22BET Sports

I aprovuar I aprovuar

22BET Sports

22bet.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€122
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €100

22BET Sports Pakoja e Bonusit

Deri në €100 në 2 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 2

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €100

22BET Sports Pakoja e Bonusit

Deri në €100 në 2 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 2

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

Cyprus Gaming and Casino Supervision Authority
1 më shumë

Valutat

EUR, CNY, INR, RUB, TRY
18 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Baste Gjatë Lojës
Transmetim Live
Baste Para Ndeshjes
Statistikat
Sportet Virtuale
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.8
Bankimi & Pagesat
4.1
Promocionet
4.1
Softueri & Lojërat
4.2
Siguria & Loja e Ndershme
4.7
Përkrahja
4.4

Mbështetur nga prezenca fizike.

Bast vënia para ndeshjes në dispozicion.

Përgjigje shumë miqësore dhe të shpejta të shërbimit ndaj konsumatorëve.

Shumë mënyra të ndryshme për të depozituar dhe tërhequr fonde.

Pranon Bitcoin dhe kriptovalutat e tjera.

Lojërat që mund të luhen menjëherë janë në dispozicion.

22BET Sports Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më qershor 20, 2023

22BET Sports operohet nga TechSolutions Group N.V. si një kanal kazinoje online. I tërë fokusi këtu është në librin online të sporteve, megjithatë 22 BET Sports është i qasshëm për lojtarët dhe i licencuar nga Kuraçao. Shikoni këtë rishikim për detajet në sportet në dispozicion, tregjet e basteve dhe funksionet miqësore për përdoruesin.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Mbështetur nga prezenca fizike.

Bast vënia para ndeshjes në dispozicion.

Përgjigje shumë miqësore dhe të shpejta të shërbimit ndaj konsumatorëve.

Shumë mënyra të ndryshme për të depozituar dhe tërhequr fonde.

Pranon Bitcoin dhe kriptovalutat e tjera.

Lojërat që mund të luhen menjëherë janë në dispozicion.

Mangësitë

PayPal-i nuk pranohet.

Nuk ofrohet aplikacion mobil.

Nuk ka skemë VIP.

Profili

Pronar TechSolutions Group N.V.
Themeluar 2018
Licencuar nga Cyprus Gaming and Casino Supervision Authority, Gaming Board of Tanzania
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Telefononi Shërbimin, Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Albanian, Arabic, Bulgarian, Chinese, Croatian, English, Estonian, Finnish, French, Georgian, German, Greek, Hindi, Hungarian, Indonesian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Thai, Turkish, Ukrainian
Vertikale Kazino online, Bastet sportive
Prezencë fizike Po
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo
Aprovuar nga OCR
Aprovuar nga OCR
22BET Sports ka kaluar nëpër procesin tonë të rishikimit të thelluar dhe ka përmbushur standardet tona të sigurisë, lojës së ndershme dhe përvojës së përgjithshme.

Lojëra

Pasqyra A-Z që shfaqet në ekran tregon se 22BET Sports mbulon një për përzgjedhje të sporteve kryesore botërore dhe atyre të ngrohta. Futbolli mbetet një sport vazhdimisht në kryes të listës, përderisa më poshtë kësaj liste janë badmintoni, boksi, pikado, tenisi, golfi dhe gara e kuajve.

Fansat e sporteve amerikane do të emocionohen kur të shohin se janë të përfshira edhe futbolli amerikan, bejsbolli, basketbolli, hokeji në akull dhe UFC. Madje ka edhe tregjet të basteve për fansat e politikës, përderisa eSports është zgjeruar duke mbuluar edhe CS:GO, StarCraft 2, Dota 2 dhe Rainbow Six.

Tregjet e Basteve

Ka dallime dhe ngjashmëri me tregjet e basteve. Për shembull, mbi/nën është gjerësisht në dispozicion, por duket ndryshme në mes të sporteve për shkak të mënyrës se si ata shënojnë pikë më ndryshe. Brenda futbollit, ka një gamë të jashtëzakonshme për të zgjedhur, me mbulimin e gola shënuesve individual dhe statistikave të lojës që luhet.

Në dispozicion gjendet një tabelë e ligave dhe garave për çdo sport, ku 22BET i lejon lojtarët të nxjerrin fituesin e mundshëm me shanset e llogaritura drejtë. Disa sporte kanë më shumë gara se të tjerat dhe shkalla e popullaritetit mund ta përcaktojë se cilat tregje të basteve janë të mbuluara.

Bastvënia Live

Çdo faqe e basteve sportive që ka ambicie, duhet ta ofrojë bastin në lojë. Shumë gjëra mund të ndryshojnë në secilën ndeshje, qoftë ky një karton i kuq i hershëm në futboll, sin bin në hokejin me akull apo një lojtar tenisi që e humb servimin e tij. 22BET Sports është i gatshëm të ofroj shanse live të freskëta, në bazë të incidenteve më të fundit apo ndryshimeve të momentit.

Funksioni i basteve live mund të tregojë ndeshjet në dispozicion dhe tregjet e basteve kryesore, duke eksploruar sportet e treguara në fund të faqes. Formati 1X2 i basteve është i zakonshëm në fituesin vendor, fituesin mysafir apo barazim. Lojtarët mund të zgjedhin ndeshje specifike nëse ata dëshirojnë të kuptojnë se cilat tregje të tjera të basteve janë në dispozicion, duke përfshirë mbi/nën dhe ndeshjen me kohë gjysmë/të plotë.Futboll


Basketboll


Boks


Handboll


Soccer


Tennis


Volejboll


Chess


PUBG


CS:GO


Fortnite


Call of Duty
Sportet Virtuale E-Football, E-Sports, eNBA, eSoccer
Auto Gara Formula 1, Nascar
Sportet Luftarake MMA, Boks, Artet Marciale
Lotari Lotaria
Video Lojërat Battle Royale Apex Legends, Fortnite
Video lojërat me mbledhje të letrave Hearthstone
Video Lojërat Luftarake Smash Bros., Street Fighter V
Video lojërat me personin e parë gjuajtës CS:GO, Overwatch, Rainbow Six, Call of Duty, Halo 5, VALORANT
Video lojërat MOBA Dota 2, LoL, Warcraft III, World of Warcraft, PUBG
Video lojërat simuluese sportive Rocket League, FIFA, NBA2K, NHL-Esport, PES (Pro Evolution Soccer)
Video lojërat strategjike Starcraft 2, Starcraft: Broodwar
Lojërat Tabelore Chess
Sportet Bilardo Snooker, Pool
Garat e Kuajve Trotting
Sportet Individuale Darts
Të tjera Politics
Sportet e Jashtme Golf, Sailing
Sportet me reketë Table Tenis , Tennis
Speedway Çiklizëm, Auto-Moto, Motoçiklizmi, Speedway
Sportet Ekipore Futbolli Amerikan, Bejsboll, Basketboll, Cricket, Futboll, Handboll, Ice Hokej, Ragbi, Soccer, Volejboll, Futboll Aussie Rules, Futsal
Sportet Dimërore Biathlon
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Sporteve për bastvënie
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Sporteve për bastvënie
Bashkohuni me 22BET Sports dhe vini baste në mbi 30 sporte të ndryshme.

Ofruesit e Lojërave

1XBET
Proprietary

Veçoritë

Baste Gjatë Lojës
Transmetim Live
Baste Para Ndeshjes
Statistikat
Sportet Virtuale

screenshotet

Bankimi

22BET Sports është i programuar për të pranuar një gamë të gjerë të metodave të pagesës nga i mbarë globi. Opsionet në pjesën e arkëtimit janë të organizuara përmes kartelave bankare, eWallets, pagesave me mobil, me kesh, me terminale të vetë shërbimit, metodat bankare në internet, kartelat parapaguese, transferet bankare, kriptovalutat dhe eVouchers. Opsionet e rëndësishme përfshijnë Bitcoin, Litecoin, Dash, Monero, Ethereum, Neosurf, ECOBANQ, PAYEER, NETELLER, SIRU, FastPay, Skrill, VISA dhe MasterCard.

Valutat

EUR
CNY
INR
руб. RUB
TRY
$ USD
BTC
BCH
BTG
BTS
BCN
DASH
DGB
DOGE
ETH
ETC
GAME
LTC
XMR
XEM
SIB
XGOX
ZEC

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Wire Transfer Wire Transfer
Maestro Maestro
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet
Jeton Jeton
Pay Giga Pay Giga
Advanced Cash Advanced Cash
AstroPay AstroPay
BPay.md wallet BPay.md wallet
Banco do Brasil Banco do Brasil
Beeline Beeline
Bradesco Bradesco
Caja Arequipa Caja Arequipa
Caja Cusco Caja Cusco
Caja Municipal ICA Caja Municipal ICA
Caja Piura Caja Piura
Caja Trujillo Caja Trujillo
EPS EPS
Epay Epay
Interac Interac
Itau Itau
Juno Juno
Klap Klap
MMPS terminals MMPS terminals
MuchBetter MuchBetter
Multibanco Multibanco
NEXI NEXI
Neosurf Neosurf
Nordea Nordea
OXXO OXXO
PAYEER PAYEER
Pago Efectivo Pago Efectivo
Postepay Postepay
QIWI Wallet QIWI Wallet
QQ wallet QQ wallet
SEPA Wire SEPA Wire
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
SPEI SPEI
Santander Santander
Siru Mobile Siru Mobile
Skrill Skrill
Tele2 Tele2
Todito Cash Todito Cash
TrueMoney TrueMoney
Trustly Trustly
UnionPay UnionPay
Uzcard Telegram Uzcard Telegram
WealthPay WealthPay
WealthPay Asia WealthPay Asia
WebMoney WebMoney
Webpay Webpay
Yandex Money Yandex Money
e-Pay e-Pay
eLipa eLipa
ePay.bg ePay.bg
ecoPayz ecoPayz
giropay giropay
loterias CAIXA loterias CAIXA
24NonStop 24NonStop
Airtel Money Airtel Money
Alfa-Click Alfa-Click
AlfaPay AlfaPay
Amigo Amigo
Asia Hawala Asia Hawala
BBVA BBVA
BHIM BHIM
BPAY BPAY
Banamex Banamex
Caixa Bank Caixa Bank
Cashenvoy Cashenvoy
Central Bank of Egypt Central Bank of Egypt
CityPay CityPay
CyberPlat CyberPlat
Dankort Dankort
Dohone Dohone
ECOBANQ ECOBANQ
Euteller Euteller
FCMB FCMB
GTBank GTBank
IBox IBox
Kassa24 Kassa24
Kyivstar Kyivstar
Libertis Mobicash Libertis Mobicash
Lobanet Lobanet
M-Birr M-Birr
M-Pesa M-Pesa
MTS MTS
Mir Mir
MobiCash MobiCash
Moneta Moneta
MoneySafe MoneySafe
MyBux MyBux
Pago Facil Pago Facil
Paydunya Paydunya
PayoStar PayoStar
Pelepare Pelepare
Perfect Money Perfect Money
Privat24 Privat24
Promsvyazbank Promsvyazbank
Red Pagos Red Pagos
SafetyPay SafetyPay
Sberbank Sberbank
Skrill 1-Tap Skrill 1-Tap
Snapscan Snapscan
Svyaznoy Svyaznoy
Teleingreso Teleingreso
Telepay Telepay
Tyme Tyme
Universal Mobile Payment Universal Mobile Payment
Vanilla MasterCard Vanilla MasterCard
Wideup Wideup
Zain Cash Zain Cash
boku boku
entercash entercash
paybox paybox
vcreditos vcreditos

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 3000 Pa kufi
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 24 ore
Koha e tërheqjes së çekut 7 dite
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
22BET Sports siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Vetëm që të jemi të qartë, 22BET Sports funksionon kur të qaset në shfletuesit e uebit nga Windows apo MacOS. Bastëvënia nga pajisjet desktop nuk është më opsioni më i përshtatshëm, megjithatë pajisjet mobile i lejojnë lojtarëve të vënë baste përderisa ata janë në lëvizje.

22BET Sports i kupton nevojat e lojtarëve dhe e ka bërë një libër të sporteve kompatibil me celularët, i cili funksionon brenda shfletuesve të uebit. Ndërkohë, një opsion akoma më stabil është instalimi i aplikacionit 22BET Sports në mobil, në iOS apo Android. Përveç vënies së basteve, aplikacioni 22BET Sports mund të përdoret për shikuat transmetime të drejtpërdrejta dhe për t’i ndjekur aksionet e fundit me një tabelë të statistikave ndihmuese.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Faqja promocionale përdoret vetëm për të shfaqur ofertat e basteve në sportet aktuale. Lojtarët e rinj mund të shikojnë për ofertën aktuale mikpritëse, përderisa përdoruesit më të vjetër mund të shikojnë për Rimbushjen e së Premtes, Bonusin e Uljes dhe Akumulatorin e Ditës. Ofertat janë të dizajnuara për të plotësuar përvojën e përgjithshme të basteve sportive sesa hutimin. Vetëm mos harroni që t’i ndiqni termet dhe kushtet.

Stimulimet

Promocione Për Lojtarin e Ri

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Siguria & Loja e Ndershme

Përdorimi i kriptovalutave në 22BET Sport, mund të ndihmojë përdoruesit të bëjnë transaksione në mënyrë të sigurte, duke marr parasysh se elementet funksionale vitale përfshijnë teknologjinë blockchain dhe përfundimin e depozitave me çelësa publik dhe privat. Gjithashtu edhe pagesat normale janë të sigurta, pasi që 22BET Sports është ndërtuar në një platformë të sigurt që përdor enkriptimin më të ri, i cili është i certifikuar tërësisht nga Let’s Encrypt Authority.

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

22BET Sports ka një faqe ndihmëse të pyetjeve më të shpeshta, e cila mund t’ju jap lojtarëve informacionet që ju duhen për t’i zgjidhur problemet e përditshme duke përfshirë pagesat, bonuset dhe çështjet lidhur me llogarinë. Në disa raste, faqja e pyetjeve më të shpeshta FAQ si dhe faqet e tjera informuese nuk janë të mjaftueshme. Në këto raste, sigurohuni që të përdorni platformën e live chat-it, ku mund të flisni rreth problemit tuaj në kohë reale me një anëtarë të trajnuar të ekipit të mbështetjes së konsumatorëve.

Metodat e përkrahjes Telefononi Shërbimin, Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Shërbimi për Zgjidhjen e Kontesteve

IBAS

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë