Vulkan Vegas Casino

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë

Vulkan Vegas Casino

vulkanvegas.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€500
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas

Vulkan Vegas Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 3 Deposita Min.: €10 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas

Vulkan Vegas Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 3 Deposita Min.: €10 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

Curacao eGaming

Valutat

EUR, ARS, BRL, CAD, CLP
18 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
12 më shumë
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.5
Bankimi & Pagesat
4.9
Promocionet
4.9
Softueri & Lojërat
5
Siguria & Loja e Ndershme
4.2
Përkrahja
4.1

Një nga kazinotë më të besuara online, reputacion të shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Përkrah një kazino të pasur live nga Evolution.

Ka një shërbim profesional për mbështetjen e konsumatorëve.

Tërheqje të garantuar në të njëjtën ditë.

Softuer profesional dhe i lehtë për t'u përdorur.

Ueb faqe e shkëlqyeshme mobile.

Vulkan Vegas Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më nëntor 29, 2023

Vulkan Vegas Casino operohet nga Brivio Limited dhe është e regjistruar në Republikën e Qipros. Shërbimet e lojërave të fatit që ofrohen nga Vulkan Vegas janë të licencuara nga Invicta Networks N.V. të Kuraçaos. Si një ofrues relativisht i porsaardhur në botën e lojërave online të fatit, Vulkan Vegas ka hyrë fuqishëm. I mundësuar nga një numër i lakmueshëm i ofruesve të softuerëve, me kategori të shumta emocionuese të lojërave, kjo kazino online jep gjithçka në mënyrë përsëritëse. Vulkan Vegas është një bashkim i artit vizatimor dhe librave komik, duke ofruar një eksperiencë me të vërtetë unike në lojërat online të fatit. Lojërat magjike, siguria e garantuar dhe shpërblimet e shumta janë pjesë përbërëse e eksperiencës së lojtarit.

Fansat trajtohen me një thesar shpërblyes të bonuseve dhe promocioneve emocionuese, duke përfshirë ofertat ditore, javore, mujore dhe ato ekskluzive. Programi i lojalitetit karakterizohet dukshëm me 2$ që kualifikohen për 1 pikë kompjuterike. Sapo lojtarët të kenë pika të mjaftueshme, këto mund të merren si një shpërblim fantastik. Me funksionalitetin e PC-së, Mac-ut apo celularit, Vulkan Vegas sjell lojërat e drejtpërdrejta të stilit të Vegasit direkt tek lojtarët në çdo anë të botës. Si një nga ofruesit kryesor përgjegjshëm të lojërave të fatit, Vulkan Vegas Casino zbaton një politikë strikte 18+, është i siguruar me McAfee Secure dhe është e pajisur me pajisjen kundër mashtrimit  FS Anti-Fraud Tool. Të gjitha rezultatet e lojërave janë të garantuara që janë të rastësishme dhe janë të certifikuara nga eCOGRA Safe and Fair. Si një prej kazinove kryesore të Evropës dhe CIS në internet, ky operator klasik sjell argëtim të hatashëm për lojtarët kudo.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Një nga kazinotë më të besuara online, reputacion të shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Përkrah një kazino të pasur live nga Evolution.

Ka një shërbim profesional për mbështetjen e konsumatorëve.

Tërheqje të garantuar në të njëjtën ditë.

Softuer profesional dhe i lehtë për t'u përdorur.

Ueb faqe e shkëlqyeshme mobile.

Mangësitë

Mungesë e video pokerit.

Nuk ka transferim direkt të bankës.

Bitcoin-at nuk mund të përdoren këtu.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ofrohet aplikacion mobil.

Lojërat nuk janë të verifikuara nga ndonjë kompani si eCOGRA.

Profili

Pronar Invicta Networks N.V.
Themeluar 1998
Licencuar nga Curacao eGaming
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Chinese, English, Finnish, French, German, Hungarian, Japanese, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo
Aprovuar nga OCR
Aprovuar nga OCR
Vulkan Vegas Casino ka kaluar nëpër procesin tonë të rishikimit të thelluar dhe ka përmbushur standardet tona të sigurisë, lojës së ndershme dhe përvojës së përgjithshme.

Lojëra

Lojtarët janë të llastuar sa i përket zgjedhjeve në Vulkan Vegas Casino. Në dispozicion ka shumë lloje të lojërave në kategori të shumta, duke përfshirë slotet klasike, lojërat e menjëhershme, lojërat me ruleta, lojërat e tavolinave, kazino live dhe video slote. Është një festë argëtuese për lojtarët, gjatë gjithë kohës. Ofruesit e shumtë softuerik, i sjellin këto lojëra në jetë, përfshirë: Elk Studios, Evoplay Entertainment, Amatic, Quickspin, Yggdrasil, Microgaming, NetEnt, EGT Interactive, Habanero, Thunderkick, Betsoft, NetEnt, dhe Play’N GO. Këta ofrues kryesor të lojërave të kazinosë online garantojnë se lojtarët kanë qasje në lojërat më të nxehta dhe jackpot-et më të mëdha, 24/7.

Lojtarët mund të zgjedhin lojëra sipas kategorisë apo ofruesit. Është lehtë të zgjedhësh, të klikosh dhe të luash!

  • Video poker – Deuces Wild, Joker Poker, Bonus Deluxe, Jacks ose Better Poker
  • Video slote – Joker, Mystic Mirror, Ways of Fortune, Stoned Joker, Big Bad Wolf, Immortal Romance, The Finer Reels of Life dhe Hugo Goal.
  • Kazino Live – Live Blackjack, Live Baccarat, Live Roulette, Dream Catcher, Live Keno, Live Europe, Live Monaco, Live America, Live Lottery dhe Live Poker Casino Hold'em.
  • Lojëra të tavolinës – Triple Pocket Hold'em Poker, Super 7, Pontoon, Russian Poker, Blackjack, Baccarat, Texas Hold'em, Crown dhe Anchor.
  • Slote Klasike – Multi Fruit 81, Eye of The Kraken, Golden Goal, Fortune Fish, Terminator 2, Fish Party dhe Mystery Spin Deluxe Megaways.

Lojtarët mund të praktikojnë lehtë lojërat në modalitetin demo – nuk ka nevojë të shkarkoni apo të regjistroheni. Lojërat mund të luhen në çdo shfletues (Safari, Explorer, Firefox, Chrome) falë funksionalitetit të HTML 5. Lojërat e kazinosë live janë në dispozicion vetëm në modalitetin me para të gatshme, pasi lojtarët ta përfundojnë procesin e regjistrimit, t’i verifikojnë të dhënat e llogarisë së tyre dhe ta bëjnë një depozitë. Në dispozicion janë lojërat me fitime të ulëta dhe lojërat me fitime të larta – të mrekullueshme për lojtarët rastësor dhe ata që fitojnë shumë, që të kënaqen me gamën e gjerë të lojërave në Vulkan Vegas Casino.

Kjo kazino online krenohet me certifikimin e saj të plotë të RNG-së, falë një raporti të përditësuar të eCOGRA:

  • Lojërat e Tavolinave – 97.51% RTP
  • Lojërat Ruletë – 96.52% RTP
  • Të Gjitha Lojërat e Kazinosë– 96.60% RTP
  • Lojërat e Kazinosë Live – 97.88% RTP
  • Lojërat e Makinave me Slote – 96.56% RTP

Lojërat e kazinosë live transmetohet drejtpërdrejtë në ekranet e lojtarëve në kohë reale, falë një softuerit të fuqishëm të lojërave live. Lojtarët mund të ndjekin të gjitha veprimet e ndarësit të letrave nga studiot e lojës së sigurte përderisa rrota e ruletës sillet apo përderisa shpërndahen letrat. Loja autentike është e siguruar, me burime audio-vizuale të klasës botërore dhe të pandërprera. Është po aq e njëjtë sikur përvoja autentike e Vegasit, pa qenë personalisht aty.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me Vulkan Vegas Casino dhe luani mbi 3994 lojëra nga 84 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

1x2gaming
2 By 2 Gaming
5Men Gaming
Ainsworth
Alchemy Gaming
All41 Studios
Amusnet Interactive
Arcadem
Atomic Slot Lab
BetGames TV
Big Time Gaming
Blue Guru Games
Bombay Live
Booming Games
Crazy Tooth Studio
CT Interactive
ELK Studios
Endorphina
Eyecon
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fortune Factory
Foxium
FUGASO
Game Beat
GameArt
Gameburger Studios
Gamomat
Gamzix
Genesis Gaming
GIVME Games
Gold Coin Studios
Golden Hero
Golden Rock Studios
Gong Gaming
Habanero Gaming Systems
Hacksaw Gaming
High 5 Games
Holle Games
Igrosoft
iSoftbet
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box Games
Neko Games
Neon Valley Studios
Nolimit city
Northern Lights Gaming
Old Skool Studios
Oryx Gaming
PearFiction Studios
Peter and Sons
Play Pearls
Play'n GO
Pulse 8 Studios
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Retro Gaming
Skillzzgaming
Slingshot Studios
Slotmill
SmartSoft Gaming
Snowborn Games
Spinomenal
Spinplay Games
Spribe
StakeLogic
Stormcraft Studios
Swintt
Switch Studios
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
TVBET
Wazdan

Veçoritë

Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Fantasy
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv

screenshotet

Jackpot Progresivë në Dispozicion
Jackpot Progresivë në Dispozicion
Vulkan Vegas Casino përmban lojëra të shkëlqyera të jackpotit progresiv.

Jackpotet Progresive

Big Bass Bonanza

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Big Bass Splash

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Charms and Clovers

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Cosmic Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Divine Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Faerie Spells N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruit Party N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Gates of Olympus N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Gold Money Frog N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

John Hunter and the Book of Tut N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Joker's Jewels N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

King Of Cats N/A
Softueri: Big Time Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Live Casino Hold'em Jumbo 7 N/A
Softueri: Evolution Gaming
Lojëra: Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Glam Life N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Joker N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Pirate Pays N/A
Softueri: Big Time Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Starlight Princess N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sugar Rush N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sweet Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Dog House N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Vulkan Vegas Casino mbështet shumë metoda të njohura të pagesës. Këto përfshijjnë NETELLER, WebMoney, Visa, MasterCard, Skrill, PaySafeCard, Payeer, Flexepin, Sofort, EcoPayz, EntroPay, Nordea, GiroPay, Rapid!, AstroPay, Yandex.Money dhe Qiwi. Secila nga këto mënyra të respektuara të pagesës garantojnë siguri dhe integritet të llogarisë së lojtarit me të gjitha transaksionet në mes serverëve të kazinosë dhe lojtarit.

Depozitat bëhen menjëherë, pa tarifë. Limitet e shumës minimale dhe asaj maksimale të depozitës për transaksione janë në fuqi, ashtu siç kërkohet. Tërheqjet janë subjekt i verifikimit, aprovimit dhe kohës së procesimit. Procesi i tërheqjes mund të marr kohë mes 24 deri në 72 që të përfundojë, varësisht nga metoda e zgjedhur e pagesës. Enkriptimi SSl (Secure Socket Layer) për mbrojtjen e të dhënave dhe politikat AML zbatohen gjatë tërë kohës. Luajtja me para të vërteta dhe tërheqjet e fitimeve tuaja janë po aq të lehta sa metodat bankare online.

Opsioni i pagesës së menjëhershme lejon lojtarët të pranojnë tërheqjet e tyre brenda 12 orëve. Kjo është në thelb më e shpejtë krahasuar me kazinotë konkurrente online, duke e bërë Vulkan Casino zgjedhjen e preferuar për shumë lojtarë.

Valutat

EUR
$ ARS
R$ BRL
C$ CAD
$ CLP
Col$ COP
CZK
kr DKK
Ft HUF
INR
¥ JPY
KZT
Mex$ MXN
NZ$ NZD
kr NOK
S/ PEN
PHP
PLN
lei RON
руб. RUB
฿ THB
$ USD
VND

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Maestro Maestro
AstroPay AstroPay
Caja Piura Caja Piura
Caja Trujillo Caja Trujillo
EPS EPS
Klarna Klarna
MuchBetter MuchBetter
Neosurf Neosurf
Nordea Nordea
PAYEER PAYEER
QIWI Wallet QIWI Wallet
Quick Pay Asia Quick Pay Asia
SEPA Wire SEPA Wire
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Skrill Skrill
Trustly Trustly
Yandex Money Yandex Money
ecoPayz ecoPayz
giropay giropay
Capitalist Capitalist
Discover Discover
Flexepin Flexepin
Rapid Transfer Rapid Transfer
iDEAL iDEAL
Walle One (W1) Walle One (W1)

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 30000 Mujor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Vulkan Vegas Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Vulkan Casino mundësohet nga ofrues kryesor botëror të softuerëve. Si njëra nga kazinotë kryesore online, lojtarët mund të kënaqet me lojërat në PC, Mac, pajisje Android apo iOS. Vulkan Casino ofron argëtim me cilësi të jashtëzakonshme në ekrane më të vogla, duke i maksimizuar karakteristikat kryesore të lojërave dhe duke i minimizuar elementet e panevojshme. Kjo kazino online ofron performancë të mirë në çdo pajisje, me të gjitha karakteristikat bankare, opsionet e mbështetjes dhe karakteristikat e lojës në dispozicion edhe në pajisjet mobile.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Bujaria është pjesa më e rëndësishme e lojës në Vulkan Casino. Lojtarët kanë qasje në një përzgjedhje të gjerë të bonuseve dhe ofertave promocionale, siç janë ofertat e përqindjes së blerjeve, bonuset pa kufi maksimal të konvertimit, bonuset mikpritëse me rrotullime falas (T&C), bonuse javore dhe më shumë. Bonusi nënshkrues në Vulkan Casino është një bonus shumë-depozitues, ku lojtarët duhet ta përmbushin kërkesën e basteve 40 X për bonusin ‘pa kufi maksimal të konvertimit’ dhe kërkesën e basteve 30 X për ‘Rrotullime Falas’. Për të filluar me bonuset dhe ofertat promocionale, lojtarëve u kërkohet të regjistrohen në kazino, ta verifikojnë llogarinë e tyre dhe t’i drejtohen skedës së promocioneve.

Ekzistojnë shuma minimale të depozitës në bonuse specifike dhe limite kohore pas aktivizimit të bouseve për ta pranuar bonusin. Në këtë kazino online, kushtet e basteve për secilin bonus duhet të plotësohen për 5 ditë pasi të kreditohen, përndryshe lojtarët rrezikohen ta humbin bonusin. Është detyrë e lojtarëve të lexojnë me kujdes termet dhe kushtet (T&C) të ofertave ditore, Rrotullimeve Falas dhe promocioneve të tjera. Sa më shumë që luani, aq më shumë mund të fitoni nga kjo kazino online. Programi i lojalitetit u shërben mirë lojtarëve, veçanërisht atyre që frekuentojnë shumë kazinonë. Çdo 2.00$ që vihen bast në një lojë, i kualifikon lojtarët për 1 pikë kompjuterike. Këto pika sapo të arrijnë një masë konsideruese, mund të tërhiqen si shpërblime, çmime, bonuse etj. Përderisa ju ngjiteni lart në nivelin e lojalitetit, rritet edhe shkalla ku ju mund të tërhiqni këto pika.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Vulkan Vegas Casino është një destinacion i sigurt i lojës për lojtarët në të gjitha juridiksionet, territoret dhe vendet e rregulluara. Është tërësisht e licencuar për të ofruar lojëra të fatit me para të vërteta për lojtarët nga Qeveria e Kuraçaos. Për më tepër, siguria është e ngritur nga mënyra e enkriptimit SSL, verifikimit të llogarisë dhe përdorimit të metodave të sigurta të pagesës. Kjo kazino online në mënyrë aktive mbron praktikat e lojërave përgjegjëse dhe është anëtar i BeGambleAware, GamCare, Gamblers Anonymous, si dhe është një mbështetës i fortë i avokatisë 18+.

Të gjitha rezultatet e lojërave (përveç lojërave me lojtarë live) janë të rregulluara nga RNG-të. Këta gjenerues të numrave rastësor janë të testuar në mënyrë të pavarur dhe të audituara për drejtësi, transparencë dhe saktësi nga eCOGRA. Shumica e lojërave mund të luhen në modalitetin demo, ashtu që lojtarët mund ta ndjejnë lojën dhe t’i mësojnë rregullat para se të kalojnë në modalitetin me para të vërteta.

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Lojtarët mund të kontaktojnë lehtë me mbështetjen përmes telefonit, emailit apo funksionalitetit të live chat. Përfaqësuesit e shërbimit për konsumatorë janë shumë të saktë kur bëhet fjalë për dhënien e shërbimeve profesionale, të shpejta dhe të sjellshme për lojtarët. Ata mund të ndihmojnë në të gjitha mënyrat duke përfshirë regjistrimin, metodat bankare, promocionet, lojërat dhe pyetjet në lidhje me ligjin. Mbështetja e konsumatorëve është në dispozicion në shumë gjuhë, duke përshirë gjuhën Angleze, Ruse, Gjermane, Polake, Turke, Japoneze, Spanjolle, Kineze dhe Norvegjeze.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

FAQ

Vulkan Casino ofron një pako bujare me bonus mikpritës. Lojtarët thjeshtë mund të klikojnë në skedarin ‘Promocionet’ për detaje e bonusit mikpritës dhe ofertat e rrotullimeve falas.
Vulkan Casino është tërësisht e optimizuar në pajisjet iOS dhe Android.
Po! Një llojllojshmëri e lojërave të kazinosë live është në dispozicion, duke përfshirë Live Blackjack, Live Roulette, Live Casino Hold'em, Live Baccarat, Live Dreamcatcher, Live Keno, Live Lottery dhe shumë të tjera.
Vulkan Casino pranon Visa, MasterCard, Skrill, NETELLER, PaySafeCard, Trustly, GiroPay, eps, RAPID, Nordea, AstroPay, Payeer, Flexepin, Entropay, Sofort dhe ecoPayz.
Telefoni, emaili dhe live chat janë mënyrat më të mira për t’i arritur përfaqësuesit e mbështetjes së konsumatorëve.

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë