Top Kazinotë Celulare për Smartfonin Tuaj 2023

Përdorni udhëzuesin tonë për të zbuluar kazinotë më të mira celulare me para të vërteta, duke përfshirë Android, Windows dhe iPhone. Mësoni rreth zgjidhjeve të pagesave celulare, lojërave të kazinosë celulare dhe si të filloni të luani në smartfonin tuaj sot.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
Royal Vegas Casino
9.7

Deri në €1200 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
96.14%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Disa jackpote të mëdha progresive.

Top shërbim i mbështetjes së konsumatorëve.

Valuta të shumta në një llogari.

Mbështeten Kriptovalutat e shumta.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re
Mozzart Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

BONUS400

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.4
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
Platinum Play Casino
9.3
Norma e Fitimit
95.85%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
I preferuar
All Slots Casino
9.3
Norma e Fitimit
96.23%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Merrni me Vete Lojërat Tuaja të Fatit Në Lëvizje me Kazinotë Më Të Mira Për Smartfonin Tuaj
100% Siguri & e Mbrojte
Rishikimet e Ekspertit të Pavarur
Zbuloni botën emocionuese të kazinove celulare dhe aplikacioneve të lojërave të fatit dhe shijoni slotet celulare, lojërat e tavolinës dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë kurdo dhe ku që dëshironi.
Komoditeti është Mbreti

Kazinotë celulare ju japin lojërat më të mira të lojërave të fatit dhe shpërblimet në pëllëmbën e dorës.

Përzgjedhja Fantastike e Lojërave

Luani lojërat më të mira nga ofruesit kryesorë kudo që dëshironi. Nuk ka nevojë të rrini në shtëpi.

Ekrani i Nivelit të Lartë

Shijoni grafika dhe lojëra deri në 4K në pëllëmbën e dorës.

Bankimi Celular

Kazinotë celulare ofrojnë qasje në opsionet e specializuara të depozitave celulare. Tërhiqni në Lëvizje: Tërhiqni fitimet tuaja sa herë që ju përshtatet.

Përmbledhje

Të luani në kazinotë celulare nuk është më kompetenca e një grupi të veçantë lojtarësh. Me përparimet e bëra në teknologjinë celulare, Android, iOS, madje edhe telefonat, tabletët dhe laptopët me Windows janë më të përhapur se kompjuterët e shtëpisë.

Bashkohuni me ne përderisa shqyrtojmë përfitimet e lojërave të fatit me para të vërteta në kazinotë celulare dhe zbuloni se sa e thjeshtë është të filloni të luani në pajisjen tuaj celulare të preferuar.

Cili Sistem Operativ Është Më i Miri për Lojërat në Celular?

Kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një kazinoje celulare, zgjedhja e platformës është personale. Kazinotë kryesore online ofrojnë aplikacione kazino celulare për:

Në shumicën e rasteve, do të gjeni aplikacione të kazinosë celulare për Android dhe iOS, ndërsa në disa raste, kazinoja mund të mos ofrojë një aplikacion specifik Windows. Megjithatë, përderisa nuk ka asnjë aplikacion Windows, gjithçka që duhet të bëni është të vizitoni ueb faqen e kazinosë celulare duke përdorur pajisjen tuaj Windows dhe më pas të krijoni një llogari përdoruesi, depozitoni dhe luani në shfletues.

A e Keni Ditur? Sot, ju mund të gjeni shumë kazino online që mbështesin Aplikacionet Progresive të Uebit, të njohura si PWA Kazino. PWA ju mundëson të luani nga ÇDO pajisje celulare që ju pëlqen dhe të shijoni lojërat e kazinosë sikur të kishit një aplikacion aktual të instaluar në pajisjen tuaj

Në disa raste, një kazino celulare nuk do të ofrojë një aplikacion vendas për asnjë sistem operativ. Në vend të kësaj, ata fokusohen në ofrimin e lojërave të fatit të mbrojtura dhe të sigurta në shfletues në të gjitha pajisjet celulare. Këto kazino ofrojnë të njëjtën përzgjedhje lojërash, bonuse dhe siguri personale sikur ato që ofrojnë aplikacione të dedikuara.

Zgjedhja e Aplikacionit më të Mirë të Kazinosë Celulare

Kur bëhet fjalë për të vendosur se cila kazino celulare do t'i përshtatet më mirë nevojave tuaja, ju rekomandojmë të shikoni përtej artikujve sipërfaqësorë, si madhësia e bonusit dhe nëse ju pëlqejnë reklamat që keni parë online.

Disa nga faktorët thelbësorë që duhen pasur parasysh kur bashkoheni në një kazino të re janë:

 • A kanë një reputacion të mirë? Ne rekomandojmë të lexoni rishikimet tona për të mësuar se si i trajton një kazino me ndershmëri lojtarët e saj.
 • A është kazinoja celulare e licencuar dhe e rregulluar nga një organ me reputacion të lojërave të fatit?
 • A lejon kazinoja rishikime nga palët e treta nga mbikëqyrësit e industrisë si eCOGRA?
 • A i rishikojnë eCogra pagesat, sigurinë dhe lojërat e tyre për ndershmëri??
 • A janë termat dhe kushtet e bonusit dhe promocionet e tyre të lehta për t'u kuptuar dhe të ndershme për lojtarin?
 • A ofrohen ato lojëra të kazinosë nga zhvilluesit e besuar?
 • A është lehtësisht i kontaktueshëm departamenti i tyre i shërbimit ndaj klientit?

Siç mund ta shihni, zgjedhja e partnerit të duhur të kazinosë shkon përtej një ueb faqeje të bukur, reklamave të zgjuara dhe një bonusi të madh. Ju do të investoni kohën dhe paratë tuaja me këto subjekte dhe ia vlen të kaloni pak kohë shtesë për të përcaktuar nëse ata do t'ju vlerësojnë ju dhe patronazhin tuaj përtej depozitimit tuaj të parë.

Nëse një kazino nuk ofron një aplikacion vendas për iOS ose Android, por kërkon që lojtarët celularë të luajnë në ueb faqen e tyre nga një shfletues celular. Për sa kohë që faqja e kazinosë është e vendosur në një domen të sigurt dhe ju shihni një ikonë të vogël të kyçit në shiritin e adresave të shfletuesit - është e sigurt të luash me atë kazino.

Cilat Lojëra Janë në Dispozicion në një Kazino të Telefonit Celular?

Me përparimet e shpejta që kanë qenë gjatë viteve të fundit, pajisjet celulare aktuale vijnë me ekrane me rezolucion të lartë deri në 4K, kamera 4K me shumë lente për transmetim, qasje në internet celular me shpejtësi të lartë dhe cilësi të jashtëzakonshme zëri.

Kohët kur telefonat celularë nuk janë në gjendje të përballojnë kërkesat e një loje kazino të nivelit të lartë kanë kaluar që moti, që do të thotë se të gjitha lojërat më të fundit, më inovative dhe argëtuese janë në dispozicion në telefonin ose tabletin tuaj.

Kazinotë celulare u ofrojnë lojtarëve të tyre qasje të menjëhershme në lojërat e mëposhtme:

 • Video slote
 • Slote të jackpotit progresiv
 • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
 • Lojëra me tema të shfaqjes së lojërave
 • Lojërat e tavolinave si blackjack, ruletë dhe craps
 • Lojërat aziatike
 • Teen Patti
 • Lojërat arcade
 • Kartat gërvishtëse
 • Lotaritë

I vetmi departament ku lojërat e kazinosë celulare janë pak prapa lojërave të fatit në desktop është në fushën e lojërave klasike të kazinosë. Këto lojëra nuk janë optimizuar kurrë për pajisjet mobile dhe, si të tilla, mund të luhen vetëm në PC.

Megjithatë, zhvilluesit kryesorë si Microgaming po punojnë në katalogun e tyre të titujve të preferuar të fansave për t'i sjellë në jetë në celular me grafikë të përditësuar, veçori të reja dhe në disa raste, pagesa edhe më të mira. 

Fillimi

Të luani lojëra të kazinosë në një kazino celular është një çështje e thjeshtë duke ndjekur këta hapa të thjeshtë:

1 Zgjidhni një Kazino

Përdorni linqet tona për të vizituar kazinonë në të cilën dëshironi të bashkoheni - në pajisjen tuaj celulare.

2 Instaloni & Regjistrohuni

Ndiqni udhëzimet në ekran për instalimin e aplikacionit të kazinosë për sistemin tuaj operativ. Hapni aplikacionin pasi të jetë instaluar dhe regjistroni një llogari të re klienti. *Përdoruesit e Android do të zbulojnë se një kazino do t'ju kërkojë të shkarkoni dhe instaloni një dosje .apk nga ueb faqja e tyre e në disa raste.

3 Merrni Bonusin & Luani

Ndiqni kërkesat në hollin e kazinosë për të marr bonusin tuaj të mikpritjes. Shijoni argëtimin më të mirë të kazinosë celulare.

Kazinotë Celulare vs Desktop

Zgjedhja e Kazinosë më të Mirë për Nevojat Tuaja: Me avancimin e internetit me shpejtësi të lartë, grafikës me rezolucion të lartë dhe optimizimit të celularit, nuk është një konkluziuon i paracaktuar që lojërat e fatit në kompjuterin tuaj janë më të mira se lojërat e fatit në celularin tuaj. Bashkohuni me ne përderisa shohim të mirat dhe të këqijat e të dy platformave.

Kazinotë Celulare Kazinotë Desktop
Ekranet 4K ofrojnë lojëra me rezolucion të lartë Monitorët 4KPC mund të jenë të shtrenjta
Liria për të luajtur lojëra të fatit përderisa jeni në lëvizje Duhet të luani aty ku ndodhet kompjuteri.
Madhësia relativisht e vogël e ekranit Ekrane shumë më të mëdha
Jo të gjitha lojërat e vjetra janë në dispozicion, akoma Ofron të gjitha lojërat e kazinove të reja dhe të vjetra
E njëjta llogari lojtari përdoret në të dyja E njëjta llogari lojtari përdoret në të dyja
Hyni në të njëjtat bonuse dhe statistika Hyni në të njëjtat bonuse dhe statistika
Më mirë për seanca të shpejta lojërash Më e rehatshme për seanca të gjata lojërash

Këshilla

Këshilla Kryesore për Zgjedhjen e Kazinosë më të Mirë Celulare për Smartfonin Tuaj dhe pajisjen celulare:

Si i Gjejmë Ne Kazinotë Më Të Mira

Rishikimet e Ekspertëve

Ekspertët tanë shqyrtojnë dhe radhisin qindra faqe të kazinove online dhe të lojërave të fatit, duke e futur çdo faqe nëpër procesin tonë të gjerë të rishikimit, i cili mbulon 12 faktorë kyç.

Validimi i Vazhdueshëm

Ne i verifikojmë rregullisht vlerësimet tona dhe bazën e të dhënave të faqeve të lojërave të fatit për t'i përditësuar dhe validuar informacionet. Përditësimet e vazhdueshme përfshijnë ofertat e bonusit, ndryshimet në terma, licencimin dhe më shumë.

Komentet e lojtarit

Ne shtojmë një shënim kritik të validimit në rishikimet dhe renditjen e faqeve tona të kazinove online dhe lojërave të fatit, duke shqyrtuar vazhdimisht ankesat dhe komentet e lojtarëve.

Si e Bëjmë Vlerësimin

Si i Vlerësojnë Ekspertët Tanë Kazinotë Online dhe faqet e lojërave të fatit: Rishikimi i kazinove është ajo që bëjmë më së miri,dhe ne gjithmonë sigurohemi që të mbulojmë informacionin jetik dhe faktorët themelor. Kur ju do të shqyrtoni se cilën kazino online të zgjidhni, ne do t'ju ofrojmë informacionin më të përditësuar mbi masat e sigurisë të një kazinoje, pagesat, komentet e lojtarëve rreth kazinosë dhe shumë më tepër. Hidhini një sy grafikut më poshtë për më shumë informacione.

Aspektet e marra parasysh gjatë llogaritjes së vlerësimit

Shqyrtimet e ekspertëve tonë do të ndihmojnë për të gjetur kazinotë online më të mirat dhe më të dobishmet. Duke vënë në dukje bibliotekën e lojërave të një kazinoje, opsionet bankare, mbështetjen e klientit dhe të gjithë faktorët më të rëndësishëm që duhen marrë parasysh kur zgjidhni një kazino, ekspertët tonë rishikues e vendosin fuqinë në duart tuaja.
Zbuloni më shumë se si e bëjmë vlerësimin ne

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re

Mozzart Casino

9.5
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi lojëra në dispozicion

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Pjesa argëtuese e basteve në sportet virtuale.

Mbështetje e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.

Tërheqje me shpejtësi të madhe.

Tërësisht Lojë të Menjëhershme - Nuk Nevojitet Shkarkim.


Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra Fantasy
Lojtarë Live
Jackpot-e Progresive
Sportet Virtuale
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

BONUS400
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Po, kazinotë më të mira celulare janë të licencuara dhe të rregulluara. Nëse ata kanë një licencë në vendin tuaj, është e ligjshme të luani në to.

Po, kazinotë tona celulare të rekomanduara janë të licencuara dhe të rregulluara dhe lejojnë rishikime nga palët e treta të sistemeve dhe proceseve të tyre.

Po, ata paguajnë. Kazinotë celulare që ofrojnë bonuse dhe promocione pa depozitë do t'ju lejojnë të fitoni para të vërteta pa bërë më parë një depozitë.

Zgjedhja e kazinosë më të mirë celulare është një çështje e zgjedhjes personale. Ne ju rekomandojmë të lexoni njohuritë tona për kazinonë dhe të zgjidhni atë që i përshtatet më mirë nevojave tuaja.

Po, të gjitha kazinotë celulare që ofrojmë do të kenë bonuse mikpritëse dhe më shumë që ju të shijoni nëse regjistroheni me to.

Po, të gjitha kazinotë kryesore celulare ofrojnë versione demo të sloteve të tyre dhe lojërave të tavolinës që ju t'i provoni falas. Përveç kësaj, disa ofrojnë bonuse të rrotullimeve falas që ju lejojnë të luani falas dhe të fitoni para të vërteta. Ju lutemi, filloni duke vizituar faqen tonë të lojërave falas.

Zbuloni Më Shumë

Top Kazinotë Online

Top 10 Kazinotë Online të Rishikuara dhe të Ranguara për Sigurinë, Shpejtësinë e Pagesave, Përzgjedhjen e Lojërave dhe kënaqësinë e përgjithshme të lojtarëve. Luani në ndonjë nga top kazinotë tona të rekomanduara për një përvojë fantastike të garantuar të lojërave.

Lexoni më Shumë

Kazinotë me Para të Vërteta

Udhëzuesi juaj për kazinotë më të mira online me para të vërteta, Kazinotë që listojmë këtu janë të besueshme dhe u ofrojnë lojtarëve një përvojë të mbrojtur, të sigurt dhe të këndshme të lojërave online. Mësoni rreth ofertave të bonusit me para të vërteta, lojërave, opsioneve bankare dhe gjërave që duhen marrë parasysh.

Lexoni më Shumë

Kazinotë e Aprovuara

Kazinotë online që mbajnë Vulën tonë të Aprovimit (aka SOA) ofrojnë cilësinë më të lartë të lojërave me një rangim të shkëlqyer në kritere të shumta. Përfshirë Sigurinë & Privatësinë e lojtarit, Besimin & Ndershmërinë e Kazinosë, Shërbimin ndaj Klientit, Opsionet bankare dhe Reputacionin e dukshëm.

Lexoni më Shumë

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë