Verde Casino

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re

Verde Casino

verdecasino.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€300
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas

Verde Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 4 Deposita Min.: €10 KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas

Verde Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 4 Deposita Min.: €10 KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

Curacao eGaming

Valutat

EUR, BRL, CAD, CLP, COP
15 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
12 më shumë
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.5
Bankimi & Pagesat
4.9
Promocionet
4.9
Softueri & Lojërat
5
Siguria & Loja e Ndershme
4.2
Përkrahja
4.1

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Përzgjedhje e mirë e ofruesve të lojërave.

Mbështetje për konsumatorë 24/7.

Valuta të shumta në një llogari.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Përdor softuer të përditësuar me cilësi të lartë.

Verde Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më maj 17, 2023

Verde Casino is a contemporary and sophisticated online gaming platform that offers a premium gaming experience. With a broad selection of online casino games that feature competitive Return to Player (RTP) rates, Verde Casino is committed to providing its players with the ultimate entertainment.

Ndër të tjera, Verde Casino krenohet me operacionet McAfee SECURE, FS AntiFraud Tools, MD5 Fairplay për rezultate të garantuara, të rastësishme dhe të gjitha shenjat dalluese të sjelljes së përgjegjshme të lojërave, mirësjellje të GambleAware, GA, GamCare dhe certifikimin 18+.

Duke u mundësuar nga disa prej ofruesve më të njohur të softuerëve në industri, lojtarët mund të presin lojë të ndershme, grafikë të jashtëzakonshme dhe tema tërheqëse. Platforma e optimizuar për celular i lejon lojtarët të luajnë lojërat e tyre të preferuara në lëvizje, në çdo kohë dhe kudo. Salla e Lojërave, Turnetë, Programi i Besnikërisë dhe Promocionet janë të nivelit të lartë për këtë operator.

Verde Casino është e njohur për promocionet e saj emocionuese, Hall of Fame, opsionet bankare të kriptomonedhave, turnet emocionues dhe bonuset e zgjedhura, duke u ofruar lojtarëve mundësi të shumta për të fituar shuma të mëdha. Përveç kësaj, ekipi profesional dhe i ditur i mbështetjes së klientit është gjithmonë në dispozicion për të ndihmuar me çdo pyetje, duke përfshirë opsionet e pagesës.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Përzgjedhje e mirë e ofruesve të lojërave.

Mbështetje për konsumatorë 24/7.

Valuta të shumta në një llogari.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Përdor softuer të përditësuar me cilësi të lartë.

Mangësitë

Mungesë e video pokerit.

Nuk përkrahet PayPal-i, megjithatë ofrohen alternativa të tjera.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ka aplikacion mobil në dispozicion.

Profili

Verde Casino, e themeluar në vitin 2022, është një markë në pronësi të Brivio Limited dhe e ka selinë në Republikën e Qipros, gjithashtu është edhe shtëpia e disa operatorëve të tjerë me reputacion të lojërave të fatit online. Si një kazino e licencuar dhe e rregulluar, Verde Casino përputhet plotësisht me rregulloret e përcaktuara nga Qeveria e Kuraçaosë, me Licencën 8048/JAZ2012-009.

Angazhimi i markës për standardet më të larta është i dukshëm përmes respektimit të rreptë të rregulloreve që rregullojnë lojërat e fatit online në Kuraçao. Për më tepër, Verde Casino i nënshtrohet auditimeve të rregullta dhe të rrepta nga kompania e saj licencuese, duke siguruar që marka të vazhdojë të operojë në nivelet më të larta, për të përmbushur standardet e industrisë dhe pritjet e lojtarëve.

Licenca e Verde Casino i mundëson markës të krijojë partneritete strategjike me ofrues me reputacion të pagesave dhe softuerëve, duke u ofruar lojtarëve të saj një gamë të gjerë lojërash me cilësi të lartë. Këto partneritete kanë luajtur një rol të rëndësishëm në krijimin e Verde Casino si një nga kompanitë kryesore të lojërave të fatit online.

Kjo kazino online është plotësisht e optimizuar për celular për vlerën maksimale të argëtimit. Lojtarët mund të luajnë në modalitetin demo ose me para të vërtata në PC, Mac ose pajisje të dorës (iPhone, iPad, Android, Windows Phone, etj.).

Pronar Brivio Limited
Themeluar 2023
Licencuar nga Curacao eGaming
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Brazilian Portugues, Chinese, English, Finnish, French, German, Hungarian, Japanese, Polish, Portuguese, Romanian, Spanish, Thai, Vietnamese
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo
Sapo u Shtua ky Rishikim
Sapo u Shtua ky Rishikim
Verde Casino është e re në faqen tonë dhe është renditur dhe rishikuar së fundmi. Provojeni sot.

Lojëra

Verde Casino ka kuruar një koleksion të shkëlqyer lojërash kazino me diçka argëtuese për të gjithë. Nga të preferuarat klasike deri tek publikimet më të fundit dhe më të mira, trupa e të gjitha yjeve të ofruesve të programeve kompjuterike e markës iGaming siguron një përvojë të larmishme dhe me cilësi të lartë të lojërave.

Me mijëra lojëra, përzgjedhja masive e lojërave të markës është po aq e larmishme sa baza e lojtarëve që shërben, me tituj që do të zgjojnë interesin e lojtarëve më të kujdesshëm.

Platforma yjore e lojërave të Verde Casino mundësohet nga disa nga ofruesit më të mirë të softuerëve në industri, si NetEnt, BetSoft, Play'N GO, BetSoft, Quickspin, EGT Interactive, Oryx Gaming, ELK Studios, Amatic, Microgaming, Yggdrasil, Evolution Gaming , EvoPlay, Gamomat, Mascot, Peter&Sons, iSoftbet, Pragmatic Play, Kalamba, Retro Gaming, Spinomenal, Swintt, Mancala, Endorphina dhe të tjerë.

Këta ofrues softuerësh ofrojnë një përzgjedhje të gjerë lojërash me para të vërteta dhe lojëra demonstruese që mund të qasen në platformën e lojërave në PC, Mac ose pajisje celulare. Pra, pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për lojëra klasike të tavolinës, video slote, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë ose opsione më inovative të lojërave, këta ofrues softuerësh janë tregtarët e vërtetë.

Lojtarët mund të shijojnë një përvojë të jashtëzakonshme lojërash me grafikë të fundit, veçori emocionuese në lojë dhe tema tërheqëse. Për më tepër, platforma e fuqishme e lojërave siguron një përvojë të qetë dhe pa probleme të lojërave, ndërsa opsioni për të luajtur në modalitetin demo ju lejon lojtarëve të provojnë lojëra të reja pa rrezik.

Verde Casino ofron një përzgjedhje të gjerë të kategorive të lojërave që plotësojnë nevojat e të gjithë lojtarëve. Këto kategori përfshijnë:

  • Të Kërkuarat: Paraqet lojërat më të nxehta që janë në trend në mesin e lojtarëve.
  • Slotet: Një gamë e gjerë e video slotece, sloteve klasike dhe sloteve jackpot nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike në industri.
  • Aviator: Një kategori inovative e lojërave që u ofron lojtarëve mundësinë për të fituar shuma të mëdha me mekanikën unike të lojës.
  • Lojërat e Tavolinës: Lojëra klasike të kazinosë si Blackjack, Ruletë, Baccarat dhe më shumë.
  • Të Gjitha Lojërat: Një listë e gjerë e të gjitha lojërave të disponueshme në platformë.
  • Të Reja: Publikimet më të fundit dhe më të mira nga ofruesit kryesorë të softuerëve.
  • Kazino Live: Paraqet lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë nga Evolution Gaming, lojtarët mund të përjetojnë emocionin e të luajturit kundër një tregtari të vërtetë në kohë reale.
  • Megaways: Kjo kategori e lojërave përmban lojëra me mekanikun e njohur të Megaways, duke i lejuar lojtarët të shënojnë fitore më të mëdha.
  • Insta Lojëra: Një përzgjedhje unike e lojërave me fitim të menjëhershëm, duke përfshirë kartat gërvishtëse, keno dhe më shumë.

Në përgjithësi, kategoritë e lojërave të Verde Casino ofrojnë një përvojë të jashtëzakonshme lojërash për të gjithë lojtarët, duke u përshtatur me preferenca dhe shije të ndryshme. Që nga lojërat më të nxehta deri te versionet më të fundit dhe kategoritë inovative si Aviator, ka diçka për të gjithë në këtë kazino online.

Pavarësisht nëse jeni të dhënë pas lojërave klasike të tavolinës, video-sloteve ose lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, portofoli i Verde Casino është i mbushur. Përkushtimi i markës për të ofruar lojëra me cilësi të lartë dhe lojëra të jashtëzakonshme e veçon atë nga konkurrenca.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me Verde Casino dhe luani mbi 3994 lojëra nga 85 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

1x2gaming
2 By 2 Gaming
5Men Gaming
Ainsworth
Alchemy Gaming
All41 Studios
Amusnet Interactive
Arcadem
Atomic Slot Lab
Betgames TV
Big Time Gaming
Blue Guru Games
Bombay Live
Booming Games
Crazy Tooth Studio
CT Interactive
ELK Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay
Eyecon
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fortune Factory
Foxium
FUGASO
Game Beat
GameArt
Gameburger Studios
Gamomat
Gamzix
Genesis Gaming
GIVME Games
Gold Coin Studios
Golden Hero
Golden Rock Studios
Gong Gaming
Habanero Gaming Systems
Hacksaw Gaming
High 5 Games
Holle Games
Igrosoft
iSoftbet
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box Games
Neko Games
Neon Valley Studios
Nolimit city
Northern Lights Gaming
Old Skool Studios
Oryx Gaming
PearFiction Studios
Peter and Sons
Play Pearls
Play'n GO
Pulse 8 Studios
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Retro Gaming
Skillzzgaming
Slingshot Studios
Slotmill
SmartSoft Gaming
Snowborn Games
SpinOro
Spinplay Games
StakeLogic
Stormcraft Studios
Swintt
Switch Studios
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
TVBET
Spribe
Wazdan
Spinomenal
Relax Gaming
Thunderkick

Veçoritë

Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Fantasy
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv

screenshotet

Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 25 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në Verde Casino.

Bankimi

Në Verde Casino, lojtarët mund të shijojnë një përvojë emocionuese të lojërave dhe mundësinë për të fituar para të vërteta. Platforma ofron mënyra të ndryshme pagese për qasje të shpejtë dhe të lehtë në lojëra me para të vërteta. Lojtarët mund të zgjedhin nga opsionet, duke përfshirë kartat e kreditit/debitit, kuletat elektronike, kartat me parapagim dhe transfertat bankare.

Si një markë që mendon përpara, Verde Casino pranon gjithashtu kriptovaluta të njohura si Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) dhe Tether (USDT), duke ofruar transaksione pa probleme dhe të sigurta në ueb faqe. Transaksionet kripto përpunohen me shpejtësi, pa ndërmjetës.

Periudhat e përpunimit të depozitave janë zakonisht të menjëhershme, por tërheqjet mund të zgjasin disa ditë pune (transfertat bankare), në varësi të metodës së zgjedhur. Verde Casino verifikon transaksionet përpara se ato të përpunohen për të siguruar integritetin e operacioneve në çdo kohë.  

Verde Casino është e përkushtuar të ruajë standardet më të larta të sigurisë dhe ndershmërisë. Marka ka një ekip të dedikuar për shqyrtimin e dokumenteve të verifikimit KYC si pjesë e këtij angazhimi. Për më tepër, të gjithë lojtarët duhet t'i nënshtrohen kontrolleve rigoroze të identitetit për të verifikuar llogaritë e tyre, duke garantuar mbrojtjen dhe sigurinë e të gjitha transaksioneve.

Për më tepër, Verde Casino ruan paratë e kompanisë së saj në një llogari të veçantë nga fondet e klientëve, duke siguruar që paratë e lojtarëve të jenë gjithmonë 100% të sigurta. Ky përkushtim ndaj sigurisë dhe drejtësisë është një dëshmi e përkushtimit të Verde Casino për të ofruar një mjedis të sigurt dhe të besueshëm lojërash për të gjithë lojtarët e saj.

Lojtarët mund të navigojnë te arka për informacion të detajuar mbi opsionet e përpunimit të pagesave.

Valutat

EUR
R$ BRL
C$ CAD
$ CLP
Col$ COP
Ft HUF
¥ JPY
KZT
Mex$ MXN
NZ$ NZD
S/ PEN
PLN
lei RON
฿ THB
$ USD
VND
BTC
ETH
LTC
USDT

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Crypto Wallet Crypto Wallet
Wire Transfer Wire Transfer
Maestro Maestro
4G+ ALTEL 4G+ ALTEL
Advanced Cash Advanced Cash
Alipay Alipay
AstroPay AstroPay
Banco do Brasil Banco do Brasil
Beeline Beeline
Coins.ph Coins.ph
Diners Club Diners Club
GCash GCash
Google Pay Google Pay
Grab Grab
Interac Interac
Itau Itau
MiFinity MiFinity
Multibanco Multibanco
Pago Efectivo Pago Efectivo
QR Code QR Code
Tele2 Tele2
Trustly Trustly
Uzcard Telegram Uzcard Telegram
WeChat Pay WeChat Pay
Webpay Webpay
Zimpler Zimpler
iDebit iDebit
iWallet iWallet
7-Eleven 7-Eleven
Blik Mobile Blik Mobile
Circle Circle
Discover Discover
Entropay Entropay
ICBC ICBC
Mir Mir
Privat24 Privat24
Przelewy24 Przelewy24
Rapid Transfer Rapid Transfer
Red Pagos Red Pagos

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 30000 Mujor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë
Përkrah Kriptovalutat
Përkrah Kriptovalutat
Verde Casino pranon depozita dhe tëheqje në kriptovaluta.

Mobil

Verde Casino e di rëndësinë e kompatibilitetit të celularëve në epokën moderne të lojërave. Si e tillë, marka ofron një platformë lojërash celulare shumë miqësore për përdoruesit që u lejon lojtarëve të shijojnë lojërat e tyre të preferuara në lëvizje.

Aplikacioni celular renditet ndër më të vlerësuarat në industrinë e kazinove online, me lehtësinë më të lartë për përdoruesit falë veçorive intuitive të platformës celulare. Aplikacioni është aktualisht i disponueshëm për përdoruesit e Android, me një aplikacion iOS duke u punuar.

Lojtarët mund të përdorin të gjitha lojërat e tyre të preferuara në majë të gishtave duke shkarkuar aplikacionin e kazinosë me para të vërteta, duke siguruar një përvojë të përshtatshme dhe të këndshme lojërash nga çdo vend. Plus, platforma celulare ofron një përvojë të sigurt dhe të mbrojtur lojërash falë teknologjisë më të fundit të enkriptimit SSL.

Platforma celulare e Verde Casino u ofron lojtarëve një zgjedhje midis basteve nëpërmjet shfletuesit të tyre ose shkarkimit të aplikacionit vendas. Me aftësinë për të kryer të gjitha veprimet e desktopit në aplikacion, lojtarët mund të shijojnë një përvojë të pandërprerë lojërash me shumë tituj të optimizuar për celularë në majë të gishtave të tyre.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Verde Casino ofron një gamë mbresëlënëse bonusesh dhe promocionesh për lojtarët e rinj dhe ekzistues.

Bonusi i mirëseardhjes është një paketë bujare e shpërndarë në katër depozitat e para, duke u siguruar lojtarëve bonuse të depozitave të përputhjes dhe rrotullime falas në slote të njohura nga ofruesit kryesorë si Pragmatic Play, Play'n GO dhe NetEnt. Termat dhe kushtet janë gjithashtu miqësore për lojtarët, duke u dhënë lojtarëve kohë të mjaftueshme për të vendosur nëse do të aktivizojnë ofertën, të plotësojnë kërkesat e depozitave dhe të përmbushin kërkesat e basteve miqësore.

Verde Casino ofron një program unik besnikërie që shpërblen klientët e rregullt me përfitime të veçanta dhe para të vërteta për bastet e tyre. Për çdo 10 € të shpenzuar në lojërat tona (përveç kazinosë Live), lojtarët marrin një pikë komplimentar që mund të konvertohet në para të vërteta në profilin e tyre.

Programi i besnikërisë përbëhet nga 99 nivele dhe lojtarët mund të përparojnë nëpër nivele duke mbledhur një sasi të kërkuar pikësh.

Në varësi të progresit të tyre, lojtarëve do t'u caktohet një nga dhjetë statuset, secili me avantazhin e tij specifik të përfaqësuar nga kursi i këmbimit të pikëve. Për shembull, statusi më i lartë ofron një normë të veçantë konvertimi 100:1 për pikë, duke i lejuar lojtarët të përdorin pikët e tyre të besnikërisë për para të vërteta edhe më shpejt.

Në përgjithësi, programi i besnikërisë së Verde Casino është një mënyrë e shkëlqyer që lojtarët të përfitojnë sa më shumë nga përvoja e tyre e lojërave duke fituar shpërblime për besnikërinë e tyre. Me përfitimet e tij bujare dhe sistemin e statusit, lojtarët mund të shijojnë një përvojë emocionuese dhe të këndshme lojërash përderisa fitojnë para të vërteta për bastet e tyre.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Verde Casino siguron që lojtarët të kenë një mjedis të sigurt dhe të ndershëm lojërash. Përdorimi i teknologjisë së enkriptimit SSL mbron të dhënat personale dhe të ndjeshme.
 
Kazinoja ndjek sjelljen e përgjegjshme të lojërave dhe ofron burime për zakone të shëndetshme të lojërave të fatit. Lojërat mundësohen nga RNG, duke ofruar rezultate të paanshme të lojës me RTP të dhëna të detajuara në dispozicion.
 
Politika e privatësisë dhe termat dhe kushtet janë transparente dhe lehtësisht të qasshme. Për më tepër, kazino ofron RTP më të larta në lojëra të caktuara (blackjack, baccarat, craps (baste të caktuara), etj.) për të siguruar që lojtarët të kenë një shans të drejtë për të fituar.
 
Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Verde Casino ofron një ekip të besueshëm dhe profesional të mbështetjes së klientit 24/7 përmes Live Chat dhe emailit. Ekipi është i ditur, miqësor dhe gjithmonë i gatshëm për të ndihmuar me çdo problem apo shqetësim që mund të kenë lojtarët.

Kazinoja ofron mbështetje në disa gjuhë, duke përfshirë gjuhën angleze, gjuhë të ndryshme evropiane dhe japoneze, duke siguruar që lojtarët nga vende të ndryshme të mund të komunikojnë lehtësisht me ekipin mbështetës.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

FAQ

Anëtarësimi në kazino Verde është i lehtë. Thjesht klikoni butonin "Regjistrohuni" në ueb faqe dhe plotësoni formularin e regjistrimit. Pasi të keni plotësuar formularin, do të merrni një email për të konfirmuar regjistrimin tuaj.
Verde Casino ofron opsione të ndryshme pagese për depozitimin dhe tërheqjen e parave nga llogaria juaj. Mund të përdoren karta krediti/debiti, kuleta elektronike, transferta bankare dhe kriptovaluta. Zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës, shkruani detajet e kërkuara dhe përfundoni transaksionin.
Regjistroni një llogari dhe bëni një depozitë kualifikuese për të përfituar nga ofertat, promocionet dhe bonuset e Verde Casino. Për më tepër, disa oferta mund t'ju kërkojnë të vendosni një kod bonusi, i cili do të tregohet në faqen e promocioneve.
Po, paratë tuaja janë të sigurta në Verde Casino. Kazinoja është plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Kuraçaosë dhe përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit SSL për të garantuar sigurinë e të gjitha transaksioneve. Për më tepër, kazinoja ruan fondet e saj veçmas nga fondet e klientëve, duke siguruar që paratë tuaja të jenë gjithmonë të sigurta dhe të sigurta.
Jo, nuk keni nevojë të shkarkoni ndonjë softuer për të luajtur në Verde Casino. Kazino ofron një platformë për lojë të menjëhershme që ju lejon të luani lojëra direkt në shfletuesin tuaj të internetit. Megjithatë, nëse preferoni, mund të shkarkoni aplikacionin celular të kazinosë për të luajtur në pajisjen tuaj Android.

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë