Kazinotë më të Mira Online të Microgaming në 2023

Një udhëzues gjithëpërfshirës për kazinotë online të Microgaming. Përfshirë informacione rreth lojërave Microgaming, jackpoteve progresive dhe lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Zbuloni rishikime për Top kazinotë online që ofrojnë lojëra Microgaming.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
Royal Vegas Casino
9.7

Deri në €1200 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
96.14%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Disa jackpote të mëdha progresive.

Top shërbim i mbështetjes së konsumatorëve.

Valuta të shumta në një llogari.

Mbështeten Kriptovalutat e shumta.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.4
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
Platinum Play Casino
9.3
Norma e Fitimit
95.85%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
I preferuar
All Slots Casino
9.3
Norma e Fitimit
96.23%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
I aprovuar I aprovuar
PlayOJO Casino
9.2
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës
Ekskluzive

Deri në 50 Rrotullime Falas në slotet e përzgjedhura

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Profili
Emri Microgaming
AKA MGM
URL Microgaming.co.uk
Licencat DKH, Kansspelcommissie
11 më shumë
Themeluar 1994
Kompania Microgaming Software Systems Ltd
Degët Quickfire , Prima Networks , Aurum Signature Studios , BLOX
Selia Isle of Man
Lloji Platforma
Kompatibiliteti Desktop, Mobil
Veçoritë Lojërat Progresive, Lojërat Live, 3D Games, Lojërat VR

Përmbledhje

Microgaming është padyshim zhvilluesi më i njohur i lojërave të kazinove online në botë. Një ideator për nga dizajni, ky ofrues ka krijuar shumë nga lojërat më të paharrueshme të kazinove online në botë.

Ky zhvillues i softuerit përmbush pritshmëritë me një përzgjedhje të lakmueshme të përmbajtjeve të optimizuara për PC, Mac dhe celularë. Platforma e saj shfeltohet pa probleme, me efikasitet dhe profesionalisht për një gamë të gjerë vertikalesh, duke përfshirë kazinonë, tregtarin e drejtpërdrejtë, bingo dhe shumë të tjera. E përshtatur për preferencat individuale të operatorëve, grupi i saj i lojërave të kazinove online të vlerësuara me çmime vazhdon të mahnitë turmat.
Ndër atraksionet më të njohura përfshijnë Bridesmaids™, Jurassic Park™, Game of Thrones™, Terminator 2™, etj.

Këto lojëra të kazinosë online janë funksionale në tregjet e rregulluara. Deri më sot, ky zhvillues softuerësh është plotësisht i licencuar në 20 juridiksione në të gjithë Amerikën Latine, Evropë dhe më gjerë. Këto përfshijnë Mbretërinë e Bashkuar, Spanjën, Bullgarinë, Kolumbinë, Italinë, Danimarkën, Suedinë, Belgjikën, Republikën Çeke, Portugalinë, Estoninë, Letoninë dhe Rumaninë.

Me lojëra cilësore, grafikë të shkëlqyer dhe aksion realist të lojës, nuk është çudi që Microgaming është ofruesi më i madh në botë i paketave softuerike të lojërave të kazinosë online.

Ai është gjithashtu i lidhur me zhvilluesh të shumëfishtë të pavarur të lojërave, duke përfshirë Triple Edge Studios, Stormcraft Studios, All41Studios, SlingShot Studios, Fortune Factory Studios, Switch Studios, GameBurger Studios, Aurum Signature Studios dhe shumë të tjerë. Vazhdimisht inovativ, ky ofrues është standardi de facto i industrisë së përsosmërisë.

Ky ofrues është aq prodhues dhe i suksesshëm si një zhvillues i lojërave të kazinosë online saqë është e vështirë të identifikohen vetëm tri lojëra të njohura. Megjithatë, nuk është befasi që shumë nga lojërat më imagjinative të kazinove online në botë janë krijuar nga ky ofrues. Këto përfshijnë Playboy Online Slot, Book of Oz, Game Thrones, Thunderstruck 2, Mega Moolah, 9 Masks of Fire dhe Wheel of Wishes. 

Brenda enklavës Microgaming, lojtarët mund të përjetojnë veçori dhe funksione inovative në lojë, të tilla si wilds (të egra), scatter (shpartallues), raunde bonus, animacion 3D dhe shumë më tepër. Lojërat më të njohura përfshijnë atraksione të markës dhe tituj interaktivë që i kanë qëndruar kohës. Legend of Olympus, Big Bad Wolf, Break Da Bank Again, and Immortal Romance që renditen atje ndër më të mirat prej tyre.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë
Lojëra inovative me veçori 3D dhe VR.
Në dispozicion në shumë kazino online.
Lojëra krejt të reja shtohen vazhdimisht.
Me lojëra ekskluzive të markës.
Rrjeti i Shkëlqyer i Jackpoteve Progresive.
Mangësitë
Mungojnë lojërat aziatike

Licencat

State Commission on Gambling
Autonomous Administration of the State Monopolies (ADM)
Belgian Gaming Commission
Coljuegos
Swedish Gambling Authority Spelinspektionen
Spanish Directorate General for the Regulation of Gambling
Danish Gambling Authority
Brazil's Ministry of Finance
Czech Republic Gaming Board
Estonian Organisation of Remote Gambling
Lotteries and Gambling Supervision Inspection of Latvia
SRIJ Portugal Gaming Authority
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc (ONJN)

Lojëra

Lojërat e kazinosë online të Microgaming janë të njohura ndërkombëtarisht. Ky operator përmban kazinotë online në tregjet e rregulluara në mbarë botën. Produktet e saj janë fituese të shumë çmimeve, me miliarda euro pagesa të bëra për lojtarët. 800+ lojëra të kazinove online të këtij zhvilluesi janë tani në dispozicion për kazinotë dhe lojtarët e operatorëve. Gama e lojërave përfshin bingo, lojëra të rastësishme, lojëra interaktive, lojëra poker, slot lojëra progresive, lojëra ruletë, lojëra me letra me gërvishtje, slot lojëra dhe lojëra tavoline.

Deri tani, kategoria më e populluar e lojërave janë slotet. Qindra slote të klasit botëror janë në dispozicion, duke përfshirë lojëra me tematikë video slot me një jackpot të konsiderueshëm për t'u fituar.

  • Slotet: Africa Up, Sisters of Oz, Temple of Medusa, Elven Gold, Odin's Riches, Joyful Joker Megaways, Poseidon Ancient Fortunes Megaways.
  • Lojërat e tavolinës: Atlantic City Blackjack, Sic Bo, European Blackjack, Vegas Single Deck Blackjack, Multihand Hold 'em High, Three Wheeler, Classic Blackjack Six Deck, Baccarat, Vegas Craps, Super Fun 21.
  • Lojërat Ruletë: Classic Roulette, European Roulette, Multi fire Roulette, French Roulette, Mini Roulette and American Roulette.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Baccarat Baccarat
Bingo Bingo
Blackjack Blackjack, Atlantic City Blackjack, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Double Bonus Poker, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Poker Pai Gow, Red Dog, 3 Card Poker, Poker Ride, CyberStud Poker
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat Live

Si një nga ofruesit kryesorë të lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë të kësaj marke shpërndahen nga studio të sigurta në Filipine dhe Kanada. Disa kategori të njohura të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë janë në dispozicion përmes këtij operatori, duke përfshirë Ruletën Live, Blackjack Live, Casino Hold'em Live, Live Sic Bo dhe Live Blackjack. Lojtarët mund të ndryshojnë cilësinë e lojërave të drejtpërdrejta duke zgjedhur transmetimin e videos me cilësi të lartë, me cilësi të mesme ose me cilësi të ulët. Kjo është bërë për të akomoduar lojtarët dhe lidhjen e tyre në internet.

Për fat të mirë, është një zhvillues i lojërave të kazinosë live në nivel të lartë me shumë veçori dhe funksione në dispozicion për klientët. Këto përfshijnë analiza të plota statistikore, opsione me shumë tabela, funksionalitet të luajtjes automatike, rregullim të lehtë të këndeve të kamerës, opsionin për të ndalur muzikën ose tregtarin dhe shumë veçori të tjera të personalizuara.

Lojërat live të kazinosë janë në dispozicion në dhjetëra gjuhë për një audiencë lojtarësh në mbarë botën. Për më tepër, platforma është plotësisht kompatibile me Android, iOS, iPadOS, Microsoft Windows dhe më shumë.
Lojtarët mund të shijojnë gjithashtu funksionalitetin e live chat me lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë përmes këtij ofruesi të softuerit.Live Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Poker


Live Slots
LIVE Baccarat Live Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps
LIVE Ruletë Live Ruleta

Jackpotet Progresive

Slotet me jackpot progresiv të Microgaming janë lehtësisht në dispozicion për lojtarët. Këto përfshijnë tërheqjet e mëposhtme:

9 Blazing Diamonds Wowpot! Mega Moolah Goddess, Sherlock & Moriarty Wowpot!, Juicy Joker Mega Moolah, African Legends, Fortunium Gold, Book of Atem, Major Millions, LotsaLoot, Fruit Fiesta, Cash Splash, Mega Moolah 5 Reel Drive dhe Mega Moolah Summertime ndër të tjera.

Ky zhvillues është gjithashtu në Librin e Rekordeve Guinness për jackpotin më të madh progresiv të paguar në një kazino online. Falë Mega Moolah, me mbi 17.8 million euro të paguara në 2015 për një lojtar me fat nga Anglia. Jackpotet përfshijnë lojërat më të mëdha, më të njohura të jackpot-it progresiv në industri.

Mega Moolah

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€4505506
Më mirë për të luajtur në
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Top Jackpotet

King Cashalot

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€1769474
Më mirë për të luajtur në
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Major Millions

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€786293
Më mirë për të luajtur në
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë

Vulkan Vegas Casino

9.5
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 3994 lojëra në dispozicion
Benefitet

Një nga kazinotë më të besuara online, reputacion të shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Lojërat e tavolinave multi-hand janë në dispozicion.

Mbështetje fantastike e konsumatorëve.


Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
12 më shumë
Metodat e Pagesës

120% Bonus i Barabartë deri në €500 + 70 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Këto lojëra të kazinove online janë paraqitur në top kazinotë online në botë. Është plotësisht i licencuar dhe i rregulluar në mbi 20 juridiksione, me kazino online në mbarë botën.

Si një ofrues kryesor softuerësh, ky zhvillues përmban shumë lloje lojërash, duke përfshirë lojëra kazinoje, lojëra bingo, lojëra rastësore, lojëra ndërvepruese, lojëra poker, lojëra me slote progresive, lojëra ruletë, lojëra me letra gërvishtëse, slote dhe lojëra tavoline. Në përgjithësi, ka mbi 800 lojëra kazinoje online në dispozicion.

Ky zhvillues shfaqet në dhjetëra kazino online të klasit botëror. Këta operatorë në mënyrë rutinore i lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e kazinosë online në modalitetin demo. Megjithatë, mund t'ju kërkohet të regjistroni një llogari përpara se të luani falas.

Absolutisht. Është një ofrues kryesor i lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Këto përfshijnë Blackjack Live, Ruletën Live Roulette, Casino Hold'em Live, Baccarat Live dhe më shumë. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë transmetohen nga studiot e sigurta drejtpërdrejt në ekranet e lojtarëve, në celular, tablet, PC ose Mac. Të gjithë tregtarët live të Microgaming janë të trajnuar profesionalisht për të organizuar sesione të drejtpërdrejta të kazinosë. Ata janë ekspertë në lojërat e tyre dhe gjithmonë të gatshëm t'u japin një dorë lojtarëve të rinj.

Në të vërtetë, ky është gjithashtu një ofrues kryesor i lojërave të tavolinës. Këto përfshijnë Blackjack Classic, Vegas Strip Blackjack, Dragon Tiger, Real Baccarat, Vegas Single Deck Blackjack, Vegas Three Card Rummy, Sic Bo, Wheel of Wishes dhe Baccarat. Pra, natyrisht, ka shumë lojëra të tjera të tavolinës në dispozicion.

Po! Ajo ende mban rekordin Guinness me pagesat prej 17.8 milionë euro në slotin Mega Moolah në vitin 2015 për një lojtar me fat nga Anglia. Ka shumë jackpote të tjera progresive, duke përfshirë Atlantean Treasures, Cash Splash dhe Major Millions.

Bonuset ofrohen përmes kazinove online që kanë këtë softuer. Prandaj, është një ide e mirë të kontaktoni kazinonë tuaj të zgjedhur online për të verifikuar çdo bonus në dispozicion për të luajtur në lojërat e mbështetura të kazinosë online.

Ofruesit e Tjerë të Lojërave

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë