bet365 Sports

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë

bet365 Sports

bet365.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
R$500
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në R$500

bet365 Sports Bonusi Mikëpritës

50% Bonus i Barabartë deri në R$500

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: R$30 KB: 12x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në R$500

bet365 Sports Bonusi Mikëpritës

50% Bonus i Barabartë deri në R$500

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: R$30 KB: 12x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

State Commission on Gambling
3 më shumë

Valutat

EUR, ARS, BRL, GBP, BGN
18 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Baste Gjatë Lojës
Transmetim Live
Baste Para Ndeshjes
Statistikat
Sportet Virtuale
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.9
Bankimi & Pagesat
4.2
Promocionet
4.6
Softueri & Lojërat
4.6
Siguria & Loja e Ndershme
4.4
Përkrahja
4.3

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i saj.

Lojërat me sportet virtuale janë në dispozicion.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Gamë e gjerë e valutave.

Tërësisht Lojë të Menjëhershme - Nuk Nevojitet Shkarkim.

Aplikacion dhe faqe mobile e shkëlqyeshme për baste sportive.

bet365 Sports Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më nëntor 30, 2023

bet365 bastet sportive është një nga faqet më të arritshme që kam parë: ju paraqet menutë të shpejtë dhe të lehtë për t'ju udhëhequr në vendin e saktë që kërkoni. Me të hyrë në bet365 Sports menjëherë pashë të gjitha sportet në të cilat mund të vendosen baste me kategori të njohura si futbolli, tenisi dhe garat e kuajve që janë të pranishme së bashku me kategoritë më të ngushta si sportet gaelike dhe specialitetet me tregjet në politikë nga e gjithë bota dhe të ngjashmit.

The main page displays all info about current and upcoming sports events, as well as a detailed live in-play tab where you can enter the action and place live bets in this instance. Managing your bet slip is a breeze and the odds can be displayed in fractional, decimal and American according to your taste. Live streaming is also an option and I saw that the live events which one can stream were quite many - alongside a schedule which lets you know exactly what's coming.

Faqja kryesore shfaq të gjitha informacionet në lidhje me ngjarjet aktuale dhe të ardhshme sportive, si dhe një skedar të hollësishëm të drejtpërdrejtë ku mund të vepronsh dhe të vendosësh baste te drejtpëdrejë në këtë rast. Menaxhimi i tiketes suaj është një freskim dhe shanset mund të shfaqen në fraksione, decimale dhe amerikane sipas shijes tuaj. Transmetimi i drejtpërdrejtë është gjithashtu një opsion dhe pashë se kishte ngjarjet e drejtpërdrejta të majftueshme të cilat mund të transmetoheshin - së bashku me një orar që ju mundëson të dini saktësisht se çfarë po vjen.

Në përgjithësi, bet365 sporte duhet të konsiderohet si më i mire për çdo lojtar sportiv online.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i saj.

Lojërat me sportet virtuale janë në dispozicion.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Gamë e gjerë e valutave.

Tërësisht Lojë të Menjëhershme - Nuk Nevojitet Shkarkim.

Aplikacion dhe faqe mobile e shkëlqyeshme për baste sportive.

Mangësitë

Nuk janë të mbuluara të gjitha opsionet e depozitimit.

Bitcoin-at nuk mund të përdoren këtu.

Nuk ka skemë VIP.

Profili

Pronar Bet365 Group Ltd
Themeluar 2001
Licencuar nga State Commission on Gambling, Estonian Organisation of Remote Gambling, Greek Gaming Commission, Dirección General de Juegos y Sorteos (SEGOB)
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Brazilian Portugues, Bulgarian, Danish, Dutch, English, Greek, Italian, Spanish, Swedish
Vertikale Bingo Online, Kazino online, Poker online, Lojëra në Vegas, Bastet sportive, Bastet e esports
Prezencë fizike Po
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo
Aprovuar nga OCR
Aprovuar nga OCR
bet365 Sports ka kaluar nëpër procesin tonë të rishikimit të thelluar dhe ka përmbushur standardet tona të sigurisë, lojës së ndershme dhe përvojës së përgjithshme.

Shpërblimet

LojëraFutboll


Basketboll


Boks


Handboll


Soccer


Tennis


Chess


PUBG


CS:GO


Fortnite


Call of Duty


Dota 2
Sportet Virtuale E-Football, E-Sports, eNBA, eSoccer
Auto Gara Formula 1, Nascar
Sportet Luftarake MMA, Boks, Artet Marciale
Video Lojërat Battle Royale Apex Legends, Fortnite
Video lojërat me mbledhje të letrave Hearthstone
Video Lojërat Luftarake Smash Bros., Street Fighter V
Video lojërat me personin e parë gjuajtës CS:GO, Overwatch, Rainbow Six, Call of Duty, Halo 5, VALORANT
Video lojërat MOBA Dota 2, LoL, Warcraft III, World of Warcraft, PUBG
Video lojërat simuluese sportive Rocket League, FIFA, NBA2K, NHL-Esport, PES (Pro Evolution Soccer)
Video lojërat strategjike Starcraft 2, Starcraft: Broodwar
Lojërat Tabelore Chess
Sportet Bilardo Snooker, Pool
Garat e Kuajve Trotting, Garat e Kuajve
Sportet Individuale Darts
Të tjera Politics
Sportet e Jashtme Golf, Sailing
Sportet me reketë Table Tenis , Tennis
Speedway Çiklizëm, Auto-Moto, Motoçiklizmi, Speedway
Sportet Ekipore Futbolli Amerikan, Bejsboll, Basketboll, Cricket, Futboll, Handboll, Ice Hokej, Ragbi, Soccer, Futboll Aussie Rules, Futsal
Sportet Dimërore Biathlon
Gara me qen Gara me qen
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Sporteve për bastvënie
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Sporteve për bastvënie
Bashkohuni me bet365 Sports dhe vini baste në mbi 40 sporte të ndryshme.

Ofruesit e Lojërave

Proprietary
Sports Information Services

Veçoritë

Baste Gjatë Lojës
Transmetim Live
Baste Para Ndeshjes
Statistikat
Sportet Virtuale

screenshotet

Bankimi

Valutat

EUR
$ ARS
R$ BRL
£ GBP
лв BGN
C$ CAD
CNY
CZK
kr DKK
Ft HUF
kr ISK
¥ JPY
RM MYR
Mex$ MXN
NZ$ NZD
kr NOK
PLN
lei RON
kr SEK
Fr CHF
NT$ TWD
฿ THB
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Visa Debit Visa Debit
MasterCard Debit Card MasterCard Debit Card
Wire Transfer Wire Transfer
Visa Electron Visa Electron
Maestro Maestro
Apple Pay Apple Pay
AstroPay AstroPay
Google Pay Google Pay
INSTADEBIT INSTADEBIT
Interac Interac
PIX Payments PIX Payments
Skrill Skrill
Swish Swish
Trustly Trustly
ecoPayz ecoPayz
iDebit iDebit
Visa Virtuon Visa Virtuon

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 20000 I përditshëm
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 8 orë
Koha e tërheqjes së çekut 3 ditë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
bet365 Sports siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Stimulimet

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Promocione Për Lojtarin e Ri

Bonuse Sezonale

Siguria & Loja e Ndershme

Heqje dorë

Mendimet e shprehura në këtë rishikim janë subjektive, të mbajtura nga redaktori i Raporteve të Online kazino bazuar në shumë vite të njohjes dhe përdorimit të produkteve të ndryshme të bet365. Duke lexuar këtë pasqyrë dhe duke vazhduar të luani në bet365 bazuar në pikëpamjet e shprehura këtu, pranoni se jeni mbi 18 vjeç dhe jeni në një vend ku online lojëra me fat janë të ligjshme dhe nuk gjendet në listën e bet365 të vendeve kufizuara.

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Shërbimi për Zgjidhjen e Kontesteve

IBAS

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë