Rreth Nesh

Mirë se Vini në OnlineCasinoReports të Shqipërisë: Udhëzuesi juaj për kazinotë dhe faqet më të mira të lojërave të fatit online. Ne ju ofrojmë lojtarëve vlerësime të ekspertëve, të paanshme, udhëzues dhe informacione thelbësore.

Ueb faqja jonë është krijuar për ju, lojtarin shqiptar. OCR ofron gjithçka, që nga lajmet më të fundit të iGaming deri te rishikimet dhe udhëzuesit e lojërave. Ju mund të mësoni më shumë se kush jemi dhe çfarë bëjmë në këtë faqe.

Qëllimi Ynë

Në OnlineCasinoReports, qëllimi ynë është t'ju udhëzojmë në kazinotë më të mira online dhe faqet iGaming që janë më të përshtatshme për nevojat tuaja. Megjithatë, për ta arritur këtë ka marrë 20 vjet kërkime intensive, zhvillim, përsëritje dhe një pasion të palëkundur për industrinë e lojërave të fatit online.
Rrjeti ynë i faqeve të lokalizuara është i mbushur me rishikime ekspertësh, njohuri të industrisë, udhëzues të detajuar, lajme të reja dhe një forum aktiv diskutimi ku mund të angazhoheni me kolegët tuaj për t'u bërë pjesë e komunitetit tonë global.

Për të lehtësuar më tej gjetjen e partnerit dhe ofertave më të mira të kazinosë për nevojat tuaja, ne kemi zhvilluar një grup mjetesh të jashtëzakonshme, që ju lejon të filtroni opsionet në dispozicion deri në një nivel të grimcuar. Kjo veçori ju lejon të shkurtoni mijëra oferta të padëshiruara dhe të përqendroheni në promovimin e përsosur për buxhetin, disponueshmërinë dhe preferencat tuaja të lojërave në pak minuta.
Për çdo gjë të re ose për të cilën nuk ndiheni të sigurt, udhëzuesit tanë të dobishëm do t'ju udhëzojnë në procesin e të mësuarit në një mjedis të lehtë për t'u ndjekur, me media të pasura që do t'ju bëjë të flisni dhe të luani si profesionist shumë shpejt.


Udhëzuesi Ynë

Gjithçka që bëjmë në OnlineCasinoReports drejtohet nga pasioni ynë për lojërat e fatit online dhe dëshira jonë për t'ju parë juve të shijoni hobinë që doni në mënyrë të sigurt dhe të përgjegjshme.

Ne e kemi ruajtur këtë këndvështrim gjatë njëzet viteve të fundit duke ndjekur këto udhëzime të thjeshta, por thelbësore:

  • Komentet e përdoruesve janë jetike dhe mbështesin pjesën më të madhe të asaj që bëjmë.
  • E gjithë përmbajtja është hulumtuar dhe shkruar në mënyrë të pavarur nga ekspertët tanë.
  • Përmbajtja jonë do të jetë gjithmonë falas për vizitorët tanë për me qasje të lehtë.
  • OnlineCasinoReports është 100% në pronësi dhe operim të pavarur.
  • Ne operojmë në mënyrë të pavarur nga çdo faqe të iGaming që rekomandojmë.
  • Ne punojmë me auditorë të pavarur dhe borde rishikuese.
  • Të gjitha komentet e kazinove dhe lojërave janë pa paragjykime dhe të shkruara nga ekspertët.
  • Të gjitha faqet e rekomanduara të iGaming duhet të verifikohen duke përdorur procesin tonë shterues prej 12 pikash.

Garancia Jonë

Ne kemi në zemër interesat tuaja më të mira. Ju mund të jeni të sigurt se çdo pikë kontakti është pa paragjykime, plotësisht transparente dhe e mbështetur nga kërkimi ynë i pavarur.
Ne premtojmë se ekspertët tanë kanë përpiluar çdo artikull lajmesh, rishikim të faqes, publikim të lojës dhe udhëzues në shtëpi duke përdorur të dhënat më të fundit dhe burimet më të besueshme të industrisë.


Ekipi Ynë

Me misionin tonë në mendje, kishte një fushë në të cilën ne ishim të vendosur të shkëlqenim më shumë se të gjithë konkurrentët tanë dhe kjo ishte njohuria e industrisë. Pra, që nga dita që filloi OnlineCasinoReports, ne e kemi rrethuar veten me njerëz të apasionuar pas lojërave të fatit online dhe ekspertë në fushat e tyre specifike.
Sot ne mburremi me një ekip të rishikimit dhe përmbajtjes me më shumë se 20 vjet shërbim dhe përvojë në industrinë e iGaming. Çdo rishikim që lexoni në ueb faqen tonë është hulumtuar, shkruar dhe verifikuar nga ekipi ynë i veteranëve të industrisë.
Për të siguruar që ne t'ju sjellim lajmet dhe njohuritë më të sakta për teknologjitë në zhvillim, si kriptovalutat, dhe për të trajtuar në mënyrë të sigurt botën e rregullimit të lojërave të fatit online, ne kemi bashkëpunuar me publikues specialë të ftuar dhe autorë të njohur në ato fusha.


Çfarë bëjmë ne

Për t'u siguruar që ju mund të navigoni në mënyrë të sigurtë dhe inteligjente në tregun e lojërave të fatit në internet me ritme të shpejta, të pasura me lajme dhe mundësi të mëdha, ne fokusohemi t'ju ofrojmë një pikë referimi të besueshme dhe të vetme.
Në thelb të kësaj oferte është programi ynë gjithëpërfshirës i vlerësimit të faqeve iGaming, i rafinuar gjatë 20 viteve të fundit për t'ju sjellë kuptimin më të mirë të mundshëm të vlerës që një markë ka për të ofruar. Ne shqyrtojmë çdo markë duke përdorur një sistem të rezervuar me 12 pikë. Kjo qasje holistike gërmon në reputacionin e faqes, proceset bankare, sigurinë në internet, reputacionin për lojën e ndershme dhe më shumë, ndërsa ne kërkojmë të nxjerrim në pah pikat e forta dhe grackat e çdo faqeje.

Ekspertët tanë të lojërave të fatit online kontrollojnë internetin për lajmet e fundit, informacionet më të fundit të bonusit, publikimet e reja të shkëlqyera të lojërave, përditësimet mbi bashkimet e markave dhe ndryshimet më të fundit të legjislacionit të lojërave të fatit. Ky informacion është i përmbledhur në lajme të madhësisë së vogël, udhëzues në formë të gjatë dhe fragmente të tjera të lehta për t'u referuar në media për t'ju lejuar të qëndroni të përditësuar shpejt dhe lehtë mbi zhvillimet dhe trendet më të fundit.

Forumi ynë, me në qendër lojtarët, është rritur në një burim të paçmuar për anëtarët e komunitetit tonë. Një ndjenjë e fortë miqësie është zhvilluar ndërsa lojtarët ndajnë përvojat e tyre në kazino të ndryshme, diskutojnë lajmet më të fundit dhe fitojnë njohuri se ku mund të shkojë industria më pas, bazuar në atë që shohin dhe dëgjojnë në vendin e tyre.
Pas më shumë se dy dekadash në industrinë e kazinove online, ne besojmë se përzierja jonë e të dhënave objektive, të verifikuara në mënyrë të pavarur dhe përvojave subjektive të drejtuara nga përdoruesit, ju ofrojnë informacionin e balancuar për të marrë vendimet më të mira të lojërave të fatit për nevojat tuaja.


Historia e OCR

OnlineCasinoReports lindi nga një pasion për industrinë në rritje të lojërave të fatit online dhe nevojën për t'i mbajtur lojtarët të informuar dhe të përditësuar mbi zhvillimet më të fundit në këtë treg të ri me ritme të shpejta.
Ajo që filloi si një projekt pasioni në 1997, që synonte t'i mbante entuziastët e kazinove të informuar me lançimet më të fundit të kazinove dhe ofertat më të mira, lulëzoi në një faqe interneti të pasur në vitin 2002, e mbushur me udhëzues të dobishëm, rishikime të sinqerta të markave dhe lajme dhe zhvillime më të fundit të industrisë.

Në vitin 2005, ishte koha për një pamje të re dhe ne publikuam një version të rifreskuar dhe akoma më të pasur me përmbajtje të OnlineCasinoReports. Fokusi i këtij rinovimi ishte t'ju bënte më të lehtë qasjen në përmbajtjen dhe veçoritë e kazinosë online që ju nevojiteshin për të marrë vendime të informuara për lojërat e fatit online.

Me ndryshimet e tregut të sjella nga UIGEA në 2006, bota e lojërave të fatit online e zhvendosi fokusin e saj nga SHBA në pjesën tjetër të botës dhe OnlineCasinoReports ndërroi marshin me të.

Deri në vitin 2008 ne zbuluam dizajnin tonë të ri të faqes, i cili shtoi mjete dhe filtra gjithëpërfshirës kërkimi, një forum lojtarësh dhe përmbajtje të lokalizuar për shumë vende në mbarë botën.

Ne ishim ndër faqet e para që ju ofruam mundësinë për të rishikuar një kazino online duke shpalosur në detaje më të imta, si gjuhët në dispozicion, në cilat monedha erdhën bonuset e kazinosë, me cilët ofrues softuerësh ata bashkëpunuan dhe shumë diferencues të tjerë kryesorë.
Kjo nevojë për informacion të specializuar rajonal ishte forca shtytëse pas zgjerimit të rrjetit tonë në 2014.

OnlineCasinoReports është një markë kryesore e lojërave të fatit online që përfshin 75 portale lokale të lojërave të fatit, secila me informacione të detajuara si promocione, metoda bankare, rishikime, publikime lojërash dhe lajme të industrisë specifike për tregjet që ajo shërben.

2022 është një tjetër moment historik i dukshëm në historinë tonë teksa nisim përsëritjen tonë të fundit të OnlineCasinoReports. Këtë herë ne kemi përmirësuar faqen tonë për përdorim në të gjitha platformat kryesore celulare dhe kemi përmirësuar mjetet tona të kërkimit dhe filtrimit duke ju lejuar të krahasoni deri në pesë kazino në të njëjtën kohë.

Ne kemi zgjeruar gjithashtu parametrat ekzistues të infrastrukturës së kërkimit për të përfshirë emrat e markave, kategoritë e lojërave, jackpotet progresive, udhëzuesin e kazinove dhe bonuset në dispozicion.

Faqet Lokale

OnlineCasinoReports është në dispozicion në shumë gjuhë dhe versione të lokalizuara. Për të zbuluar më shumë rreth faqeve OCR në rajonin dhe gjuhën tuaj, klikoni linkun e mëposhtëm.

Shfletoni Faqet Lokale

FAQ

Ne kemi një gamë të gjerë pikash kontakti për t’ju ndihmuar me gjithçka, që nga komentet e përgjithshme deri te marketingu dhe madje edhe raportimi i një kazinoje në faqen tonë Na kontaktoni.

Po. Faqja jonë është në dispozicion në disa gjuhë. Shikoni listën Faqet Lokale për të mësuar më shumë rreth gjuhëve të mbështetura dhe versioneve lokale.

Ju lutemi flisni me konsulentët tanë përmes faqes sonë Na Kontaktoni, në pjesën Marketing & Reklamim për të reklamuar faqen tuaj.

Vula e Aprovimit OCR është një certifikatë që ne ju japim faqeve të lojërave të fatit online që janë dëshmuar të jenë të drejta, të ndershme dhe të gatshme për të punuar për të mirën e lojtarëve të tyre, vizitoni faqen tonë kazinotë e aprovuara për të mësuar më shumë rreth saj.

Nëse ndonjë nga kazinotë tona online të rekomanduara promovon oferta mashtruese ose vepron në mënyrë grabitqare, ju lutemi na njoftoni përmes seksionit "Raportoni një Kazino" të Kazinove në Listën e Zezë ose faqes Na Kontaktoni.

Kontaktoni përmes seksionit Marketing & Reklamim të faqes Na Kontaktoni dhe ne do t'ju këshillojmë të shtoni kazinonë tuaj online në listën tonë të faqeve të rekomanduara të lojërave të fatit.

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë