888 Sport
Luani tani
888 Sport
Luani tani
URL: 888sport.com
Viti i themelimit: 2005
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Gibraltar, Italy, Portugal, Romania, Spain, UK
Metodat e pageses: Apple Pay, AstroPay, INSTADEBIT, Inpay, Juno, Maestro, MasterCard, MuchBetter, NETELLER, OXXO, PIX Payments, PayPal, Postepay, Profee, Purplepay, Rapid Transfer, SOFORT Überweisung, Skrill, Solo card, ThaiDirect, Todito Cash, Ukash, Visa, Wire Transfer, ecoPayz, iDEAL, iDebit, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Proprietary, Endemol Games, 888 Holdings
Monedha: GBP, CAD, EUR, NOK, SEK, USD
Gjuha: English, German, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish
Sportet: American Football, Baseball, Basketball, Boxing, Cricket, Cycling, Darts, Football, Golf, Greyhound Racing, Handball, Horse Racing, Ice Hockey, MMA, Motor Racing, Politics, Rugby, Snooker, Surfing, Tennis, Trotting, Volleyball
Tiparet: Instant, Live In-Play Betting, Match Betting, Tournaments, VIP
Mbështetje: Postë elektronike, Faks, Bisedë live, Telefon

888 Sport Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit September 8, 2022

888 Sport është një nga platformat online të basteve online që është në dispozicion për gjuetarët shqipëtar. I konsideruar lartë si një nga vendet më të mira të basteve sportive në botë, 888 ofron gjithçka që ju do të prisni nga një lojëtar kryesor onlined të lojërave të fatit. Nga mosmarrëveshjet konkurruese për të jetuar në baste dhe shërbime të shkëlqyera të konsumatorëve, bastvënesit nga Shqipëria do të mund të kenë një eksperiencë të kënaqshme me online 888 Sport.

Sportet dhe ngjarjet Sportive

Ka një listë të gjatë të sporteve që janë në dispozicion në 888 Sport duke përfshirë të gjitha ligat e mëdha nga e gjithë bota. Ka të gjitha ligat profesionale të futbollit si Premier League, La Liga, Bundesliga dhe shumë të tjera. Përveç kësaj, të gjitha garat kryesore të futbollit si UEFA Champions League, Kupa e Botës, Europa League dhe shumë të tjerë janë në dispozicion. Ka shanset që ofrohen në ligat kryesore të Amerikës së Veriut, si NBA, NFL, MLB dhe NHL. Ka baste tërheqëse për ATP, PGA, Racing Kali, Motor Racing, Mixed Martial Arts dhe Boxing dhe shumë më tepër.

Oferta Promocionale

Fansat e rinj që regjistrohen me 888 Sport kanë të drejtë për një ofertë të mirëseardhejs, e cila do t'u japë atyre fonde shtesë në llogaritë e tyre. Ekzistojnë oferta speciale për përdoruesit mobil, ndeshje dhe ngjarje specifike, oferta javore bonusi dhe shumë më të tjera.

Bankingu

Ka dhjetra metoda të sigurta bankare online për t'u përdorur. Kreditit kartelat, Portofoli elektronik, Pagesat e debitit, Kartelat e parapaguara, Llogaria bankare offline linje dhe llogaria bankare në internet dhe më shumë. Ka mbi 40 metoda individuale për të zgjedhur dhe ato janë të lehta, të shpejta dhe të sigurta.

Stafi mbështetës mund të kontaktohet gjatë gjithë ditës, 365 ditë në vit, ne disa menyra duke përfshirë një numër të veçantë për banorët e Shqipëris. Ata mund t'ju ndihmojnë me çdo problem me bankat, bastin ose çfarëdo pyetje tjetër që mund të keni.

Si pjesë e një prej operatorve më të mëdha të lojërave të fatit në internet, 888sport është certifikuar për angazhimin e saj në lojëra të fatit dhe në fer plej.

Shërbimi ndaj klientit

Para se të parashtroni ndonjë pyetje tek shërbimi ndaj klientit 888 Sport 24/7, sigurohuni që të shikoni seksionin e gjerë FAQ.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE