Udhëzues për Faqet më të Mira të Basteve Sportive në vitin 2023

Bastet e esporteve po rriten me një ritëm të jashtëzakonshëm dhe nëse jeni një bastues me përvojë apo fillestar, ia vlen të eksploroni se rreth basteve në Dota 2, LoL, CS:GO dhe Fortnite. Udhëzuesi ynë ofron një përmbledhje të gjerë të faqeve më të mira të basteve në Esporte, zhanreve të lojërave, llojeve të lojërave dhe fillimit të basteve në Esporte. Për më tepër, ky udhëzues do t'ju japë faqet më të mira të basteve në Esporte të rishikuara dhe të ranguara nga ekspertët tanë.

Safe and secure
100% Siguri & e Mbrojte
Rishikimet e Ekspertit të Pavarur

Përmbledhje

Esportet (shkurtesa për sportet elektronike) mund të duken të ndërlikuara, por janë të ngjashme me çdo stil tjetër sportiv. Ka tifozë që ndjekin skuadrat/individët, shikojnë ndeshje dhe më pas vendosin baste se kush do të jetë fituesi në një garë të video lojërave me shumë lojtarë. Shumë thjesht, esportet janë video-lojëra në një mjedis të organizuar dhe garues. Lojtarët profesionistë përballen me njëri-tjetrin si ekipe ose individualisht, duke konkurruar në turne (ose liga), duke luajtur lojëra si Call of Duty, The Counter-Strike Series, League of Legends, Fortnite, etj.

Historia e Esporteve

Deri në fund të viteve 2000, kultura e video lojërave ishte kryesisht me lojtarë amatorë që garantonin online në mes njëri-tjetrit. Megjithatë, meqë ngjarjet transmetoheshin drejtpërdrejt, ne pamë një rritje të konsiderueshme të popullaritetit në esporte me një interes të madh në mbarë botën.

Në vitet e 2010-a, industria e video lojërave kishte lojtarë profesionistë që merrnin pjesë në ngjarje të organizuara, me turne dhe liga të ndjekura nga një përmasë e madhe e spektatorëve.

Sot, esportet janë një ngjarje sportive e mirëorganizuar, me zhvillues lojërash të përfshirë në mënyrë aktive në hartimin e lojërave dhe financimin e turneve, garave dhe shumë ngjarjeve të tjera.

Bastet në Esporte

Mijëra bastbërës ofrojnë baste me video dhe konsolë në seksionin e tyre të sporteve elektronike dhe për një fillestar gjithçka mund të duket shumë konfuze për t'u kuptuar. Kjo përmbledhje e OnlineCasinoReports do ta zbërthejë atë dhe do të nxjerrë në pah atë që duhet të dini për të filluar të shijoni dhe të vini bast në esportet online.

Si çdo sport tjetër për të cilin vini bast, ju navigoni në seksionin e esporteve, i cili do të shënjohet dhe kategorizohet. Zgjidhni një zhanër sportiv, pastaj një treg me shanse tërheqëse. Së fundi, zgjidhni një lloj basti (si serik apo fituesi i ndeshjes) dhe vini bastin tuaj.

Shumica e faqeve të basteve ofrojnë bonuse dhe promocione superiore të mikpritjes dhe shpërblejnë lojtarët besnikë. Për më tepër, faqet e basteve të sporteve elektronike që rekomandojmë për fansat e lojërave, kanë vulën tonë të miratimit. Ne e gjykojmë një libër sportiv sipas një liste kontrolli të rreptë kriteresh dhe rekomandojmë vetëm faqe të basteve të licencuara, të rregulluara nga ligje strikte të lojërave të fatit dhe të sigurta për të vënë bast aksionet tuaja.

Esportet janë ndjekur me shpejtësi gjatë viteve të fundit dhe janë bërë një artikull i njohur në të gjitha listat e sportistëve, por jo të gjitha librat sportive e kanë kapur trendin. Shikoni listën tonë kryesore të faqeve të rekomanduara të basteve që ofrojnë Esporte.

Si të Zgjidhni Faqen më të Mirë të Basteve në Esporte?

Popullariteti në rritje i Esporteve ka çuar në një stuhi të bastbërësve që ofrojnë baste në video lojëra. Në vend që të luftojnë për të gjetur partnerë të denjë, lojtarët tani përballen me paradoksin e zgjedhjes. Do të ishte më mirë t'i përmbaheshit bastoreve të licencuara dhe të rregulluara për të bërë zgjedhjen e duhur. Thjesht nuk ka asnjë arsye për të rrezikuar kur ka kaq shumë faqe të vërtetuara të basteve të Esporteve aty. Për më tepër, besueshmëria dhe shpejtësia e metodave të pagesës duhet të jenë kriteret kryesore kur zgjidhni një kompani bastesh të esporteve.

Secila bastore e respektuar e Esporteve do të ofrojë baste live në lojërat e tij më të njohura. Më të mirat kanë gjithashtu një transmetim të drejtpërdrejtë të përfshirë në faqen e tyre të internetit, kështu që nuk keni nevojë të kaloni në platformat e transmetimit si YouTube ose Twitch.

Një tjetër gjë për t'u marrë në konsideratë kur zgjidhni një bastbërës të tillë është cilësia e shanseve në tregjet kryesore dhe të veçanta. Duke folur për këtë, ju keni të drejtë të prisni një përzgjedhje të gjerë opsionesh bastesh, veçanërisht për lojërat kryesore si League of Legends, Dota 2, Call of Duty ose CS:GO.

Zhanret më të Njohura të Lojërave të Esporteve

Tri zhanre lojërash dallohen nga lojtarët për sa i përket popullaritetit dhe shtrirjes globale. Lojërat  e zhanrit Multiplayer Online Battle Arena (MOBA), First-Person Shooters (FPS) dhe Real-Time Strategy (RTS) shijohen nga miliona lojtarë në mbarë botën.

  • MOBAs - League of Legends dhe Dota 2 janë lojërat më të njohura që i përkasin këtij zhanri. I pari ka më shumë lojtarë, dhe i dyti ka turneun më të paguar: The International.
  • FPS - Counter Strike Global Offensive dhe Call of Duty dominojnë zhanrin e first-person shooters. Overwatch dhe Valorant vijnë fuqishëm pas tyre me elementet e tyre origjinale të gjuajtjes taktike.
  • RTS –StarCraft 2 është aktualisht e vetmja lojë strategjike në kohë reale e luajtur në nivelin më të lartë. Ai dominohet nga lojtarët e Koresë së Jugut, por mbetet i njohur në mbarë botën, me mijëra lojtarë që e luajnë atë.

Esportet Më Të Ndjekura

Me mjetet teknologjike online është e lehtë të përcaktohet se sa e njohur është një lojë Esport. Bazuar në numrin e orëve që çdo lojë transmeton, veçanërisht në YouTube, Twitch dhe faqe të tjera transmetimi, EsportsCharts mund t'ju japë një përditësim në kohë reale mbi shifrat faktike dhe numrat e esporteve më të ndjekura.

Statistikisht, Esportet më të ndjekura sipas radhës janë League of Legends (me mbi 500 milionë orë), Counter-Strike Global Offensive, Dota 2, Overwatch dhe Arena of Valor (me mbi 70 milionë orë të shikuara).

Transmetimi online është bërë qendra për rritjen e Esportit dhe popullaritetin e tij. Shikueshmëria është përcaktuar të jetë 85% meshkuj dhe 15% femra, me shumicën e shikuesve të moshës nga 18 deri në 34 vjeç.

Paratë në Esporte

Gjatë viteve të fundit, shuma të konsiderueshme çmimesh janë vënë në dispozicion dhe disa miliona dollarë pagese për fituesit e turneut. Këtu janë 5 lojërat kryesore aktuale me shumat më të mëdha të çmimeve dhe disa statistika bazuar në gjetjet tona:

VendiLojaShuma e çmimit LojtarëtTurnetë
#1 Dota 2 $280,803,508 4272 1619
#2 CS:GO $131,355,230 14748 6120
#3 Fortnite $111,339,316 4931 750
#4 League of Legends $90,515,461 8076 2677
#5 Arena of Valor $44,681,469 976 97

Zhanret e Lojërave të Esporteve

Shumica e faqeve të basteve që ofrojnë baste në Esporte kanë një seksion të dedikuar me turne të Esporteve të shënuara dhe të kategorizuara sipas zhanreve dhe të ndara për navigim të lehtë. Shumëllojshmëria do të variojë nga zhanri first-person shooters dhe real-time strategy deri te lojërat me shumë lojtarë. Këtu janë zhanret më të zakonshme të video lojërave të lidhura me Esports:

 

Lojërat më të Zakonshme të Lidhura me Bastet

LojaPërshkrimi
MOBA Lojërat Multiplayer Online Battle Arena (arena e betejës online me shumë lojtarë) janë një zhanër me më shumti lojtarë dhe turne me pagesën më të mirë. League of Legends dhe Dota 2 janë lojërat më të njohura në këtë zhanër.
FPS Lojërat First-Person Shooter (revole në personin e parë) përfshijnë Counter-Strike Global Offensive (CS:GO) dhe Call of Duty si më të njohurat, me lojëra të tjera si Overwatch dhe Valorant që përmbajnë elemente taktike gjuajtëse.
RTS Loja StarCraft 2 e zhanrit Real-Time Strategy (strategji në kohë reale) dominohet kryesisht nga lojtarët profesionistë të Koresë së Jugut, por është një lojë e njohur e luajtur nga mijëra lojtarë në mbarë botën.
CCG Collectible Card Games (Lojërat me karta koleksionuese) kanë parë një ringjallje në vitin 2020, dhe Hearthstone dhe Overwatch League Series 1 Trading Cards janë shembuj të këtij zhanri.
Battle Royale Disa shembuj janë; Z1 Battle Royale, Real Royale dhe Fortnite Battle Royale.
Autobattlers Një zhanër i ri (më strategjik) i lojës me karta i zhvilluar në 2019 dhe ka lojërat si Dota Auto Chess, Dota Underlords dhe Teamfight Tactics (TFT).
Fighting Games Lojërat e konsolës (siç luhen zakonisht në Playstation 4, Playstation 5 dhe PC) përfshijnë lojëra si për shembull Street Fighter V (Champion Edition), Emon Slayer, Mortal Kombat 11 dhe Dragon Ball FighterZ.

 

Ngjarjet e Esporteve

Ligat, Turnetë dhe Kampionatet e Esporteve - Esportet janë të mëdha dhe po bëhen edhe më të mëdha çdo vit. Këtu janë disa nga ngjarjet kryesore në Esportet çdo vit:

 

Top Ngjarjet Vjetore të Esporteve:

NgjarjaLoja
The International League of Legends
Fortnite World Cup Fortnite 
LoL World Tournament League of Legends
LoL World Championship League of Legends
Olympic Virtual Series Virtual Sports

 

Fillimi

Tani ju jeni të përgatitur mirë me Esportet dhe mund të filloni të vini bast! Këtu janë disa këshilla për fillimin, vendosjen e basteve tuaja dhe këshilla të shkëlqyera për t'u mbajtur parasysh kur planifikoni strategjinë tuaj.

1 Njoftohuni me lojërat

Nëse jeni të interesuar në bastet e Esporteve, ju ndoshta jeni një entuziast i lojërave. Pra, mënyra e vetme e arsyeshme për t'u njohur me rregullat, terminologjinë dhe pasqyrën e lojës është ta luani vetë atë. Ka shumë lojëra falas për t'u shkarkuar në faqen tonë më të mirë të basteve në esporte për ju, që ta provoni dhe praktikoni lojën.

2 Njihuni me Ekipet & Lojtarët

Ashtu si shumica e sporteve të tjera, është një avantazh për të vënë bast në një lojë që ju e njihni. Studioni pikat e forta, dobësitë dhe historinë e suksesit të ekipit dhe lojtarit për të kuptuar se cilin ekip ose lojtar duhet të mbështesni. Statistikat e kaluara janë një referencë e shkëlqyer për të parashikuar një rezultat të mundshëm në të ardhmen.

3 Shikoni ndeshjet live

Për t’i kuptuar më mirë Esportet, duhet të shikoni sa më shumë ndeshje live që mund të kapni. Si çdo sport tjetër, ju mund të mësoni rreth esporteve nga lojërat e transmetuara live. Përderisa shtjellohet aksioni, ju do të merrni këshilla dhe strategji të vlefshme duke parë aksionin (dhe duke dëgjuar komente). Për më tepër, disa bastbërës ose faqe si Twitch dhe YouTube kanë disa transmetime live dhe lojëra të kaluara për t’i studiuar rezultatet e lojërave.

4 Gjeni bastbërësit më të mirë të Esporteve

Tani që jeni gati, është koha të zgjidhni bastbërësit e preferuar të esportit. Lista jonë e bastbërësve kryesorë të Esporteve është një vend i mrekullueshëm për të filluar dhe të gjitha rekomandimet tona do t'ju japin shanset më të mira për t'u bërë një bastues i sprovuar në esporte.

5 Asnjëherë mos vini bast më shumë se buxheti juaj

Esportet janë magjepsëse dhe emocionuese dhe një lojtar i basteve mund të tërhiqet si në çdo sport tjetër që vihet bast. Vendosni një buxhet të caktuar dhe qëndroni me të, pasi lojërat e përgjegjshme të fatit duhet të jenë gjithmonë prioriteti juaj. Në fund të fundit, do të ishte më mirë të synonit për një sukses afatgjatë dhe të mos lejoni që emocionet afatshkurtra të turbullojnë gjykimin tuaj.

Si i Gjejmë Ne Kazinotë Më Të Mira

Rishikimet e Ekspertëve

Ekspertët tanë shqyrtojnë dhe radhisin qindra faqe të kazinove online dhe të lojërave të fatit, duke e futur çdo faqe nëpër procesin tonë të gjerë të rishikimit, i cili mbulon 12 faktorë kyç.

Validimi i Vazhdueshëm

Ne i verifikojmë rregullisht vlerësimet tona dhe bazën e të dhënave të faqeve të lojërave të fatit për t'i përditësuar dhe validuar informacionet. Përditësimet e vazhdueshme përfshijnë ofertat e bonusit, ndryshimet në terma, licencimin dhe më shumë.

Komentet e lojtarit

Ne shtojmë një shënim kritik të validimit në rishikimet dhe renditjen e faqeve tona të kazinove online dhe lojërave të fatit, duke shqyrtuar vazhdimisht ankesat dhe komentet e lojtarëve.

Si e Bëjmë Vlerësimin

Si i Vlerësojnë Ekspertët Tanë Kazinotë Online dhe faqet e lojërave të fatit: Rishikimi i kazinove është ajo që bëjmë më së miri,dhe ne gjithmonë sigurohemi që të mbulojmë informacionin jetik dhe faktorët themelor. Kur ju do të shqyrtoni se cilën kazino online të zgjidhni, ne do t'ju ofrojmë informacionin më të përditësuar mbi masat e sigurisë të një kazinoje, pagesat, komentet e lojtarëve rreth kazinosë dhe shumë më tepër. Hidhini një sy grafikut më poshtë për më shumë informacione.

Aspektet e marra parasysh gjatë llogaritjes së vlerësimit

Shqyrtimet e ekspertëve tonë do të ndihmojnë për të gjetur kazinotë online më të mirat dhe më të dobishmet. Duke vënë në dukje bibliotekën e lojërave të një kazinoje, opsionet bankare, mbështetjen e klientit dhe të gjithë faktorët më të rëndësishëm që duhen marrë parasysh kur zgjidhni një kazino, ekspertët tonë rishikues e vendosin fuqinë në duart tuaja.
Zbuloni më shumë se si e bëjmë vlerësimin ne

Këshilla

Vini bast si një profesionist, me këto Këshilla Profesionale Bastesh për Esporte lojtarët e dinë se roli i luajtur nga fati mund të lehtësohet me hulumtimin e duhur. Përveç kësaj, këshillat e basteve për Esporte mund të anojnë më tej balancën në favorin tuaj dhe këto janë disa nga gjërat që duhen marrë parasysh.

Atributet e Bastbërësve të Esportit

Esportet janë më të njohura se kurrë dhe gjetja e një faqeje bastesh me reputacion mund të jetë një sfidë. Ashtu si të gjitha faqet e lojërave të fatit online, faqet e Esporteve duhet të jenë të besueshme nga përdoruesit e tyre. Prandaj, faqet tona të rekomanduara rishikohen plotësisht dhe vetëm ato që plotësojnë kriteret tona do të bëjnë listën tonë të ngushtë:

Licenca dhe Reputacioni

Faqet tona të rekomanduara të basteve në Esporte janë të licencuara, legjitime dhe të certifikuara. Bastbërësit juaj duhet të ketë të dhënat tuaja personale të mbyllura dhe ju duhet të jeni të sigurt se jeni me një operator me reputacion dhe të besueshëm.

Bonuset Cilësore

Bastuesit duan maksimumin për paratë e tyre dhe një operator i mirë do të ofrojë një sërë promocionesh të rregullta. Ne preferojmë faqet e basteve të Esporteve që ofrojnë bonuse depozitash, baste falas dhe oferta për kthim parash në të gjitha tregjet.

Oferta Në Lojë

Të apasionuarit pas basteve të Esporteve, duan opsionin e basteve në lojë dhe bastbërësit më të mirë sportivë ofrojnë transmetim live dhe një përzgjedhje solide të basteve në lojë.

Shanset Konkurruese

Çdo treg i Esporteve është unik në shanse dhe do të ndryshojë në varësi të situatës para ndeshjes dhe ndeshjes live. Faqet tona të rekomanduara zgjidhen për t'ju dhënë shanset më të mira kur vini baste në Esporte, duke rritur shanset tuaja për një bast fitues.

Esportet në Dispozicion

Esportet ndahen në zhanre të ndryshme (si RTS, MOBA dhe FPS), duke kategorizuar secilën lojë për një kuptim më të mirë. Çdo zhanër ka opsione të shumta lojërash për t’i vënë bast, duke përfshirë lojërat e njohura si Fortnite, League of Legends, Counter-Strike Global Offensive, Starcraft 2 dhe Dota 2. Ju lutemi shikoni listën tonë të gjerë të lojërave të njohura të Esporteve më poshtë për më shumë mundësi.

Bankimi & Pagesat

Me bastet në Esporte, ju nevojiten metoda të ndryshme bankare dhe zgjedhja e opsionit më të mirë do ta bëjë përvojën tuaj të basteve shumë më pak të komplikuar. Një bastbërës i mirë duhet të ketë metoda të kartelave (Visa & MasterCard), opsione të ekuletës, opsione të transfertave bankare dhe kriptovaluta që lojtarët të depozitojnë dhe të tërheqin fondet me shpejtësi dhe me lehtësi nga llogaria e tyre e basteve.

Shërbimi ndaj Konsumatorit

Një sistem mbështetës i zërit është një komponent kritik i një faqeje të mirë bastesh dhe lojtarët presin ndihmë 24/7, veçanërisht me bastet e Esporteve. Faqet tona të rekomanduara janë testuar dhe do të kujdesen për konsumatorët e tyre duke ofruar shërbim të shpejtë dhe të besueshëm ndaj konsumatorit.

Esportet e Njohura

Me qindra lojëra të Esporteve në dispozicion, ne duam të theksojmë lojërat më të njohura me të cilat duhet të njiheni, kështu që këtu keni pak më shumë rreth lojërave më të mëdha dhe më të mira të Esporteve në botë për të vënë bast:

League of Legends

League of Legends është padyshim loja më e njohur e Esporteve për baste. E referuar zakonisht si LoL (ose thjesht League), kjo video lojë online me shumë lojtarë në arenën e betejës (MOBA) u zhvillua nga Riot Games në vitin 2009.

CS:GO

Counter-Strike Global Offensive është një lojë me shumë lojtarë me revole në personin e parë (FPS) dhe e katërta në serinë Counter-Strike. Publikuar në vitin 2012 dhe zhvilluar nga Valve dhe Hidden Path Entertainment, CS:GO ka qenë i njohur globalisht gjatë dekadës së fundit.

Call of Duty

Një seri video lojërash me revole në person të pare (FPS), e publikuar nga Activision, që filloi në 2003. COD është një nga Esportet më të njohura për të vënë bast në mbarë botën.

Fortnite

Zhvilluar nga Epic Games, Fortnite është një video lojë online e lëshuar në vitin 2017. Lojtarët mund të vëjnë bast në tre versione unike të lojës.

Dota 2

Kjo video lojë online me shumë lojtarë në arenën e betejës është një vazhdim i lojës Defense of the Ancients dhe është zhvilluar dhe publikuar nga Valve.

Overwatch

Një seri video lojërash që është një lojë e gjallë me revole e bazuar në ekip, e vendosur në një Tokë të së ardhmes së afërt. Çdo lojë është një ndeshje intensive midis një grupi heronjsh unikë, secili me pikat e tij të forta dhe të dobëta.

PlayerUnknown's Battlegrounds

Luaj vetëm ose në një ekip me deri në katër lojtarë dhe luftoni në rrugën tuaj përmes hartës. Ka rreth 392 turne në dispozicion për t'u rikthyer në PUBG.

StarCraft 2

Me 6403 turne, ka qindra tregje për të vënë bast. Starcraft II (publikuar në vitin 2010) është një video lojë me strategji në kohë reale (RTS) e bazuar në fantashkencë dhe e zhvilluar nga Blizzard Entertainment.

Hearthstone

Një lojë me karta koleksionuese dixhitale online falas, e njohur fillimisht si Heroes of Warcraft. Hearthstone është e ngjashme me Warcraft, bazuar në të njëjtat elemente, personazhe dhe relike.

Rainbow 6 Siege

Tom Clancy's Rainbow Six Siege është një lojë video taktike online e zhvilluar nga Ubisoft Montreal.

Rocket League

Një video lojë që është një lojë futbolli me automjete e zhvilluar dhe publikuar nga Psyonix. Loja u publikua për herë të parë në vitin 2014.

VALORANT

Valorant është një lojë falas për t’u luajtur e llojit të heroit me revole në veten e pare (FPS), i zhvilluar dhe publikuar nga Riot Games për Microsoft Windows. E vënë në lojë për herë të parë me emrin e koduar Project A në tetor 2019, loja filloi një periudhë të mbyllur beta me qasje të kufizuar më 7 prill 2020, e ndjekur nga një publikim zyrtar më 2 qershor 2020.

Call of Duty Warzone

Warzone është një video lojë e llojit Battle Royale falas për t'u luajtur, e publikuar në vitin 2020 dhe ka një version që thuhet se do të lëshohet për Celular, Xbox dhe PlayStation 5 këtë vit.

Apex Legends

Një lojë e zhvilluar nga Respawn Entertainment dhe e publikuar në 2019 nga Electronic Arts. Apex Legends është një lojë e llojit Battle Royale – me revole heroike dhe falas për t'u luajtur dhe gjithashtu është në dispozicion në një version celular të lojës: Apex Legends Mobile.

Smite

Smite është një lojë online me shumë lojtarë me persona të tretë, e vendosur në një video lojë në arenën e betejës dhe e zhvilluar dhe publikuar nga Hi-Rez Studios.

FAQ

Për sa kohë që zgjidhni një bastbërës të licencuar dhe të rregulluar që ofron opsione të basteve në Esporte, do të jeni në duar të mira. Hulumtimi kalon procese të gjata, kështu që lexoni rishikimet dhe kushtojini vëmendje ankesave online kur merrni parasysh partnerin tuaj të ardhshëm të basteve në esporte.

League of Legends, Dota 2 dhe Counter-Strike Global Offensive janë ndër lojërat më të njohura. Call of Duty, Starcraft 2 dhe Overwatch janë gjithashtu opsione të shkëlqyera për lojtarët amatorë dhe veteranë të esporteve.

Kushtojini vëmendje cilësive thelbësore që ndihmojnë një bastbërës të Esporteve të dallohet nga turma. Për shembull, një përzgjedhje e mirë e video lojërave dhe tregjeve të basteve, shanset konkurruese dhe bonuset bujare janë të gjitha cilësi shquese.

Tregjet e zakonshme të basteve janë të preferuara për lojtarët e rastësishëm që dinë pak për Esportet. Sidoqoftë, veteranët dhe njerëzit që kanë luajtur lojën mund të nxjerrin më shumë vlerë nga tregjet speciale të esporteve në lojë

Bastbërësit e esporteve ofrojnë të njëjtat stimulime financiare si bastbërësit klasikë. Disa kanë për qëllim lojtarët e rinj, ndërsa të tjerët shpërblejnë lojtarët ekzistues, por u nënshtrohen termeve dhe kushteve dhe luajnë sipas kërkesave.

Esportet i referohen video lojërave në një mjedis konkurrues dhe të organizuar dhe janë të ngjashme me sportet tradicionale ku tifozët ndjekin ekipet, shikojnë ndeshje dhe vendosin baste se kush do të jetë fituesi. Konkurrentët luajnë në një ekip (ose grup), duke u përballur me njëri-tjetrin në të njëjtat lojëra - zakonisht të njohura me lojtarët nga shtëpia - si për shembull Fortnite, Overwatch, Call of Duty dhe Counter-Strike.

Po, disa bastbërës ofrojnë ndeshje në transmetim live në faqen e tyre. Ju mund të merrni pjesë gjithmonë në transmetime live të turneve të Esporteve në faqet si YouTube, Facebook Gaming ose Twitch.

Të gjitha faqet tona të rekomanduara duhet të kenë një listë të mirë të tregjeve në dispozicion për LoL. Ju lutemi, shfletoni inventarin tonë për bastbërësit me tregje të ndryshme, shanse konkurruese dhe mbështetje 24/7 të konsumatorit.

Zbuloni Më Shumë

Bonuset Ekskluzive të Kazinosë

Udhëzuesi juaj për bonuset më të mira ekskluzive mikpritëse në kazino online. Përfitoni nga ofertat ekskluzive të bonusit për të luajtur lojën tuaj të preferuar të kazinosë.

Lexoni më Shumë

Kazinotë Android

Luani lojëra të kazinosë në telefonin ose tabletin tuaj Android në kazinotë më të mira online me para të vërteta. Ne rishikojmë dhe vlerësojmë aplikacionet më të mira të Android dhe faqet e kazinove që ofrojnë lojëra të fatit me para të vërteta ose lojëra për argëtim për të sjellë udhëzuesin përfundimtar të kazinosë Android.

Lexoni më Shumë

Kodet e Bonusit të Kazinosë

Udhëzues për ofertat më të mira të kodeve të bonusit të kazinove online, mësoni se si të gjeni dhe kërkoni kodet e bonusit të promocioneve si para shtesë kur regjistroheni në një kazino online, shfrytëzoni kuponët për lojë falas, rrotullime falas të sloteve, stimuj për kthimin e parave dhe rimbushje dhe provoni një kazino.

Lexoni më Shumë

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë