Top Kazinotë Online nga Pragmatic Play në 2023

Zbuloni top lojërat nga Pragmatic Play, duke përfshirë Slotete, Bingo dhe Sportet Virtuale. Gjithashtu, lexoni udhëzuesin tonë të kazinove Pragmatic Play, me një listë të kazinove online më të mira që ofrojnë lojërat e tyre të rishikuara dhe të ranguara.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një nga kazinotë më të besuara online, reputacion të shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Lojërat e tavolinave multi-hand janë në dispozicion.

Mbështetje fantastike e konsumatorëve.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Mundësi për të luajtur pa shpenzim apo regjistrim.

Ueb faqet e optimizuara mobile.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re
Mozzart Casino
9.5

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

BONUS400

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Pjesa argëtuese e basteve në sportet virtuale.

Mbështetje e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.

Tërheqje me shpejtësi të madhe.

Tërësisht Lojë të Menjëhershme - Nuk Nevojitet Shkarkim.

Ueb faqe e mrekullueshme e kazinosë mobile.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.4
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
I aprovuar I aprovuar
PlayOJO Casino
9.2
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës
Ekskluzive

Deri në 50 Rrotullime Falas në slotet e përzgjedhura

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
Slottica Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

200% Bonus i Barabartë deri në €200

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
MagicalSpin Casino
9.3
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1000 + 100 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
Videoslots Casino
9.2
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

deri në €200

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Profili
Emri Pragmatic Play
AKA Pragmatic
URL Pragmaticplay.com
Licencat DKH, Gibraltar Remote Gambling Division
6 më shumë
Themeluar 2016
Kompania PragmaticPlay Ltd
Degët Extreme Live Gaming
Selia Malta
Lloji Zhvilluesi i Lojërave
Kompatibiliteti Desktop, Mobil
Veçoritë Lojërat Progresive, Lojërat Live, 3D Games

Përmbledhje

Pragmatic Play është një ofrues softuerësh në rritje. Pas hapjes në 2015, Pragmatic Play ka marrë licencat thelbësore të funksionimit nga Komisioni i Lojërave të Fatit të Mbretërisë së Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës, si dy nga rregullatorët kryesorë në botë.

Për më tepër, PragmaticPlay mban shumë licenca të tjera lokale të lojërave të fatit nga shumë licenca të tjera lokale si Zyra Kombëtare e Lojërave të Fatit të Rumanisë (ONJN), Autoriteti Rregullator i Gjibraltarit, Bordi i Lojërave për Bahamas dhe Zvicrën.

Edhe pse zhvillon lojëra të tavolinës, letra gërvishtëse dhe makina video pokeri, Pragmatic Play është i njohur për video slote dhe jackpot progresiv. I publikuar në shtator 2021, "Starlight Princess" ofron 20 linja pagese dhe shumëzues deri në 500x. 

Me "Empty the Bank", përdoruesit mund t'i bashkohen një grabitjeje që mund të sigurojë pagesa deri në 10,000 herë më shumë se basti aktual. I treti publikim i njohur është Power of Thor Megaways, i cili mund të ofrojë deri në 117,649 mënyra për të fituar.

Duke u zgjeruar, kompania ka fituar çmime të shumta dhe operon nga studiot e Maltës, Gjibraltarit dhe Isle of Man. 

Licencat

State Commission on Gambling
Gibraltar Remote Gambling Division
Eidgenössische Spielbankenkommission (ESBK)
Spanish Directorate General for the Regulation of Gambling
Greek Gaming Commission
SRIJ Portugal Gaming Authority
The Croatian Gambling Association
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc (ONJN)

Lojëra

Pragmatic Play zhvillon video slote të certifikuara nga Gaming Labs dhe BMM Test Labs. Më shumë se 170 video slote janë lëshuar tashmë në kazinotë pjesëmarrëse, duke përfshirë tituj të tillë si Chicken Drop, Gates of Olympus, Eye of the Storm, John Hunter & the Mayan Gods, Spartan King, Peaky Blinders, Curse of the Werewolf Megaways, Release the Kraken dhe Hercules & Pegasus.Ruleta


Slotet


Video Poker


Baccarat


Blackjack


Craps
Baccarat Baccarat
Bingo Bingo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta
Slotet Slotet
Video Poker Video Poker, Jacks or Better
Gjasat fikse Garat e kuajve virtuale, Garat e qenëve virtuale, Soccer Virtual
Blackjack American Blackjack

Lojërat Live

Pragmatic Play po angazhon gjithnjë e më shumë burime për të zhvilluar lojëra për grupin e tregtarëve të drejtpërdrejtë të kompanisë, të cilat janë të rregulluara në Maltë, Mbretëri të Bashkuar, Itali, Danimarkë, Suedi, Bullgari dhe Rumani.
Mbështeten më shumë se 30 gjuhë dhe Pragmatic Play ka publikuar lojëra siç janë One Blackjack, Mega Roulette, Speed Roulette dhe Mega Wheel.Live Blackjack


Live Ruleta


Live Baccarat


Live Poker


Live Craps


Live Slots
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune

Jackpotet Progresive

Pragmatic Play është bërë më aktive në zhvillimin e video sloteve që përfshijnë jackpotet progresive. Ne kemi parë slote jackpot progresive në Wolf Gold, Wild Spells, Diamond Strike, Fire 88, Chilli Heat, Caishen's Gold, Lucky New Year dhe Great Rhino. Megjithatë, kjo gamë mund të zgjerohet në krahasim me ofruesit e tjerë të softuerit si Microgaming dhe NetEnt.

Fruit Party

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Më mirë për të luajtur në
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Top Jackpotet

Gates of Olympus

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Më mirë për të luajtur në
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Joker's Jewels

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Më mirë për të luajtur në
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re

Mozzart Casino

9.5
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi lojëra në dispozicion
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Pjesa argëtuese e basteve në sportet virtuale.

Mbështetje e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.


Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra Fantasy
Lojtarë Live
Jackpot-e Progresive
Sportet Virtuale
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

BONUS400
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Ne mund t'ju drejtojmë në çdo faqe kazino që mundësohet nga Pragmatic Play, pikërisht në këtë faqe. Përveç kësaj, mund të gjeni një listë të kazinove online më të mira me lojërat nga Pragmatic Play të ranguara dhe të rishikuara.

E gjithë përmbajtja është projektuar me përputhshmërinë HTML5 për të siguruar që lojërat të jenë plotësisht kompatibile me versionet aktuale të Android dhe iOS.

Po, ka slote jackpot dhe iniciativa Drops & Wins që mund të japin fitime të mëdha në kazinotë pjesëmarrëse online.

Po. Zhvilluesi po zgjeron një grup të avancuar lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë që tani mbulojnë blackjack, ruletë, baccarat dhe shfaqjet e lojërave.

Pragmatic Play është gjithashtu aktiv në kartat gërvishtëse, fitoret e menjëhershme, video pokerin dhe sportet virtuale.

Ofruesit e Tjerë të Lojërave

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë