Kazinotë më të Mira Online të Playtech në 2023

Kjo kompani e zhvillimit të softuerit është renditur si furnizuesi më i madh i softuerit të lojërave online në LSE (Bursën e Londrës). Ajo ofron zgjidhje inovative për botën e kazinove online. Këtu do të gjeni një listë të kazinove më të mira online të Playtech të rishikuara dhe të ranguara.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

20+ vite përvojë operimi në industrinë e iGaming.

Lojërat lotarive janë në dispozicion.

Një ekip miqësor i këshilltarëve të mbështetjes së konsumatorëve.

Mbështeten shumë valuta.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Aplikacion dhe ueb faqe mobile e mrekullueshme.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.4
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
Videoslots Casino
9.2
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

deri në €200

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
777 Casino
9.1
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €200

WELCOME777

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
Boomerang Casino
9
Norma e Fitimit
97%
Shpejtësia e Pagesës
1 orë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €500

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
Mansion Casino
7.5
Shpejtësia e Pagesës
2 - 4 ditë
Metodat e Pagesës

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
mr.play Casino
6.7
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në £200 + 100 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Profili
Emri Playtech
URL Playtech.com
Licencat UKGC
Themeluar 1999
Kompania Playtech plc.
Shoqëri e Tregtuar Publike
Degët Ash Gaming , GTS , Videobet , GECO Gaming , FTX Games , Playtech Origins , Playtech Vikings , Rarestone Gaming
Selia Isle of Man
Lloji Platforma, Zhvilluesi i Lojërave, Agreguesi i Lojërave
Kompatibiliteti Desktop, Mobil
Veçoritë Lojërat Progresive, Lojërat Live, 3D Games, Lojërat në Rrjetet Sociale

Përmbledhje

Playtech është një fuqi në botën e lojërave online. Ajo operon në 30 juridiksione të rregulluara, me 170 licenca dhe zyra globale në 24 vende. Ajo ka të punësuar mbi 6,400 njerëz për të zhvilluar një gamë të larmishme të produkteve të lojërave dhe zgjidhjeve softuerike. Kompania ka aftësi ndër-platforme me një sistem të menaxhimit të informacionit të patentuar (IMS) për të optimizuar performancën, mundësitë e shitjeve të vazhdueshme dhe për të nxitur besnikërinë midis lojtarëve. Si një entitet lider në treg, ai është i pashoq. 

Ai përfshin një mori aftësish të bazuara në server, celularë dhe transmetimi nga një llogari e vetme.

Kategoritë e tyre të gjera të lojërave përfshijnë lojëra me shanse fikse, lojëra rastësore, baste sportive, lojëra kazinoje, lojëra poker dhe lojëra live. Punon shumë për të thjeshtuar teknologjinë e sofistikuar që qëndron pas zhvillimit të lojërave të saj të fundit. Kjo i lejon lojtarët të klikojnë dhe të luajnë lojërat emocionuese të kazinosë online që ata zgjedhin, pa asnjë ndalesë. Ndërfaqet miqësore për përdoruesit, funksionaliteti i fuqishëm dhe elementët e pasur audio-vizualë janë karakteristikë e markës. Kjo kompani është themeluar më 31 janar 1999 në Tartu, Estoni.

Me kalimin e viteve, kjo kompani ka arritur momente të pabesueshme, si publikimi i parë i kazinosë në vitin 2001, rrjeti i pokerit iPoker i themeluar në vitin 2004 dhe listimi i saj në Bursën e Londrës (LSE) në 2006. 

Playtech ka integruar bingo, poker, kazino dhe vertikale të tjera në platformë. Si rezultat, kompania është plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga autoritete të shumta, duke përfshirë Komisionin e Lojërave të Fatit të Mbretërisë së Bashkuar (UKGC), Autoritetin e Lojërave të Maltës (MGA) dhe autoritete të ndryshme evropiane dhe globale.

Përzgjedhja e tyre e lojërave është sigurisht e larmishme, me një sërë kategori lojërash. Këto përfshijnë lojëra kazino online, lojëra kazino live, sporte virtuale, poker dhe bingo. 

Në përgjithësi, Playtech përmban 600+ lojëra kazinoje online me oferta të gjithanshme. Ajo zotëron gjithashtu kompani të shumta softuerësh si Origins, Ash Gaming, Vikings, Psiclone Games, Eyecon, RareStone dhe Quickspin. Ndër lojërat më të njohura janë 3 atraksionet e mëposhtme: 

  • Age of the Gods – një seri lojërash slot të njohura.
  • Beach Life - një lojë jackpoti progresiv me mega para. 
  • Frankie Dettori's Magic Seven – një atraksion me temë sportive.

Përzgjedhja e tyre e lojërave është padyshim mbresëlënëse, duke e zbehur atë që shumica e ofruesve të tjerë kanë në dispozicion. Përveç kësaj, ajo ka në mënyrë rutinore kazinotë online me shumë shitës në të gjithë botën. 

Përveç kësaj, ka shumë lojëra të reja që zhvillohen dhe publikohen çdo muaj si pjesë e iniciativës së vazhdueshme të kompanisë për të inovuar dhe dominuar industrinë shumë konkurruese të lojërave online.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë
Një Sasi e Madhe Lojërash
Lojëra të reja publikohen çdo muaj
Mangësitë
Inovacioni mungon

Licencat

UK Gambling Commission

Lojëra

Lojërat e kazinosë online të Playtech janë të gjera dhe gjithëpërfshirëse. Në numërimin e fundit, ofertat e tyre arrinin mbi 700 tituj premium dhe lojëra inovative të kazinosë në shtëpi. Këto përfshijnë një përzgjedhje të lakmueshme atraksionesh nga DC Entertainment si The Dark Knight, Justice League dhe Superman.

Tituj të tjerë të nivelit të lartë përfshijnë Matrix, Robocop dhe Gladiator. Falë studiove të shumta globale, ajo mund të ofrojë një përzgjedhje të pakrahasueshme të lojërave të kazinosë online të nivelit më të lartë, duke ofruar në mënyrë sinergjike produkte lojërash nën ombrellën e saj të gjerë. Çdo lojë e ofruar në treg takohet me katër shtyllat e kompanisë: vlerën, besueshmërinë, shtrirjen dhe nënshkrimin.

Kategoritë e Lojërave

Kazino - Age of the Gods: Fate Sisters, Age of the Gods: King of Olympus, Wanted!, Wacky Waters, Wu Long, dheViking Mania.

Kazino Live -Live Casino Hold 'em, Live Roulette, Live Baccarat, Live Blackjack, Live Unlimited Blackjack dhe live Prestige Roulette.

Sportet - Një gamë e plotë e opsioneve të basteve sportive mbulon të gjitha opsionet kryesore, të vogla dhe ekzotike të lidhura me bastet sportive.

Sportet Virtuale - Përfshin lojëra kazinoje 3D të modeluara rreth basketbollit, futbollit, tenisit dhe garave me kuaj, duke përdorur teknika CGI për lojëra ultra-realiste.

Pokeri - Softueri i pokerit është plotësisht i personalizueshëm me dhoma pokeri të personalizueshme, lloje me shumë lojëra dhe shumë opsione bastesh. Rreth 35,000+ lojtarë të njëkohshëm janë regjistruar nëpër terminale të ndryshme, duke përfshirë Texas Hold'em, Casino Hold'em, Omaha dhe lojëra të tjera pokeri në rrjetin e pronarit Playtech iPoker.

Lojërat Bingo - përfshijnë 75 bingo me top, 80 bingo me top, 90 bingo me top dhe lojëra bingo progresive jackpot.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Lojërat me Letra Andar Bahar, Casino War
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, 3 Card Poker, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Ante Up 21 Blackjack, Poker Ride, Tequila Poker
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Football virtual, Garat e kuajve virtuale, Garat e qenëve virtuale, Tenis Virtual, Soccer Virtual, Basketboll Virtual, Motorsportet Virtuale, Bejsboll Virtual, Arcade
Lotari Lotaria, Kartelat Gërvishtëse, Keno
Baccarat Baccarat, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Mini Baccarat
Bingo Bingo, Bingo Ruleta, 30 Ball Bingo, 80 Ball Bingo, 90 Ball Bingo
Ruletë Bingo Ruleta, Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Blackjack Blackjack, American Blackjack, Blackjack Surrender, Blackjack Switch, Zappit Blackjack, Atlantic City Blackjack, European Blackjack, Perfect Pairs Blackjack, Infinite Blackjack, Progressive Blackjack, Double Attack Blackjack, Lucky Blackjack, Double Exposure Blackjack, Triple 7’s Blackjack, Vegas Strip Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack, Perfect Blackjack, Chinese Blackjack, Ante Up 21 Blackjack, 21 Burn Blackjack
Craps Craps
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet
Video Poker Video Poker, 2 Ways Royal, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American
Të tjera Lojëra të Rastësishme
Lojërat me Zare Vegas Craps

Lojërat Live

Playtech, Microgaming dhe NetEnt janë standardet e arta në lojërat e jashtëzakonshme të kazinosë online. Megjithatë, kjo kompani shkon mbi dhe përtej si një lider botëror në lojërat e kazinove live. Kazinoja e tyre live është furnizimi më i madh i lojërave live në të gjithë Azinë dhe Evropën.

Zgjidhjet inovative ofrojnë lojëra të pakrahasueshme të kazinove live nga studiot e tyre direkt në kazinotë online. Tregtarët e trajnuar profesionalisht janë të gatshëm për të organizuar lojëra Blackjack Live, Baccarat Live, Roulette Live dhe Live Casino Hold'em. Për më tepër, shumë variante argëtuese të secilës kategori të lojës janë të disponueshme. Për shembull, blackjack është në dispozicion Blackjack, Unlimited Blackjack dhe opsione të tjera.

Studiot Playtech janë të vendosura në Riga, Letoni (kapaciteti 8500 metra katrorë). Pamjet vizuale me definicion të lartë, audio e pastër kristal dhe aftësitë e transmetimit të pandërprerë janë standarde me lojërat e kazinosë live. Për më tepër, lojtarët mund të komunikojnë me tregtarët në kohë reale në chatin e lojtarëve, me kënde të shumta kamerash për një përvojë lojërash nga afër dhe personale.

Lojërat e tyre live të kazinosë ofrohen në një platformë dinamike me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe shumë opsione lojërash në dispozicion. Këto përfshijnë, por nuk kufizohen në produktet e mëposhtme: Prestige Blackjack, Blackjack Pafund, Ruletë, Poker, Baccarat, Hi-Lo, Sick, Variantet e basteve anësore si 21+3 dhe Grand Royal.Live Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots
LIVE Poker Live Poker, Live 3 Card Poker, Live Caribbean Stud Poker
LIVE Baccarat Live Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Lojërat me Letra Live Casino War

Lojërat Falas

Jackpotet Progresive

Jackpotet progresive të Playtech janë ndër më të mëdhenjtë në industri. Shumë lojëra të jackpotit progresiv të njohura nga industria ofrohen përmes këtij ofruesi, duke përfshirë Gladiator Progressive, Beach Life Progressive, Jackpot Giant Progressive, Age of the Gods dhe të tjera. Jackpotet e tyre progresive përfshijnë tituj kryesorë si Gold Rally, Chests of Plenty, Sweet Party, Cat In Vegas, Everybody's Jackpot, Purple Hot, Zhao Cai Jin Bao, Wall Street Fever dhe Piramida e Ramesses.

Lojërat e jackpotit progresiv në këtë kompani rriten në përmasa astronomike, si 10 milionë dollarë + për Jackpot Giant. Lojëra të tjera të njohura progresive përfshijnë Age of the Gods Live Roulette, pjesë e serisë së atraksioneve Age of the God.

Beach Life ishte jackpoti më i madh progresiv që u pagua në rrjetin Playtech, me një ditë pagese prej 8.2 milionë dollarësh. Lojëra të tjera jackpot progresive përfshijnë Progressive Baccarat dhe Progressive Jackpot Blackjack.

Age of the Gods: Roulette

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€634368
Më mirë për të luajtur në
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Top Jackpotet

Age of the Gods

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€634368
Më mirë për të luajtur në
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Jackpot Giant

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€99387
Më mirë për të luajtur në
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar

Playamo Casino

9.6
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 3000 lojëra në dispozicion
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.


Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
10 më shumë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €100 + 100 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

FIRSTDEP
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Lojërat e tyre të kazinosë online janë në dispozicion në shumë kazino online të klasit botëror. Përveç kësaj, kompania bashkohet me renditjen e kazinove online të licencuara në të gjithë bordin.

Ajo mbulon të gjitha bazat, me një grup të plotë lojërash të kazinosë online, lojëra të kazinosë live, lojëra bingo, lojëra pokeri, lojëra virtuale, lojëra jackpot progresive etj.

Lojtarët mund të testojnë shumë lojëra të Playtech në modalitetin demo. Kazinotë online mund të kërkojnë që lojtarët të regjistrojnë një llogari përpara se të luajnë lojëra në modalitetin demo.

Absolutisht. Playtech është një ofrues kryesor i lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ajo ka një studio masive në Riga, Letoni. Në dispozicion janë lojërat e njohura Blackjack Live, Baccarat Live, Ruleta Live, Live Casino Hold'em dhe të tjera.

Sigurisht. Lojërat e tavolinës Playtech përfshijnë Blackjack, Baccarat, Ruletën, Blackjack Surrender, Pontoon, Blackjack Switch, Casino War, Caribbean Poker, Paigow Poker, Let'em Ride, American Roulette, Roulette Pro, Poker Three dhe shumë të tjera.

Po, ka në dispozicion një sërë lojërash jackpot progresive me mega para. Këto përfshijnë Gold Rally, Chests of Plenty, Sweet Party, Cat In Vegas, Everybody's Jackpot, Purple Hot, Zhao Cai Jin Bao, Wall Street Fever dhe Piramida e Ramesses.

Po. Kazinotë online të mbështetura nga Playtech ofrojnë në mënyrë rutinore bonuse bujare të kazinosë online për lojtarët.

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë