888 Casino

I aprovuar I aprovuar

888 Casino

888casino.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€140
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €1500

888 Casino Pakoja e Bonusit

Welcome1

Deri në €1500 Pako Bonusi

Të arkëtueshme: Po

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €1500

888 Casino Pakoja e Bonusit

Welcome1

Deri në €1500 Pako Bonusi

Të arkëtueshme: Po

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

UK Gambling Commission
1 më shumë

Valutat

EUR, GBP, CAD, DKK, NOK
3 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Ekskluzive
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojtarë Live
4 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.5
Bankimi & Pagesat
5
Promocionet
5
Softueri & Lojërat
4.2
Siguria & Loja e Ndershme
4.4
Përkrahja
4.8

20+ vite përvojë operimi në industrinë e iGaming.

Lojërat lotarive janë në dispozicion.

Një ekip miqësor i këshilltarëve të mbështetjes së konsumatorëve.

Mbështeten shumë valuta.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Aplikacion dhe ueb faqe mobile e mrekullueshme.

888 Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më korrik 23, 2023

Lojtarët e Shqipërisë janë për një trajtim në 888casino, një nga online kazinotë më të mirë në botë. Ky online kazino të klasë e parë kryeson rrugën me shumëllojshmërinë e lojërave të pabesueshme dhe inovacionin. Një nga përfitimet e këtij online kazino është 3D kazino mahnitëse.

Lojtarët në 888 do të përjetojnë më të mirën e argëtimit interaktiv të online 3D lojrave. Lojërat 3D janë rezultat i shumë viteve të kërkimit dhe zhvillimit për të krijuar një mrekulli mahnitëse teknologjike. 888 ofron lojtarëve argëtim të stilit klasik të kazinove në shtëpitë e tyre dhe ka ddeshmuar të jetë një nga operatorët kryesorë të online kazinove në botë. Me një klik të vetëm lojtarët në 888casino do të gëzojnë lojërat më të mira, titujt e njohur dhe inovacionin. 

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

20+ vite përvojë operimi në industrinë e iGaming.

Lojërat lotarive janë në dispozicion.

Një ekip miqësor i këshilltarëve të mbështetjes së konsumatorëve.

Mbështeten shumë valuta.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Aplikacion dhe ueb faqe mobile e mrekullueshme.

Mangësitë

Mungesë të jackpot sloteve progresive.

Nuk ka opsione të transferimit të bankës për tërheqje.

Nuk mbështeten kriptovalutat.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ka certifikim eCOGRA.

Profili

Pronar 888 Holdings PLC
Themeluar 1997
Licencuar nga UK Gambling Commission, SRIJ Portugal Gaming Authority
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Po
Gjuhët Arabic, Bulgarian, Chinese, Danish, English, Estonian, French, German, Greek, Italian, Japanese, Latvian, Lithuanian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Swedish
Vertikale Llotari, Bingo Online, Kazino online, Poker online, Lojëra në Vegas, Bastet sportive, Bastet e esports
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Po
Aprovuar nga OCR
Aprovuar nga OCR
888 Casino ka kaluar nëpër procesin tonë të rishikimit të thelluar dhe ka përmbushur standardet tona të sigurisë, lojës së ndershme dhe përvojës së përgjithshme.

Shpërblimet

Lojëra

Lojtarët e Shqipërisë do të bombardohen me argëtim dhe eksitim të momentin që e vizitojnë 888casino. Ka shumë lojëra për t'u shijuar - më shumë se qe ofërojn shumica e kazinove të tjera. 888casino është bërë një forcë dominuese në botën e online kazinosë dhe nëse madhësitë e jackpotit janë ndonjë matje atëherë 888casino është e pakrahasueshme. Lojtarët do të kenë qasje në një përzierje emocionuese të lojrave të online kazinosë me cilësi të lartë duke përfshirë lojëra slot elektronike progresive, video poker, slots me fruta, jackblack, baccarat, roulette, craps, si dhe lojëra me një lojtar të vetëm dhe me më shume.

Argëtimi kurrë nuk përfundon për lojtarët e Shqipëris në 888casino. Për sa i përket pokerit, 888casino nuk mund të mposhtet. Ka lojëra Omaha Hi-Lo, Texas Hold'em dhe Stud Poker që zhvillohen çdo ditë. Lojtarët do të jenë duke u përgatitur për përballjen përfundimtare në të dy lojëra te pokerit me rollera të ulëta dhe rollera të larta.

Përveç aksionit emocionues të pokerit, ekzistojnë një gamë e gjerë lojërash slot, duke përfshirë lojëra të popullarizuara të Marvel si Iron Man 2, X-Men, Iron Man, Daredevil, Fantastic Four dhe Hulk Incredible. Nuk ka mungesë të lojërave të Marvel dhe lojëra çme jackpote janë disa nga më të dobishme në industri.

Lojtaret mund të personalizojnë përvojën e tyre të online lojrave në 888casino me prejardhje të personalizuara, avatare dhe një llogari të vetme të portofolit. Nga bingo, bastet sportive, poker dhe lojërat e kazinosë - me një llogari të vetme lojtarët do të kenë qasje në të gjithë.

Ky online kazino është tërësisht i sigurt dhe ofron një gamë të gjerë opsionesh bankare. Përveç kësaj, ka promovime mujore, javore dhe ditore që janë shumë të mira për të kaluar përpara dhe gjithashtu shpërblimet e mirëseardhjes janë shumë bujare.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Tequila Poker, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Perfect Blackjack, 21 Burn Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, 2 Ways Royal, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Mega Jacks
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Stravaganza

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

888 Holdings
Amusnet Interactive
Ash Gaming
Aspire Global
BF Games
Blueprint Gaming
Design Works Gaming
Electracade
Endemol Games
FremantleMedia
GamesOS
Greentube
GTS
Habanero Gaming Systems
High 5 Games
IGT
Ingenuity Gaming
Instant Win Gaming
Kalamba Games
Light & Wonder
Lightning Box Games
Mazooma Interactive Games
Merkur Gaming
MGA
N2-Live
Nailed It! Games
Nextgen Gaming
OpenBet
Oryx Gaming
Playson
Proprietary
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Skillzzgaming
The Stars Group
Tom Horn Gaming
Wazdan
R. Franco Games
Spinomenal
Yggdrasil Gaming

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Ekskluzive
Lojëra Falas
Lojëra me Limit të Lartë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Lojëra Tv

screenshotet

Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 25 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në 888 Casino.

Jackpotet Progresive

A Nightmare on Elm Street

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€13027

Age of the Gods

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€634368

Jackpot Giant

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€99387
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Mad Max Fury Road N/A
Softueri: 888 Holdings
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mermaid's Millions N/A
Softueri: 888 Holdings
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Millionaire Genie €1197993
Softueri: 888 Holdings
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Gates of Olympus N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Dog House N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sweet Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sugar Rush N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

John Hunter and the Book of Tut N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Splash N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruit Party N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Joker's Jewels N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Starlight Princess N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wu Xing N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Goonies Jackpot King N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Pink Panther N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Deal of No Deal World N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Deal or No Deal €121767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Sweet Party €863844
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Esmeralda €819616
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Streak of Luck N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Purple Hot €112200
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

The Pyramid of Ramesses €22359
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Cat in Vegas €114455
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Captain Cannon's Circus of Cash N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Frankie Dettori's Magic 7 €123711
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Thai Temple N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fortunate 5 N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Chests of Plenty €566259
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Batman & Catwoman Cash N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Batman & Mr Freeze N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Batman & The Batgirl Bonanza €429767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Batman & The Joker Jewels N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Batman & The Penguin Prize N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Batman & The Riddler Riches N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Superman The Movie €429767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Man of Steel €429767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Green Lantern €429767
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Bounty of the Beanstalk €881379
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Fairest of them All €841687
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Geisha Story N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Leprechaun's Luck N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Life of Brian N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Winnings of Oz €74355
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Wu Long Jackpot €49694
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Zhao Cai Jin Bao N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Beach Life €2269038
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Megaball €62129
Softueri: Playtech
Lojëra: Fixed Odds
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Cinerama N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Jackpot Darts €106477
Softueri: Playtech
Lojëra: Fixed Odds
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Everybody's Jackpot €117912
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Fruitmania €9868
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Diamond Valley N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Megajacks €773
Softueri: Playtech
Lojëra: Video Poker
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Queen of the Pyramids €27030
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Spamalot N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wall Street Fever €81648
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Funky Fruits N/A
Softueri: Playtech
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Live Casino Hold'em Jumbo 7 N/A
Softueri: Evolution Gaming
Lojëra: Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Jungle Jackpots N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

El Jackpotto N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Genie Jackpots Wishmaker N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wish Upon A Jackpot N/A
Softueri: Blueprint Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Divine Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Cosmic Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Gold Money Frog N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Joker N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

MegaJackpots - Siberian Storm N/A
Softueri: IGT
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

MegaJackpots - Cleopatra N/A
Softueri: IGT
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Golden Goddess - MegaJackpots N/A
Softueri: IGT
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wolf Run - MegaJackpots N/A
Softueri: IGT
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Valutat

EUR
£ GBP
C$ CAD
kr DKK
kr NOK
lei RON
kr SEK
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Visa Debit Visa Debit
MasterCard Debit Card MasterCard Debit Card
Wire Transfer Wire Transfer
Maestro Maestro
Electronic Checks Electronic Checks
Apple Pay Apple Pay
AstroPay AstroPay
EPS EPS
GCash GCash
Google Pay Google Pay
INSTADEBIT INSTADEBIT
Interac Interac
Juno Juno
MB WAY MB WAY
MuchBetter MuchBetter
Multibanco Multibanco
Neosurf Neosurf
Nordea Nordea
OXXO OXXO
PIX Payments PIX Payments
POLi POLi
Postepay Postepay
QR Code QR Code
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Skrill Skrill
Todito Cash Todito Cash
Trustly Trustly
WebMoney WebMoney
ecoPayz ecoPayz
giropay giropay
iDebit iDebit
BACS BACS
Caixa Bank Caixa Bank
Citadel Direct Citadel Direct
Euteller Euteller
Inpay Inpay
Lobanet Lobanet
Moneta Moneta
NETS SG NETS SG
Profee Profee
Przelewy24 Przelewy24
Purplepay Purplepay
Rapid Transfer Rapid Transfer
Solo card Solo card
ThaiDirect ThaiDirect
Ticket Premium Ticket Premium
UseMyFunds UseMyFunds
abaqoos abaqoos
eKonto eKonto
iCheque iCheque
iDEAL iDEAL

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 30000 Mujor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
888 Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile
Kompatibile Me Çdo Pajisje
Kompatibile Me Çdo Pajisje
888 Casino është në dispozicion në të gjitha pajisjet përmes aplikacionit Progresiv të Uebit (PWA).

VIP & Bonues

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë