Videoslots Casino

Videoslots Casino

videoslots.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€200
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €200

Videoslots Casino Bonusi Mikëpritës

deri në €200

Të arkëtueshme: Po

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €200

Videoslots Casino Bonusi Mikëpritës

deri në €200

Të arkëtueshme: Po

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

Spanish Directorate General for the Regulation of Gambling
3 më shumë

Valutat

EUR, GBP, CAD, DKK, NOK
2 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Kontrolli i Buxhetit
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
9 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë

Vlerësimi

9.2
Bankimi & Pagesat
4.6
Promocionet
4.2
Softueri & Lojërat
5
Siguria & Loja e Ndershme
4.9
Përkrahja
4.3

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga vendosja e saj.

TV Lojërat në dispozicion.

Mbështetje shumë e mirë e konsumatorëve.

Pagesë e shpejtë - shpesh brenda 24 orëve.

Mundësuar nga softueri më i avancuar Microgaming.

Ueb faqe e mrekullueshme e kazinosë mobile.

Videoslots Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më shkurt 9, 2023

Videoslots Casino është një nga emrat më të respektuar në industrinë e lojrave online. Lojtarët shqiptarë do të kënaqen në gamën e mrekullueshme të lojrave online cilësore, duke përfshirë spektrin e plotë të lojërave tematikë të lojërave elektronike slots . Videoslots Casino është plotësisht i licencuar dhe i rregulluar për të ofruar shërbime të lojrave të fatit me para, kurtoasi e Autoritetit të lojërave të Kuraçaos, Autoritetit të lojërave të Maltës (MGA) dhe Komisionit të lojërave të fatit së Mbretërisë së Bashkuar.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga vendosja e saj.

TV Lojërat në dispozicion.

Mbështetje shumë e mirë e konsumatorëve.

Pagesë e shpejtë - shpesh brenda 24 orëve.

Mundësuar nga softueri më i avancuar Microgaming.

Ueb faqe e mrekullueshme e kazinosë mobile.

Mangësitë

Mungesë e video pokerit.

Nuk ka transferim direkt të bankës.

Nuk mbështeten kriptovalutat.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ka aplikacion për përdorim mobil, vetëm lojë në shfletues.

Lojërat nuk janë të verifikuara nga ndonjë kompani si eCOGRA.

Profili

Pronar Videoslots Limited
Themeluar 2011
Licencuar nga Spanish Directorate General for the Regulation of Gambling, UK Gambling Commission, Autonomous Administration of the State Monopolies (ADM), Swedish Gambling Authority Spelinspektionen
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Telefononi Shërbimin, Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Danish, English, Finnish, German, Italian, Norwegian, Russian, Swedish
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Shpërblimet

Lojëra

Nuk  shihni çdo ditë një shumëllojshmëri masive të ofruesve të softuerëve që bashkojnë talentin e tyre për t'ju ofruar video lojëra elektronike slots dhe lojëra të kazinosë. Videoslots Casino përmban dhjetëra ofrues të softuerëve të klasit botëror duke përfshirë: Booming Games, Playson, NetEnt, IGT, WMS, Amatic, GameArt, Bally,1x2, Realistic, Elk Studios, BetSoft, Quickspin, Aristocrat dhe rezultate të tjera krijuese talentet. Numri absolut i ofruesve të lojërave të kazinove është verbuar në vetvete.       

Videoslots Casino bankat ofrërojn me cilësin e tyre te lartë për të sjellë lojtarëve lojëra elektronike slots më të plota, argëtuese, impressive në pah. Gama e lojrave të kazinos përfshin lojëra me jackpot-e,lojëra elektronike video slots, lojëra elektronike slots, blackjack, roulette, video poker, letra gërvishtëse, lojëra të tjera dhe lojëra të stilit Vegas. Në fakt, ky online kazino rendit rreth 2.463 + lojëra, dhe lojtarët mund t'i kërkojnë në bazë të ofruesit, llojit të lojës së kazinos ose nga inventari A-Z.

Top lojëra elektronike slots - Bruce Lee, Monopoly Big Event, Elvis King Lives, 50 Dragons, Star Trek, The Wizard Of Oz, Alice and the Mad Tea Party, Wonder Woman Gold, Slots Titanic dhe Slippers Ruby.

Lojra me Jackpot – Garden of Riches, Wizard of Odds, Divine Fortune, Cleopatra, King’s Jester, Rolling Stone Age, Hall of Gods, Major Millions, Auction Day, Fruit Fiesta, Wow Pot!, Scrooge’s Jackpot, Super Lucky Reels, Candy Kingdom, Cash Splas dhe Hi Lo Roller.

Blackjack lojëra - Classic Blackjack Gold, Blackjack Lucky, Pontoon Professional Series Low Limit, High Limit European Blackjack, Spanish 21 Blackjack, Caribbean Stud Professional Series, Lucky Ladies Blackjack dhe dhjetra të tjerë.

Video Poker Lojëra - Deuces Wild Poker, Jacks or Better, Louisiana Double, Tens or Better, Double Bonus Poker, Double Joker, Joker Wild 1 Hand, Deuces and Joker Power, dhe të tjerët.

Kartat gërvishtëse - Cashapillar, Pharaoh’s Gems, Crypt Crusade, Bowled Over, Mumbai Magic, Beer Fest, Hole in One, Whack a Jackpot, Ace, Golden Ghouls dhe Six Shooter Looter.

Lojëra Vegas - Captain Venture, Jaguar Gems, Polar Picnic, Reel King Potty, Cops N Robbers, Pixies of the Forest, Fire Goddess, Super Fruits Wild dhe Gorilla.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Tequila Poker, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack, Perfect Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, 2 Ways Royal, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Mega Jacks, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy, Stravaganza

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me Videoslots Casino dhe luani mbi 9002 lojëra nga 93 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

1x2gaming
2 By 2 Gaming
Ainsworth
AMANET Games
Amatic Industries
Amusnet Interactive
Apollo Games
Arcadem
Aristocrat Gaming
Authentic Gaming
Bally Wulff
Barcrest Group
BB Games
Betgames TV
BF Games
Big Time Gaming
Bla Bla Bla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
CerebralFix
Core Gaming
Dreamtech Gaming
ELK Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fuga Gaming
Game360
Games Lab
GamesOS
Ganapati
GECO Gaming
genii
Habanero Gaming Systems
High 5 Games
Iron Dog Studios
Join Games
Lady Luck Games
Leander Games
Lightning Box Games
Live 5 Gaming
Magic Dreams
Merkur Gaming
MultiSlot
Nextgen Gaming
Nolimit city
Northern Lights Gaming
Old Skool Studios
OneTouch
OpenBet
Play'n GO
Playson
Playzido
Print Studios
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Rival
Rocksalt Interactive
Side City
Sigma Software
Skillzzgaming
Slingo Originals
Slotegrator
Spearhead Studios
Storm8
Sunfox Games
Swintt
SYNOT Games
The Stars Group
Wagermill
Yggdrasil Gaming
AGS
Genesis Gaming
Aviatrix
Relax Gaming
Thunderkick
Wazdan
MGA
Red Rake Gaming
3 Oaks Gaming
Spinomenal
Push Gaming
RAW iGaming

Veçoritë

Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Kontrolli i Buxhetit
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv

screenshotet

Jackpot Progresivë në Dispozicion
Jackpot Progresivë në Dispozicion
Videoslots Casino përmban lojëra të shkëlqyera të jackpotit progresiv.

Jackpotet Progresive

9 Blazing Diamonds Wowpot!

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Age of the Gods

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€634368

Book of Atem Wowpot!

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
King Cashalot €1769474
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mega Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah €4505506
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mega Moolah Major N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Poseidon Ancient Fortunes Poseidon Wowpot! Megaways N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Queen of Alexandria Wowpot! N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Roulette Royale €518417
Softueri: Microgaming
Lojëra: Roulette
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Sherlock va Moriarty Wowpot! N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sisters of OZ Wowpot! N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wheel of Wishes N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wowpot €11072
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Gates of Olympus N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Dog House N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sweet Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sugar Rush N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

John Hunter and the Book of Tut N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Splash N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruit Party N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Joker's Jewels N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Starlight Princess N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Këtu ofrohet një gamë e gjerë opsionesh bankare, përfshirë EcoCard, Entropay, Visa, flexepin, MasterCard, Skrill, Trustly, Zimpler, NETELLER, Neosurf, Instadebit dhe të tjerë. Të gjitha opsionet bankare janë të sigurta dhe transaksionet janë të mbrojtura me encriptime SSL (shtresë e sigurt e prizës) dhe mbrojtje e firewall.

Valutat

EUR
£ GBP
C$ CAD
kr DKK
kr NOK
kr SEK
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Wire Transfer Wire Transfer
Google Pay Google Pay
INSTADEBIT INSTADEBIT
Neosurf Neosurf
POLi POLi
Skrill Skrill
Trustly Trustly
ecoPayz ecoPayz
BankID BankID
Euteller Euteller

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 30000 Mujor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 24 ore
Koha e tërheqjes së çekut 30 dite
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Videoslots Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Videoslots Casino ofron lojtarëve një gamë të gjerë të marrëveshjeve joshëse sikur se pako të mirëserdhjes, pako te vuikendeve dhe gara. Për detaje të këtyre dhe ofertave të tjera, gjithmonë është mirë të shikoni tabin përkatës në kazino, ose thjesht të kontaktoni me mbështetjen e klientit për informacion. Të gjitha shpërblimet dhe promovimet janë subjekt i termeve dhe kushteve të pagimit, a.k.a. playthrough kërkesave. Lojtaret duhet t'i binden këto para se të marrin fitimet e tyre.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Lojtarët mund të lidhen me mbështetjen e klientëve nëpërmjet opsioneve të shumëfishta. Këto përfshijnë chat të drejtpërdrejt, email, mbështetje telefonike, një adresë të zyrez në Maltë, dhe një seksion FAQ. Cilësia e qartë dhe shumëllojshmëria e opsioneve të mbështetjes së klientit siguron që gjithmonë do të jeni në gjendje të arrini një përfaqësues mbështetës sa herë që keni nevojë. Agjentët mbështetës janë të aftë në të gjitha llojet e pyetjeve duke përfshirë bankat, regjistrimin, informacionin e llogarisë, çështjet teknike dhe çështjet të lojrave. Perfaqësuesit e mbështetëjes janë të sjellshëm dhe dhe gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar.

Metodat e përkrahjes Telefononi Shërbimin, Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Shërbimi për Zgjidhjen e Kontesteve

IBAS

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë