Udhëzimet dhe Kriteret e Aprovimit të OCR për Kazinotë Online 2023

Kazinotë online që mbajnë Vulën tonë të Aprovimit (aka SOA) ofrojnë cilësinë më të lartë të lojërave me një rangim të shkëlqyer në kritere të shumta. Përfshirë Sigurinë & Privatësinë e lojtarit, Besimin & Ndershmërinë e Kazinosë, Shërbimin ndaj Klientit, Opsionet bankare dhe Reputacionin e dukshëm.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
Royal Vegas Casino
9.7

Deri në €1200 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
96.14%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Disa jackpote të mëdha progresive.

Top shërbim i mbështetjes së konsumatorëve.

Valuta të shumta në një llogari.

Mbështeten Kriptovalutat e shumta.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re
Mozzart Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

BONUS400

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.4
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
I aprovuar I aprovuar
PlayOJO Casino
9.2
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës
Ekskluzive

Deri në 50 Rrotullime Falas në slotet e përzgjedhura

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Kërkoni Vulën tonë të Aprovimit dhe Shijoni një Përvojë të Garantuar të Lojërave të Fatit Online me Cilësi të Lartë.
100% Siguri & e Mbrojte
Rishikimet e Ekspertit të Pavarur
Zbuloni se çfarë do të thotë për një kazino të mbajë Vulën e Aprovimit dhe të luajë në kazinotë online të aprovuara dhe të verifikuara.
Procesi i Rishikimit me Shumë Nivele

Shijoni përfitimet e procesit tonë të rishikimit dhe vlerësimit të thelluar.

I Mbrojtur dhe i Sigurt

Faqet ofrojnë nivelet më të larta të sigurisë, duke përfshirë enkriptimin e të dhënave SSL.

Miqësore dhe e Ndershme

Të gjitha lojërat zhvillohen përmes softuerit RNG për të siguruar rezultate të rastësishme dhe të drejta.

Mbështetje e Besueshme

Mbështetja e klientit është e besueshme dhe në dispozicion gjatë gjithë kohës për të ndihmuar me pyetjet.

Përmbledhje

Kazinotë online që mbajnë Vulën tonë të Aprovimit janë të cilësisë më të lartë me një nivel të thellë angazhimi ndaj lojtarëve. 

Sot ekziston një gamë e shkëlqyer e kazinove online që mund të zgjidhni nga industria e iGaming. Lojtarët kërkojnë vazhdimisht burime të besueshme për t'i ndihmuar ata të zgjedhin kazinonë më të mirë online. OCR ka vite përvojë në lëshimin e Vulës së Aprovimit për kazinotë me standardet më të larta. 

Në këtë faqe, ne shikojmë top kazinotë online që mbajnë Vulën e Aprovimit të OnlineCasinoReports dhe shpjegojmë se si funksionon procesi i rishikimit.

Një Vulë e Aprovimit nuk është një kërkesë, por me kaq shumë kazino online për të zgjedhur sot, ajo i veçon kazinotë online nga pjesa tjetër dhe kontribuon në nivelin e tyre të besueshmërisë. 

Si e Fitojnë Kazinotë Vulën e Aprovimit 

Para se të marrë vulën e miratimit çdo kazino online, ajo duhet të plotësojë një sërë kërkesash. Këto kërkesa përfshijnë një rezultat të rishikimit të kazinosë prej 4+ yje bazuar në testimin e softuerit, disponueshmërinë celulare, shpejtësinë e faqes dhe regjistrimin. Këto teste janë të shpeshta për të siguruar që kazinotë përmbushin standardet strikte të Vulës së Aprovimit. 

Për më tepër, kazino duhet të ketë të paktën 12 muaj përvojë online, me 8 prej tyre të pranishme në faqen tonë. Ne gjithashtu kërkojmë që faqet e marrësve të kenë një histori të zgjidhjes së menjëhershme të pyetjeve dhe ankesave të klientëve.

Këtu janë disa pika të tjera që rishikojmë përpara se të aprovojmë një kazino 

Licencimi dhe rregullimi

Çdo kazino online që mund të futet në listën SOA duhet të licencohet dhe rregullohet siç duhet. OCR do të refuzojë vlerësimin për kazinotë pa licencimin e duhur të disponueshëm publikisht. Me licencimin e duhur në vend, kazinotë u përmbahen ligjeve dhe rregulloreve strikte për të rritur sigurinë e lojtarëve.  

Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit

Një nga gjërat e para që kërkojmë është cilësia e mbështetjes së klientit. Çdo kazino online që ia vlen të shtohet në listë do të ketë një ekip mbresëlënës të mbështetjes së klientit që mund të ndihmojë 24/7 përmes çdo metode të kontaktit. Metodat e kontaktit përfshijnë Live Chat, Email dhe Telefon, por përfshijnë edhe Facebook, Instagram dhe Twitter. Bonusi është një faqe FAQ që ofron përgjigje të plota për pyetjet e bëra zakonisht. 

Loja e përgjegjshme

Me lojërat online sot, lojërat e fatit të përgjegjshme janë bërë edhe më kritike. Si të tilla, ne po gjejmë kazinotë online që promovojnë lojën e përgjegjshme dhe ofrojnë mjete, burime dhe këshilla për të luajtur me përgjegjësi. Është thelbësore të gjeni një kazino që ju lejon të shijoni argëtimin më të mirë në një mjedis lojërash të sigurt dhe të kontrolluar. 

Bonuset dhe promocionet

Nuk ka asgjë më emocionuese se sa të përmirësoni lojën tuaj me bonuse dhe promocione, pavarësisht nëse është një bonus mikpritës, promocion ditor ose shpërblime të besnikërisë. Kur shqyrtojmë kazinotë online, ne shikojmë të gjitha promocionet e ndryshme që ato ofrojnë, duke përfshirë termat dhe kushtet që vijnë me këto promocionet, për të përcaktuar nëse ia vlejnë ato.

Ankesat dhe Rishikimet

Ne kalojmë nëpër rishikime të ndryshme dhe ankesa të lojtarëve përpara se të shqyrtojmë t'i japim një kazinoje Vulën e Aprovimit. Ne bëjmë hetime të thelluara për të siguruar që lojtarët mund t'i besojnë kazinosë dhe se nuk ka asnjë aktivitet të dëmshëm që do t'i pengojë lojtarët gjatë kohës së tyre në kazino. Këto rishikime dhe ankesa të lojtarëve janë një mënyrë e shpejtë dhe e lehtë për të shkuar pas disa çështjeve të rëndësishme që na lejojnë t'i testojmë ato për të parë se si ndikojnë ato te lojtari gjatë gjithë përvojës online. 

Shumëllojshmëri e mënyrave të pagesës

Kur luani online, dëshironi të keni qasje në mënyra të sigurta dhe të besueshme të pagesës, veçanërisht duke marrë parasysh që transaksionet me para të vërteta do të kryhen në dhe nga llogaria juaj. Si të tilla, ne sigurohemi që kazinoja ofron metodat më të mira të pagesës dhe që pagesat të kryhen përmes enkriptimit të të dhënave SSL për t'u siguruar që janë vërtet të sigurta. 

Përfitimet e Vulës së Aprovimit

Me një Vulë të Aprovimit, një shtresë shtesë besimi po ju mbron, duke u dhënë lojtarëve të kazinove online një avantazh shtesë mbi të tjerët. Lojtarët kanë më shumë gjasa t'u besojnë kazinove online që mbajnë një Vulë të Aprovimit sesa atyre që nuk e kanë, kryesisht për shkak të rritjes së sigurisë, privatësisë më të mirë dhe ndershmërisë së lojërave.

Kriteret e Aprovimit

Ne kalojmë procesin tonë të rishikimit të thellë përpara se t’i japim një SOA ndonjë kazinoje online. Ne sigurohemi që të plotësojë kriteret e nevojshme dhe të jetë në përputhje me standardet tona. Vetëm kazinotë më të mira online që plotësojnë këto kritere thelbësore marrin Vulën e Aprovimit.

Shumëllojshmëria e Lojërave

Kazinotë më të mira online janë ato që vijnë me një gamë të gjerë lojërash cilësore. Prandaj, ne kërkojmë ofrues të fortë lojërash dhe shumëllojshmëri në të gjitha kategoritë për të rritur opsionet në dispozicion të lojërave.

Bonuset dhe Promocionet

Asnjë përvojë e kazinosë online nuk mund të jetë e plotë pa emocionet e bonuseve dhe promovimeve. Kazinotë më të mira online ofrojnë bonuset më të mira me terma dhe kushte të drejta.

Siguria & Privatësia

Ju duhet të shijoni një përvojë online që është e mbrojtur dhe e sigurt. Për këtë, ne listojmë vetëm kazinotë me masat më të mira të sigurisë.

Mënyrat e Pagesës

Kur bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, dëshironi të dini se keni qasje në gamën më të mirë të opsioneve të pagesave në dispozicion, duke përfshirë metodat e besueshme të pagesës me fiat dhe kriptovaluta.

Mbështetja e Klientit

Ne kërkojmë për kazinotë online që ofrojnë mbështetje klientësh 24/7 për lojtarët besnikë - Duke u siguruar që të keni gjithmonë qasje në mbështetje përmes kanaleve të domosdoshme nëse është e nevojshme.

Komentet e Lojtarëve

Një faktor i rëndësishëm është marrja parasysh e vlerësimit të lojtarëve të kazinosë online. Ne shikojmë opinionet dhe komentet e industrisë përpara se t’i japim një faqes Vulën e Aprovimit.

Loja e Ndershme

Luajtja e lojërave të kazinosë online me para të vërteta nuk do të jetë gjithmonë e favorshme, por ne sigurohemi që është e ndershme. Ne e bëjmë këtë duke miratuar vetëm faqe që promovojnë dhe ofrojnë lojë të ndershme.

Ofruesit e Lojërave

Shumëllojshmëria dhe suksesi i lojërave tuaja argëtuese në të ardhmen varen nga disponueshmëria e softuerit. Kazinotë me ofrues të shumtë lojërash do të shohin më shumë shumëllojshmëri lojërash dhe publikime më të shpeshta.

Vegla e Krahasimit

Nuk jeni i sigurt se cilën kazino të zgjidhni? Krahasoni kazinotë tuaja të preferuara me veglën tonë të thjeshtë për t’u përdorur për krahasimin e kazinove.

Krahasoni Kazinotë

Si i Gjejmë Ne Kazinotë Më Të Mira

Rishikimet e Ekspertëve

Ekspertët tanë shqyrtojnë dhe radhisin qindra faqe të kazinove online dhe të lojërave të fatit, duke e futur çdo faqe nëpër procesin tonë të gjerë të rishikimit, i cili mbulon 12 faktorë kyç.

Validimi i Vazhdueshëm

Ne i verifikojmë rregullisht vlerësimet tona dhe bazën e të dhënave të faqeve të lojërave të fatit për t'i përditësuar dhe validuar informacionet. Përditësimet e vazhdueshme përfshijnë ofertat e bonusit, ndryshimet në terma, licencimin dhe më shumë.

Komentet e lojtarit

Ne shtojmë një shënim kritik të validimit në rishikimet dhe renditjen e faqeve tona të kazinove online dhe lojërave të fatit, duke shqyrtuar vazhdimisht ankesat dhe komentet e lojtarëve.

Si e Bëjmë Vlerësimin

Si i Vlerësojnë Ekspertët Tanë Kazinotë Online dhe faqet e lojërave të fatit: Rishikimi i kazinove është ajo që bëjmë më së miri,dhe ne gjithmonë sigurohemi që të mbulojmë informacionin jetik dhe faktorët themelor. Kur ju do të shqyrtoni se cilën kazino online të zgjidhni, ne do t'ju ofrojmë informacionin më të përditësuar mbi masat e sigurisë të një kazinoje, pagesat, komentet e lojtarëve rreth kazinosë dhe shumë më tepër. Hidhini një sy grafikut më poshtë për më shumë informacione.

Aspektet e marra parasysh gjatë llogaritjes së vlerësimit

Shqyrtimet e ekspertëve tonë do të ndihmojnë për të gjetur kazinotë online më të mirat dhe më të dobishmet. Duke vënë në dukje bibliotekën e lojërave të një kazinoje, opsionet bankare, mbështetjen e klientit dhe të gjithë faktorët më të rëndësishëm që duhen marrë parasysh kur zgjidhni një kazino, ekspertët tonë rishikues e vendosin fuqinë në duart tuaja.
Zbuloni më shumë se si e bëjmë vlerësimin ne

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re

Mozzart Casino

9.5
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi lojëra në dispozicion

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Pjesa argëtuese e basteve në sportet virtuale.

Mbështetje e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.

Tërheqje me shpejtësi të madhe.

Tërësisht Lojë të Menjëhershme - Nuk Nevojitet Shkarkim.


Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra Fantasy
Lojtarë Live
Jackpot-e Progresive
Sportet Virtuale
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

BONUS400
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Vula e Aprovimit (aka SOA) jepet kur një faqe kalon me sukses kontrollet tona të sigurimit të cilësisë dhe ne ua rekomandojmë atë lojtarëve të kazinosë online.

Për t'u kualifikuar për një SOA, një kazino duhet të plotësojë standarde specifike që vërtetojnë se mund të ofrojë një përvojë bastesh me cilësi të lartë në mënyrë të sigurt dhe për t'u kualifikuar për një SOA, një kazino duhet të përmbushë standarde specifike që vërtetojnë se mund të ofrojë një përvojë bastesh me cilësi të lartë në një mjedis të mbrojtur dhe të sigurt bastesh.

Çdo kazino që shkel standardet e Vulës së Aprovimit do të ketë 45 ditë pune për të korrigjuar çështjen. Nëse dështon, ne do të revokojmë SOA.

Kazinotë online që marrin një Vulë të Aprovimit mund ta vendosin atë në faqen e tyre kryesore pasi lidhet drejtpërdrejt me rishikimin e tyre të kazinosë me ne. Për më tepër, ne do ta shfaqim dhe rekomandojmë ato kazino në mesin e të tjerave.

Kazinotë më të mira online kanë licencim dhe mbajnë Vulën e Aprovimit. Këto kazino ofrojnë bonuse bujare, kushte të drejta të basteve, shumëllojshmëri të madhe në lojëra, pagesa të shpejta dhe mbështetje të besueshme ndaj klientit.

Aplikoni për Vulën OCR

A ofron kazinoja juaj online vlerë të jashtëzakonshme për lojtarët dhe përsosmëri të shërbimit? Dërgoni faqen tuaj për Vulën OCR të rishikimit të Aprovuar.

Zbuloni Më Shumë

Kazinotë e Reja

Luani në kazinotë më të reja online, me bonuse të shkëlqyera, përzgjedhje të mirë të lojërave dhe metoda të sigurta të depozitimit dhe tërheqjes. Sigurohuni që ta vizitoni përsëri këtë faqe, pasi ne përditësojmë vazhdimisht faqen tonë me kazinotë dhe ofertat e reja.

Lexoni më Shumë

Kazinotë Bitcoin

Udhëzuesi i Fundit për Lojërat e Fatit në Kazinotë Bitcoin. Rishikimi i kazinove online që Pranojnë BTC dhe lojërave blockchain. Kazinotë kryesore online tani po pranojnë kriptovaluta si Bitcoin.

Lexoni më Shumë

Kodet e Bonusit të Kazinosë

Udhëzues për ofertat më të mira të kodeve të bonusit të kazinove online, mësoni se si të gjeni dhe kërkoni kodet e bonusit të promocioneve si para shtesë kur regjistroheni në një kazino online, shfrytëzoni kuponët për lojë falas, rrotullime falas të sloteve, stimuj për kthimin e parave dhe rimbushje dhe provoni një kazino.

Lexoni më Shumë

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë