1xBet Casino

1xBet Casino

1xbet.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Pakoja e Bonusit
€1500
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €1500

1xBet Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1500 në 4 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 4 Deposita Min.: €10 KB: 35x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €1500

1xBet Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1500 në 4 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 4 Deposita Min.: €10 KB: 35x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

Dirección General de Juegos y Sorteos (SEGOB)

Valutat

EUR, ALL, ARS, AMD, AUD
44 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Ekskluzive
Lojëra Fantasy
10 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë

Vlerësimi

8.7
Bankimi & Pagesat
4.2
Promocionet
4.5
Softueri & Lojërat
4.8
Siguria & Loja e Ndershme
4.8
Përkrahja
4.1

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Ofron lojërat e njohura të brendeve.

Mbështetja e live chat është në dispozicion 24/7.

Mbështeten shumë valuta.

Bitcoin-i pranohet.

Ju mund të luani lojëra falas para se të luani me para të vërteta.

1xBet Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më maj 18, 2023

Lojtarët shqiptar janë të mirëseardhur në 1xBet Casino, një kazino online që është e licencuar nga qeveria e Kuraçao-së, e cila ofron qindra lojëra të kazinosë.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Ofron lojërat e njohura të brendeve.

Mbështetja e live chat është në dispozicion 24/7.

Mbështeten shumë valuta.

Bitcoin-i pranohet.

Ju mund të luani lojëra falas para se të luani me para të vërteta.

Mangësitë

Një përzgjedhje e kufizuar e lojërave.

Nuk ka opsion për mbështetjen e drejtpërdrejtë përmes telefonit.

Tërheqje më të ngadalshme për e-wallets krahasuar me faqet e tjera.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Aplikacionet e kazinosë mobile janë në dispozicion në platforma të kufizuara.

Lojërat nuk janë të verifikuara nga ndonjë kompani si eCOGRA.

Profili

Pronar 1X Corp N.V.
Themeluar 2007
Licencuar nga Dirección General de Juegos y Sorteos (SEGOB)
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Telefononi Shërbimin, Postë elektronike, Bisedë live, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Albanian, Arabic, Armenian, Bengali, Bosnian, Brazilian Portugues, Bulgarian, Cambodian, Chinese, Croatian, Danish, English, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kazakh, Korean, Kurdish, Lithuanian, Macedonian, Malaysian, Mandarin, Mongolian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swahili, Swedish, Tajik, Thai, Turkish, Ukrainian, Uzbek, Vietnamese
Vertikale Llotari, Bingo Online, Kazino online, Poker online, Lojëra në Vegas, Bastet sportive, Bastet e esports
Prezencë fizike Po
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Libraria e kësaj online kazinoje mundësohet nga një gamë e gjerë e zhvilluesve të njohur të softuerëve të kazinosë duke përfshirë Playson, NetEnt, IGT, Microgaming, EGT Interactive dhe Pragmatic Play. Me lojërat e tilla të cilësisë së lartë, lojtarët mund të jenë të sigurt se rezultatet nga lojërat janë të drejta.

Lojërat

Numri më i madh i lojërave që gjenden në 1xBet Casino është në pjesën e sloteve. Në mesin e këtyre sloteve, ju mund të gjeni slote klasike si dhe slote moderne 3D, të cilat mburren me histori dhe grafikë të shkëlqyer.

Lojtarët e pokerit mund të luajnë shumë lloje të video lojërave poker duke përfshirë Tens or Better, Jacks or Better, Joker Poker, Deuces Wild dhe të tjera.

Është mirë ta dini se 1xBet përmban një laramani lojërash të baccarat, blackjack, roulette, keno dhe bingo. Dhe në fund mund të gjeni rreth 100 lojëra kazino live që luhen drejtpërdrejtë nga tregtarë tërheqës dhe profesional. Këto kazino lojëra i përkasin kategorive të ndryshme, por në përgjithësi mund të gjenden të gjitha lojërat e njohura të kazinos. Për më tepër, këto lojëra live mundësohen nga furnitorët e njohur softuerik siç janë NetEnt, SuperSpade Games, Evolution Gaming dhe Ezugi.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me 1xBet Casino dhe luani mbi 4016 lojëra nga 98 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

1x2gaming
2 By 2 Gaming
AGames
AllWaySpin
Amigo Gaming
Amusnet Interactive
Apollo Games
Armadillo Studios
August Gaming
BBIN
Belatra Games
Betixon
Betsense
BF Games
Big Time Gaming
BlueOcean Gaming
Bombay Live
Booming Games
Booongo
Cayetano Gaming
Concept Gaming
DLV
ELK Studios
Endorphina
Espresso Gaming
Evoplay
Fantasma Games
Felix Gaming
FUGASO
G Gaming
Galaxsys
GameArt
Gameplay Interactive
Gamomat
Ganapati
Genesis Gaming
genii
Gii365
Habanero Gaming Systems
Igrosoft
Iron Dog Studios
iSoftbet
Join Games
Kalamba Games
Leander Games
MrSlotty
MultiSlot
N2-Live
NEKTAN
Nolimit city
OMI Gaming
OneTouch
Oryx Gaming
Pariplay
Platipus Gaming
Play Pearls
Play'n GO
Playson
Rakki Games
Realistic Games
Red Tiger Gaming
ReelNRG
Rival
SA Gaming
SimplePlay
Slotmotion
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spearhead Studios
Spigo
Spinmatic
SuperlottoTV
SYNOT Games
Tecnalis
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Top Trend Gaming
Triple Edge Studios
TVBET
Urgent Games
Wizard Games
WorldMatch
XGame
Yggdrasil Gaming
ZEUSPLAY
Wazdan
MGA
Red Rake Gaming
1Spin4Win
ESA Gaming
Spinomenal
RAW iGaming

Veçoritë

Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Ekskluzive
Lojëra Fantasy
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv

screenshotet

Jackpot Progresivë në Dispozicion
Jackpot Progresivë në Dispozicion
1xBet Casino përmban lojëra të shkëlqyera të jackpotit progresiv.

Jackpotet Progresive

Gates of Olympus

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

The Dog House

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Sweet Bonanza

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Sugar Rush N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

John Hunter and the Book of Tut N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Splash N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruit Party N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Joker's Jewels N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Starlight Princess N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Përzgjedhja e metodës së pagesës që lojtarët mund ta përdorin për të bërë depozita në 1xBet Casino është sigurisht një nga pika më të forta të shitjes. Me mbi 140 metoda të depozitës ku përfshihen kredit kartelat e njohura bankare, eWallet-at, sistemet e pagesës, opsioni me kesh dhe kriptovalutat, lojtarët mund të gjejnë opsionin më të përshtatshëm për depozitë.

Valutat

EUR
Lek ALL
$ ARS
֏ AMD
A$ AUD
BDT
R$ BRL
лв BGN
C$ CAD
$ CLP
CNY
Col$ COP
kn HRK
lari GEL
HK$ HKD
Ft HUF
INR
Rp IDR
¥ JPY
Mex$ MXN
L MDL
kr NOK
S$ SGD
KRW
kr SEK
Fr CHF
TRY
$ USD
$U UYU
VND
BAT
BTC
BCH
BTG
BCN
DASH
DGB
DOGE
ETH
ETC
GAME
LTC
XMR
XEM
OMG
XRP
STRAX
ZEC
mBTC

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Wire Transfer Wire Transfer
Maestro Maestro
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet
Jeton Jeton
4G+ ALTEL 4G+ ALTEL
Advanced Cash Advanced Cash
AstroPay AstroPay
BPay.md wallet BPay.md wallet
Banco do Brasil Banco do Brasil
Beeline Beeline
Bradesco Bradesco
EasyPay EasyPay
Epay Epay
Indian Bank Net Banking Indian Bank Net Banking
Itau Itau
Klap Klap
Local Bank Branch Local Bank Branch
MB WAY MB WAY
Multibanco Multibanco
OXXO OXXO
PAYEER PAYEER
Pago Efectivo Pago Efectivo
Paynet Paynet
QIWI Wallet QIWI Wallet
Quickteller Quickteller
RunPay RunPay
SEPA Wire SEPA Wire
SPEI SPEI
STICPAY STICPAY
Santander Santander
Siru Mobile Siru Mobile
Skrill Skrill
Tele2 Tele2
Trustly Trustly
UnionPay UnionPay
WeChat Pay WeChat Pay
WebMoney WebMoney
Webpay Webpay
Yandex Money Yandex Money
e-Pay e-Pay
ecoPayz ecoPayz
Airtel Money Airtel Money
AlfaPay AlfaPay
Amigo Amigo
BHIM BHIM
BPAY BPAY
Banamex Banamex
Banco Galicia Banco Galicia
Banrisul Banrisul
Caixa Bank Caixa Bank
Central Bank of Egypt Central Bank of Egypt
CityPay CityPay
ComGate ComGate
CyberPlat CyberPlat
Dohone Dohone
GTBank GTBank
IBox IBox
Kassa24 Kassa24
M-Birr M-Birr
MTS MTS
MegaFon MegaFon
Moneta Moneta
Otopay Otopay
Pago Facil Pago Facil
PayKasa PayKasa
Paydunya Paydunya
Perfect Money Perfect Money
Pi Pay Pi Pay
Polaris Bank Polaris Bank
Privat24 Privat24
Red Pagos Red Pagos
SistemaPay SistemaPay
Skrill 1-Tap Skrill 1-Tap
Standard Bank EFT Standard Bank EFT
Svyaznoy Svyaznoy
Telepay Telepay
Vanilla MasterCard Vanilla MasterCard
WalletOne WalletOne
Wideup Wideup
vcreditos vcreditos

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 5000 Pa kufi
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 24 ore
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 5 dite
Koha e tërheqjes së çekut 30 dite
Përkrah Kriptovalutat
Përkrah Kriptovalutat
1xBet Casino pranon depozita dhe tëheqje në kriptovaluta.

Mobil

Nuk ka rëndësi se çfarë shfletuesi ose çfarë pajisje ju përdorni sepse 1xBet Casino funksionon në mënyrë të përsosur. Përveç përdorimit të shfletuesit, lojtarët mund ta shkarkojnë edhe aplikacionin e dizajnuar për Windows, iOS dhe Android. Në këtë mënyrë ata mund të luajnë në kompjuterë desktop, laptop, tabletë ose smartphone.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Një bonus ofertë mikpritëse atraktive me kërkesa të arsyeshme për bast vënie i pret lojtarët e rinjë të regjistruar që bëjnë depozitë në këtë uebfaqe. Kjo bonus ofertë mikpritëse është e shpërndarë në disa depozita që bëhen nga lojtarët e rinjë.

Lojtarët e kazinosë gjithashtu mund të presin bonuse të rregullta të depozitave dhe oferta falas të rrotullimeve si dhe një ofertë VIP kthyese falë programit të tyre të ri të besnikërisë.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

1xBet është e licencuar nga qeveria e Kuraçao-së, por kjo nuk është e vetmja gjë që e bën këtë uebfaqe të sigurt. 1xBet mbështetet në enkriptimin SSL për të mbrojtur informacionet e ndjeshme të dhëna nga përdoruesit privat dhe t’i sigurojë ato gjatë tërë kohës.

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Tek 1xBet, lojtarët e regjistruar si dhe ata të paregjistruar mund të kontaktojnë agjentët e mbështetjes së klientëve në çdo kohë. Ata kanë shumë mundësi të kontaktimit që janë në dispozicion për të gjithë përdoruesit duke përfshirë mbështetjen përmes live chat-it, emailit, mediave sociale, aplikacioneve të komunikimit mobil dhe atë telefonit.

Në rast se lojtarët duan të gjejnë zgjidhje për problemin e tyre pa kërkuar ndihmë, ata mund të mbështeten në faqen e Pyetjeve Më Të Shpeshta që mund ta gjeni në këtë uebfaqe. Në këtë faqe, lojtarët mund të gjejnë në hollësi përgjigjet e pyetjeve që variojnë që nga “si ta vëni një bast” deri tek “termet dhe kushtet”.

Metodat e përkrahjes Telefononi Shërbimin, Postë elektronike, Bisedë live, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë