Top Kazinotë Online nga Evoplay në 2023

Përmbledhje e Evoplay, studios së lojërave të kazinove të vlerësuar me çmime dhe kazinove më të mira online që ofrojnë lojërat e tyre të ranguara dhe të rishikuara nga ekspertët tanë.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
E Re
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një nga kazinotë më të besuara online, reputacion të shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Përkrah një kazino të pasur live nga Evolution.

Ka një shërbim profesional për mbështetjen e konsumatorëve.

Tërheqje të garantuar në të njëjtën ditë.

Softuer profesional dhe i lehtë për t'u përdorur.

Ueb faqe e shkëlqyeshme mobile.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
Slottica Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

200% Bonus i Barabartë deri në €200

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
1xBet Casino
8.7
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
Paripesa Casino
8
Norma e Fitimit
96.5%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
Joo Casino
7.1
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
SpinBetter Casino
7
Norma e Fitimit
96.7%
Shpejtësia e Pagesës
1 orë
Metodat e Pagesës

Deri në €1750 + 150 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Profili
Emri Evoplay
AKA Evoplay Entertainment
URL Evoplay.games
Licencat Curacao eGaming, ADM (AAMS)
2 më shumë
Themeluar 2003
Kompania Evoplay Entertainment
Selia Malta
Lloji Zhvilluesi i Lojërave
Kompatibiliteti Desktop, Mobil
Veçoritë Lojërat VR

Përmbledhje

EvoPlay është një studio e lojërave të kazinosë online që ka fituar çmime për titujt e saj. Ata kanë një portofol të gjerë, duke përfshirë lojërat e para në treg deri tek versionet inovative të lojërave që njerëzit njohin dhe duan. Përveç kësaj, ato ju ofrojnë kazinove online lojëra video slote, të tavolinës si dhe lojëra klasike dhe të menjëhershme.

Tituj të njohur

Lojtarët mund të gjejnë lojëra Evoplay në disa nga kazinotë më të mëdha dhe më të mira online si dhe në disa faqe të lojërave të fatit. Studio ka një portofol të larmishëm lojërash dhe fokusohet në slote, lojëra të tavolinës, lojëra të menjëhershme dhe tituj klasikë. Që nga themelimi i saj në 2003, studio është rritur. Evoplay ndërtoi një reputacion të fortë me kazinotë e besuara online që ofrojnë shërbime në shumë tregje të ndryshme falë bibliotekës së saj mbresëlënëse të lojërave.

Lojërat më të njohura nga Evoplay përfshijnë Epic GladiatorsPumpkin MasterStar Guardians, Goddess of the Night Buy Bonus, Neon Capital Bonus Buy, Triple Sevens, Hot Volcano, Catch the Wind Bonus Buy, Expanding Master Jackpot, Super Bartender, Elven Princess Crown QuestLong Ball dhe The Emperor’s Tomb.

Epic Gladiators është një slot emocionues i mbushur me një rrjet unik lojërash, bonuse dhe The Great Wall Treasure që paraqet mundësi fantastike fitimi në pesë rrotulla dhe 20 linja pagese. Së fundi, Emperor’s Tomb është një lojë slot që i çon lojtarët në një vend të lashtë në Kinë me pasuri të jashtëzakonshme.

Licencat

Curacao eGaming
Autonomous Administration of the State Monopolies (ADM)
Lithuania Gaming Control Authority
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc (ONJN)

Lojëra

Evoplay ka zhvilluar shumë lojëra të vlerësuara me çmime dhe ka krijuar një reputacion për tituj cilësorë. Ndër llojet e lojërave që Evoplay ka zhvilluar janë disa nga lojërat e reja më të mira 3D, lovideo slote, lojëra të tavolinës, lojëra me fitore të menjëhershme dhe lojëra speciale emocionuese. Ata madje kanë zhvilluar VR lojëra të kazinosë, një zbulim i madh për industrinë e iGaming.

Inovacioni është në krye të të gjitha lojërave të Evoplay. Lojërat e tyre 3D/VR i bëjnë slot lojërat më zhytëse se kurrë, por ato vazhdimisht zhvillojnë inovacione në industri. Si rezultat, lojërat Evoplay janë një domosdoshmëri për lojtarët që kërkojnë pamje të reja freskuese për të luajtur lojëra në kazino online.

Slotet e tyre, lojërat e menjëhershme dhe lojërat e tavolinës ofrojnë rezolucion të jashtëzakonshëm dhe lojë të fuqishme që është shumë emocionuese. Për ata që kërkojnë diçka të re, Evoplay ka shumë për të ofruar.Slotet


Baccarat


Blackjack


Ruleta


Craps


Video Poker
Lojërat me Letra Teen Patti
Baccarat Baccarat
Lotari Keno
Slotet Slotet, Video Slotet
Poker Texas Hold'em
Ruletë Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë

Vulkan Vegas Casino

9.5
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 3994 lojëra në dispozicion
Benefitet

Një nga kazinotë më të besuara online, reputacion të shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Përkrah një kazino të pasur live nga Evolution.

Ka një shërbim profesional për mbështetjen e konsumatorëve.


Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
12 më shumë
Metodat e Pagesës

120% Bonus i Barabartë deri në €500 + 70 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Ju do të jeni në gjendje të gjeni kazinotë dhe faqet e lojërave të fatit me lojërat Evoplay të listuara në seksionin tonë të Kazinove të Besuara.

Po, Evoplay ka dhjetëra slote për të zgjedhur. Secili prej tyre është projektuar jashtëzakonisht mirë dhe kanë disa nga veçoritë më të mira dhe më inovative.

Evoplay krijon lojëra të menjëhershme si Book of Keno, gjuajtje penalltish, Bonanza Wheel, lojëra tavoline si ruletë dhe blackjack dhe shumë lojëra klasike të kazinosë.

Evoplay nuk zhvillon lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ata mund të fillojnë një ditë, por nuk e kanë filluar në kohën e këtij rishikimi.

Evoplay ka disa nga lojërat më zhytëse të kazinosë për shkak të platformës së saj VR. Lojtarët me kufje VR do të luajnë në mjedisin më realist VR të krijuar ndonjëherë.

Po, Evoplay ka fituar disa çmime për lojërat e tij të kazinosë dhe mbetet në avantazhin e iGaming. Së fundmi Evoplay fitoi studion më të mirë të vitit 2023 në SiGMA Awards Event.

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë