Spinbetter Casino

Spinbetter Casino

spinbetter.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha
Vizitoni faqen për promocionet e funidit
Mëso më shumë
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Mëso më shumë
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, ALL, ARS, AMD, AUD
22 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
16 më shumë
Norma e Fitimit
97%
Shpejtësia e Pagesës
1 orë

Vlerësimi

7
Bankimi & Pagesat
3.3
Promocionet
3
Softueri & Lojërat
3.8
Siguria & Loja e Ndershme
3.9
Përkrahja
3.7

Spinbetter Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më korrik 23, 2023

Spinbetter (Casino-Z) para së gjithash është një kazino online plotësisht e licencuar dhe e rregulluar, në pronësi të Zavbin LTD nga Limassoli i Qipros, nën rregullat e Qeverisë së Kuraçaosë. Si një ofrues i përgjegjshëm i lojërave, Spinbetter është e certifikuar për moshën 18+, me siguri SSL dhe me mbrojtje firewall për të garantuar integritetin e llogarisë së lojtarit. Spinbetter është e madhe në rrjetet sociale, me një mori llogarish të dedikuara në Facebook, Twitter, Instagram, Viber dhe të tjera. Lojtarët trajtohen me një përzgjedhje eksituese të lojërave të kazinosë dhe lojërave të kazinosë live. Opsionet e lojës në modalitetin demo dhe me para të vërteta janë në dispozicion me një klikim të butonit.

Spinbetter krenohet me veten e saj për mbështetjen e shpejtë dhe miqësore të konsumatorëve. Për këtë qëllim, lojtarët mund të komunikojnë me përfaqësuesit e mbështetjes përmes kanaleve të shumta, duke përfshirë formularin online të kontaktit ose emailit. Përfaqësuesit e mbështetjes janë në gatishmëri për t’ju ndihmuar me lojërat, pjesën teknike dhe çështjet ligjore, vetëm me një klikim të një butoni. Ky ofrues i njohur dhe me shitje të shumta të lojërave të kazinosë online, sjell në ekranin tuaj shumë top slote, lojëra me letra dhe lojëra të tavolinave, me elemente të pasura audio-vizuale, lojë të lojërave me stil të Vegasit dhe një thesar të jackpoteve mega-parash gjithashtu.

Ka shumë arsye për të festuar në Spinbetter, falë pjesës më të madhe të llojllojshmërisë së mrekullueshme të bonuseve dhe ofertës promocionale, opsioneve të depozitimit dhe tërheqjes, si dhe mbështetjes së vëmendshme ndaj konsumatorëve. Për t’i regjistruar dhe verifikuar informacionet tuaja nevojiten vetëm disa momente, para se të shkoni në qendrën e lojërave me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të lojërave të kazinosë për t’u argëtuar. Kompatibile me PC, Mac dhe mobil, Spinbetter ka formë të prerë për lojtarët e moshës së lejuar.

Profili

Pronar Zavbin Ltd
Themeluar 2022
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Shkarkimi në Dispozicion
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Po
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Albanian, Armenian, Bosnian, Brazilian Portugues, Bulgarian, Cambodian, Chinese, Czech, Danish, English, Estonian, Finnish, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Latvian, Lithuanian, Montenegrin, Polish, Portuguese, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese
Vertikale Llotari, Bingo Online, Poker online, Lojëra në Vegas, Bastet e esports
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Lojërat në Spinbetter ndahen në 4 kategori të gjera, me shumë nënkategori të atraksioneve të stilit të Vegasit në dispozicion për lojtarë. Këtu përfshihen slotet, kazino live, lojërat dhe bingo. Lojërat slot janë lojërat më të tërheqëse nga të gjitha dhe përfshijnë lojërat e tilla nga slotet klasike, video slotet dhe slotet jackpot. Lojtarët mund të argëtohen me një gamë të gjerë të opsioneve nga shumë ofrues të softuerit.

 • Top slotet përfshijnë – Book of Rebirth, Street Fighter II, Mexico Dude dhe Pride & Prejudice.
 • Lojërat e kazinosë përfshijnë – Blackjack, Baccarat, Ruleti, Dream Catcher dhe llojet e Pokerit.
 • Z-Lojërat përfshijnë - Lucky Wheel, Master Panda, Apple of Fortune, Spin and Win dhe Game of Thrones.

Të gjitha lojërat e kazinosë online janë në dispozicion për lojtarët në pajisjet PC, Mac, Android dhe iOS. Pavarësisht nëse është lojë me are, lotari, slote, lojëra me letra ose lojëra me kazino ive, Spinbetter ofron pritshmëri me audio të qartë dhe grafikë të pastër si kristali. Lojtarët mund të presin seanca të lojërave pa ndërprerje dhe aksione autentike nga Spinbetter.

Shumë ofrues të softuerëve kanë bashkëpunim me këtë kazino online për të ofruar një përzgjedhje të pakrahasueshme të lojërave. Këtu përfshihen: NetEnt, Play’N GO, EvoPlay, BetSoft, QuickSpin, 1X2 Gaming, Pragmatic Play, Endorphina, IRONDOG, Hacksaw Gaming, Triple Cherry, GamePlay dhe AWG mes të tjerash. Thënë më mirë ka mijëra lojëra të lojërave që janë në dispozicion për lojtarë me shumë të tjera në krah.

Lojërat e kazinosë online, duke përfshirë slotet, lojërat me letra, lojërat e tavolinave dhe veçoritë e tjera të lojërave siç është 'Drops & Wins' për shembull, janë veçanërisht të njohura për lojtarët. Ato ofrojnë pagesa bujare në lojërat e caktuara. Shembujt përfshijë Release the Kraken, Great Rhino Megaways™, Street Racer dhe Wolf Gold. Përqindja e kthimit tek lojtarët përcaktohet në mënyrë të pavarur nga RNG (random number generators – gjeneruesit e numrave rastësor). Kjo garanton që lojtarëve gjithmonë ju ndahet drejtësia e duhur në Spinbetter.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Lojëra Inovative
Lojëra Inovative
Luaj lojëra të realitetit virtual në Spinbetter Casino.

Ofruesit e Lojërave

ZEUSPLAY
Vela Gaming
True Lab
Tom Horn Gaming
SYNOT Games
Swintt
Spinmatic
Spadegaming
Revolver Gaming
ReelNRG
Red Tiger Gaming
Realtime Gaming
Realistic Games
Quickspin
Play Pearls
Platipus Gaming
Oryx Gaming
Ortiz Gaming
OneTouch
OMI Gaming
Nolimit city
Noble Gaming
MultiSlot
MrSlotty
Lightning Box Games
Leap Gaming
Leander Games
Kalamba Games
iSoftbet
Igrosoft
Habanero Gaming Systems
genii
Ganapati
Gamshy
Gameplay Interactive
Gamatron
FUGASO
Felix Gaming
Espresso Gaming
ELK Studios
Dragoon Soft
Concept Gaming
Cayetano Gaming
Booongo
Booming Games
BlueOcean Gaming
Big Time Gaming
Betsense
Betixon
Belatra Games
BBIN
Authentic Gaming
August Gaming
Apollo Games
AGames
2 By 2 Gaming
1x2gaming
BF Games
Bombay Live
SA Gaming
Gamefish
G Gaming
Genesis Gaming
Spigo
Thunderkick
Wazdan
Red Rake Gaming
Spinomenal
Push Gaming

Veçoritë

Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Kontrolli i Buxhetit
Lojëra Ekskluzive
Lojëra Fantasy
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv
Realiteti Virtual
Sportet Virtuale
Jackpot Progresivë në Dispozicion
Jackpot Progresivë në Dispozicion
Spinbetter Casino përmban lojëra të shkëlqyera të jackpotit progresiv.

Bankimi

Të gjitha opsionet e depozitimit dhe tërheqjes janë të renditura nën skedarin ‘Metodat e Pagesës’. Lojtarët kanë qasje në opsionet e shumta të depozitimit, duke përfshirë metodat si në vijim:

 • Kartelat Bankare – Visa, MasterCard
 • E-Wallet-at – Skrill, QIWI, Perfect Money
 • Sistemet e Pagesës – ecoPayz, NETELLER, AstroPay, PaySafeCard,
 • Kriptovalutat – Bitcoin, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Monero, Zcash, Bitcoin Gold, Verge, Tron dhe shumë të tjera.
 • E-Voucher-ët – Flexepin

Opsionet e tërheqjes të përfshira si në vijim:

 • Kartelat Bankare – Visa, MasterCard
 • E-Wallet-at – Skrill, QIWI
 • Sistemet e Pagesës – ecoPayz, NETELLER, AstroPay,
 • Kriptovalutat  – Bitcoin, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Monero, Zcash, Bitcoin Gold, Verge, Tron dhe shumë të tjera.

Ka shumë minimale të depozitimit dhe tërheqjeve në opsionet e pagesës, me kohë të ndryshme të procesimit, varësisht nga metoda e përdorur. Në përgjithësi, lojtarët mund të presin që depozitimet të kryhen menjëherë, përderisa tërheqjet mund të marrin disa ditë për t’u verifikuar, aprovuar dhe procesuar.

Valutat

EUR
Lek ALL
$ ARS
֏ AMD
A$ AUD
Br BYN
лв BGN
C$ CAD
CNY
CZK
kr DKK
HK$ HKD
Ft HUF
INR
Rp IDR
¥ JPY
L MDL
lei RON
RSD RSD
KRW
kr SEK
Fr CHF
฿ THB
TRY
UAH
$ USD
DOGE

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Crypto Wallet Crypto Wallet
Juno Juno
QIWI Wallet QIWI Wallet
Skrill Skrill
Yandex Money Yandex Money

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 orë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 10000 Pa kufi
Koha e Procesimit 1 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 7 dite
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 3 ore
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 3 ore
Koha e tërheqjes së çekut 4 ore
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Spinbetter Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Spinbetter është plotësisht e përgjegjshme në mobil. Kjo do të thotë që ju mund të argëtoheni me një mori lojërash në telefonin tuaj iPhone apo Android, gjatë kohës suaj të lirë. Funksionaliteti i plotë mobil është i siguruar nga versioni mobil i kazinosë online. Lojtarët thjeshtë navigojnë në mobil në Spinbetter për të filluar. Ka disa lojëra në dispozicion, por ato janë të optimizuara për lojë maksimale dhe argëtim.

Pavarësisht madhësisë së ekranit, lojërat e kazinosë në mobil garantojnë seanca epike të lojës, pa vonesa dhe lojë të pa ndërprerë. Lojërat e kazinosë mobile ngarkohen shpejtë, duke ofruar veprime autentike të drejtpërdrejta në ekranin tuaj për t’i luajtur. Ka me mijëra lojëra në mobil të slot makinave, lojërave të tavolinave, lojërave me letra dhe lojëra të kazinosë live që janë gati për t’i shijuar.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Gama e bonuseve dhe ofertave promocionale që janë në dispozicion në Spinbetter janë të renditura nën skedarin ‘Ofertat Speciale dhe Bonuset’. Lojtarët mund të zgjedhin nga një koleksion bujar i promocioneve me një kombinim të marrëveshjeve në dispozicion. Pakoja mikpritëse ofron bonuse të depozitimit dhe mijëra rrotullime falas. Si një lojtar i rregullt, promocionet e besnikërisë shtojnë shumë peshë në fondin tuaj. Termet dhe kushtet e VIP ofertës së besnikërisë – bonusi i depozitimit të 10-të – janë të renditura në ueb faqen, në varësi të një shume minimale të depozitimit prej 10€ ose vlerë të njëjtë në valutat e tjera dhe një kërkesë të baste vënies për një shumë 35 X më madhe.

Ofertat e tjera promocionale që janë në dispozicion për lojtarët përfshijnë ofruesin e lojërave Cash Days’, ‘Daily Drops & Wins’ me Çmime Ditore Kesh deri në 2 milion Euro ose Vlerë Të Njëjtë në valutat e tjera dhe programi The Illustrious VIP Cashback. Si një Lojtar Shumë i Rëndësishëm VIP (Very Important Player) në programin e besnikërisë, ju mund të punoni në rrugën tuaj deri në 8 nivele. Ju filloni në nivelin e bakrit dhe shtoni duke përparuar gjatë gjithë kohës deri në statusin e nivelit Diamant. Nivelet – me rregullin e ngritjes – duke përfshirë bakrin, bronzin, argjendin, arin, rubinin, safirin dhe diamantin. Më pas vjen VIP statusi dhe pikët shtesë së përvojës dhurohen për çdo 1€ të vëna bast.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Bonuse e Blerjeve

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Bonuset e Rrotullimeve Falas

Bonus me lojë falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Ora e Lumtur

Bonuset e Lojërave të Reja

Promocione Për Lojtarin e Ri

Bonuse Pa Depozitë të Kërkuar

Bonuse Sezonale

Bonuset e Sloteve

Bonusi Special i Pushimeve

Turnetë

Klubet VIP

Bonuse të Fundjavës

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Spinbetter është e madhe në siguri. Kjo është evidente nga politika e sigurisë e cila tregon se të gjitha shërbimet përkrahin version 3 të SSL, me teknologjinë e enkriptimit 128-bit. Për më tepër, ekziston mbrojtja e plotë e të miturve. Kjo do të thotë se ekziston një politikë e zero – tolerancës ndaj bixhozit nën moshën e lejuar (vetëm 18+). Mbrojtja e të miturve është një prioritet kryesor i menaxhmentit. Megjithatë, lojtarët këshillohen akoma për të mbajtur vigjilencën në lidhje me kyçjet dhe çkyçjet nga llogaria e tyre, për të ndryshuar fjalëkalimin shpesh dhe të mos luajnë asnjëherë në zonat me një Wi-Fi publike ose rrjet të pasigurt.

Drejtësia është e siguruar nga mënyra e rezultateve të pavarura të testimit dhe auditimit nga Gjeneruesit e Numrave Rastësor (RNG). Këto programe të sofistikuara kompjuterike garantojnë që një përqindje e caktuar e kthimeve do t’ju rritet në mënyrë teorike lojtarëve për një periudhë afatgjatë. Spinbetter është plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Kuraçaosë për të ofruar lojëra të fatit me para të vërteta. Plus, dhjetëra ofrues të programeve kompjuterikë kanë bashkuar burimet e tyre për të siguruar që lojtarët të kenë qasje në përzgjedhje më të gjerë të lojërave dhe jackpoteve më të mëdha. Të gjithë këta ofrues softuerësh janë gjithashtu operatorë të licencuar.

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Të gjithë lojtarët në Spinbetter kanë qasje në shërbimin e shkëlqyeshëm të konsumatorëve që nga fillimi. Fatmirësisht shumicën e informacioneve që ju duhen mund t’i lexoni në ekran. Për shembull, lojërat janë në dispozicion në modalitetin demo të lojës, për t’ua bërë më të lehtë lojtarëve që të mësojnë rregullat me zero rrezik. Metodat e pagesës janë të postuara në ueb faqe për opsionet e depozitimit dhe tërheqjes, me informacione ndihmuese që gjenden në termet dhe kushtet. Lojtarët që kanë nevojë për të kontaktuar mbështetjen e konsumatorëve, mund ta bëjnë këtë përmes formës online të kontaktit ose përmes emailit. Agjentët e mbështetjes së konsumatorit janë shumë të përgjegjshëm ndaj kërkesave, komenteve dhe ankesave. Për të kontaktuar mbështetjen, thjeshtë klikoni në Kontaktet. Natyra e kazinosë me qendër të vëmendjes lojtarin, është e dukshme me mbështetjen e dedikuar të konsumatorëve që është në dispozicion në shumë gjuhë.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

FAQ

Thjeshtë klikoni në ‘Kontaktet’ për të dërguar një email ose një mesazh në ekran tek ekipi i mbështetjes së konsumatorit. Ata do ta zgjidhin problemin shumë shpejt.
Sigurisht që po! Lojërat e Spinbetter me lojtarë live gjenden nën skedarin ‘Live Casino’. Në dispozicion janë lojërat Live Mega Ball, Live Blackjack, Live Roulette, Live Poker, Live Baccarat, Lucky Streak dhe lojërat e tjera.
Spinbetter ka një listë të gjatë të bonuseve dhe promocioneve. Lojtarët thjeshtë duhet të regjistrojnë një llogari për të marr bonusin.
Spinbetter është tërësisht e optimizuar për lojë në mobil në pajisjet Android dhe iOS. Një platformë e dedikuar mobile është në dispozicion me mijëra lojëra nga shumë ofrues lojërash.
Spinbetter pranon Visa, MasterCard, ecoPayz, NETELLER, AstroPay, PaySafeCard dhe shumë opsione me kriptovaluta siç është Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dogecoin dhe të tjera.

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë