Playamo Casino

I aprovuar I aprovuar
I preferuar

Playamo Casino

playamocasino.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€100
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas

Playamo Casino Pakoja e Bonusit

FIRSTDEP

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 2 Deposita Min.: €20 KB: 50x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas

Playamo Casino Pakoja e Bonusit

FIRSTDEP

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 2 Deposita Min.: €20 KB: 50x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, USD, BTC, BCH, DOGE
3 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
8 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Auditorët

Vlerësimi

9.6
Bankimi & Pagesat
4
Promocionet
4.3
Softueri & Lojërat
4.5
Siguria & Loja e Ndershme
4.7
Përkrahja
4.3

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Playamo Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më maj 30, 2023

Playamo Casino e vë lojën fillimisht duke shfaqur karakteret zbavitëse nga video slote lojëra elektronike ndryshme direkt në faqen kryesore. Kjo vepron si një mënyrë e shkëlqyeshme për ti inkurajuar lojtarët për të eksploruar lojërat dhe për të njohur karakteret. Në këtë fazë, është e rëndësishme të theksohet se Playamo Casino ka një licencë legjitime të veprimit nga Kuraçao eGaming.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Mangësitë

Një përzgjedhje e kufizuar e lojërave.

Nuk ofron një opsion telefonik për mbështetjen e konsumatorit.

Nuk përkrahet PayPal-i, megjithatë ofrohen alternativa të tjera.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ka aplikacion mobil të dedikuar.

Nuk ka certifikim eCOGRA.

Profili

Pronar Dama N.V.
Themeluar 2016
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Shkarkimi në Dispozicion
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Chinese, Czech, English, Finnish, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo
Aprovuar nga OCR
Aprovuar nga OCR
Playamo Casino ka kaluar nëpër procesin tonë të rishikimit të thelluar dhe ka përmbushur standardet tona të sigurisë, lojës së ndershme dhe përvojës së përgjithshme.

Lojëra

Që nga hapja në vitin 2016, Playamo Casino ka punuar me një përzgjedhje ambicioze të ofruesve të softuerëve. Në fund të fundit, ky është një SoftSwiss që punon me ofruesit e nivelit të lartë në formën e Evolution Gaming, iSoftBet, NetEnt, Leander, Genesis, Microgaming, Endorphina, NextGen , Dhe Ezugi, së bashku me disa zhvillues të tjerë.

Ka qindra tituj slot lojëra elektronike për t'u eksploruar, kështu që ka kuptim të përdorim opsionet e sbrouzerit kur kërkojmë lojëra të përshtatshme. Kjo qasje do t'u mundësojë lojtarëve të kërkojnë disa nga përmbajtjet më të mira në slot lojëra elektronike, duke përfshirë Gonzo’s Quest, Starburst, Creature from the Black Lagoon, Break Da Bank Again, Brave Viking, Blast Boom Bang, dhe Billyonaire.

Lojërat tryeze janë në dispozicion si versionet virtuale ose live-dillera, me të dyja platformat që kombinohen për të ndarë një gamë mbresëlënëse opsionesh për të shijuar. Blackjack tryeza dhe Roulette janë variantet e dukshme për të provuar, por lojtarët mund të kërkojnë diçka pak më të ndryshme nëse zgjedhin lojëra të blackjack ose poker.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Spanish 21, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, 2 Ways Royal, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Mega Jacks, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Poker Live Poker, Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me Playamo Casino dhe luani mbi 3000 lojëra nga 101 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

1x2gaming
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
Absolute Live Gaming
Amatic Industries
Amusnet Gaming
Arcadem
Authentic Gaming
AvatarUX
Bang Bang Games
Belatra Games
Big Time Gaming
Blue Guru Games
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo
Bulletproof Games
Caleta
CandleBets
Electric Elephant
ELK Studios
Endorphina
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
FUGASO
GameArt
Games Lab
Gamevy
Gamomat
Gamzix
Genesis Gaming
Golden Hero
Golden Rock Studios
GoldenRace
Green Jade Games
Habanero Gaming Systems
Hacksaw Gaming
Holle Games
Hot Rise Games
IGT
Iron Dog Studios
iSoftbet
Jade Rabbit Studio
KA Gaming
Kalamba Games
Lucky Streak
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Merkur Gaming
MrSlotty
Netgame
Nolimit city
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
OneTouch
Onlyplay
Oryx Gaming
Peter and Sons
PG SOFT
Platipus Gaming
Play'n GO
Playreels
Playson
Print Studios
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Reflex Gaming
Relax Gaming
Retro Gaming
Silverback Gaming
Slotmill
SmartSoft Gaming
Spearhead Studios
Spribe
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Gaming
True Lab
Vivo Gaming
Wizard Games
Zillion
Wazdan
1Spin4Win
Just For The Win
Spinomenal
Push Gaming
Mancala gaming
Game Beat
Yggdrasil Gaming

Veçoritë

Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv

screenshotet

Jackpot Progresivë në Dispozicion
Jackpot Progresivë në Dispozicion
Playamo Casino përmban lojëra të shkëlqyera të jackpotit progresiv.

Jackpotet Progresive

Gates of Olympus

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

The Dog House

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Sweet Bonanza

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Sugar Rush N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

John Hunter and the Book of Tut N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Splash N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruit Party N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Joker's Jewels N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Starlight Princess N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wu Xing N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Goonies Jackpot King N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Pink Panther N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Deal of No Deal World N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Deal or No Deal €121767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Sweet Party €863844
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Esmeralda €819616
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Streak of Luck N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Purple Hot €112200
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

The Pyramid of Ramesses €22359
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Cat in Vegas €114455
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Captain Cannon's Circus of Cash N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Frankie Dettori's Magic 7 €123711
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Thai Temple N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fortunate 5 N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Chests of Plenty €566259
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Batman & Catwoman Cash N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Batman & Mr Freeze N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Batman & The Batgirl Bonanza €429767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Batman & The Joker Jewels N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Batman & The Penguin Prize N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Batman & The Riddler Riches N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Superman The Movie €429767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Man of Steel €429767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Green Lantern €429767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Bounty of the Beanstalk €881379
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Fairest of them All €841687
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Geisha Story N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Leprechaun's Luck N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Life of Brian N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Winnings of Oz €74355
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Wu Long Jackpot €49694
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Zhao Cai Jin Bao N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Beach Life €2269038
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Megaball €62129
Softueri: Playtech
Lojëra: Fixed Odds
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Cinerama N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Jackpot Darts €106477
Softueri: Playtech
Lojëra: Fixed Odds
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Everybody's Jackpot €117912
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Fruitmania €9868
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Diamond Valley N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Megajacks €773
Softueri: Playtech
Lojëra: Video Poker
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Queen of the Pyramids €27030
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Spamalot N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wall Street Fever €81648
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Funky Fruits N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Pirate Pays N/A
Softueri: Big Time Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

King Of Cats N/A
Softueri: Big Time Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Live Casino Hold'em Jumbo 7 N/A
Softueri: Evolution Gaming
Lojëra: Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Jungle Jackpots N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

El Jackpotto N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Genie Jackpots Wishmaker N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wish Upon A Jackpot N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Glam Life N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Faerie Spells N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Charms and Clovers N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Divine Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Cosmic Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Gold Money Frog N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Joker N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

MegaJackpots - Siberian Storm N/A
Softueri: IGT
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

MegaJackpots - Cleopatra N/A
Softueri: IGT
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Golden Goddess - MegaJackpots N/A
Softueri: IGT
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wolf Run - MegaJackpots N/A
Softueri: IGT
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Playamo Casino në menyrë të mençur e përdor teknologjisë enkriptuar SSL për të ofruar një arkitekturë të sigurt të të pagesave. Depozitat pastaj mund të bëhen nga një sërë metodash, përfshirë Maestro, MasterCard, VISA Electron, VISA, POLI, paysafecard, iDeal, Skrill, Neteller, Zimpler, Bitcoin, Trustly dhe GiroPay si disa nga opsionet kryesore.

Valutat

EUR
$ USD
BTC
BCH
DOGE
ETH
LTC
USDT

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
UPayCard UPayCard
Crypto Wallet Crypto Wallet
Visa Debit Visa Debit
MasterCard Debit Card MasterCard Debit Card
Wire Transfer Wire Transfer
Visa Electron Visa Electron
Maestro Maestro
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet
Pay Giga Pay Giga
AstroPay AstroPay
Caja Piura Caja Piura
Caja Trujillo Caja Trujillo
Diners Club Diners Club
EPS EPS
INSTADEBIT INSTADEBIT
Interac Interac
MiFinity MiFinity
MuchBetter MuchBetter
Neosurf Neosurf
POLi POLi
QIWI Wallet QIWI Wallet
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
STICPAY STICPAY
Skrill Skrill
Trustly Trustly
Venus Point Venus Point
WebMoney WebMoney
Yandex Money Yandex Money
Zimpler Zimpler
ecoPayz ecoPayz
giropay giropay
ComePay ComePay
Cubits Cubits
LavaPay LavaPay
OKPAY OKPAY
Przelewy24 Przelewy24
Rapid Transfer Rapid Transfer
Vanilla MasterCard Vanilla MasterCard
Visa Vanilla Visa Vanilla
Visa Virtuon Visa Virtuon
Wirecard Wirecard

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 16000 Javor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 12 ore
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 3 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 3 ditë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Playamo Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Pa dyshim fjala më e mirë për të përshkruar përputhshmërinë, pasi Playamo Casino ka punuar shumë për të dizajnuar he mbajtur faqe që punon në të dy pajisjet desktop dhe mobile, të gjitha pa nevojën për instalim. Kjo e bën jetën më të thjeshtë për lojtarët duke u lejuar atyre të luajnë direkt në brouserin e preferuar të HTML5.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

At Playamo Casino, players will often find that they can choose between deposit offers that are awarded in either Bitcoin or mainstream currencies. Furthermore, Playamo Casino is also known for its provision of free spins that can be used on popular slot games from the gaming library.

Në Playamo Casino, lojtarët shpesh do të gjejnë se ata mund të zgjedhin mes ofertave që jepen në Bitcoin ose në monedhat kryesore. Për më tepër, Playamo Casino është i njohur edhe për ofrimin e rrotullimeve të lira që mund të përdoren në lojëra te famshme të slot nga biblioteka e lojrave.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Turnetë

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Auditorët

Për të siguruar lojën e ndershme Playamo Casino auditohet nga ITECHLABS

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL
Loja e Ndershme e Garantuar
Loja e Ndershme e Garantuar
Playamo Casino është e audituar nga një auditor i tretë për lojëra të ndershme dhe të mira

Përkrahja

Live chat është në dispozicion çdo ditë, me agjentët e shërbimit të klientit të gatshëm për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja. Përndryshe, lojtarët shqiptarë mund të lidhen gjithashtu me email ose të përdorin formularin e kontaktit nëse ata janë duke u munduar për të bërë kontakt.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë