Top Kazinotë Online për Neteller 2023

Neteller është një metodë prestigjioze pagese që përdor një ekuletë si një instrument për të depozituar dhe tërhequr në mënyrë të sigurt dhe të lirë në kazinotë online. Përfitimet e Neteller përfshijnë siguri shtesë, depozita të lehta dhe pagesa të shpejta. Në këtë udhëzues, ne do të shikojmë se si të depozitojmë dhe tërheqim me Neteller dhe ku të gjejmë kazinotë më të mira online që pranojnë Neteller.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
Royal Vegas Casino
9.7

Deri në €1200 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
96.14%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Disa jackpote të mëdha progresive.

Top shërbim i mbështetjes së konsumatorëve.

Valuta të shumta në një llogari.

Mbështeten Kriptovalutat e shumta.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re
Mozzart Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

BONUS400

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.4
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
Platinum Play Casino
9.3
Norma e Fitimit
95.85%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
I preferuar
All Slots Casino
9.3
Norma e Fitimit
96.23%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
I aprovuar I aprovuar
PlayOJO Casino
9.2
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës
Ekskluzive

Deri në 50 Rrotullime Falas në slotet e përzgjedhura

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Profile
Emri NETELLER
URL neteller.com
Themeluar 1999
Kompania Paysafe Group
Degët Neteller 1-PAY
Lloji eWallet
Valutat EUR, USD, GBP, AUD
+4 more
Kriptovalutat BTC
Koha e Procesimit 2 - 3 ditë

Përmbledhje

Lojtarët mund të mbështeten në të për të bërë depozita të menjëhershme dhe për të tërhequr fitimet brenda pak minutash pa iu nënshtruar tarifave gjymtuese. Neteller është i licencuar në Mbretërinë e Bashkuar dhe është një nga kompanitë më prestigjioze Fintech, e pranuar në shumicën e faqeve të lojërave të fatit online.

Neteller filloi në 1999 dhe është bërë një histori e madhe suksesi në industrinë e lojërave të fatit dhe pagesave online. Popullariteti i tij u rrit sepse Neteller konsiderohet si një nga mënyrat më të shpejta, më të sigurta dhe më të besueshme për të paguar shërbime të ndryshme online, duke përfshirë iGaming.

Pasi të keni transferuar para në portofolin tuaj elektronik Neteller, mund të filloni të bëni pagesa online me llogarinë tuaj Neteller. Kështu, Neteller është i përshtatshëm për lojtarët që të dërgojnë dhe marrin para nga llogaritë e tyre bankare në arkëtarin e tyre të kazinosë online.

Ka shumë veçori të përshtatshme të Neteller:

  1. Transfertat në kazinotë online janë falas, të sigurta dhe të menjëhershme.
  2. Përdoruesit mund të krijojnë llogari në shumë monedha dhe kriptovaluta, duke përfshirë ALL dhe Bitcoin.
  3. Pagesat e kryera nga Neteller janë anonime, që do të thotë se ju mund të bëni një pagesë me privatësi maksimale.
  4. Përdoruesit mund të shkëmbejnë bilancin fiat me kriptovalutë.

Neteller rregullohet nga Autoriteti i Shërbimeve Financiare në Mbretërinë e Bashkuar, që do të thotë se ruan standarde shumë të larta për sigurinë e transaksioneve tuaja financiare, në mënyrë që të mos bini viktimë e vjedhjes së identitetit ose mashtrimit. Ata mbështeten vetëm në teknologjinë më të fundit të enkriptimit.

Gjithnjë e më shumë lojtarë po zgjedhin Neteller si metodën e tyre të preferuar të pagesës për të gjitha këto arsye.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë
E pranuar në shumë kazino online.
Depozitim dhe tërheqje të shpejtë.
Siguron një shtresë shtesë të mbrojtjes së pagesave.
Shkëmbeni bilancin e fiat me kriptovalutë.
Mangësitë
Tërheqja e parave në bankë mund të ketë tarifa.

Valutat

EUR
USD
GBP
AUD
CAD
DKK
JPY
SEK

Cryptocurrencies

BTC

Si të bëni një depozitë duke përdorur Neteller

Ju mund të depozitoni fonde nga llogaria juaj ose të përdorni kartën e palidhur në katër hapa të thjeshtë:

1 Vizitoni zonën e depozitave të arkës

Zgjidhni Neteller si opsionin e dëshiruar bankar në kazino. Sigurohuni që të zgjidhni monedhën tuaj të preferuar, përndryshe kazinoja do të zbatojë atë të paracaktuar.

2 Shkruani shumën e depozitës

Shkruani shumën që dëshironi të depozitoni në llogarinë online nga ekuleta juaj NETELLER.

3 Konfirmoni transaksionin

Një dritare e re do t'ju çojë në Neteller për të konfirmuar transaksionin, për të rishikuar dhe verifikuar detajet e transaksionit.

4 Aprovoni transferimin

Pranoni transferimin e parave dhe fondet do të depozitohen menjëherë në llogarinë tuaj të kazinosë.

Si të tërhiqi nga një kazino duke përdorur Neteller

Ju mund të tërhiqni fitimet duke përdorur Neteller në tre hapa nëse keni përdorur edhe ekuletën për të depozituar:

1 Zgjidhni metodën e tërheqjes

Shkoni te seksioni i tërheqjes së arkës dhe zgjidhni NETELLER për arkëtimin.

2 Shkruani shumën e tërheqjes

Shkruani shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni transaksionin.

3 Aprovimi i transferimit

Prisni që kazinoja të verifikojë dhe aprovoi transferimin e parave.

Siguri & Mbrojtje

Neteller është i shpejtë, i lirë, i sigurt dhe i besueshëm për transaksionet e kazinove online. I licencuar në Mbretërinë e Bashkuar dhe duke përdorur teknologjinë më të fundit mund të mbrojë fondet dhe të dhënat e ndjeshme që jepen nga përdoruesit. Është një metodë e sigurt pagese që vlerëson privatësinë dhe i mban konfidenciale transaksionet e kazinove online.

pwa
Bashkohuni Falas

Bashkohuni me këtë portofol dixhital të rekomanduar që e bën menaxhimin e parave tuaja të shpejtë, të lehtë dhe të sigurt.

Bashkohu Tani

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë

22BET Casino

9.8
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 5039 lojëra në dispozicion
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.


Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
9 më shumë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Bonusi Mikëpritës

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Neteller është 100% i besueshëm dhe mund të depozitoni para online shpejt dhe sigurt.

Krahas Skrill, këto janë ekuletat më të pranuara në kazinotë online dhe operatorët e lojërave të fatit.

Nëse kazinoja është e licencuar në vendin tuaj, ju gjithashtu mund të përdorni portofolin elektronik për të depozituar dhe tërhequr në mënyrë të ligjshme.

Kazinoja i vendos këto limite bankare. Në mënyrë tipike, lojtarët mund të depozitojnë dhe të tërheqin para deri në 10 ALL.

Është më i shpejtë se shumica e opsioneve bankare dhe po aq i besueshëm dhe i lirë sa ekuletat më të mira.

Po. Përkrahen shumë kriptovaluta të njohura, si Bitcoin dhe Ethereum.

Metodat e Tjera të Pagesës

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë