Top Kazinotë Online të Evolution Gaming në 2023

Evolution është një nga pionierët në industrinë e iGaming me një përzgjedhje marramendëse të lojërave live të kazinosë, duke përfshirë shfaqje lojërash live, lojëra të tavolinës. Evolution ofron shumicën dërrmuese të lojërave më të mira të kazinosë live në botë dhe ka blerë studio të shumta më të vogla për të rritur dominimin e saj në arenën e kazinosë live.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
Royal Vegas Casino
9.7

Deri në €1200 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
96.14%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Disa jackpote të mëdha progresive.

Top shërbim i mbështetjes së konsumatorëve.

Valuta të shumta në një llogari.

Mbështeten Kriptovalutat e shumta.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.4
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
Platinum Play Casino
9.3
Norma e Fitimit
95.85%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
I preferuar
All Slots Casino
9.3
Norma e Fitimit
96.23%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
I aprovuar I aprovuar
PlayOJO Casino
9.2
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës
Ekskluzive

Deri në 50 Rrotullime Falas në slotet e përzgjedhura

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Profili
Emri Evolution Gaming
AKA Evolution
URL Evolutiongaming.com
Licencat UKGC
Themeluar 2006
Kompania Evolution Gaming Limited
Prind NetEnt
Degët Big Time Gaming , Red Tiger Gaming
Selia Latvia
Lloji Platforma, Zhvilluesi i Lojërave, Agreguesi i Lojërave
Kompatibiliteti Desktop, Mobil
Veçoritë Lojërat Live

Përmbledhje

volution ka qenë aktiv në skenën e iGaming që nga viti 2006. Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të Fatit të Mbretërisë së Bashkuar e licencojnë kompaninë. Evolution ofron gjithashtu shërbimet dhe produktet e saj iGaming në Mbretërinë e Bashkuar, Afrikën e Jugut, Kanada dhe shumë tregje të tjera. Evolution AB, përgjegjëse për Evolution, është renditur në Nasdaq Nordic për shumë vite. 

Evolution mbështetet në shumë teknologji të ndryshme të avancuara për të ofruar sesione emocionuese të lojërave të fatit online në lojërat e saj me tregtarë të drejtpërdrejtë. Përderisa ky artikull shkruhet, Evolution ka një ekip mahnitës prej mbi 13,000 profesionistësh dhe ekspertësh të iGaming që punojnë në zyra të ndryshme të Evolution në Filadelfia, Kanada, MB, Holandë dhe disa vende të tjera. 

Evolution është përgjegjëse për markat e tjera të mëdha iGaming, duke përfshirë NoLimit City, Big Time Gaming, Red Tiger Gaming dhe NetEnt. Këto kompani, ndryshe nga Evolution, fokusohen në zhvillimin e sloteve dhe lojërave me RNG. Evolution është gjithashtu i lidhur me Ezugi, një tjetër zhvillues i njohur i lojërave të kazinosë live për tregjet kryesore të iGaming. 

Lojërat e Popullarizuara të Evolution

E themeluar në vitin 2006, Evolution ka operuar në industrinë e iGaming për gati dy dekada. Që nga fillimet e tij, lobi mbresëlënës i lojërave të kazinove live të kompanisë është rritur për të përfshirë një përzgjedhje mahnitëse të lojërave të gjeneratës së re të tregtarëve të drejtpërdrejtë dhe shfaqjeve të lojërave live. Lojërat janë të disponueshme në pesëmbëdhjetë gjuhë të ndryshme. Lojërat transmetohen nga studiot Evolution me bazë në Amerikën e Veriut dhe Evropë dhe priten nga tregtarë të trajnuar profesionalisht.

Evolution ka mbi 150 lojëra kazino live të llojeve të ndryshme, por një nga më të njohurat është Side Bet City. Kjo është një lojë emocionuese pokeri live me një kthesë. Side Bet City përmban efekte vizuale dhe audio më të fundit si lojëra të tjera të mundësuara nga Evolution. Side Bet City i lejon lojtarët të vendosin baste me shtatë letra, pesë letra dhe tri letra. Pjesa më e mirë është se loja pret lojtarë të pakufizuar pokeri në të njëjtën kohë.

Tifozët e Evolution janë gjithashtu shumë të dashur për Dream Cather. Loja ka një rrotë shumëngjyrëshe me pesëdhjetë e katër segmente dhe gjashtë opsione bastesh. Shtesë për eksitimin e përgjithshëm janë shumëfishuesit e mrekullueshëm fitues. Evolution European Roulette me një RTP të lartë mbi 97% është një nga lojërat më të njohura në mesin e adhuruesve të lojërave të tavolinës live. Ajo ka të gjitha opsionet e zakonshme të basteve dhe pagesat mjaft të favorshme.

Licencat

UK Gambling Commission

Lojëra

Blackjack, Baccarat, Ruletë, shfaqje lojërash live dhe poker live. Ajo që e bën Evolution të ndryshëm nga zhvilluesit e tjerë të lojërave live është përzgjedhja e saj e sloteve live. Një prej tyre është Gonzo's Treasure Hunt Live, që merr frymëzim nga Gonzo's Quest i NetEnt. Të dy lojërat ndajnë të njëjtën temë dhe atmosferë vizatimore. 

Sidoqoftë, ndryshe nga loja origjinale, Gonzo's Treasure Hunt Live ka një element shtesë interaktiv me lojtarët që zgjedhin pllaka të ndryshme përderisa vazhdojnë. Lojtarët kanë gjithashtu mundësinë për të biseduar me lojtarë të tjerë që nuk janë në dispozicion në lojën origjinale. Funky Time Live është një tjetër lojë e njohur Evolution e frymëzuar nga Crazy Time. Ajo krenohet me shumëzuesit dinamikë inovativë DigiWheel të cilët ofrojnë pagesa më të mëdha. 

Extra Chilli Epic Spins Live është një lojë slot live e frymëzuar nga loja slot Extra Chilli e mundësuar nga Big Time Gaming. Veçoritë e bonusit nga loja origjinale, duke përfshirë rrotullimet falas, janë paraqitur, së bashku me elementë më argëtues, si Gamble Wheels dhe Pinatas. Lobi i lojërave Evolution gjithashtu krenohet me një shumëllojshmëri të lojërave live si Roulette, Blackjack dhe Baccarat dhe rreth tyre diskutohet më shumë më poshtë.Slotet


Blackjack


Ruleta


Craps


Video Poker


Baccarat
Slotet Slotet, Video Slotet

Lojërat Live

Të gjitha lojërat e paraqitura në hollin e lojërave të Evolution organizohen nga tregtarë të vërtetë. Blackjack Live është veçanërisht i popullarizuar në mesin e tifozëve të Evolution, veçanërisht Classic Live Blackjack i cili krenohet me tavolina standarde dhe ato VIP për lojtarët që kanë buxhete më të mëdha. Kjo është një lojë standarde Blackjack me shtatë vende me disa baste anësore, duke përfshirë Çiftet Perfekte dhe bastet anësore 21+3. Bet Behind dhe sigurimi opsional janë gjithashtu në dispozicion.

Lightning Blackjack është një opsion i mrekullueshëm për lojtarët që preferojnë seancat e lojërave me ritme të shpejta. Lightning Blackjack nga Evolution krenohet me shumëzues për të ofruar pagesa më të mëdha dhe shumëzuesit fitues variojnë nga 2x në 25x. Pastaj, është Evolution Infinite Blackjack i cili organzon një numër të pakufizuar vendesh. Ai gjithashtu përmban katër baste anësore, duke përfshirë Bust It, Hot 3, 21+3 dhe Any Pair. Salon Prive, VIP Blackjack, Power Blackjack dhe Blackjack Free Bet janë paraqitur gjithashtu..

Tifozët e Ruletës live janë gjithashtu të llastuar për zgjedhje. Një nga lojërat më të njohura të Ruletës live nga Evolution është Classic European Roulette e qasshme nga një gamë e gjerë pajisjesh, duke përfshirë ato që funksionojnë në sistemet operative iOS dhe Android. Lighting Roulette krenohet me të gjitha opsionet standarde të basteve dhe shumëzuesit e mrekullueshëm fitues që variojnë nga 50x dhe 500x. Shumëzuesit e mrekullueshëm fitues deri në 500x në bastet Straight Up janë paraqitur në XXXtreme Lightning Roulette..  

Shumë lojëra të tjera me cilësi të lartë janë të përfshira gjithashtu, siç janë tilla si Ruleta Immersive, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane, Ruleta e Shpejtë, Auto Ruleta, Ruleta Instant Peek Baccarat, Golden Wealth Baccarat, Bac Bo, Baccarat Squeeze, Lightning Baccarat, No Commission Baccarat, Dual Play Baccarat, Crazy Coin Flip, Deal or No Deal, Dragon Tiger, Craps, Football Studio Dice, Fan Tan, Monopoly dhe shumë të tjera.Live Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Teen Patti, Live Fan Tan, Live Bullfight, Live Casino War
LIVE Poker Live Poker, Live Stud Poker, Live Texas Hold'em, Live Bullfight, Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Live Bac Bo
LIVE Bingo Live Bingo, Live Bingo Ruletë
LIVE Ruletë Live Bingo Ruletë, Live Ruleta, LIGHTNING ROULETTE
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat Tabelore Live Backgammon
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo, Live Bac Bo
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune
LIVE Slotet Live Slots

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë

Vulkan Vegas Casino

9.5
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 3994 lojëra në dispozicion
Benefitet

Një nga kazinotë më të besuara online, reputacion të shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Lojërat e tavolinave multi-hand janë në dispozicion.

Mbështetje fantastike e konsumatorëve.


Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
12 më shumë
Metodat e Pagesës

120% Bonus i Barabartë deri në €500 + 70 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Jo, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë të Evolution nuk janë në dispozicion në modalitetin e luajtjes falas/demo dhe kjo është e zakonshme për të gjitha lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Përderisa ky artikull po shkruhet, Evolution nuk ofron lojëra të lidhura me jackpotet progresive, por këto lojëra mund të shtohen dikur në të ardhmen.

Po, kompania ka një përzgjedhje të pasur të lojërave të tavolinës dhe me letra në hollin e saj të lojërave të kazinosë live. Mos harroni se të gjitha lojërat e saj të tavolinës dhe letrave zhvillohen nga tregtarë të vërtetë dhe nuk mbështeten në RNG.

Evolution ekziston që nga viti 2006 dhe funksionon me shumë faqe të njohura kazinoje. Kazinotë më të mira online të Evolution janë paraqitur këtu nëse nuk jeni të sigurt se cilës kazino të bashkoheni.

Po, Evolution ka një përzgjedhje prej mbi 150 lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë, duke përfshirë shfaqje live emocionuese të lojërave, Ruletë live, Blackjack dhe Ruletë, së bashku me zare live dhe lojëra pokeri. Ekzistojnë gjithashtu disa slote live, duke përfshirë Gonzo's Treasure Hunt Live dhe Extra Chilli Epic Spins Live.

Po, Evolution është licencuar për të operuar në tregjet kyçe të iGaming nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të Fatit të Mbretërisë së Bashkuar.

Ofruesit e Tjerë të Lojërave

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë