BGaming njofton përmbledhjen e publikimeve të lojërave të Majit 2023: Mirë se vini në ekstravagancën e lojërave!


Gresa Z. - maj 2, 2023
Publikimet e Lojërave nga BGaming në Maj 2023

Zhvilluesi kryesor i lojërave BGaming po përgatitet të publikojë tri lojëra të reja emocionuese në Maj. Këto lojëra të reja do të shfaqin grafikë të fundit, veçori inovative dhe lojë emocionuese. Lojërat përfshijnë Royal High-Road, e bërë gati për t’u publikuar më 11 maj dhe Lucky Crew, e bërë gati për t’u publikuar më 18 maj. Dhe Savage Buffalo Spirit, që do të publikohet më 25 maj. Lojtarët mund të presin me padurim përvojat gjithëpërfshirëse të lojës, rrotullimet falas dhe mundësitë për fitim

BGaming, një zhvillues i shquar lojërash i njohur për gamën e larmishme të lojërave të kazinove online, po përgatitet të publikojë tri lojëra të reja emocionuese në maj. Lojërat janë përpiluar për t'u ofruar lojtarëve përvoja emocionuese dhe unike, duke kombinuar grafikë të fundit me veçori inovative dhe lojë emocionuese.

Loja e parë e bërë gati për t'u publikuar më 11 Maj është Royal High-Road. Lojtarët nisin një udhëtim epik në pyll në këtë lojë, i mbushur me mister dhe intriga. Ata kërkojnë për një simbol të egër Wild me një princeshë të bukur për të ndihmuar në formimin e kombinimeve fituese në një rrjet 5x3. Gjatë raundeve të Rrotullimeve Falas, lojtarët mund të luftojnë një përbindësh të fshehtë ose të hidhen poshtë në Coin Respins, të gjitha duke marrë pjesë në një përrallë romantike dhe duke marrë fitime fantastike.

Royal High-Road Screen

Loja e dytë, Lucky Crew, do të publikohet më 18 Maj. Lojtarët lundrojnë me një ekuipazh prej tre piratësh qesharak, të cilët nuk do të ndalen para asgjëje për të kapur disa Wilds me shumëzues dhe për të fituar një goditje në rrotullimin e Rrotës së Fatit. Me një shans të lartë për të fituar deri në 27 rrotullime falas! Zhbllokoni një raund emocionues të rrotullimeve falas me Sticky Wilds për shpërblime më të mëdha. Të gjithë duart në kuvertë, thesari është në rrugën e duhur!

Lucky Crew Screen

Ndeshja e fundit e bërë gati për publikim më 25 Maj është Savage Buffalo Spirit. Lojtarët zhyten në një botë mahnitëse të kafshëve të egra me buall të mrekullueshëm dhe bukurinë e natyrës. Ata rrotullojnë rrotullat mahnitëse dhe shikojnë kafshët madhështore të rreshtohen në kombinime që përputhen, duke sjellë fitime. Me një RTP 97% mbresëlënëse, fitime maksimale x4684 dhe një raund fantastik të Rrotullimeve Falas, emocioni i gjuetisë nuk ka qenë kurrë më emocionues.

Savage Buffalo Spirit Screen

BGaming është e përkushtuar të ofrojë një përvojë të jashtëzakonshme për lojtarët dhe këto tri lojëra të reja slot nuk janë një përjashtim. Grafikat e tyre me cilësi të lartë, veçoritë emocionuese dhe loja inovative do t'i kënaqin lojtarët dhe do t'i bëjnë ata të kthehen për më shumë. Për më tepër, BGaming ofron mbështetje 24/7, kompatibilitet pa probleme me celularin dhe një gamë të gjerë opsionesh pagese për të siguruar që lojtarët të kenë përvojën më të mirë të mundshme të lojërave. Pra, përgatituni për një udhëtim emocionues pranveror me lojërat e reja slot të BGaming!

Sneak Peak për publikimet e Qershorit:

Bëhuni gati për një verë emocionuese me publikimet e ardhshme të lojërave të BGaming! Sipas burimeve tona, kompania është gati të publikojë katër lojëra të reja në Qershor 2023. Ja një vështrim i fshehtë në atë se çfarë do të ndodhë:
E para është Fruit Million, një lëvore verore e lojës së njohur. Planifikohet të publikohet më 1 Qershor dhe lojtarët mund të presin një kthesë freskuese dhe të shijshme në lojën origjinale.

Më 8 Qershor, BGaming do të publikojë Limbo Slot, një lojë që i çon lojtarët në thellësitë e botës së krimit. Kjo lojë do t'i mbajë lojtarët në avantazh me karakteristika inovative dhe lojë emocionuese.
Javën vijuese, më 15 Qershor, Gemhalla Slot do të hyjë në dyshemenë e kazinosë virtuale. Kjo lojë përmban gurë të çmuar dhe veçori unike bonusi që mund t'i ndihmojnë lojtarët të fitojnë shumë.

E fundit, por jo më pak e rëndësishme, më 29 Qershor, Slot do të publikohet Wild Chicago. Kjo lojë i çon lojtarët në një turne në qytetin me erë, me simbole emocionuese dhe veçori bonusi të frymëzuara nga kultura dhe historia e pasur e qytetit.

BGaming është e përkushtuar t'u ofrojë lojtarëve përvojën më të mirë të mundshme të lojërave, dhe këto lojëra të reja sigurisht që do të kënaqin dhe argëtojnë lojtarët e të gjitha niveleve. Me veçori inovative, lojë emocionuese dhe grafikë mahnitëse, këto lojëra nuk duhen humbur. Qëndroni të sintonizuar për më shumë përditësime mbi këto publikime të ardhshme!

Hot this week
Gjeni kazinotë më të mirë në internet për të luajtur këto lojëra.
Mëso më shumë

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë