888 Sport

I aprovuar I aprovuar

888 Sport

888sport.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€30
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €30

888 Sport Bonusi Mikëpritës

300% Bonus i Barabartë deri në €30

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €10

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €30

888 Sport Bonusi Mikëpritës

300% Bonus i Barabartë deri në €30

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €10

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

SRIJ Portugal Gaming Authority

Valutat

EUR, GBP, CAD, NOK, SEK
1 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Baste Gjatë Lojës
Transmetim Live
Baste Para Ndeshjes
Statistikat
Sportet Virtuale
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë

Vlerësimi

9.4
Bankimi & Pagesat
4.2
Promocionet
5
Softueri & Lojërat
4.4
Siguria & Loja e Ndershme
4.2
Përkrahja
4.8

Menaxhuar nga një kompani e madhe publike.

Lojërat me sportet virtuale janë në dispozicion.

Mbështetje shumë miqësore.

Kohë e Shpejtë e Tërheqjeve.

Tërësisht Lojë të Menjëhershme - Nuk Nevojitet Shkarkim.

Gjithashtu mund të luhet në pajisje mobile.

888 Sport Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më maj 4, 2023

888 Sport është një nga platformat online të basteve online që është në dispozicion për gjuetarët shqipëtar. I konsideruar lartë si një nga vendet më të mira të basteve sportive në botë, 888 ofron gjithçka që ju do të prisni nga një lojëtar kryesor onlined të lojërave të fatit. Nga mosmarrëveshjet konkurruese për të jetuar në baste dhe shërbime të shkëlqyera të konsumatorëve, bastvënesit nga Shqipëria do të mund të kenë një eksperiencë të kënaqshme me online 888 Sport.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Menaxhuar nga një kompani e madhe publike.

Lojërat me sportet virtuale janë në dispozicion.

Mbështetje shumë miqësore.

Kohë e Shpejtë e Tërheqjeve.

Tërësisht Lojë të Menjëhershme - Nuk Nevojitet Shkarkim.

Gjithashtu mund të luhet në pajisje mobile.

Mangësitë

Bitcoin-at nuk mund të përdoren këtu.

Nuk ka asnjë program të besnikërisë.

Profili

Pronar 888 Holdings PLC
Themeluar 2005
Licencuar nga SRIJ Portugal Gaming Authority
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Faks, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, German, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish
Vertikale Bingo Online, Kazino online, Poker online, Lojëra në Vegas, Bastet sportive, Bastet e esports
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Po
Aprovuar nga OCR
Aprovuar nga OCR
888 Sport ka kaluar nëpër procesin tonë të rishikimit të thelluar dhe ka përmbushur standardet tona të sigurisë, lojës së ndershme dhe përvojës së përgjithshme.

Shpërblimet

Lojëra

Ka një listë të gjatë të sporteve që janë në dispozicion në 888 Sport duke përfshirë të gjitha ligat e mëdha nga e gjithë bota. Ka të gjitha ligat profesionale të futbollit si Premier League, La Liga, Bundesliga dhe shumë të tjera. Përveç kësaj, të gjitha garat kryesore të futbollit si UEFA Champions League, Kupa e Botës, Europa League dhe shumë të tjerë janë në dispozicion. Ka shanset që ofrohen në ligat kryesore të Amerikës së Veriut, si NBA, NFL, MLB dhe NHL. Ka baste tërheqëse për ATP, PGA, Racing Kali, Motor Racing, Mixed Martial Arts dhe Boxing dhe shumë më tepër.



Futboll


Basketboll


Boks


Handboll


Soccer


Tennis


Volejboll


Chess


PUBG


CS:GO


Fortnite


Call of Duty
Sportet Virtuale E-Football, E-Sports, eNBA, eSoccer
Auto Gara Formula 1, Nascar
Sportet Luftarake MMA, Boks, Artet Marciale
Gjasat fikse Sportet Virtuale
Video Lojërat Battle Royale Apex Legends, Fortnite
Video lojërat me mbledhje të letrave Hearthstone
Video Lojërat Luftarake Smash Bros., Street Fighter V
Video lojërat me personin e parë gjuajtës CS:GO, Overwatch, Rainbow Six, Call of Duty, Halo 5, VALORANT
Video lojërat MOBA Dota 2, LoL, Warcraft III, World of Warcraft, PUBG
Video lojërat simuluese sportive Rocket League, FIFA, NBA2K, NHL-Esport, PES (Pro Evolution Soccer)
Video lojërat strategjike Starcraft 2, Starcraft: Broodwar
Lojërat Tabelore Chess
Sportet Bilardo Snooker, Pool
Garat e Kuajve Trotting
Sportet Individuale Darts
Të tjera Politics
Sportet e Jashtme Golf, Sailing
Sportet me reketë Table Tenis , Tennis
Speedway Çiklizëm, Auto-Moto, Motoçiklizmi, Speedway
Sportet Ekipore Futbolli Amerikan, Bejsboll, Basketboll, Cricket, Futboll, Handboll, Ice Hokej, Ragbi, Soccer, Volejboll, Futboll Aussie Rules, Futsal
Sportet Dimërore Biathlon
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Sporteve për bastvënie
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Sporteve për bastvënie
Bashkohuni me 888 Sport dhe vini baste në mbi 27 sporte të ndryshme.

Ofruesit e Lojërave

888 Holdings
Endemol Games
Proprietary
Nailed It! Games

Veçoritë

Baste Gjatë Lojës
Transmetim Live
Baste Para Ndeshjes
Statistikat
Sportet Virtuale

screenshotet

Bankimi

Ka dhjetra metoda të sigurta bankare online për t'u përdorur. Kreditit kartelat, Portofoli elektronik, Pagesat e debitit, Kartelat e parapaguara, Llogaria bankare offline linje dhe llogaria bankare në internet dhe më shumë. Ka mbi 40 metoda individuale për të zgjedhur dhe ato janë të lehta, të shpejta dhe të sigurta.

Stafi mbështetës mund të kontaktohet gjatë gjithë ditës, 365 ditë në vit, ne disa menyra duke përfshirë një numër të veçantë për banorët e Shqipëris. Ata mund t'ju ndihmojnë me çdo problem me bankat, bastin ose çfarëdo pyetje tjetër që mund të keni.

Si pjesë e një prej operatorve më të mëdha të lojërave të fatit në internet, 888sport është certifikuar për angazhimin e saj në lojëra të fatit dhe në fer plej.

Valutat

EUR
£ GBP
C$ CAD
kr NOK
kr SEK
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Wire Transfer Wire Transfer
Maestro Maestro
Apple Pay Apple Pay
AstroPay AstroPay
INSTADEBIT INSTADEBIT
Juno Juno
MuchBetter MuchBetter
OXXO OXXO
PIX Payments PIX Payments
Postepay Postepay
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Skrill Skrill
Todito Cash Todito Cash
ecoPayz ecoPayz
iDebit iDebit
Inpay Inpay
Profee Profee
Purplepay Purplepay
Rapid Transfer Rapid Transfer
Solo card Solo card
ThaiDirect ThaiDirect
iDEAL iDEAL

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 30000 Mujor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Fansat e rinj që regjistrohen me 888 Sport kanë të drejtë për një ofertë të mirëseardhejs, e cila do t'u japë atyre fonde shtesë në llogaritë e tyre. Ekzistojnë oferta speciale për përdoruesit mobil, ndeshje dhe ngjarje specifike, oferta javore bonusi dhe shumë më të tjera.

Stimulimet

Promocione Për Lojtarin e Ri

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Para se të parashtroni ndonjë pyetje tek shërbimi ndaj klientit 888 Sport 24/7, sigurohuni që të shikoni seksionin e gjerë FAQ.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Faks, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë