Top Kazinotë Online të BetSoft Gaming në 2023

BetSoft Gaming është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë 3D në industrinë e kazinove në internet. Ky zhvillues lojërash me shumë çmime është paraqitur në mbi 500 faqe kazinoje plotësisht të licencuara. Këtu do t'ju ofrojmë një pasqyrë të plotë të kompanisë dhe kazinove më të mira që i ofrojnë lojërat e tyre.

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
E Re
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një nga kazinotë më të besuara online, reputacion të shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Përkrah një kazino të pasur live nga Evolution.

Ka një shërbim profesional për mbështetjen e konsumatorëve.

Tërheqje të garantuar në të njëjtën ditë.

Softuer profesional dhe i lehtë për t'u përdorur.

Ueb faqe e shkëlqyeshme mobile.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.5
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €100

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
Slottica Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

200% Bonus i Barabartë deri në €200

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
Videoslots Casino
9.2
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

deri në €200

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
Boomerang Casino
9
Norma e Fitimit
97%
Shpejtësia e Pagesës
1 orë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €500

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
1xBet Casino
8.7
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
LiliBet Casino
8.1
Norma e Fitimit
97%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në €500

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Profili
Emri Betsoft Gaming
AKA Betsoft
URL Betsoft.com
Licencat Curacao eGaming, ADM (AAMS)
1 më shumë
Themeluar 2005
Kompania Betsoft Gaming LTD.
Selia Curacao
Lloji Platforma
Kompatibiliteti Desktop, Mobil
Veçoritë Lojërat Progresive, 3D Games

Përmbledhje

E themeluar në vitin 2006, BetSoft Gaming (BG) ka krijuar lojëra 3D me cilësi të lartë për shumë kazino online plotësisht të licencuara në mbarë botën. E udhëhequr nga një ekip projektuesish, zhvilluesish, inxhinierësh, menaxherë të llogarive, zhvillues të softuerëve, artistësh grafikë dhe specialistë të marketingut me shumë përvojë, BG është katapultuar në nivelet e larta të arenës iGaming. 

Një krijues inovativ lojërash për nga dizajni, ai u shfaq për herë të parë me titujt Slots3™ dhe titujt ToGO™. Me kalimin e viteve, ka ngritur shiritin e përsosmërisë së lojërave për operatorët e kazinove online në mbarë botën. Ky zhvillues i lojërave të kazinove online me shumë licenca përdor teknologjinë moderne HTML 5 për të krijuar produkte të kazinosë online të klasit botëror për lojtarët në PC, Mac dhe pajisje celulare.

Ky ofrues është një operator me shumë çmime me lëvdata dhe lavdërime nga autoritetet kryesore botërore, duke përfshirë G2E Asia Awards, 5 Star iGaming Media Starlet Awards, MIGEA Malta iGaming dhe shumë të tjerë. Me rreth 500+ klientë (platformat e kazinosë globalisht), BetSoft Gaming është i spikatur me operatorë të njohur si Mr Green, LeoVegas, Vera & John, Slots Million, Tropezia Palace, 1XSLOTS, Interwetten dhe shumë të tjerë. Përveç kësaj, ky operator i themeluar rregullohet plotësisht nga autoritete të shumta licencuese, duke përfshirë MGA (Autoriteti i Lojërave të Maltës), ONJN, ADM, QUINEI dhe GLI ndër të tjera. Një ofrues i përgjegjshëm i iGaming nga dizajni, BetSoft Gaming krenohet me produktet e saj spektakolare të kazinosë online me cilësi të lartë, animacionin 3D dhe efektet zhytëse të stilit të video lojërave. 

Titujt Kryesor

BetSoft Gaming ofron një sërë produktesh të lojërave, secila prej të cilave është projektuar, zhvilluar dhe ofruar duke pasur parasysh profesionalizmin dhe performancën. 

Produktet e lojërave përfshijnë lojëra celulare të ofruara përmes sistemit të lojërave celulare ToGo™ për Android, iOS, BlackBerry dhe Windows Phone. Lojërat e desktopit janë optimizuar për vlerën maksimale të argëtimit, me përmbajtje iGaming me cilësi të lartë, duke përfshirë lojëra elektronike 3D për video dhe veçori, funksione dhe elemente ndërvepruese në lojë. 

Teknologjitë e ndryshme dhe sistemet inovative përfshijnë:

  • the Vault™ (gjerësia maksimale e brezit për lojën interaktive),
  • The Shift Platform™ (funksionaliteti HTML 5 për lojërat e ardhshme në desktop) dhe
  • një shumëllojshmëri produktesh të tjera të njohura të lojërave.

Është i njohur për lojërat e tij të mbushura me veçori, duke përfshirë video slotet 3D, lojërat e tavolinës, video pokerin dhe lojërat e tjer. 

The top 3 attractions include the following:

  • Frankenslot's Monster - Përbindëshi i Frankenslot me pesë rrotulla, 20 rreshta dhe paqëndrueshmëri të ulët, është një lojë slot jashtëzakonisht i njohur.
  • Charms and Clovers - Ky slot është një atraksion i pasur me çmim i parë nga BetSoft Gaming, me gjashtë rrotulla rrotulluese, lojë me paqëndrueshmëri mesatare dhe një mori karakteristikash bonusi në lojë. Ka shumë hijeshi dhe magji në këtë lojë të kazinosë online me vlerësim më të lartë.
  • Stampede – Ky tejkalon gjithçka! BG publikoi këtë bonancë të mbushur me veçori të një loje slot me një jackpot masiv që qëndron në 765,500 monedha. Ai paraqet elefantët e fuqishëm afrikanë që kalojnë nëpër furçë, me 1024 mënyra për të fituar, rrotullime falas, bonuse të tjera dhe lojë me paqëndrueshmëri mesatare. 

Licencat

Curacao eGaming
Autonomous Administration of the State Monopolies (ADM)
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc (ONJN)

Lojëra

Ky ofrues softuerësh bën një punë të shkëlqyer për të ofruar lojëra të klasit botëror në kazinotë online dhe lojtarët e tyre. Çdo lojë është krijuar në mënyrë madhështore, me mjeshtëri spektakolare, animacion 3D dhe veçori mahnitëse.

Gama e lojërave përfshin video poker, lojëra tavoline, video slote dhe lojëra të tjera. Me qindra lojëra të publikuara gjatë viteve, kjo kompani është një lojtar kyç në industrinë konkurruese të iGaming. Për më tepër, ky ofrues softuerësh është i dukshëm në kazinotë online me shumë shitës në mbarë botën.

  • Lojërat e Veçuara - Take the Kingdom™, Return to Paris™, Hat Trick Hero™, Jungle Stripes™, Stay Frosty™, Thai Blossoms™.

  • Video Slotet - Safari Sam™, Take Santa's Shop™, Mystic Hive™, Quest to The West, Lava Gold™, Bamboo Rush™, Fruit Bat Crazy™, and Dragon Kings™.

  • Lojërat e Tavolinës - Zoom Roulette, Three Card Rummy, American Blackjack, Pirate 21, European Roulette, Pontoon, Baccarat, Caribbean Poker, Pai Gow, Craps, Texas Hold 'em, American Roulette and Triple Edge Poker.

  • Lojërat Video Poker - Deuces Wild Video Poker, Joker Poker Video Poker, Tens or Better Video Poker.

Lojërat e këtij zhvilluesi ofrohen me funksionalitetin HTML 5 për një përvojë të pandërprerë dhe me ngarkim të shpejtë. Atraksione të mbushura me veçori interaktive, Raunde të Bonusit, Wilds (Të Egrat), Scatters (Shpartallues), Jackpote dhe opsionet e ndryshme argëtimi në lojë i bëjnë lojërat e kësaj kompanie të dëshirueshme për lojtarët. Animacioni dhe grafika kinematografike 3D, temat e gjera dhe ngjyrat e gjalla i japin jetë këtyre atraksioneve. Teknologjia Slots3™ është tipari dallues i këtyre lojërave, me veçoritë e lojërave arcade dhe interaktive që mund të gjenden në dispozicion lehtësisht.

BetSoft Gaming është ofruesi kryesor i lojërave të kazinove online, me qindra tituj kryesorë për të zgjedhur. Ajo përmban slote, blackjack, video poker, poker, baccarat, ruletë, lojëra me shanse fikse dhe lojëra të tjera për PC, Mac dhe lojtarë celularë. Megjithatë, ata nuk ofrojnë ndonjë lojë kazino live për lojtarët. Në vend të kësaj, fokusi i tyre janë kryesisht slotet 3D dhe bëjnë një punë shembullore për të krijuar atraksione të klasit botëror për kazinotë online dhe lojtarët e tyre. Në arenën e lojërave të tavolinës, lojtarët shijojnë shumë atraksione të nivelit më të lartë të Vegas-Esque, të ngjashme me të cilat zakonisht popullojnë arenën e kazinosë live.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Caribbean Poker
Baccarat Baccarat
Blackjack Blackjack, American Blackjack, Pontoon, European Blackjack
Craps Craps
Gjasat fikse Gjasat Fiske
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet
Video Poker Video Poker, Deuces Wild

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots

Jackpotet Progresive

BetSoft Gaming përmban një përzgjedhje të lakmueshme të lojërave të kazinosë të pasura me jackpot. Megjithatë, literatura e kazinove online ka paralajmëruar lojtarët në lidhje me refuzimin e BetSoft Gaming për të paguar një jackpot progresiv prej 1 milion monedhash në një lojë me automat të njohur si The Glam Life. Kishte mospërputhje në termat dhe kushtet e lojës në lidhje me pagesën e jackpotit, por lojtari ende nuk është paguar për fitoren e jackpotit progresiv.

Shumë lojëra jackpot janë në dispozicion në ditët e sotme dhe disa janë të lokalizuara për secilën kazino që i ofron lojërat. Kjo do të thotë se jackpotet progresive do të jenë më të vogla se ato të ofruara nga lojërat jackpot progresive të epokës së gjerë. Shembujt përfshijnë Mega Glam Life Jackpot, Mega Gems, Slots Angels, Treasure Room, Good Girl, Bad Girl, A Night in Paris, Greedy Goblins, Mr Vegas It Came from Venus, The Slotfather dhe Enchanted.

Faerie Spells

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Më mirë për të luajtur në
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Top Jackpotet

Charms and Clovers

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Më mirë për të luajtur në
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Mega Glam Life

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Më mirë për të luajtur në
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë

Vulkan Vegas Casino

9.5
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 3994 lojëra në dispozicion
Benefitet

Një nga kazinotë më të besuara online, reputacion të shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Përkrah një kazino të pasur live nga Evolution.

Ka një shërbim profesional për mbështetjen e konsumatorëve.


Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
12 më shumë
Metodat e Pagesës

120% Bonus i Barabartë deri në €500 + 70 Rrotullime Falas

Bonusi Mikëpritës

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

BetSoft Gaming është një ofrues softuerësh për më shumë se 500 kazino online. Çdo operator që ka BetSoft Gaming është plotësisht i licencuar dhe i rregulluar.

Ata kanë shumë lojëra kazino të mbushura me argëtim, duke përfshirë slotet 3D, Video Pokerin, Blackjack, Baccarat, Ruletën dhe lojëra të tjera.

Po. Ashtu si shumë ofrues softuerësh, ata gjithashtu ofrojnë lojëra demo për lojtarët. Megjithatë, rregullat do të ndryshojnë nga një kazino online në tjetrën. Disa kërkojnë që lojtarët të regjistrohen për lojërat demo dhe disa jo.

Fatkeqësisht jo. Ata janë kryesisht një ofrues të sloteve 3D, lojërave me letra dhe lojërave të tavolinës.

Ato ofrojnë shumë lojëra të tavolinës duke përfshirë Roulette Zoom, Three Card Rummy, American Blackjack, Pirate 21, Ruletën Evropiane, Pontoon, Baccarat, Caribbean Poker, Pai Gow, Craps, Texas Hold'em, Ruletën Amerikane dhe Triple Edge Poker.

Po sigurisht. Ekzistojnë të paktën dhjetëra lojëra të nivelit të lartë progresiv jackpot në dispozicion. Këto janë zakonisht progresive të pavarura me jackpote më të vogla në pagesë.

Çdo kazino online ofron një shumëllojshmëri bonusesh dhe ofertash promocionale për lojtarët në operatorët e lidhur me BetSoft Gaming.

Ofruesit e Tjerë të Lojërave

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë