Udhëzuesi i Plotë për Baccarat Online 2023

Gjithçka që duhet të dini për Baccarat: që nga rregullat bazë deri te strategjitë dhe terminologjia e avancuar. Në këtë udhëzues të Baccarat do të gjeni një përmbledhje të lojës, shpjegime rreth varianteve të baccarat, këshilla, lojëra baccarat falas dhe kazinotë më të mira online për baccarat me para të vërteta të rishikuara dhe të ranguara nga ekspertët.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
E Re
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
Royal Vegas Casino
9.7

Deri në €1200 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
96.14%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një brend i stabilizuar mirë që operon Mbi 10 Vite.

Disa jackpote të mëdha progresive.

Top shërbim i mbështetjes së konsumatorëve.

Valuta të shumta në një llogari.

Mbështeten Kriptovalutat e shumta.

Versioni demo është gjerësisht në dispozicion.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.5
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €100

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
Platinum Play Casino
9.3
Norma e Fitimit
95.85%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re
Mozzart Casino
9.3
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

BONUS400

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
I preferuar
All Slots Casino
9.3
Norma e Fitimit
96.23%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Përmbledhje

Baccarat online është një nga ato lojëra të kazinosë që nuk del kurrë nga moda. Me mbizotërimin e saj në filmat e James Bondit, baccarat ka mbajtur gjithmonë një atmosferë sofistikimi dhe intrigash. Mekanik e thjeshtë e lojës dhe etika e 'lojtarit kundër shtëpisë' e bëjnë atë një lojë të njohur në çdo kazino, duke tërhequr shpesh turma spektatorësh që brohorasin për lojtarët.

Baccarat është një lojë me karta, në të cilën rregullat e fitimit janë mjaft të thjeshta. Lojtari me kartat me vlerë nëntë ose më afër tij fiton.

Me shtimin e disa lojërave baccarat me tregtarë të drejtpërdrejtë, kjo atmosferë shoqërore është tani e disponueshme kur luani online përmes kompjuterit tuaj desktop ose pajisjes celulare. Lojtarët bisedojnë me njëri-tjetrin dhe me tregtarin e drejtpërdrejtë përderisa konkurrojnë për të parë se kush mund të ketë dorën më të mirë.

Udhëzuesi ynë i hollësishëm për të luajtur baccarat online do t'ju ndihmojë të kuptoni lojën duke filluar me historinë e saj. Ne gërmojmë në origjinën e kësaj loje të njohur kazinoje duke zbuluar rrënjët e saj. Ne gjithashtu ndjekim evolucionin e tij në versionin që shohim sot.

Për ata lojtarë që kërkojnë të përfshihen në rregullat dhe tavolinat e pagesave, ne ju tregojmë se si ndikojnë duart në lojë, cilat opsione të basteve ju japin shanset më të mira, si dhe të mirat dhe të këqijat e të luajturit baccarat online.
Kur bëhet fjalë për të luajtur si profesionist, është gjithmonë kënaqësi të jesh në gjendje të flasësh me autoritet. Udhëzuesi ynë për baccarat përfshin një përmbledhje të të gjitha zhargoneve dhe terminologjive brenda lojës që duhet t’i dini për të kuptuar rregullat e lojës dhe për t'u dukur si një i apasionuar.

Faqja jonë përfshin një udhëzues të shkurtër për gati dyzet variantet e baccarat që gjenden në kazinotë tona të rekomanduara online dhe përzgjedhjen tonë të kazinove me tregtarë të drejtpërdrejtë. Përveç kësaj, ne shikojmë se çfarë shtojnë secili prej këtyre varianteve në përvojën e baccarat online dhe cili prej tyre ofron potencialin më të rëndësishëm të pagesës, për t'ju ndihmuar të analizoni dhjetëra opsionet e disponueshme për lojtarët e lojërave online.

Për të ndihmuar në sqarimin e çdo pyetjeje këmbëngulëse që mund ta keni në lidhje me baccarat, ne kemi përfshirë pyetjet që bëhet më së shpejti në lidhje me lojën e kazinosë në fund të faqes, në seksionin tonë miqësorë për përdoruesit FAQ.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë
Baccarat online është njëra nga lojërat më të thjeshta të kazinosë
Avantazhi i shtëpisë është aq i ulët prej 1.06% kur vini bast në Bankierin
Kujdeset për sjelljet e basteve të vogla dhe të mëdha
Mangësitë
Baccarat bazik nuk ofron potencial të konsiderueshëm të pagesave
Skema e lojës mund të bëhet monotone nëse preferoni lojëra të mbushura me aksion

Historia

Loja u krijua në brigjet evropiane, në shekullin e 10-të. Vendlindja e saj përflitet të jetë Italia, ndërsa zhvillimi i mëtejshëm në Francë në shekullin XIV. Prej andej, ajo ka udhëtuar në kontinentin amerikan, ku kazinotë përfundimisht i dhanë formën e saj aktuale që ne të gjithë e shohim përpara nesh sot.

Në italisht, fjala "Baccarat" quhet zero. Prandaj, loja fillimisht u krijua me rregullin që të gjithë Mbretërit, Mbretëresha, Xhekat & Dhjetëshet janë të barabarta me zero. Që nga krijimi i lojës, ky rregull ka mbetur konstant.
Familjet Mbretërore të Francës kanë luajtur lojën. Njihej si Chemin de Fer, megjithatë, ajo përfundoi me revolucionin francez. Loja që kazinotë transferuan nga Evropa në pjesën tjetër të botës ishte një version në anglisht i quajtur Punto Banco.

Evropa ka një reputacion për prodhimin e mallrave që mund të zgjasin përgjithmonë, dhe e njëjta gjë mund të thuhet për çdo lojë me karta dhe të tavolinës që vjen nga këto brigje. Megjithatë, edhe depresioni i madh luajti një rol të madh në mbijetesën e tyre. Për shkak se lojërat e fatit u bënë të ligjshme në SHBA, lojëra të tilla si Punto Banco fituan popullaritet masiv në epokën pas depresionit. Megjithatë, në ditët e para, ajo mbeti e kufizuar në elitën e shoqërisë amerikane.

Falë internetit, Baccarat u bë i njohur në të gjitha Shtetet e Bashkuara. Çdo kazino online ka versionin Mini Baccarat, i cili ndjek rregullat standarde amerikane të përdorura gjithashtu në kazinotë e Las Vegasit dhe kazinotë e Atlantic City.


Termat e Njohur

Ashtu si me shumicën e lojërave me karta, Baccarat gjithashtu pasqyron rrënjët e tij italiane dhe franceze duke pasur shumë nga fjalët e përdorura në lojë që rrjedhin nga ato gjuhë, ndërsa fjalë të tjera pasqyrojnë integrimin e tij të suksesshëm në kulturën amerikane.

Baccarat: Në terma aktualë, kjo tregon se e gjithë vlera e dorës së një lojtari është 0. Nuk do ta dëshironit këtë t’ju ndodh gjatë lojës.

BankierËshtë një nga tre lëvizjet e mundshme në lojë, bast në dorën e tregtarit ose bankierit. Pagesa në këtë skenar minus komisioni është 1:1. Nganjëherë quhet edhe Banco.

CoupNjë lojë ose një raund Baccarat, i cili përfshin duart e lojtarit dhe bankierit.

TregtariKrupieri ose tregtari i kartave në lojë.

Mini BaccaratNjë version i njohur online i lojës. Dallimi është se kufijtë janë më të vegjël se në versioni klasik dhe tregtari tërheq të gjitha kartat.

NaturalTermi natural i referohet kur dy kartat fillestare të lojtarit kanë një vlerë totale tetë ose nëntë.

LojtariËshtë një nga tre lëvizjet e mundshme në lojë, bast në dorën e lojtarit. Pagesa në këtë skenar është 1:1. Në përcaktim, një avantazh mbi 1% favorizon shtëpinë. Kjo lëvizje quhet edhe punto.

Run: Një bast i njëkohshëm që një lojtar mund ta luajë bixhoz për palën tjetër që fiton duart e njëpasnjëshme.

BarazimBarazimi i referohet kur tregtari ka të njëjtat karta si lojtari.

Bast në BarazimNjë bast në një barazim midis Bankierit dhe lojtarit. Kjo lëvizje përdoret rrallë sepse ka një avantazh prej 15% të shtëpisë. Megjithatë, pagesa është shumë fitimprurëse në 8:1.


Rregullat

Loja mund të ketë 14 lojtarë dhe luhet me deri në tetë kuverta kartash. Kartat Mbreti, Mbretëresha, Jack & 10 vlejnë 0, Asi vlen 1, ndërsa kartat e tjera vlejnë sa vlera e tyre nominale.
Secili raund ose "coup" fillon me secilin lojtar që vë një bast se kush do të marrë vlerën më të madhe të dorës. Basti vihet për lojtarin, bankierin ose barazimin. Bankierit dhe secilit lojtar i shpërndahen dy karta. Në Baccarat, dora nuk mund të shkojë përtej shumës 9, kështu që nëse një lojtar ka karta që tejkalojnë këtë total, vetëm shifra e dytë merret parasysh kur llogaritet totali i dorës. Gjithashtu, kartat shtesë nuk shpërndahen kur totali është 8 ose 9.

Edhe pse në Baccarat është i pranishëm një bankier, "kutia shpërndarëse" e tregtarit, ashtu si në Craps dhe Poker, rrotullohet në drejtim të akrepave të orës rreth tavolinës së lojës. Megjithatë, këtu ka një ndryshim që në rast se dora fitohet nga Bankieri, atëherë kutia shpërndarëse nuk mund të lëvizë.

Rregullat janë ndryshuar vetëm pak në Mini-Baccarat në lidhje me mënyrën se si shpërndahen kartat. Rregullat aktuale janë të njëjta. Megjithatë, shanset ndryshojnë disi nga versioni më i plotë i lojës. Tregtari shpërndan me një kuti shpërndarëse me gjashtë kuverta në këtë version dhe të gjitha kartat e lojës kthehen përmbys.


Strategjia

Baccarat është një lojë e thjeshtë, kështu që nuk ka shumë për të bërë për sa i përket strategjisë. Një lojtar ka dy zgjedhje: të vë bast në dorën e Bankierit ose në dorën e lojtarit. Mbani në mend se kur fillon loja, shumat e pagesës si për bankë ashtu edhe për lojtarin janë 1:1. Megjithatë, banka ngarkon një komision prej 5%.

Gjëja më e rëndësishme që duhet të keni parasysh janë paratë tuaja në lojë. Jini plotësisht të vetëdijshëm për financat tuaja dhe sigurohuni që të vendosni një kufi maksimal dhe sigurohuni që t'i përmbaheni atij. Bukuria e lojës është se lojtarët kanë një probabilitet të lartë për të fituar, por për shkak të rregullit të avantazhit të shtëpisë, ekziston një rrezik edhe më i lartë për të humbur para.

Besojuni francezëve për të dalë me diçka të vështirë. Njerëzit që duan më shumë shije në lojë mund të zgjedhin versionet franceze të quajtura Baccarat Banque & Chemin de Fer. Ka opsione të kufizuara edhe për lojën online dhe nëse ndodheni në rrugët e Evropës, mund të gjeni disa kazino që ofrojnë Baccarat Banque & Chemin de Fer.

Këshilla

Këtu është një përzgjedhje e këshillave të thjeshta për t'u zbatuar në baccarat online për të filluar:

Fillimi

Lojtarët e rinj shpesh mund ta kenë pak të frikshëm fillimin me baccarat online. Këtu janë pesë këshilla të thjeshta për të hyrë në lojën tuaj të parë dhe për të shijuar përvojën.

1 Mësoni rrjedhën e lojës

Baccarat online është një lojë e lehtë për t'u mësuar. Hapi i parë për të qenë të rehatshëm në tavolinë është të kuptoni se si loja përparon, që nga vënia e bastit tuaj të parë deri te vendimi përfundimtar për duart fituese. Praktika e lojës falas do të ndihmojë shumë në këtë drejtim.

2 Kuptoni shanset tuaja dhe avantazhin e shtëpisë

Njohja e gjasave për të fituar në bastet Banker, Lojtar apo Barazim do t'ju ndihmojë të merrni vendime inteligjente për bastet. Përveç kësaj, njohja e avantazhit të shtëpisë të secilës dorë, do ta bëjë gjithashtu më të drejtpërdrejtë procesin e vendimmarrjes.

3 Zgjidhni versionin që i përshtatet stilit tuaj.

Pavarësisht nga thjeshtësia e tij, ka akoma disa versione të baccarat për të luajtur. Secili variant ofron një rrjedhë të ndryshme të lojës, opsione të tabelave dhe madje edhe shumëzues të fitimit.

4 Bashkohuni me një kazino të besuar online

Ne ju rekomandojmë t'i bashkoheni një kazinoje të rregulluar online që ofron lojërat tuaja të preferuara baccarat online dhe një bonus të shëndetshëm për të rritur bankrollin tuaj.

5 Merrni një bonus të kazinosë baccarat

Kur kërkoni një bonus mikpritës, është e nevojshme të kuptoni termat dhe kushtet e plota. Sigurohuni që kërkesat e basteve të jenë sa më të ulëta që të jetë e mundur, kushtet të jenë të drejta dhe ju të mund t'i plotësoni të gjitha përderisa luani baccarat.

Terminologjia

Për t'u bërë i aftë në baccarat online, duhet të mësoni kushtet e tij. Ato e bëjnë lojën të lehtë për t'u luajtur pasi përshkruajnë duart dhe pagesat e ndryshme. Ne kemi krijuar një udhëzues të dobishëm për gjithë zhargonin e baccarat që ju nevojitet për të mësuar lojën dhe për të tingëlluar si një lojtar veteran në tavolina.

Fjalori i Baccarat

Llojet e Lojërave Baccarat

Me formulën e tij të thjeshtë të lojës, nuk do të mendonit se baccarat do të kishte shumë versione. Sidoqoftë, dizajnerët inovativë të lojërave kanë dalë me disa variante. Secila prej tyre shton diçka të re në përvojën e lojtarit të baccarat online.

Baccarat

Baccarat është një lojë e thjeshtë me karta kazinoje ku tri kuti (Bankieri, Lojtari dhe Barazimi) shpërndahen secila nga 2-4 karta. Roli i lojtarit është të vë bast mbi atë që beson se ka karta me vlerë më afër shumës nëntë.

Baccarat Live

Baccarat live ndjek të njëjtën formulë si baccarat, por luhet me një tregtar kazinoje të drejtpërdrejtë, jo kundër softuerit të kazinosë. Mund të përfshijë gjithashtu lojtarë të tjerë duke e bërë atë një përvojë me shumë lojtarë.

Dragon Tiger

Dragon Tiger është një version me dy karta të baccarat që luhet kundër kazinosë. Këtu kutitë e basteve Dragon dhe Tiger marrin secila nga një kartë të vetme dhe lojtari duhet të vendosë paraprakisht se cili do të marrë kartën me vlerë më të lartë. Për më tepër, ekzistojnë disa baste propozuese.

Live Dragon Tiger

Live Dragon Tiger shfaqet në kazinotë me transmetim live ku një person live shpërndan kartat, dhe jo softueri i kazinosë. Ky version do të lejojë lojtarët e tjerë të bashkohen me ju në një lojë me shumë lojtarë.

Baccarat Rrufe

Përderisa loja luhet me një ritëm pak më të shpejtë, vlera e vërtetë e Baccarat Rrufesë qëndron në shumëzuesit e fitimeve. Në fillim të çdo raundi, tërhiqen deri në 5 'karta rrufeje'. Në varësi të kartave të tërhequra, mund të hyjë në lojë shumëzuesit e fitimit deri në 262144 herë të bastit fillestar.

Punto Banco

Ky version i baccarat ka vetëm dy kuti bastesh: Punto dhe Banco. Në këtë rast, secili ka rregulla specifike që rregullojnë se kur duhet të tërheqin karta. Përderisa Punto tërheq bazuar vetëm në dorën e tij, veprimet e Banco mbështeten në vlerat në dorën Punto.

Baccarat Banque

I gjendur më shpesh në mjediset e lojërave të fatit live, ky version i baccarat e sheh tregtarin kundër dy ose më shumë lojtarëve. Kartat me vlerë tetë ose nëntë fitojnë automatikisht. Kartat e lojtarëve krahasohen gjithmonë me kartat e tregtarit, asnjëherë me njëra-tjetrën.

Baccarat me Shtrydhje

Ky version ekskluzivisht i baccarat live ndjek rregullat bazike. Mekanika e "shtrydhjes" i referohet faktit që kartat shpërndahen me fytyrë poshtë dhe tregtari ua zbulon ato shikuesve duke palosur skajet e kartave. Procesi i shtrydhjes rrit tensionin dhe pasigurinë.

Baccarat i Shpejtë

Baccarat i Shpejtë gjendet vetëm në kazinotë e tregtarëve të drejtpërdrejtë dhe ndjek rregullat bazike të baccarat online. Fokusi është në dridhje, pasi çdo raund është i kufizuar në një kohë maksimale prej 27 sekondash. Me baste deri në 115000 ALL për dorë, kjo është vetëm për lojtarët me përvojë!

Mini Baccarat

Mini baccarat është opsioni ideal për lojtarët e rinj. Loja ndjek të njëjtat rregulla të basteve dhe pagesave si baccarat online, por me aksione më të vogla.

Llogarisni Bonusin Tuaj të Kazinosë

Kazinotë Bonusi Depozita Min. KB Metodat e Pagesës Merrni Bonusin
Joo Casino
€1,000 + 100 Rrotullimet Falas
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
€20 50x (Bonus & Depozitë)
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Bet2u Casino
€600
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
€20 40x (Bonus & Depozitë)
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
MagicalSpin Casino
€500
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
€20 30x (Bonus & Depozitë)
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
All Slots Casino
€500
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
€10 35x (Bonus & Depozitë)
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Boomerang Casino
€500
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
€20 30x (Bonus & Depozitë)
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë

Vulkan Vegas Casino

9.5
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 3994 lojëra në dispozicion

Një nga kazinotë më të besuara online, reputacion të shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Përkrah një kazino të pasur live nga Evolution.

Ka një shërbim profesional për mbështetjen e konsumatorëve.

Tërheqje të garantuar në të njëjtën ditë.

Softuer profesional dhe i lehtë për t'u përdorur.


Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
12 më shumë
Metodat e Pagesës

120% Bonus i Barabartë deri në €500 + 70 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Ka dy arsye për të shmangur bastet e Barazimit. Arsyeja e parë është se ka probabilitetin më të ulët për të qenë dora fituese me 9.51%. E dyta është se një shtytje rezulton kur askush nuk vë bast në Barazim.

Vënia bast në Bankierin konsiderohet më i miri nga tre bastet. Ka një shans 45.87% për të qenë dora fituese. Nëse hiqni bastet në Barazim, probabiliteti rritet në 51%.

Ne listojmë kazinotë më të mira online për lojtarët që kërkojnë të luajnë baccarat online. Përveç kësaj, lista përfshin bonuset e disponueshme për regjistrimet e reja.

Jo, nuk ka. Baccarat është një lojë fati me rezultatin e kartave të shpërndara rastësisht që përcaktojnë të gjitha fitoret dhe humbjet. Më e mira që mund të bëni është të kuptoni shanset e opsioneve të ndryshme të basteve dhe të prisni të shihni se çfarë kanë për të thënë kartat.

Jo, kazinotë online që rekomandojmë janë të licencuara dhe të rregulluara nga rregullatorët ndërkombëtarë të lojërave të fatit. Këto organe shqyrtojnë të gjitha pagesat dhe rezultatet për sinqeritet dhe lojë të ndershme.

Baccarat online është në dispozicion në kazinotë me transmetim live, ku ju luani kundër një krupieri të drejtpërdrejtë në vend që të mbështeteni në një gjenerues numrash të rastësishëm për pagesat.

Përderisa basti i bankierit ka probabilitetin më të lartë për të fituar, kazino do të tarifojë një komision prej 5% për çdo fitim të lojtarit.

Të tri opsionet e basteve kanë secila një avantazh të veçantë të shtëpisë. Banka është 1.06%, basti i lojtarit është 1.24%, dhe basti i barazimit është 14.36%.

Po, ju mund të luani baccarat online falas. Kazinotë më të mira online do të kenë versione falas të baccaratit të tyre për t’i luajtur që ju t'i provoni përpara se të filloni të luani me para të vërteta.

Zbuloni Më Shumë

Top Kazinotë Online

Top 10 Kazinotë Online të Rishikuara dhe të Ranguara për Sigurinë, Shpejtësinë e Pagesave, Përzgjedhjen e Lojërave dhe kënaqësinë e përgjithshme të lojtarëve. Luani në ndonjë nga top kazinotë tona të rekomanduara për një përvojë fantastike të garantuar të lojërave.

Lexoni më Shumë

Kazinotë me Para të Vërteta

Udhëzuesi juaj për kazinotë më të mira online me para të vërteta, Kazinotë që listojmë këtu janë të besueshme dhe u ofrojnë lojtarëve një përvojë të mbrojtur, të sigurt dhe të këndshme të lojërave online. Mësoni rreth ofertave të bonusit me para të vërteta, lojërave, opsioneve bankare dhe gjërave që duhen marrë parasysh.

Lexoni më Shumë

Kazinotë iPhone

Një udhëzues i gjithanshëm për kazinotë online në iPhone që paraqesin kazinotë më të mira në online iOS të rishikuara dhe të ranguara. Merrni ofertat më të fundit të bonusit, informacionin e lojërave, raportet e pagesave dhe opsionet bankare.

Lexoni më Shumë

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë