Slottica Casino

Slottica Casino

slottica5.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€200
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €200

Slottica Casino Bonusi Mikëpritës

200% Bonus i Barabartë deri në €200

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €15 KB: 45x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €200

Slottica Casino Bonusi Mikëpritës

200% Bonus i Barabartë deri në €200

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €15 KB: 45x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

Curacao eGaming

Valutat

EUR, ARS, AZN, COP, MXN
6 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Fantasy
Lojëra Falas
11 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.5
Bankimi & Pagesat
5
Promocionet
4.3
Softueri & Lojërat
4.3
Siguria & Loja e Ndershme
4.9
Përkrahja
4.9

30+ ofrues të softuerit në platformë.

Mbështetje për konsumatorë 24/7 përmes live chat-it.

Gamë e gjerë e valutave.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Opsion demo falas për të luajtur për kënaqësi.

Në dispozicion si kazino mobile.

Slottica Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më shkurt 1, 2023

Slottica Casino ka filluar në vitin 2019 nga kompania Atlantic Management B.V. Faqja, e cila ofron një gamë solide lojërash, si dhe disa promovime interesante për lojtarët e rinj dhe ekzistues, është e licencuar dhe regjistruar nga Qeveria e Kuraçaosë. Slottica është një destinacion lojrash online modern dhe miqësor për lojtarët, që ka shumë për të ofruar në të gjitha kategoritë e rëndësishme, që nga përzgjedhja e lojërave deri te mbështetja e klientit.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

30+ ofrues të softuerit në platformë.

Mbështetje për konsumatorë 24/7 përmes live chat-it.

Gamë e gjerë e valutave.

Depozitoni, luani dhe tërhiqni në Bitcoin.

Opsion demo falas për të luajtur për kënaqësi.

Në dispozicion si kazino mobile.

Mangësitë

Kohë të shkurtër në treg.

Nuk është e përshtatshme për lojtarët e bingos, pasi që nuk ka bingo lojëra për momentin.

Kohë pak më e ngadalshme e procesimit dhe pritjes për tërheqje.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Nuk ka aplikacion mobil të dedikuar.

Nuk ka tregues të certifikatës eCogra.

Profili

Pronar Atlantic Management B.V.
Themeluar 2019
Licencuar nga Curacao eGaming
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, German, Polish, Russian, Spanish, Turkish
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Me një dizajn kryesisht blu dhe të bardhë, faqja e Slottica Casino është e këndshme për t'u parë dhe e lehtë për t'u naviguar. Ashtu si me shumicën e kazinove online këto ditë, lojtarët nuk kanë nevojë që të shkarkojnë ndonjë softuer ose aplikacion për të filluar dhe shijuar lojërat e tyre. Faqja e internetit është gati për lojë dhe plotësisht e përgjegjshme, kështu që mund të përdoret në të gjitha llojet e pajisjeve, nga kompjuterët desktop dhe laptopët deri te telefonat celularë dhe tabletët e ndryshëm.

Lojërat janë të renditura në vetëm disa kategori bazë, përkatësisht slote, lojëra të tavolinës dhe kazino live, që do të thotë se kërkimi i lojërave mund të zgjasë pak më shumë. Megjithatë, pasi lojtarët të hyjnë në çdo kategori individuale, ata mund të përdorin një sërë opsionesh të ndryshme për të filtruar lojëra nga ofrues të veçantë, për të renditur titujt në mënyrë alfabetike ose për të kërkuar lojëra sipas emrave të tyre përkatës.

Faqja e Slottica Casino është e disponueshme në disa gjuhë të botës dhe gjuha e faqes mund të ndryshohet lehtësisht nga menyja rënëse e vendosur në këndin e poshtëm djathtas të faqes. Opsionet e disponueshme përfshijnë gjuhën Angleze, Gjermane, Norvegjeze, Finlandeze, Spanjole, Polake dhe Turke.

Lojërat në Ofertë

Lojtarëve nuk do t'u mungojnë opsionet në Slottica Casino. Faqja përmban një librari lojërash shumë të gjallë dhe të larmishme të mundësuar nga një numër furnizuesish lojërash me cilësi të lartë si NetEnt, Quickspin, Amatic, Betsoft, Microgaming, Novomatic, Play'n GO, ELK Studios dhe të tjerë. Prandaj, numri i lojërave të njohura të gjetura në faqe përmbushë pritshmëritë e të gjithëve.

Slotet

Zgjedhja më e madhe e lojërave, siç pritet, gjendet në kategorinë e sloteve. Këtu, Slottica ka tituj të shumtë klasikë, të njohur, së bashku me shumë publikime të reja që shtohen rregullisht në portofolin e lojërave të faqes. Në këtë mënyrë, lojtarët mund të shijojnë të preferuarat e tyre të të gjitha kohërave, por gjithashtu të provojnë dorën e tyre në publikimet e reja që vijnë rregullisht.

Është mjaft interesante që kazinoja nuk përmban asnjë prej sloteve të mëdha jackpot progresive si Mega Moolah ose Hall of Gods, kështu që kjo është një zonë ku lojtarët që kënaqen duke ndjekur shanset e gjata dhe paratë e mëdha mund të ndihen në disavantazh.

Megjithatë, përveç kësaj, ka qindra slote për të zgjedhur, duke shfaqur të gjitha llojet e temave dhe veçorive, si dhe nivele të ndryshme paqëndrueshmërie dhe potencial fitues. Disa nga titujt më të njohur të gjenden këtu përfshijnë Immortal Romance, Sakura Fortune, Book of Dead, Big Bad Wolf, Dead or Alive (1 dhe 2), Poltava, Starburst, etj.

Video Poker dhe Lojërat e Tavolinës

Meqenëse lojërat janë të ndara në vetëm disa kategori, adhuruesit e video pokerit do t'i gjejnë lojërat e tyre të preferuara në seksionin "Lojërat e Tavolinës". Përderisa mund të duhen disa sekonda për t'i gjetur ato, Slottica në fakt përmban një gamë të këndshme variacionesh të video pokerit, duke përfshirë Joker Poker, Aces and Faces, Jacks or Better, Deuces Wild, Tens or Better, Kings or Better dhe shumë të tjera. Në përgjithësi, lojtarët do të gjejnë pothuajse të gjitha variantet e video pokerit që ekzistojnë, që gjenden për t’u luajtur në faqe.

Situata është po aq mbresëlënëse kur bëhet fjalë për lojërat elektronike të tavolinës pasi ka shumë lojëra nga ofrues të ndryshëm që ofrojnë lojëra të ngjashme me rregulla pak a shumë të ndryshme, aksione tavoline, etj. Kjo përfshin një numër variacionesh ruletë, blackjack, baccarat, sic bo, Oasis Poker, Let It Ride, Dragon Tiger, Red Dog, Caribbean Stud, Poker3 Heads Up Hold'em, keno, dhe shumë të tjera.

Në përgjithësi, tifozët e lojërave të tavolinës do të ndihen patjetër si në shtëpinë e tyre këtu. Është e drejtë të thuhet se Slottica ka një nga librari më të gjerë të lojërave në këtë departament të veçantë dhe nuk mungojnë opsionet pavarësisht nga lojërat e preferuara, aksionet ose çfarëdo tjetër.

Kazino Live

Një kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë është bërë pothuajse një parakusht për çdo operator online që përpiqet të jetë i suksesshëm në këtë kohë dhe epokë, kështu që nuk është çudi që Slottica Casino ka gjithashtu një seksion shumë solid të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Ky seksion mundësohet me lojërat nga Evolution Gaming, një lider absolut në tregun e tregtarëve të drejtpërdrejtë, së bashku me Ezugi, NetEnt Live dhe Lucky Streak.

Lojërat në dispozicion përfshijnë variacione të ndryshme ruletë dhe blackjack, baccarat dhe tavolinat Casino Hold'em, si dhe disa opsione më ekzotike si Dream Catcher, Monopoly Live, Bet on Numbers, etj.

 Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Football virtual, Garat e kuajve virtuale, Garat e qenëve virtuale, Tenis Virtual, Soccer Virtual, Basketboll Virtual, Motorsportet Virtuale, Bejsboll Virtual, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me Slottica Casino dhe luani mbi 1238 lojëra nga 32 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

Tom Horn Gaming
ThunderSpin
Spike Games
Snowborn Games
ReelPlay
Rakki Games
Quickspin
Playson
Play'n GO
Novomatic
Lucky Streak
Iron Dog Studios
Igrosoft
Habanero Gaming Systems
Fantasma Games
Ezugi
Evoplay
Evolution Gaming
Endorphina
ELK Studios
Concept Gaming
Booongo
August Gaming
Amatic Industries
1x2gaming
Gamzix
Thunderkick

Veçoritë

Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Fantasy
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv
Sportet Virtuale

screenshotet

Jackpot Progresivë në Dispozicion
Jackpot Progresivë në Dispozicion
Slottica Casino përmban lojëra të shkëlqyera të jackpotit progresiv.

Jackpotet Progresive

9 Blazing Diamonds Wowpot!

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

African Legends WowMajor Jackpot

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Atlantean Treasures Mega Moolah

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Book of Atem Wowpot! N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

CashSplash N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fortunium Gold Mega Moolah N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Immortal Romance Mega Moolah N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Juicy Joker Mega Moolah N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Major Millions €786293
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mega Moolah Goddess N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah Major N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah Mini N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah Minor N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Queen of Alexandria Wowpot! N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sherlock va Moriarty Wowpot! N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sisters of OZ Wowpot! N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Speed Cash N/A
Softueri: Play'n GO
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Witch's Moon Mega Moolah N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Treasure Nile €45173
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Tunzamunni N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wheel of Wishes N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wowpot €11072
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Poseidon Ancient Fortunes Poseidon Wowpot! Megaways N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah Absolootly Mad N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah €4505506
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Bankimi

Lojtarët nuk duhet të kenë probleme me financimin e llogarive të tyre në Slottica dhe tërheqjen e fitimeve të tyre. Faqja mbështet një gamë të gjerë metodash bankare, duke përfshirë MasterCard, Visa, NETELLER, Skrill, ecoPayz, QIWI, Papara, Jeton, transfere bankare dhe të tjera.

Të gjitha tërheqjet përpunohen brenda 72 orëve, me kusht që lojtari të ketë kaluar me sukses procedurën e verifikimit dhe të dërgojë të gjitha dokumentet e kërkuara që konfirmojnë identitetin e tij ose të saj në kazino. Ekzistojnë kufij të tërheqjes ditore, javore dhe mujore, megjithëse këto mund të diskutohen individualisht dhe varen nga statusi i mbajtësit të llogarisë.

Valutat

EUR
$ ARS
AZN
Col$ COP
Mex$ MXN
S/ PEN
PLN
R ZAR
TRY
$ USD
BTC

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Crypto Wallet Crypto Wallet
Wire Transfer Wire Transfer
Jeton Jeton
Beeline Beeline
Nordea Nordea
Papara Papara
QIWI Wallet QIWI Wallet
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Skrill Skrill
Tele2 Tele2
WebMoney WebMoney
Yandex Money Yandex Money
ecoPayz ecoPayz
EasyEFT EasyEFT
GarantiCep Bank GarantiCep Bank
Paymaster Paymaster
Perfect Money Perfect Money

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 100000 Mujor
Koha e Procesimit 3 ditë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 24 ore
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 24 ore
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 24 ore
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Slottica Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Slottica Casino ofron një bonus mjaft bujar mirëseardhjeje për të gjithë lojtarët e rinj. Përderis shuma e bonusit në vetvete nuk është e madhe, përqindja e depozitimit është shumë e mirë dhe paketa përfaqëson një mundësi të shkëlqyeshme për klientët e rinj që të marrin një sasi të mirë kohe shtesë për të luajtur, të eksplorojnë atë që faqja ka për të ofruar dhe potencialisht të kenë fat. Kushtet e bonusit janë gjithashtu mjaft miqësore për lojtarët, por është gjithmonë një ide e mirë t'i lexoni ato përpara vetëm për t'u siguruar që nuk ka konfuzion.

Përveç bonusit të mirëseardhjes, ka promocione të ndryshme që ofrojnë rrotullime falas dhe para shtesë për lojtarët ekzistues. Ekziston një lloj bonusi ose një ofertë promocionale që është në dispozicion pothuajse çdo ditë të javës, kështu që lojtarët kanë të gjitha stimulimet për të qëndruar pranë dhe për t'u kthyer në Slottica pasi të kenë përfunduar me bonusin e tyre të mirëseardhjes.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Departamenti i mbështetjes së klientit është në dispozicion të lojtarëve gjatë gjithë kohës në Slottica Casino. Lojtarët mund të kontaktojnë përmes emailit, live chatit dhe linjës telefonike të drejtpërdrejtë, kështu që të gjithë mund të zgjedhin mënyrën e komunikimit që preferojnë. Koha e përgjigjes së mbështetjes është në përgjithësi mjaft e mirë, pavarësisht nga metoda e përdorur për fillimin e kontaktit.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë