Spin Palace

Spin Palace

spinpalace.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€250
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €1000

Spin Palace Pakoja e Bonusit

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 3

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €1000

Spin Palace Pakoja e Bonusit

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 3

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, ARS, BRL, GBP, CAD
9 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
7 më shumë
Norma e Fitimit
97.59%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.5
Bankimi & Pagesat
4.2
Promocionet
4.7
Softueri & Lojërat
4.9
Siguria & Loja e Ndershme
4.5
Përkrahja
4.8

Spin Palace Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më nëntor 27, 2022

Spin Palace Casino është një operator i lojërave të fatit me shumë përvojë, pasi u themelua në vitin 2001. Pati shumë ndryshime gjatë viteve ai, duke zbatuar teknologjitë më të fundit dhe duke përmirësuar faqen e internetit për të ofruar një eksperiencë më të mirë të lojërave. Sot, lojtarët shqiptarë mund të ndjekin jackpote progresive, tjerrin rrotat e rrotullat e makinave elektronike klasike slots, por gjithashtu të luajnë lojëra të tavolinës dillerave të vërtetë. Kazino është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Kazinove të Maltës dhe ofron paketën e plotë të lojërave të certifikuara të eCogra.

Profili

Pronar Baytree Ltd
Themeluar 2001
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Arabic, Bulgarian, English, Finnish, French, German, Greek, Japanese, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Turkish
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Ka dy mënyra për të shijuar trillimet e Spin Palace Casino games, pasi lojtarët mund të shkarkojnë softuerin ose të luajnë drejtë në faqen e internetit. Ofrohen aq shumë lojëra dhe pjesa më e madhe e lojërave elektronike mund të luhen në celulare te mençur të mundësuar nga sistemet operative të iPhone, Android, Windows dhe BlackBerry. Ashtu siç sugjeron emri, lojëra elektronike dominojnë në formacionin e lojërave, me qindra tituj më të mirë të Microgaming janë në dispozicion . Tomb Raider, Major Millions, Thunderstruck dhe disa lojëra elektronike prej tre rrotullash me tema frutash janë paraqitur dhe në përputhje me pajisjet e celulareve te mençur.

Shumica e lojërave elektronike slots i përkasin varietetit të pesë rrotullimeve dhe në mesin e tyre lojtarët mund të gjejnë lojëra elektronike slots me jackpote  progresive si Mega Moolah. Lojtarët që duan të bëjnë kalimin nga Spin Palace Casino lojëra elektronike slots në lojërat e zhanreve tjera kanë opsione të shumta. Craps, baccarat, lloje të ndryshme të video poker-it, si dhe lojëra të frymëzuara nga lotaria si keno dhe bingo janë vetëm një klikim larg.

Një alternativë e denjë është të kaloni në lojëra të tavolinës, pasi kazinoja ofron më shumë se tre duzina lojëra roulette dhe blackjack. Këto janë ato që mund të gëzohen në kompaninë e krupave të vërtetë në një atmosferë të ngjashme me kazinotë të bazuara në tokë. Dillertat janë të rrjedhshëm në anglisht dhe kanë një sjellje miqësore, kështu që inkurajojnë ndërveprimet me lojtarët. Këto lojëra mund të luhen vetëm në monedhë reale dhe nuk janë në përputhje me pajisjet celular te mençur, kështu që lojtarët duhet të rrinë pranë kompjuterëve  të dhe laptop-ave.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me Spin Palace dhe luani mbi 700 lojëra nga 2 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer

screenshotet

Bankimi

Kartelat kreditit dhe debitit, transferet bankare, NETELLER, Skrill, EcoPayz, Entropay dhe InstaDebit janë metodat e pagesës së Spin Palace Casino. Ato mund të përdoren për të bërë deponime dhe për tërheqjen e fitimeve, pa qenë subjekt e ndonjë pagese apo komisioni të fshehur. Gjatë 48 orëve të periudhës e pritjes lojtarët mund të ndryshojnë transaksionin dhe të përdorin paratë për lojëra të mëtejshme.

Valutat

EUR
$ ARS
R$ BRL
£ GBP
C$ CAD
INR
Mex$ MXN
NZ$ NZD
kr NOK
PLN
руб. RUB
kr SEK
Fr CHF
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Visa Debit Visa Debit
Wire Transfer Wire Transfer
Visa Electron Visa Electron
Maestro Maestro
Electronic Checks Electronic Checks
Check Check
AstroPay AstroPay
EPS EPS
INSTADEBIT INSTADEBIT
Juno Juno
Multibanco Multibanco
Neosurf Neosurf
POLi POLi
Postepay Postepay
QIWI Wallet QIWI Wallet
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Skrill Skrill
Trustly Trustly
WebMoney WebMoney
Zimpler Zimpler
ecoPayz ecoPayz
giropay giropay
iDebit iDebit
ACH Direct Deposit ACH Direct Deposit
Citadel Direct Citadel Direct
EasyEFT EasyEFT
Euteller Euteller
Lobanet Lobanet
Moneta Moneta
Payr Payr
Przelewy24 Przelewy24
Skrill 1-Tap Skrill 1-Tap
Teleingreso Teleingreso
abaqoos abaqoos
eKonto eKonto
iDEAL iDEAL

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 4000 Javor
Koha e Procesimit 48 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 6 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 21 ditë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Spin Palace siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Spin Palace  casino bonuset e ofrohen si stimulim për lojtarët e rinj dhe ekzistues, të cilët regjistrojnë  llogari dhe vazhdojnë te luajnë lojëra te fatit. Hapi i parë është të kaloni termet dhe kushtet për të mësuar rreth rregullave të promovimeve individuale. Kjo gjithashtu do të ndihmojë lojtarët të hedhin dritë mbi kërkesat e lojës dhe t'i ndihmojnë ata të përcaktojnë nëse mund të regjistrohen për disa oferta në të njëjtën kohë. Kazino gjithashtu ka një program besnikërie, i cili inkurajon lojtarët për të grumbulluar pikë kompliment për të lëvizur lart shkallën dhe për të arritur statusin e VIP.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Mbështetja e klientit është në dispozicion 24/7 dhe ofron ndihmë në 18 gjuhë përmes bisedave të drejtpërdrejta, numrave pa pagesë dhe email-it.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë