Neptunes WPSC siguron marrëveshjen e sponsorizimit me Videoslots


Gresa Z. - mars 22, 2023
Videoslot & Team Neptunes WPSC

Videoslots dhe Neptunes WPSC së fundmi janë bërë partner përmes një marrëveshje sponsorizimi. Si pjesë e marrëveshjes, Videoslots do të sponsorizojë Neptunes WPSC, një klub i shquar i sporteve të vaterpolit, duke mbështetur ngjarjet dhe turnetë e tyre të ardhshëm.

17 mars 2023, Videoslots.com, një operator i shquar kazinoje, njoftoi një partneritet të ri me Neptunes WPSC, një klub maltez vaterpoloje. Kjo marrëveshje sponsorizimi do të zgjasë tri vitet e ardhshme. Ai do të ndihmojë Videoslots të rrisin reputacionin e tyre në vend duke mbështetur punën e vazhdueshme të Neptunes si një nga qendrat kryesore ujore të Maltës.

Videoslots do të kontribuojnë ndjeshëm në zhvillimin e disa prej atletëve më premtues të Maltës përmes këtij bashkëpunimi. Përveç kësaj, ky investim do të mundësojë përmirësime të nevojshme për një industri me lidhje të ngushta brenda komunitetit të ishullit. Kjo mbështetje do të jetë veçanërisht e vlefshme gjatë 12 muajve të ardhshëm, duke ofruar burime shumë të nevojshme për atletët aspirues të Maltës.

Me më shumë se 12 vite përvojë, Videoslots ka krijuar një reputacion të jashtëzakonshëm në industrinë e iGaming. Me një portofol prej mbi 9,000 lojërash, ato ofrojnë më shumë opsione se çdo operator tjetër në këtë sektorit, duke i lejuar përdoruesit të eksplorojnë plotësisht koleksionin e tyre vezullues.

Në njohje të përkushtimit dhe përsosmërisë së tyre, Videoslots së fundmi iu dha titulli prestigjioz i Operatorit të Vitit të Kazinosë Online në IGA Awards 2023 në Londër, duke çimentuar reputacionin e tyre si lider në industri. Ky partneritet me Neptunes WPSC është një dëshmi e përkushtimit të Videoslots për të mbështetur komunitetet lokale duke promovuar përsosmërinë atletike. 

Ulle Skottling, Zëvendës CEO në Videoslots, komentoi: 

Ne jemi të kënaqur të njoftojmë këtë marrëveshje unike sponsorizimi me Neptunes. Kjo do të rrisë më tej vlerat tona tashmë të forta brenda komunitetit dhe jemi të sigurt se tri vitet e ardhshme do të jenë një rrugëtim i suksesshëm për të dyja palët.

Matthew Bonello, President në Neptunes WPSC, shtoi:

Neptunes janë shumë krenarë dhe të kënaqur që kanë marrë mbështetjen e një kompanie të nivelit të Videoslots, një lojtar i madh në sektorin e saj, ashtu si Neptunes që është një nga liderët lokalë në sportet ujore. 

Ky sponsorizim do t'i lejojë Neptunes që të vazhdojë të përmirësojë mjediset tona, të angazhojë staf të lartë stërvitor dhe mbështetës për të gjithë atletët tanë nga niveli i ri te ai i me pëvojë dhe të sigurojë që Neptune të vazhdojë të konkurrojë në nivelet më të larta në të gjitha garat. Ne jemi entuziastë për lidhjen tonë me Videoslots në vitet e ardhshme dhe presim me padurim një asociacion me përfitim reciprok.

Rreth Videoslots

Videoslots është një kazino online e top vlerësuar që u themelua në vitin 2011. Ajo krenohet me shumëllojshmërinë më të madhe të lojërave në industri, me një përzgjedhje mbresëlënëse prej mbi 9100 sloteve dhe lojërave të tavolinës nga ofruesit me reputacion. Për më tepër, platforma u ofron klientëve një përvojë premium lojërash të pasuruar nga iniciativat më të avancuara promovuese të të gjitha kanaleve, si Clash of Spins, Wheel of Jackpots dhe Battle of Slots. Duke shfrytëzuar ekspertizën teknike, shërbimin e jashtëzakonshëm ndaj klientit dhe risitë më të fundit të lojës, Videoslots.com ka për qëllim të krijojë një produkt unik dhe tërheqës argëtimi.

Për më tepër, Videoslots.com është i përkushtuar për të ofruar mbrojtje lidere të klientëve në industri, duke përfshirë mbrojtjen e tij pioniere Max Bet Protection dhe procedurat e fuqishme të pajtueshmërisë. Si rezultat, kazinoja online ka marrë disa tituj, duke përfshirë Kazinonë Më e Mirë në Casinomeister Awards nga viti 2015 deri në 2018 dhe Eksperiencën më të Mirë të Lojërave dhe Menaxherin më të Mirë të Kazinosë në Casinomeister Awards 2016. Ajo u emërua gjithashtu Operatori Më i Mirë i Sloteve në International Gaming Awards 2017. Për më tepër, ajo fitoi çmimin e Operatorit të Vitit të Sloteve në IGA awards dhe çmimin e Operatorit të Vitit të Kazinosë në SIGMA Awards në 2021.

Në pronësi të kompanisë mëmë me bazë në Maltë, Videoslots Ltd, Videoslots.com mban licenca në disa vende, duke përfshirë Maltën, Mbretërinë e Bashkuar, Spanjën, Italinë, Danimarkën dhe Suedinë. Për më shumë informacion në lidhje me Videoslots.com dhe platformën e saj unike të lojërave, vizitoni rishikimin e Videoslots.


Përmendur në këtë artikull

Videoslots Casino
9.2
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë