Kazinoja Videoslots Kalon Momentin Historik me Slotin e Saj të 8000-të


Gresa Z. - gusht 12, 2022
Shumë imazhe të lojërave të kazinosë

Shtimi i një publikimi të versionit Pragmatic Play të titulluar Greedy Wolf ka ndihmuar operatorin në arritjen e këtij momenti historik. Kazinoja Videoslots nuk planifikon të ndalet me kaq dhe vazhdon përpjekjet e saj për të ofruar portofolin më të gjerë të përmbajtjes në dispozicion në industrinë shumë konkurruese të iGaming

Kazinoja Videoslots përdor platformën e vet të zhvilluar për t'u ofruar lojtarëve gamën më të gjerë të titujve emocionues të publikimeve të reja nga emrat më të njohur në biznes.

Platforma publikoj lojën e saj të 7000-të më 28 janar dhe ka parë rritje eksponenciale në një periudhë të shkurtër kohe, duke demonstruar përkushtimin e saj për të ofruar më të mirën që segmenti ka për të ofruar.

Ngritja më Lartë

Shefi i Marketingut në Videoslots, Ali Atam, theksoj angazhimin e kompanisë për të qenë në krye të industrisë.

Ai shpjegoi se Videoslots ka një qëllim të drejtpërdrejtë: të jetë kazinoja më e mirë dhe më e madhe online në këtë industri. Të kesh 8000 lojëra në ofertë është padyshim një hap tjetër drejt arritjes së këtij qëllimi. Ali tha gjithashtu se ishin të kënaqur që panë Greedy Wolf të bëhej sloti i 8000-të i platformës në muajin Gusht 2022. Është një video slot me 20 linja pagese me personazhe ikonike të frymëzuar nga përralla e famshme The Three Little Pigs.

Zhvilluesi i shquar i softuerit Pragmatic Play ka qenë partner me Videoslots për një kohë të gjatë. Fakti që ky furnizues i besueshëm publikoj lojën që shënoi këtë moment historik të jashtëzakonshëm është një dëshmi për cilësinë e lojërave elektronike të tij.

Tani nuk ka vend për dyshim se Videoslots ofron një përzgjedhje të pakrahasueshme të lojërave online slot për lojtarët në mbarë botën.

Njihuni me Videoslots

Videoslots është platforma kryesore e kazinove online në tregun global të iGaming. Kompania është e licencuar në juridiksione kyçe evropiane, si në Mbretërinë e Bashkuar, Maltë, Suedi, Itali, Danimarkë dhe Spanjë.

Platforma premium u ofron klientëve të saj një ofertë gjithëpërfshirëse të lojërave slot. Linja përfshin më shumë se 8,000 lojëra elektronike dhe lojëra të tavolinës nga disa prej ofruesve më të mirë në treg. Videoslots përdor koncepte novatore promovuese të gjithanshme, të tilla si "Wheel of Jackpots", "Clash of Spins" dhe "Battle of Spins". Falë përsosmërisë teknike dhe mbështetjes së klientit, kompania ofron një përvojë të veçantë argëtimi.

Hot this week
Merrni këtë ofertë sot!
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Rishikimi Merrni Bonusin

Përmendur në këtë artikull

Videoslots Casino
9.2
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë
Metodat e Pagesës

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë