal Vegas Casino
9.7

Deri në €1200 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
96.14%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Disa jackpote të mëdha progresive.

Top shërbim i mbështetjes së konsumatorëve.

Valuta të shumta në një llogari.

Mbështeten Kriptovalutat e shumta.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.5
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €100

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
Platinum Play Casino
9.3
Norma e Fitimit
95.85%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re
Mozzart Casino
9.3
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

BONUS400

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
I preferuar
All Slots Casino
9.3
Norma e Fitimit
96.23%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Ruleta
Gjithçka që duhet të dini për Ruletën: që nga rregullat bazë të Ruletës deri te strategjitë, këshillat dhe terminologjia e varianteve të avancuara. Në këtë udhëzues të Ruletës, do të gjeni një përmbledhje të plotë të lojës, shpjegime për secilin variant të Ruletës, lojëra falas të Ruletës dhe kazinotë më të mira online për Ruleta me para të vërteta të rishikuara dhe të ranguara nga ekspertët.

Përmbledhje

Ruleta është një nga lojërat më të njohura të lojërave të fatit në mbarë botën dhe do ta kishit të vështirë të gjeni një kazino të drejtpërdrejtë ose online që nuk ofron të paktën një rrotë rulete. Loja ka qenë rreth e rrotull për qindra vjet dhe kazinotë kanë krijuar shumë variacione të ndryshme me kalimin e kohës. Falë ardhjes së kazinove online, lojtarët tani mund t'i luajnë të gjitha këto versione të ndryshme në një vend të vetëm pa u larguar as nga shtëpitë e tyre.

Nëse jeni tashmë një adhurues i madh i Ruletës ose sapo jeni futur në lojë, kjo faqe do t'ju japë shumë këshilla dhe sugjerime të dobishme që mund t'i përdorni për t’u argëtuar sa më shumë dhe për të fituar sa më shumë para përderisa luani ruletë me para të vërteta online. Duke qenë se Ruleta është kaq e popullarizuar në mesin e lojtarëve shqiptarë të kazinosë, ne kemi bërë këtë udhëzues për t'ju ndihmuar të luani më mirë lojën dhe të kuptoni ndërlikimet e saj.

Zgjidhni Kazinonë Tuaj të Ruletës Online

Pothuajse të gjitha kazinotë online u ofrojnë lojtarëve një shans për të luajtur disa lojëra të ndryshme të ruletës me para të vërteta. Megjithatë, ashtu sikurse zgjedhja e lojës së përshtatshme të ruletës për të luajtur që është shumë e rëndësishme, zgjedhja e kazinosë së duhur për ta luajtur është gjithashtu vendimtare.

Me qindra kazino online që janë në dispozicion, ju dëshironi të siguroheni që po i jepni vetes mundësinë më të mirë absolute për të fituar në çdo mënyrë. Kur zgjidhni një kazino online për të luajtur ruletë me para të vërteta, duhet të keni parasysh disa gjëra si në vijim:

 • Numri dhe lloji i lojërave të ruletit të ofruara
 • Bonuset dhe promocionet për lojtarët e ruletit
 • Kredibiliteti dhe licencimi i kazinosë
 • Madhësitë minimale dhe maksimale të basteve
 • Kufizimet e arkëtimeve dhe fitimeve

Ne e bëjmë detyrën tonë për t’ju ndihmuar lojtarëve shqiptarë të gjejnë kazinotë më të mira online për të luajtur lojërat e tyre të preferuara. Nëse shikoni listën tonë të kazinove më të mira të ruletit online, do të gjeni disa nga markat më të mira me të cilat mund të regjistroheni për të marrë trajtimin mbretëror si lojtar ruleti. Megjithatë, së pari, kontrolloni gjithmonë vet dhe sigurohuni që kazinoja që keni zgjedhur është vërtet e duhura për ju..

Luani Ruletë me Para të Vërteta në Celularin Tuaj

Përderisa teknologjia vazhdon të evoluojë, pajisjet celulare po bëhen gjithnjë e më të njohura çdo ditë. Praktikisht të gjithë sot kanë një pajisje celulare që e përdorin për lojëra të një lloji. Falë zhvilluesve të softuerit të cilët kanë bërë përpjekje të mëdha për t'i vënë të gjitha lojërat e tyre në dispozicion në pajisjet celulare, Ruleta në celular është në dispozicion në qindra ueb faqe të lojërave të fatit.

Pavarësisht nëse jeni përdorues i Android ose i iPhone, ka operatorë të shumtë të kazinosë online që do t'ju japin një shans për të luajtur ruletë me para të vërteta në shfletuesin tuaj celular, pa shkarkuar asnjë aplikacion të kazinosë.

Gjithçka që duhet të bëni për të filluar të luani ruletë me para të vërteta në celularin ose tabletin tuaj është të regjistroheni në një nga kazinotë e shumta të ruletit të ofruara në këtë faqe dhe do të jeni gati të hidheni menjëherë në aksion. Falë HTML5 moderne dhe teknologjive të tjera, nuk do të vini re ndonjë ndryshim në shpejtësi ose performancë midis kompjuterit tuaj desktop dhe pajisjes suaj celular.

Lojëra të Ruletës Live - Përjetoni Magjepsjen e Las Vegasit

Një nga risitë më të mira të shtuara në kazinotë online gjatë viteve të fundit ka qenë kazinoja live. Platformat e kazinove të drejtpërdrejta lejojnë lojtarët të luajnë lojërat e tyre të preferuara me tregtarët e vërtetë përmes një uebkamere live dhe Ruleta live është një nga lojërat më të njohura në kazino të tilla.

Gjithçka që ju nevojitet për të luajtur një lojë Ruletë Live është një llogari në një nga kazinotë e shumta online që ofrojnë një platformë kazino live si pjesë e ofertës së tyre. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë mundësohen nga studiot e zhvillimit si Ezugi dhe Evolution Gaming. Ata punojnë pa pushim për t'u ofruar lojtarëve të tyre një përvojë të nivelit të lartë me tregtarët e vërtetë në kohë reale.

Ruleta Live paraqet një mundësi unike për lojtarët që të përjetojnë hapësirën e plotë të lojërave të kazinove fizike nga komoditeti i shtëpive të tyre. Me lojërat e ruletit live, do të keni mundësinë të shijoni Las Vegas dhe Monte Carlo përderisa jeni ulur në kolltukun tuaj me një birrë në njërën dorë dhe me telekomandën në tjetrën.

Provojeni Falas tani!

Ruleta me para të vërteta është super emocionuese, por gjëja e mirë për të luajtur Ruletë online është se ju mund të praktikoni gjithçka që dëshironi pa rrezikuar asnjë cent. Kazinotë online ju lejojnë të drejtoni cilindo nga rrotat e tyre dhe të luani me çipsa praktikues, pa bërë asnjë depozitë reale parash ose baste të çfarëdo lloji.

Lojtarëve të kazinosë shqiptare shpesh u jepet një bonus vetëm për t'u regjistruar në një kazino. Gjithashtu, nëse gjeni një bonus të vlefshëm mikpritës pa depozitë, ai do t'ju japë një shans për të fituar para reale pa vënë kurrë bast paratë tuaja. Të dyja këto mundësi e bëjnë lojën e Ruletës online shumë më tërheqëse sesa të luani atë në një kazino fizike. Prandaj, arsyet për t'u regjistruar në një kazino online sot janë të shumta.

E tëra çfarë ju duhet të bëni për të hyrë menjëherë në aksion është të kaloni disa minuta dhe të krijoni llogarinë e një lojtari me një nga dhjetëra kazinotë kryesore të ruletit të ofruara në këtë faqe. Pasi ta keni përfunduar, mund të filloni të luani lojëra të ndryshme ruletë falas ose të bëni depozitën tuaj dhe të hidheni në lojën tuaj të parë të ruletës me para të vërteta.

Opsionet e Basteve

Ruleta është një lojë mjaft e thjeshtë në kuptimin e saj parësor. Loja luhet në një tavolinë dhe një rrotë. Tabela përbëhet nga 37 (ose 38) numra nga 0 në 36 (me 00 të shtuar në Ruletën Amerikane).

Së pari, lojtarët vendosin baste në tavolinë. Më pas, rrota rrotullohet pasi të jenë kryer të gjitha bastet dhe një top hidhet brenda.

Pasi të ketë përfunduar rrotullimi, topi do të ndalet në një nga vrimat e rrotës. Vendet e rrotave korrespondojnë me një nga numrat në tavolinë.

Nëse keni vendosur çipsa në numrin e dhënë ose në ndonjë fushë tjetër me të cilën numri është i lidhur (si p.sh. e kuqe/e zezë ose tek/çift), ju fitoni para. Ka shumë baste të mundshme që mund t’i vini në tavolinat e ruletit dhe këto përfshijnë:

 • Drejtpërdrejtë: : Bet on a single number Bast në një numër të vetëm
 • Ndarja: Bast në dy numra fqinj
 • Rruga: Bast në tre numra në një vijë horizontale
 • Këndi: Bast në katër numra fqinj
 • Ulët / Lartë: Bast në gjysmën e numrave në tavolinë
 • Kuqe / Zezë: Bast nëse numri do të jetë i kuq apo i zi
 • Tek / Çift: Bast nëse numri do të jetë tek ose çift
 • Kolona: Bast në një kolonë të tabelës
 • Dymbëdhjeta: Bast në një nga tre dymbëdhjeta në tavolinë

Disa tavolina ruletë ofrojnë edhe më shumë opsione të basteve dhe lojtarët mund të krijojnë modelin e tyre të basteve në çfarëdo mënyre që ata preferojnë. Për shembull, shumica e lojtarëve kanë numra për të cilët vënë bast më të fortë dhe numra të tjerë për të cilët vënë bast si "rezervë", përderisa disa lojtarëve u pëlqen ta mbajnë atë të thjeshtë dhe të vënë bast në të kuqe/zezë ose tek/çift.

Sido që të keni qasje ndaj lojës së Ruletës, duhet të kuptoni se kazinoja mban një avantazh të lehtë në planin afatgjatë, të cilin lojtarët mund ta mposhtin lehtësisht në afat të shkurtër me vetëm pak fat. Për shembull, avantazhi i shtëpisë në lojën klasike të Ruletës Evropiane është 2.7%, ndërsa Ruleta Amerikane ka një avantazh shtëpie prej 5.26%.


Strategjia

Se si do të bjerë topi është një supozim i mirë si çdo tjetër dhe strategjikisht ju keni pak kontroll mbi rezultatin e secilit bast. Sidoqoftë, mund të merrni parasysh gjërat si në vijim përpara se të hidhet topi:

 • Fillimisht luani falas
 • Ndiqni pas basteve të jashtme
 • Për shanset më të mira, luani Ruletën Evropiane ose Franceze
 • Provoni baste të kombinuara për pagesa më të mëdha
 • Studioni tabelën dhe mësoni rregullat
 • Vini baste më të vogla për lojë më të zgjeruar
 • Qëndroni të fokusuar
 • Luani vetëm në kazinotë online të rekomanduara, me reputacion dhe të besueshme
 • Vendosni një kufi bastesh dhe kurrë mos vini bast atë që nuk mund të përballoni të humbni

Dini cilat janë shanset tuaja

Ktheni favorin e fatit në anën tuaj me këtë pasqyrë në lidhje me shanset:

 • 37:1 - Një Bast i Drejtpërdrejtë (çfarëdo numri)
 • 18:1 - Bast i Rreshtit (0, 00)
 • 18:1 - Basti i Ndarjes (çfarëdo dy numra fqinj, vertikal ose horizontal)
 • 5 1/6 to 1 - Gjashtë rreshta (çdo gjashtë numra prej dy rreshtave horizontale (1, 2, 3, 4, 5, 6 or 28, 29, 30, 31, 32, 33 etj.)
 • 1/4 to 1 - Basti i Këndit (çdo katër numra fqinjë në një bllok (1, 2, 4, 5 or 17, 18, 20, 21)

Pse të Luani

Ruleta është një lojë emocionuese, e shpejtë dhe argëtuese tavoline që tërheq turmat më të mëdha në kazino. Ruleta online sjell argëtim dhe shanse për të fituar para të vërteta në komoditetin e shtëpisë suaj. Ju lutemi shikoni kazinotë tona të rekomanduara për pasur përvojën më të mirë të basteve online dhe bonuset dhe shpërblimet më të mira të mikpritjes.

Këshilla

Të zotërosh lojën e Ruletës nuk është aq e vështirë. Me pak ndihmë dhe praktikë, mund të vini bast si 007! Këtu janë disa këshilla falas për t'ju ndihmuar të rrisni shanset tuaja për të fituar:

Fillimi

Të rinj në Ruletën online? Mos u shqetësoni, udhëzuesi ynë do t'ju bëjë të luani si një profesionist i vërtetë shumë shpejt!

1 Luani falas

Njihuni me lojën dhe mësoni rregullat. Luani sa më shumë lojëra falas që të mundeni për të praktikuar dhe për t'u njohur me Ruletën online. Ju lutemi shikoni fjalorin tonë të termave dhe zhargonit të përdorur, për të kuptuar se çfarë po ndodh përderisa loja është duke u zhvilluar.

2 Zgjidhni një kazino online

Zgjedhja e kazinosë së duhur për ju mund të jetë një detyrë e frikshme, kështu që ne e kemi kufizuar atë në opsionet më të mira.

3 Merrni bonusin tuaj

Paratë tuaja mund të rriten edhe më tej nëse përfitoni nga bonuset dhe ofertat promocionale. Sigurohuni që t'i lexoni T&K dhe të mund t’i plotësoni kërkesat e lojës.

4 Mësoni disa strategji

Edhe pse Ruleta është shumë e paparashikueshme, ju prapëseprapë mund të përmirësoni disa metoda për ta kthyer avantazhin në favorin tuaj. Prandaj, ju lutemi shikoni këshillat tona më poshtë për të kaluar avantazhin e shtëpinë.

5 Luani për para të vërteta

Tani që jeni rehat dhe më të njohur me Ruletën, provoni dorën tuaj me para të vërteta. Depozitoni duke ndjekur hapat e drejtpërdrejtë të që gjenden në faqen e kazinosë suaj të preferuar, luani dhe shijoni Ruletën online!

Falas vs Para të Vërteta

Qëllimi i të luajturit çdo lojë online është fitorja dhe asgjë nuk thotë se nuk mund të argëtohesh kur luan falas. Megjithatë, asgjë nuk e tejkalon emocionin e fitores reale, por ajo vjen me disavantazhet e saj. Këtu është një krahasim për të sqaruar dallimet:

Ruleta Falas Ruleta me Para të Vërteta
Ideale për lojtarët fillestarë Lojtarë me përvojë
Një shumëllojshmëri e gjerë e opsioneve të lojërave falas Në dispozicion janë tabelat e kufirit të ulët dhe të lartë
Ju nuk mund të fitoni para të vërteta (ose fitoni para të parëndësishme). Ju mund të fitoni shumë para të vërteta
Asgjë për të humbur Ju mund të humbni para
Orë argëtimi pa asnjë rrezik për humbjen e parave Koha e lojës është e kufizuar
Terminologjia

Është e lehtë të ndiheni të humbur nëse nuk e kuptoni zhargonin e ruletit. Ju mund të gjeni udhëzuesin tonë të dobishëm për termat e përdorur në Ruletë në seksionin tonë të fjalorit.

Mësoni më shumë

Llojet e Ruletës

Llojet e Ruletës Zgjedhja e Rrotës Suaj – Variacionet e Ruletës: Loja e Ruletës daton në shekullin e 18-të, kur u shpik në Francë. Që atëherë, loja ka evoluar dhe ndryshuar në shumë mënyra, me kazinotë në mbarë botën që përpiqen ta bëjnë lojën më tërheqëse për lojtarët dhe më fitimprurëse për veten e tyre. Nëse keni ndërmend të luani ruletë me para të vërteta, fillimisht duhet të kuptoni se cilat forma të Ruletës do t’i gjeni në një kazino online dhe si të zgjidhni atë të duhurën.

Ruleta Evropiane

Forma më bazike e Ruletës dhe ajo që gjendet në shumicën e kazinove fizike evropiane, Ruleta Evropiane, ofron një plan me një vend të vetëm të 0-së dhe 37 numra në total. Pagesa për fitimin e një basti të drejtpërdrejtë në Ruletën Evropiane është 35:1, duke i dhënë shtëpisë një avantazh të lehtë prej 2.7%. Ruleta Evropiane është një nga versionet më të vjetra dhe më fitimprurëse të Ruletës për lojtarët.

Ruleta Amerikane

Dallimi kryesor midis ruletës Evropiane dhe Amerikane është shtimi i një sloti tjetër në tavolinë dhe rrota e me shënimin "00". Vendosja e numrave në rrotë është gjithashtu e ndryshme, por kjo nuk ndryshon pagesat. Kur bëhet fjalë për pagesat, ato janë të njëjta në Ruletën Amerikane dhe Evropiane, por fakti që ekziston një vend tjetër 00 në rrotë e bën më të vështirë ndaljen e numrave tuaj dhe rrit avantazhin e shtëpisë në 5,26%. Përderisa loja e Ruletës Amerikane mund të duket më argëtuese dhe më "profesionale" për një vëzhgues që nuk dyshon, Ruleta Amerikane në fakt është vetëm një version i lojës që tarifon lëng shtesë për çdo rrotullim që luani.

Ruleta Franceze

Ruleta Franceze është e ngjashme me Ruletën Evropiane në shumicën e gjërave, duke përfshirë numrin e sloteve në rrotë. Dallimi kryesor është shtimi i rregullave La Partage dhe En Prison, të cilat zbatohen kur lojtarët vënë baste në bastet e parave çift (kuq/e zi, tek/çift etj.). Këto rregulla ju japin një shans shtesë për të kursyer paratë tuaja nëse basti juaj nuk goditet, që do të thotë se avantazhi i shtëpisë zbret edhe më poshtë kur vini bast në këto baste të jashtme. Për shembull, kur vini bast të saktë, avantazhi i shtëpisë në Ruletën Franceze zbret deri në 1.35%, që është më e ulëta që do të gjeni në çdo formë të Ruletës.

Ruleta me Shumë Topa

Një shpikje e kazinove online, Ruleta me Shumë Topa, është një lojë rulete në të cilën disa topa rrotullohen në të njëjtën rrotë njëkohësisht. Topat vendosen secili në një nga slotet, ku lojtarët paguhen për të dy topat. Meqenëse shanset për të arritur numrin tuaj tani janë më të larta, pagesat gjithashtu janë më të vogla. Lojtarët në Ruletën me Shumë Topa mund të fitojnë gjithashtu një jackpot nëse të dy topat bien në të njëjtin xhep, gjë që është një marifet i vështirë për t'u realizuar dhe shumë fitimprurës. Ruleta me Shumë Topa luhet zakonisht në një rrotë rulete evropiane, me ndryshimin e shtuar të një topi tjetër.

Ruleta me Shumë Rrota

Interneti rrotullohet rreth realizimit të më shumë gjerave për një kohë më të shkurtër, gjë që është pikërisht ajo që bën Ruleta me shumë rrota. Lojtarët mund të vendosin baste në një tavolinë të vetme dhe të rrotullojnë deri në gjashtë rrota të ndryshme njëkohësisht, duke luajtur në mënyrë efektive gjashtë rrotullime shtesë njëkohësisht. Nuk ka shumë ndryshim midis luajtjes së një rrotullimi të Ruletës me Shumë Rrota ose rrotullimeve të shumëfishta të lojërave të zakonshme, por gjërat shkojnë shumë më shpejt me Ruletën me Shumë Rrota dhe veprimi është shumë më intensiv. Pra, nëse jeni një lojtar i vërtetë i veprimit, kjo lojë është e përkryer për ju!

Ruleta 3D

Ngjashëm me një lojë standarde të ruletës, si versioni modern i ruletës evropiane. Gjithçka është e njohur dhe ka vetëm një "xhep" të gjelbër zero. Bastet më tipike në Ruletën 3D janë bastet e zakonshme të brendshme dhe jashtme.

Mini Ruleta

Ky variant ekzotik dhe argëtues zhvillohet në një rrotë të vogël dhe ka vetëm trembëdhjetë xhepa. Ky paraqet një koncept unik për lojtarët e lojërave online dhe është mjaft i ndryshëm nga versionet e zakonshme amerikane dhe evropiane.

Ruleta me Tregtar të Drejtpërdrejtë

Një alternativë emocionuese dhe opsioni më i mirë kundrejt të qenit në një kazino të vërtetë. Shikoni të gjitha veprimet të shpalosen përderisa vini baste në online me teknologjinë e transmetimit.

Ruleta Progresive

Me këtë lojë të ruletës, ju keni mundësinë të fitoni një kombinim të jackpoteve progresive, të fiksuara ose misterioze. Një jackpot Misteri është i pari i këtij lloji ku lojtarit i lejohet të vënë një bast progresiv opsional.

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar

Playamo Casino

9.6
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 3000 lojëra në dispozicion

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.


Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
10 më shumë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €100 + 100 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

FIRSTDEP
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Ruleta ofron një avantazh shumë të ulët të shtëpisë dhe paqëndrueshmëri relativisht të ulët, duke e bërë atë një lojë kazino emocionuese dhe potencialisht fitimprurëse.

Ju duhet të luani gjithmonë Ruletën Evropiane ose Franceze. Megjithatë, nëse lojtarët zgjedhin të luajnë Ruletën Amerikane, mbani mend se kjo i shton më shumë avantazh kazinosë pa asnjë avantazh për lojtarët.

Po! Shumica e lojërave të ruletës online gjenden lehtë në dispozicion në pajisjet celulare të mundësuara nga Android dhe Apple.

Ruleta Live i lejon lojtarët të luajnë Ruletë online me tregtarë të botës reale, me të gjitha veprimet e transmetuara nga një kazino fizike.

Gjithçka që ju nevojitet për të hyrë në aksionin e ruletës online është një llogari në një nga kazinotë e shumta online të gjenden aty.

Ruleta online është në dispozicion për të gjitha llojet e lojtarëve. Mund të filloni duke luajtur për argëtim ose duke vënë bast mijëra dollarë për rrotullim dhe gjithçka në mes.

Zbuloni Më Shumë

Kazinotë Celulare

Përdorni udhëzuesin tonë për të zbuluar kazinotë më të mira celulare me para të vërteta, duke përfshirë Android, Windows dhe iPhone. Mësoni rreth zgjidhjeve të pagesave celulare, lojërave të kazinosë celulare dhe si të filloni të luani në smartfonin tuaj sot.

Lexoni më Shumë

Kazinotë me Para të Vërteta

Udhëzuesi juaj për kazinotë më të mira online me para të vërteta, Kazinotë që listojmë këtu janë të besueshme dhe u ofrojnë lojtarëve një përvojë të mbrojtur, të sigurt dhe të këndshme të lojërave online. Mësoni rreth ofertave të bonusit me para të vërteta, lojërave, opsioneve bankare dhe gjërave që duhen marrë parasysh.

Lexoni më Shumë

Kazinotë iPhone

Një udhëzues i gjithanshëm për kazinotë online në iPhone që paraqesin kazinotë më të mira në online iOS të rishikuara dhe të ranguara. Merrni ofertat më të fundit të bonusit, informacionin e lojërave, raportet e pagesave dhe opsionet bankare.

Lexoni më Shumë

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë