JackpotCity Casino

JackpotCity Casino

jackpotcitycasino.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€400
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €1600

JackpotCity Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1600 në 4 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 4

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €1600

JackpotCity Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1600 në 4 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 4

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, ARS, BRL, GBP, CAD
9 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
11 më shumë
Norma e Fitimit
97.84%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.7
Bankimi & Pagesat
4
Promocionet
4.3
Softueri & Lojërat
4.5
Siguria & Loja e Ndershme
4.7
Përkrahja
4.3

JackpotCity Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më nëntor 27, 2022

Që nga themelimi i ti në vitin 1997, Jackpot City Casino është bërë një emër që simbolizon  industrinë e online kazinove. I projektuar në mënyrë elegante me një temë urbane të shkëlqyeshme, Jackpot City Casino është shumë lehtë për të shfletuar. Aji ofron mbi 400 lojëra online të kazinove që shkojnë nga lojëra elektronike në tavolinë dhe lojëra të kartave, jackpote progresive dhe video poker. Jackpot City është i njohur për promovimet dhe ekspertizën e tij në fushën e botës që sjell lojëtarëve përvojën më të mirë që mund të kenë. Jackpot City Casino është gjithashtu në dispozicion në telefon celular në një gamë të gjerë të pajisjeve. Duke patur eCOGRA Safe & Fair seal of approval, Jackpot City Casino është i sigurt, duke vepruar nën licencë nga Autoriteti i Lotarive dhe Lojrave të Maltës.

Profili

Sapo të jeni nënshkruar me Jackpot City, do të gëzoni një Bonus mirëseardjes dhe një gamë të gjerë promovimesh, dhe te kënaqeni ne Jackpot City pa u regjistruar për llogari të parave reale duke shijuar lojrat pa pagesë. Ky kazino është rregulluar dhe licencuar nga Qeveria e Gjibraltarit dhe është një kazino plotësisht e rregulluar në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar dhe BE. E-COGRA ka certifikuar City Jackpot si kazino të drejtë dhe të përgjegjshme. Me një përqindje të lartë pagimi, një politikë të përgjegjshme të lojërave dhe 24 orë ndihmë për shërbimin ndaj klientit, lojtarët do të gëzojnë një përvojë të pashembullt në online kazino.

Pronar Baytree Ltd
Themeluar 1998
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Bulgarian, Croatian, English, French, German, Greek, Italian, Japanese, Latvian, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Spanish, Swedish
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Jackpot City është mundësuar nga Microgaming duke ofruar lojëra me cilësi të lartë me grafikë të avancuar - lojtarët mund ta shkarkojnë kazinonin në llogaritjen e tyre ose të luajnë direkt përmes shfletuesit. Mbi 400 lojra online janë të arritshme në Jackpot City duke përfshirë lojëra tavoline si Blackjack, Poker, Craps, Baccarat dhe variantet e Roulette. Seksioni i video poker ofron 50 lloje të lojës si Aces & Faces, Deuces Wild dhe Jacks. Lojëra elektronike janë me bollëk këtu, duke filluar nga lojëra elektronike video në MegaSpin, fruta, lojëra elektronike progresive dhe klasike me lojëra si Mega Moolah, Major Millions, Fiesta Fiesta, Thunderstruck II dhe krijuesja milionere Treasure Nile. Akcioni I drejtpëdrejt me diller është gjithashtu i disponueshëm me Roulette, Baccarat dhe Blackjack.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Lotari Lotaria, Kartelat Gërvishtëse, Keno
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me JackpotCity Casino dhe luani mbi 630 lojëra nga 3 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

ONAIR Entertainment

Veçoritë

Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive
Sportet Virtuale

screenshotet

Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 25 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në JackpotCity Casino.

Jackpotet Progresive

Atlantean Treasures Mega Moolah

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Caribbean Draw Poker

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

King Cashalot

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€1769474
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Major Millions €786293
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mega Moolah €4505506
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mega Moolah Major N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah Mini N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah Minor N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Roulette Royale €518417
Softueri: Microgaming
Lojëra: Roulette
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Treasure Nile €45173
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Wheel of Wishes N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Live Casino Hold'em Jumbo 7 N/A
Softueri: Evolution Gaming
Lojëra: Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wowpot €11072
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

MegaJackpots® Wheel of Fortune® N/A
Softueri: IGT
Lojëra: Fixed Odds
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Ndër moneudhat e pranuara tëk arkëtarit janë dollarë amerikanë / kanadezë / australianë, paundi britanik dhe euro. Metodat e pagesave të mbështetura përfshijnë kryesisht kredit kartela si Visa & MasterCard dhe e-kuletat si Neteller, Entropay, iDeal, Click & Buy dhe Moneybookers.

Valutat

EUR
$ ARS
R$ BRL
£ GBP
C$ CAD
INR
Mex$ MXN
NZ$ NZD
kr NOK
PLN
руб. RUB
kr SEK
Fr CHF
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Visa Electron Visa Electron
Maestro Maestro
Electronic Checks Electronic Checks
Check Check
AstroPay AstroPay
EPS EPS
INSTADEBIT INSTADEBIT
Juno Juno
Multibanco Multibanco
Neosurf Neosurf
POLi POLi
Postepay Postepay
QIWI Wallet QIWI Wallet
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Skrill Skrill
Trustly Trustly
WebMoney WebMoney
Zimpler Zimpler
ecoPayz ecoPayz
giropay giropay
iDebit iDebit
ACH Direct Deposit ACH Direct Deposit
Citadel Direct Citadel Direct
EasyEFT EasyEFT
Euteller Euteller
Lobanet Lobanet
Moneta Moneta
Payr Payr
Przelewy24 Przelewy24
Skrill 1-Tap Skrill 1-Tap
Teleingreso Teleingreso
abaqoos abaqoos
eKonto eKonto
iDEAL iDEAL

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 4000 Javor
Koha e Procesimit 48 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 6 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 21 ditë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
JackpotCity Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Lojtarët e rinj mund të marrin bonuse të mëdha të ndeshjeve në dy depozitat e tyre të para në kazino dhe më pas ata mund të shijojnë promovimet, turnetë dhe ngjarjet e përditshme, mujore dhe të Jackpot City. Jackpot City Casino drejton një klub VIP ku lojtarët e vazhdueshëm mund të bashkohen. Kjo do të thotë bonuse ekskluzive dhe menaxhim të llogarisë personale.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Turnetë

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Jackpot City ofron mbështetje 24/7 për lojëtarët nga një gamë të gjerë vendesh. Ekipi mund të arrihet përmes e-mailit, telefonit pa pagesë dhe bisedave të drejtpërdrejta.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë