bet365 Casino

I aprovuar I aprovuar

bet365 Casino

casino.bet365.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€100
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €100

bet365 Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në €100

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €10 KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €100

bet365 Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në €100

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €10 KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

State Commission on Gambling
6 më shumë

Valutat

EUR, ARS, BRL, GBP, BGN
13 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
5 më shumë
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.5
Bankimi & Pagesat
4.7
Promocionet
4.7
Softueri & Lojërat
5
Siguria & Loja e Ndershme
4.8
Përkrahja
4.7

20+ vite përvojë operimi në industrinë e iGaming.

Lojërat me lojtarë live janë në dispozicion.

Mbështetje 24/7 përmes telefonit.

Pagesë e shpejtë - shpesh brenda 24 orëve.

Opsion demo falas për të luajtur për kënaqësi.

Mund të luhet në pajisjet Android dhe iOS.

bet365 Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më nëntor 30, 2023

Hyrja ne bet365 është një freskim falas dizajnit të ueb faqes të leht për te qasur që ju lejon të lundroni me lehtësi - kjo është përshtypja e parë që kam marrë kur hapa ueb faqen e bet365 Casino. Që në fillim është shumë e qartë se çfarë lloji të ofertave bet365. Hulumtova ne bibliotekë të lojërave e cila përfshin lojëra elektronike slots, lojëra tavoline të letrahs, variante e video poker, lojëra të tjera dhe keno dhe jackpot-e progresive. Titujt e secilës kategori janë të gjera dhe të larmishme, nga shumë zhvillues të softuerëve. Kazinoja e drejtpërdrejtë e bet365 qëndronte në mënyrë të veçantë, me zgjedhje roulette, blackjack and baccarat të drejtpërdrejtë.

Në faqen e promovimeve hasa në një përzgjedhje mbresëlënëse të ofertave duke përfshirë një paketë hyrëse të mirë – i lexova kushtet dhe mendova se gjithçka ishte transparente dhe shumë e qartë kështu që kur të bëja depozitimin tim të parë, e dija saktësisht se çfarë po ndodhte. Sa i perket depozitave, bet365 mbështet shumë metoda të pagesës dhe nuk kam pasur problem të gjej atë që është më e përshtatshme për mua, ato janë të gjitha të qarta në ueb faqen në kazinosë.

Kur fillova të luaja në tavolina, e dija se çfarë duhet të pres - në sajë të udhëzimeve gjithëpërfshirëse të lojtarëve të bet365 të cilat më dhanë detaje të hollësishme dhe të lehtë për të kuptuar lojën e baccarat-it (ka gjithashtu ishte dhe udhëzuesi për roulette dhe blackjack).

Në tërësi, bet365 duket të jetë një online kazino shumë cilësore që është shumë i kapshëm, transparent dhe i pasur me përmbajtje.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

20+ vite përvojë operimi në industrinë e iGaming.

Lojërat me lojtarë live janë në dispozicion.

Mbështetje 24/7 përmes telefonit.

Pagesë e shpejtë - shpesh brenda 24 orëve.

Opsion demo falas për të luajtur për kënaqësi.

Mund të luhet në pajisjet Android dhe iOS.

Mangësitë

Përzgjedhje e kufizuar e lojërave.

Nuk ka zgjidhje të mëdha për opsionet e depozitimit.

Nuk mbështeten kriptovalutat.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ka certifikim eCOGRA.

Profili

Pronar Hillside (Gaming) ENC
Themeluar 2001
Licencuar nga State Commission on Gambling, Estonian Organisation of Remote Gambling, UK Gambling Commission, Gaming Commission Of Ghana, Greek Gaming Commission, Dirección General de Juegos y Sorteos (SEGOB), The Dutch Gaming Authority (Kansspelautoriteit)
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Po
Gjuhët Brazilian Portugues, Bulgarian, Danish, Dutch, English, Greek, Italian, Spanish, Swedish
Vertikale Llotari, Bingo Online, Kazino online, Poker online, Lojëra në Vegas, Bastet sportive, Bastet e esports
Prezencë fizike Po
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo
Aprovuar nga OCR
Aprovuar nga OCR
bet365 Casino ka kaluar nëpër procesin tonë të rishikimit të thelluar dhe ka përmbushur standardet tona të sigurisë, lojës së ndershme dhe përvojës së përgjithshme.

Shpërblimet

LojëraBlackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker


Live Craps
LIVE Baccarat Live Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live Casino Hold'em
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

4ThePlayer
Akamon
All41 Studios
Ash Gaming
Bally Technologies
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Core Gaming
ELK Studios
Eyecon
Finnplay
Foxium
Gaming Realms
Genesis Gaming
Golden Rock Studios
Hacksaw Gaming
IGT
Inspired Gaming
JPM Interactive
Just For The Win
Leander Games
Light & Wonder
Lightning Box Games
Mancala gaming
Nextgen Gaming
Nolimit city
Play'n GO
Playson
Print Studios
Psiclone Games
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Rarestone Gaming
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Singular
SkyWind Group
Slingshot Studios
Stormcraft Studios
Sunfox Games
SYNOT Games
Thunderkick
WagerLogic Limited
Wizard Games
WMS
Yggdrasil Gaming

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Jackpot-e Progresive
Jackpot Progresivë në Dispozicion
Jackpot Progresivë në Dispozicion
bet365 Casino përmban lojëra të shkëlqyera të jackpotit progresiv.

Jackpotet Progresive

Batman & Catwoman Cash

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Batman & Mr Freeze

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Batman & The Batgirl Bonanza

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€429767
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Batman & The Joker Jewels N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Batman & The Penguin Prize N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Batman & The Riddler Riches N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Beach Life €2269038
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Big Bass Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Splash N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bounty of the Beanstalk €881379
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Captain Cannon's Circus of Cash N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Cat in Vegas €114455
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Charms and Clovers N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Chests of Plenty €566259
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Cinerama N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Cosmic Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Deal of No Deal World N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Deal or No Deal €121767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Diamond Valley N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Divine Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

El Jackpotto N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Esmeralda €819616
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Everybody's Jackpot €117912
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Faerie Spells N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fairest of them All €841687
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Fortunate 5 N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Frankie Dettori's Magic 7 €123711
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Fruit Party N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruitmania €9868
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Funky Fruits N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Gates of Olympus N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Geisha Story N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Genie Jackpots Wishmaker N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Gold Money Frog N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Golden Goddess - MegaJackpots N/A
Softueri: IGT
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Green Lantern €429767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Jackpot Darts €106477
Softueri: Playtech
Lojëra: Fixed Odds
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

John Hunter and the Book of Tut N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Joker's Jewels N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Jungle Jackpots N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

King Of Cats N/A
Softueri: Big Time Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Leprechaun's Luck N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Life of Brian N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Man of Steel €429767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mega Glam Life N/A
Softueri: Betsoft Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Joker N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Megaball €62129
Softueri: Playtech
Lojëra: Fixed Odds
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

MegaJackpots - Cleopatra N/A
Softueri: IGT
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

MegaJackpots - Siberian Storm N/A
Softueri: IGT
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Megajacks €773
Softueri: Playtech
Lojëra: Video Poker
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Pink Panther N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Pirate Pays N/A
Softueri: Big Time Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Purple Hot €112200
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Queen of the Pyramids €27030
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Spamalot N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Starlight Princess N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Streak of Luck N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sugar Rush N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Superman The Movie €429767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Sweet Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sweet Party €863844
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Thai Temple N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Dog House N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Goonies Jackpot King N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Pyramid of Ramesses €22359
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

The Winnings of Oz €74355
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Wall Street Fever €81648
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Wish Upon A Jackpot N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wolf Run - MegaJackpots N/A
Softueri: IGT
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wu Long Jackpot €49694
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Wu Xing N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Zhao Cai Jin Bao N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Valutat

EUR
$ ARS
R$ BRL
£ GBP
лв BGN
C$ CAD
kr DKK
Ft HUF
kr ISK
¥ JPY
Mex$ MXN
NZ$ NZD
kr NOK
PLN
kr SEK
Fr CHF
฿ THB
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Visa Debit Visa Debit
MasterCard Debit Card MasterCard Debit Card
Wire Transfer Wire Transfer
Visa Electron Visa Electron
Maestro Maestro
Apple Pay Apple Pay
AstroPay AstroPay
Google Pay Google Pay
INSTADEBIT INSTADEBIT
Interac Interac
PIX Payments PIX Payments
Skrill Skrill
Swish Swish
Trustly Trustly
ecoPayz ecoPayz
iDebit iDebit
Visa Virtuon Visa Virtuon

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në £ 20000 I përditshëm
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 8 orë
Koha e tërheqjes së çekut 3 ditë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
bet365 Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile
Kompatibile Me Çdo Pajisje
Kompatibile Me Çdo Pajisje
bet365 Casino është në dispozicion në të gjitha pajisjet përmes aplikacionit Progresiv të Uebit (PWA).

VIP & Bonues

Stimulimet

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Heqje dorë

Mendimet e shprehura në këtë rishikim janë subjektive, të mbajtura nga redaktori i Raporteve të Online kazino bazuar në shumë vite të njohjes dhe përdorimit të produkteve të ndryshme të bet365. Duke lexuar këtë pasqyrë dhe duke vazhduar të luani në bet365 bazuar në pikëpamjet e shprehura këtu, pranoni se jeni mbi 18 vjeç dhe jeni në një vend ku online lojëra me fat janë të ligjshme dhe nuk gjendet në listën e bet365 të vendeve kufizuara.

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Shërbimi për Zgjidhjen e Kontesteve

IBAS

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë