Platinum Play Casino

Platinum Play Casino

platinumplaycasino.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€200
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €1000

Platinum Play Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 3

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €1000

Platinum Play Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1000 në 3 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 3

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, ARS, BRL, GBP, CAD
13 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
8 më shumë
Norma e Fitimit
95.85%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.3
Bankimi & Pagesat
4.4
Promocionet
4.2
Softueri & Lojërat
4.8
Siguria & Loja e Ndershme
4.7
Përkrahja
4

Platinum Play Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më maj 20, 2023

Që nga viti 2004, Platinum Play Casino ka ofruar disa nga argëtimet më të mira të lojrave të fatit në botë. Për disa herë online kasino ësht e para për lansimin e titujve më të rinj të Microgaming për bazën e gjerë të lojtarëve të tyre. Kjo ësht një online kazino me reputacion me një sfond të gjatë në industri dhe kjo përvojë ka qenë vendimtare në atë që është një nga më të mirat në të gjithë online kasinotë.

Profili

Pronar Digimedia Group
Themeluar 2004
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Faks, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, French, German, Greek, Norwegian, Portuguese, Spanish, Swedish
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Mu ne pjesen e djadht të kasinotë elegante dhe ekranit seksi, jeni të mirëseardhun nga promovimi me 1.500 bast të falas ku mund të provoni fatin tuaj në lojëra elektronike Slots, Lojëra në tryezë ose në Video Poker. Pjesa tjetër e ekranit është jashtëzakonisht e lehtë për të lundruar dhe nuk ka kohë fare para se të vendosni në rrugën e duhur. Me përzgjedhje më shumë se 500 lojëra më të mira të Microgaming nga të gjithë klasat më të dashura, lëshimet atraktive dhe të gjitha lojëra më të mira.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me Platinum Play Casino dhe luani mbi 635 lojëra nga 2 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive

screenshotet

Jackpot Progresivë në Dispozicion
Jackpot Progresivë në Dispozicion
Platinum Play Casino përmban lojëra të shkëlqyera të jackpotit progresiv.

Jackpotet Progresive

Atlantean Treasures Mega Moolah

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Cyberstud Poker

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Jackpot Deuces

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
King Cashalot €1769474
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Major Millions €786293
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mega Moolah €4505506
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mega Moolah Major N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah Mini N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah Minor N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Roulette Royale €518417
Softueri: Microgaming
Lojëra: Roulette
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Wowpot €11072
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Bankimi

Valutat

EUR
$ ARS
R$ BRL
£ GBP
C$ CAD
INR
Mex$ MXN
NZ$ NZD
kr NOK
PLN
руб. RUB
kr SEK
Fr CHF
$ USD
BTC
ETH
LTC
USDT

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Crypto Wallet Crypto Wallet
Visa Debit Visa Debit
Wire Transfer Wire Transfer
Visa Electron Visa Electron
Maestro Maestro
Electronic Checks Electronic Checks
Delta Debit Card Delta Debit Card
Check Check
Diners Club Diners Club
EPS EPS
INSTADEBIT INSTADEBIT
JCB JCB
Juno Juno
Multibanco Multibanco
NEXI NEXI
Nordea Nordea
POLi POLi
Pago Efectivo Pago Efectivo
Postepay Postepay
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Skrill Skrill
Todito Cash Todito Cash
ecoPayz ecoPayz
giropay giropay
Baloto Baloto
Discover Discover
Flexepin Flexepin
IPayHere IPayHere
Payd Payd
Payr Payr
Solo card Solo card
Ticket Premium Ticket Premium
Ticket Surf Ticket Surf
UseMyFunds UseMyFunds
Visa Virtuon Visa Virtuon
abaqoos abaqoos
eKonto eKonto
iDEAL iDEAL

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 20000 Mujor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Platinum Play Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Nga njerëzit që na sollën Platinum Play Casino - dhe lojërat e tij, dhe promovimet e tij, dhe gjithçka që ka për të ofruar - këtu është një përmbledhje e Platinum Play Mobile. Nëse keni vetëm iPhone tuaj Platinum Play Mobile u jep lojtarëve një mundësi për të provuar lojërat e cilësuara të kazinosë të ofruara ditë e natën nga Microgaming, në çdo vend. Blackjack, roulette dhe lojëra të tjera praktikisht për të luajtur kudo, që do të thotë një botë lojrash mobile.

Kazino mobil vepron praktikisht në të gjithë telefonat celularë, një listë të pajisjeve mobile që përfshijnë iPhone, Androids, Motorola, etj. Platforma Play Mobile përfshijnë lojëra elektronike slot, madje edhe lojëra elektronike me tema të dryshme, lojërat tryeze dhe më gjerë. Të gjitha lojrat janë të drejtëperdrejta, të njohura në mesin e të gjithëve dhe funksionojnë lehtësisht. Oferta e Bonusit special të Play Mobile në mbështetje të lojrave të fatit tuaj. Shpejt dhe emocionuese, lojrat e shkarkuar një nga një, Platinum Play Mobile nuk ka rrezik.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Platinum Play ka një numër promovimesh të shkëlqyera dhe shpërblime për të zgjedhur. Nëse 1.500 baste falas nuk ishin të mjaftueshme për të tërhequr vëmendjen tuaj, një turne i thjeshtë i seksionit të promovimeve të tyre do t’ju bëje me lang ne gojë. Një përzgjedhje e madhe e bonuseve të reja të lojtarëve, Promovimet e reja / të fundit, të cilat rregullisht ndryshojnë, Referojuni Bonusit të Miku, dhe një numër Turneve Ndërkombëtare të Lojërave elektronike Slot, Lojërave Ndërkombëtare të Kazinove dhe shumë më tepër. Seksioni i jackppotit progresiv rregullisht përmban jackpote më multi-miliona dhe ka shumë për të zgjedhur.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Mbështetja e klientëve 24/7 është bërë normale për online kazinotë që konkurrojnë për vendin më të lartë në industri. Jo vetëm që Play Platinum fiton nota të larta për shërbime non-stop me telefon, biseda të drejtëpëdrejta dhe email; kjo gjithashtu eshtë një nga online kazinotë e vetme që kanë një shërbim Skype.

Platinum Play Casino ështëi pari në ligë të tyre dhe të tillë kanë qenë për një kohë të gjatë. Provoni tani dhe shikoni se çfarë mësojnë mijëra lojtarë të dedikuar, Platinum Play është gjëja më e mirë pas nje cope buke.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Faks, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë