Kazinotë më të Mira Online të NetEnt në 2023

NetEnt është një zhvillues pionier i lojërave të kazinove online me dekada përvojë në industri. NetEnt është i fokusuar në argëtimin dixhital, me një portofol lojërash inovative të kazinosë, lojëra live dhe madje edhe lojëra VR. Këtu listojmë kazinotë më të mira online që ofrojnë lojërat e tyre të rishikuara dhe të ranguara

Top Përgjedhja
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
22BET Casino
9.8

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Opsione të shumta për depozitim dhe tërheqje.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Luani me opsionin falas për të testuar rrjedhën e lojës.

Metodat e Pagesës
2
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Playamo Casino
9.6

Deri në €300 + 150 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

FIRSTDEP

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Një llojllojshmëri e gjerë e lojërave me Lojtarë Live.

Mbështetje miqësore e konsumatorëve përmes live chat-it.

Llojllojshmëri e gjerë e opsioneve të depozitimit/tërheqjeve.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni drejtpërdrejt në Bitcoin.

Modaliteti i thjeshtë i lojës falas për të testuar lojën dhe për të zbuluar lojërat e reja.

Metodat e Pagesës
3
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë
Vulkan Vegas Casino
9.5

Deri në €1500 + 150 Rrotullime Falas në 3 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Benefitet

Një nga kazinotë më të besuara online, reputacion të shkëlqyeshëm që nga veprimtaria online.

Lojërat e tavolinave multi-hand janë në dispozicion.

Mbështetje fantastike e konsumatorëve.

Pagesat janë të procesuara brenda një deri tri ditë pune.

Mundësi për të luajtur pa shpenzim apo regjistrim.

Ueb faqet e optimizuara mobile.

Metodat e Pagesës
4
I aprovuar I aprovuar
888 Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1500 Pako Bonusi

Welcome1

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
5
I aprovuar I aprovuar
I preferuar
Verde Casino
9.5
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1200 + 220 Rrotullime Falas në 4 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
6
I aprovuar I aprovuar
bet365 Casino
9.4
Norma e Fitimit
96.26%
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
7
I aprovuar I aprovuar
PlayOJO Casino
9.2
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës
Ekskluzive

Deri në 50 Rrotullime Falas në slotet e përzgjedhura

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
8
Slottica Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

200% Bonus i Barabartë deri në €200

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
9
MagicalSpin Casino
9.3
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Deri në €1000 + 100 Rrotullime Falas në 2 depozitat tuaja të para

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
10
Videoslots Casino
9.2
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

deri në €200

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Profili
Emri NetEnt
AKA Net Entertainment
URL Netent.com
Licencat Kansspelcommissie, DGOJ
1 më shumë
Themeluar 1996
Kompania NetEnt AB
Shoqëri e Tregtuar Publike
Degët Evolution Gaming
Selia Sweden
Lloji Zhvilluesi i Lojërave
Kompatibiliteti Desktop, Mobil
Veçoritë Lojërat Progresive, Lojërat Live, 3D Games, Lojërat VR

Përmbledhje

NetEnt ka krijuar lojëra kazino të klasit botëror për më shumë se 20 vjet. Ky ofrues i njohur globalisht i lojërave të kazinove online është plotësisht i licencuar dhe i rregulluar nga MGA (Autoriteti i Lojërave të Lojërave të Maltës), Qeveria e Gjibraltarit dhe UKGC (Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar). 

Verifikohet në mënyrë të pavarur nga eCOGRA për ndershmëri, transparencë dhe besueshmëri. Si një ofrues i përgjegjshëm lojërash, ajo e merr seriozisht rolin e saj. Kompania i shmang të gjitha format e përmbajtjes së paligjshme dhe të papërshtatshme dhe është e fokusuar shprehimisht në krijimin e një përzgjedhjeje të larmishme të lojërave kazino shumë interaktive, të mbushura me veçori dhe gjithëpërfshirëse.

Një kulturë e rritjes së individëve të talentuar e fuqizon këtë kompani. Kjo kulturë solide e korporatës shërben si gur themeli i krijimeve të saj. Inovacioni formon themelin e ideve imagjinare me zgjidhjet dinamike të lojërave. 

Pikat e forta të kompanisë janë njerëzit e saj - zhvilluesit, projektuesit, inxhinierët, animatorët, koduesit, magjistarët, matematikanët dhe vizionarët. E gjithë kjo është e orientuar drejt argëtimit dixhital të klasit botëror, me një sërë zgjidhjesh të lojërave që përfshijnë slotet, lojërat jackpot, lojërat me karta, lojërat e tavolinës dhe lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë. Si rezultat, marka është sinonim i përsosmërisë së lojërave në të gjithë bordin.

Lojërat e NetEnt përfshijnë qindra lojëra kazino të nivelit më të lartë si  Dead or Alive 2Starburst™ dhe Gonzo’s Quest. Këto lojëra të kazinove online kanë fituar vlerësime të jashtëzakonshme nga adhuruesit e lojërave në mbarë botën. 

Sot, ajo krenohet me një katalog mbresëlënës të lojërave interaktive të kazinosë online, të mbushura me veçori, me animacion verbues dhe lojë në stilin e video lojërave. Përveç kësaj, NetEnt ka zhvilluar softuer kryesor në industri, drejtpërdrejt në dispozicion nga shfletuesit e lojtarëve duke përdorur funksionalitetin HTML5. Zgjedhje të tjera jashtëzakonisht të njohura në dispozicion Divine Fortune, Twin Spin, Mega Joker, Koi Princess dhe Fruit Shop.

Licencat

Spanish Directorate General for the Regulation of Gambling
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc (ONJN)
Belgian Gaming Commission

Lojëra

Ajo hyri në arenën e lojërave të kazinove online 20 vjet më parë. Sot, ajo udhëheq si një lojtar i fuqishëm në një industri të mbingarkuar. Kjo markë është e dalluar nga të tjerat duke krijuar lojëra inovative të kazinosë online, tërheqëse dhe të mbushura me veçori.

Ajo renditet ndër tre zhvilluesit më të mirë të lojërave të kazinove online në shumë kazino online plotësisht të licencuara dhe të rregulluara në mbarë botën. Lojërat e tyre të kazinosë përfshijnë spektrin e plotë të atraksioneve, duke përfshirë:

  • Lojërat e tavolinës - Ruleta Amerikane, Jacks or Better, Ruleta Franceze, Blackjack, Baccarat dhe Ruleta.
  • Rruga Ylber - Scruffy Duck, Spinata Grande, Lights, Dazzle Me, Berryburst, Aloha! Cluster Pays dhe Wonky Wabbits.
  • Aksion dhe aventurë - The Wish Master, Pyramid, Finn, Swirly Spin, Shangri La dhe Reel Steal.
  • Emri dhe fama - Vikings, Football Champions Cup, Guns N' Roses, Conan dhe Fairytale Legends.
  • Klasiket - Starburst, Blood Suckers 2, Warlords, Jungle Spirit, Jack Hammer 2 dhe Excalibur.
  • Përtej retrosë - EggOMatic, Fruit Case, Steam Tower, JokerPro, Wild Water dhe Wild-O-Tron 300.
  • Lojëra të markave - Jumanji, Narcos, Street Fighter II, Jimi Hendrix, Motorhead dhe The Invisible Man.

Ndër të tjera, lojtarët mund të shijojnë një thesar karakteristikash të tilla si paraqitjet unike të rrotullave, rrotullave të zgjeruara, rrotullave në kolaps, simboleve të egra, simboleve shpartalluese, raundeve të bonusit dhe motorit të patentuar Megaways gjithashtu. Në përgjithësi, ato shkojnë më lart dhe përtej për të përmirësuar cilësinë e përvojës së kazinosë online.

Ndër të tjera, lojtarët mund të shijojnë një thesar karakteristikash të tilla si paraqitjet unike të rrotullave, rrotullave të zgjeruara, rrotullave në kolaps, simboleve të egra, simboleve shpartalluese, raundeve të bonusit dhe motorit të patentuar Megaways gjithashtu. Në përgjithësi, ato shkojnë më lart dhe përtej për të përmirësuar cilësinë e përvojës së kazinosë online.Blackjack


Ruleta


Slotet


Video Poker


Baccarat


Craps
Poker Poker
Baccarat Baccarat
Blackjack Blackjack
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet
Video Poker Video Poker, Jacks or Better

Lojërat Live

NetEnt Live njihet ndërkombëtarisht si një nga ofruesit kryesorë të lojërave live në kazinotë online. Lojërat live të NetEnt përfshijnë lojërat e tilla si Speed Baccarat Gold, Live Blackjack dhe Live Roulette. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë organizohen nga krupierë të trajnuar profesionalisht, të licencuar në juridiksione të shumta.

Kazinoja live sjell një përvojë autentike të kazinosë drejtpërdrejt për lojtarët në kohë reale. Kazinotë me tregtarë të drejtpërdrejtë janë të kompletuara me mjeshtëri, duke u ofruar lojtarëve kënde të shumta të kamerave të veprimit, pa ndërprerje ose shkëputje. Deri më sot, lojërat e tyre live të kazinosë përfshijnë një sërë opsionesh baccarat, blackjack, ruletë, shfaqje lojërash live dhe video slote live interaktive.

Përveç kësaj, lojërat e tilla si Deal or No Deal, Dreamcatcher Live, Monopoly Live, Storm Live dhe slote të tjera janë në dispozicion. Lojtarët mund të zgjedhin tregtarët e tyre të preferuar, tavolinat dhe opsionet minimale/maksimale të basteve. Përveç kësaj, ju mund të luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë në kazinotë e NetEnt në PC, Mac ose pajisje celulare në kohën e lirë.Live Blackjack


Live Ruleta


Live Baccarat


Live Poker


Live Craps


Live Slots
LIVE Baccarat Live Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta

Jackpotet Progresive

Është i njohur botërisht për lojërat e tij të jackpotit progresiv. Lista e lojërave jackpot në kazinotë online është një listë për lakmi dhe përfshin të tilla si:
Arabian Nights, Mega Fortune, Mega Fortune Dreams, Mercy of the Gods, Super Lucky Frog, Cosmic Fortune, Hall of Gods dhe Divine Fortune
Kur dalin kombinimet e duhura, lojtarët me këto jackpote progresive mund të fitojnë jackpote që ndryshojnë jetën.

Divine Fortune

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Më mirë për të luajtur në
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Top Jackpotet

Cosmic Fortune

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Më mirë për të luajtur në
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Gold Money Frog

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Më mirë për të luajtur në
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Kazinoja Jonë e Preferuar

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
I nxehtë I nxehtë

22BET Casino

9.8
Më e mira për
Blackjack
Ruleta
Slotet
Mbi 5039 lojëra në dispozicion
Benefitet

Mbështetur nga prezenca fizike.

Jackpote progresive gjigande për t'i rrëmbyer.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.


Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
9 më shumë
Metodat e Pagesës

100% Bonus i Barabartë deri në Lek38000

Bonusi Mikëpritës

Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

FAQ

Lojërat e kazinove online të NetEnt shfaqen në një përzgjedhje të larmishme të kazinove online në mbarë botën. Për më tepër, ajo ka bashkëpunuar me 200+ kazino, zhvillues softuerësh dhe kompani për të ofruar mbulimin më të gjerë të mundshëm për lojtarët.

Është një zhvillues i njohur ndërkombëtarisht i softuerit me një shumëllojshmëri të gjerë të lojërave të kazinosë online. Këto përfshijnë slotet, slotet jackpot, lojëra me karta, lojërat e tavolinës dhe lojërat e kazinosë live.

Shumica e lojërave të tyre online janë në dispozicion për lojtarët në modalitetin demo të lojës. Sigurisht, lojërat live të kazinosë janë në dispozicion vetëm me para të vërteta. Ajo inkurajon lojtarët të testojnë lojërat e tyre pasi ato konsiderohen si më të mirat.

Në të vërtetë, ai ofron një mori lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë, duke përfshirë blackjack live, baccarat live, ruletë live, shfaqje lojërash live dhe slote live gjithashtu. RNG-të nuk kontrollojnë rezultatin e lojërave të drejtpërdrejta. Në vend të kësaj, zonjat e fatit vendos rezultatin e tyre.

Po. Ajo u ofron lojtarëve një përzgjedhje emocionuese të lojërave të tavolinës si Ruletën Evropiane, Ruletën Franceze, Ruletën Amerikane, Blackjack, Baccarat dhe shumë të tjera.

Absolutisht! Jackpotet e tyre progresive përfshijnë Arabian Nights, Mega Fortune, Mega Fortune Dreams, Mercy of the Gods, Super Lucky Frog, Cosmic Fortune, Hall of Gods dhe Divine Fortune.

Po. Të gjitha kazinotë online ofrojnë në mënyrë të pandryshueshme një shumëllojshmëri të bonuseve bujare dhe oferta promocionale. Këto përfshijnë bonuse të mikpritjes, bonuse të përputhjes me depozitën, rrotullime falas dhe lloje të tjera të bonuseve.

Ofruesit e Tjerë të Lojërave

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë