Royal Vegas Casino

I aprovuar I aprovuar

Royal Vegas Casino

royalvegascasino.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€300
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €1200

Royal Vegas Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1200 në 3 depozitat tuaja të para

Depozitat: 3

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €1200

Royal Vegas Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1200 në 3 depozitat tuaja të para

Depozitat: 3

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, ARS, BRL, GBP, CAD
13 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
8 më shumë
Norma e Fitimit
96.14%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.7
Bankimi & Pagesat
4.8
Promocionet
4.8
Softueri & Lojërat
4.5
Siguria & Loja e Ndershme
4.2
Përkrahja
4.9

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Disa jackpote të mëdha progresive.

Top shërbim i mbështetjes së konsumatorëve.

Valuta të shumta në një llogari.

Mbështeten Kriptovalutat e shumta.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Royal Vegas Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më nëntor 27, 2022

Royal Vegas Casino është pëmledhje e online lojrave të stilit të lartë. Royal Vegas Casino u krijua në vitin 2000. nga grupi botëror i Fortune Lounge i online kazinove. Ndër të tjera, lojtarët mund të presin një eksperiencë të lojërave te fatit ndëritshme të mbushura me të gjitha tiparet, shpërblimet, promovime, lojrat dhe ekstra që fansat presinnga kazinotë e dalluar. RoyalVegas Casino është mundësuar nga zhvilluesi i industrisë së lojrave për softuer në Microgaming. Kjo do të thotë që lojtarëve u garanton një gamë të gjerë të online lojërave të mrekullueshme së bashku me një rrjet të gjerë të lojtarëve globalë dhe mega-jackpote.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Disa jackpote të mëdha progresive.

Top shërbim i mbështetjes së konsumatorëve.

Valuta të shumta në një llogari.

Mbështeten Kriptovalutat e shumta.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Mangësitë

Një koleksion i kufizuar i lojërave.

PayPal-i nuk pranohet.

Bitcoin-at nuk mund të përdoren këtu.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Profili

Pronar Digimedia Ltd
Themeluar 2001
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Faks, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, Finnish, French, German, Greek, Japanese, Norwegian, Portuguese, Spanish, Swedish
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo
Aprovuar nga OCR
Aprovuar nga OCR
Royal Vegas Casino ka kaluar nëpër procesin tonë të rishikimit të thelluar dhe ka përmbushur standardet tona të sigurisë, lojës së ndershme dhe përvojës së përgjithshme.

Lojëra

Ndër të tjera, RoyalVegas posedon kategoritë e mëposhtme të lojrave:

 • Video Poker
 • Blackjack
 • roulette
 • Baccarat
 • craps
 • keno
 • slot lojëra elektronike

Lojtarët, kritikët dhe fondet e lojrave online kanë përpiluar listën e mëposhtme të gjanave positive për Royal Vegas Casino:

 • Është një institucion fitimprurës i online lojërave të fatit dhe pjesë e grupit të paimitueshëm të Fortune Lounge Group të online kazinove
 • Royal Vegas Casino i ofron lojtarëve qasje në International Slots dhe League Blackjack
 • Royal Vegas posedon një koleksion mbresëlënës të 390 + lojrave duke përfshirë craps, blackjack, lojëra elektronike slot, roulette, Keno dhe video poker
 • Kazino përmban lojëra shumëgjuhëshe të stilit superior, e cila është në dispozicion në gjuhët e mëposhtme: greqisht, spanjisht, anglisht, frëngjisht, holandisht, italisht, portugalisht dhe të tjerë
 • Lojtarët mund të presin që të marrin pagesa të shpejta dhe shërbime superiore të konsumatorëve
 • Në ofertë ka disa nga jackpote progresive më të mëdha Microgaming

Natyrisht lojtarët janë gjithmonë të interesuar në stimujt që ofrohen ngaonline kazino  e tyre e preferuar, dhe RoyalVegas ka mjaft të ofëroj. Këto përfshijnë oferta të mëdha të regjistrimit, një program bujar shpërblimi për besnikërinë e VIP-it, norma e përqindjes totale të pagimit prej 96.40% (e audituar nga eCOGRA), oferta speciale promo dhe lojërave të fatit më përgjegjëse.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me Royal Vegas Casino dhe luani mbi 700 lojëra nga 3 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

ONAIR Entertainment

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive

screenshotet

Jackpot Progresivë në Dispozicion
Jackpot Progresivë në Dispozicion
Royal Vegas Casino përmban lojëra të shkëlqyera të jackpotit progresiv.

Jackpotet Progresive

King Cashalot

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€1769474

Major Millions

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€786293

Mega Moolah

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€4505506
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Mega Moolah Major N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah Mini N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah Minor N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Roulette Royale €518417
Softueri: Microgaming
Lojëra: Roulette
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Bankimi

Valutat

EUR
$ ARS
R$ BRL
£ GBP
C$ CAD
INR
¥ JPY
Mex$ MXN
NZ$ NZD
kr NOK
PLN
руб. RUB
kr SEK
Fr CHF
$ USD
ETH
LTC
USDT

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Crypto Wallet Crypto Wallet
Visa Debit Visa Debit
Wire Transfer Wire Transfer
Visa Electron Visa Electron
Maestro Maestro
Electronic Checks Electronic Checks
Delta Debit Card Delta Debit Card
Check Check
Diners Club Diners Club
EPS EPS
INSTADEBIT INSTADEBIT
JCB JCB
Juno Juno
Multibanco Multibanco
NEXI NEXI
Nordea Nordea
POLi POLi
Pago Efectivo Pago Efectivo
Postepay Postepay
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Skrill Skrill
Todito Cash Todito Cash
ecoPayz ecoPayz
giropay giropay
Baloto Baloto
Discover Discover
Flexepin Flexepin
IPayHere IPayHere
Payd Payd
Payr Payr
Solo card Solo card
Ticket Premium Ticket Premium
Ticket Surf Ticket Surf
UseMyFunds UseMyFunds
Visa Virtuon Visa Virtuon
abaqoos abaqoos
eKonto eKonto
iDEAL iDEAL

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 20000 Mujor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Royal Vegas Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Me vetëm smartphone tuaj Royal Vegas Mobile prezanton mundësinë për bast në kazino klasike dhe slot lojëra elektronike nga Microgaming në çdo kohë, kudo që të jeni. Të gjitha lojrat e kazinosë mund ti gjeni makinë, duke krijuar kanale të reja argëtimi.

Kazino mobil mbështetet nga shumë lloje të pajisjeve mobile, celularë si iPhone i Apple, telefona celularë Android, Samsung dhe iPod-e. Lojërat në Royal Vegas Mobile përfshijnë slot lojëra elektronike falas dhe video lojëra të tjera dhe një listë në rritje të lojërave të tjera. Lojërat janë të jashtëzakonshme, të qëndrueshme dhe të forta dhe të rehatshme për të kontrolluar. Royal Vegas Mobile ofron një bonus bujar të mirëseardhës për lojtarë të rinj. Lehtë për t'u shkarkuar, dhe gjithashtu shpejtë për të shkarkuar, Royal Vegas Mobile është një kënaqësi absolute.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Faks, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë