PlayOJO Casino

I aprovuar I aprovuar

PlayOJO Casino

playojo.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi i Rrotullimeve Falas
50
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

50 Rrotullime Falas

PlayOJO Casino Bonusi i Rrotullimeve Falas

Ekskluzive

Deri në 50 Rrotullime Falas në slotet e përzgjedhura

Të arkëtueshme: Po KB: Jo

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

50 Rrotullime Falas

PlayOJO Casino Bonusi i Rrotullimeve Falas

Ekskluzive

Deri në 50 Rrotullime Falas në slotet e përzgjedhura

Të arkëtueshme: Po KB: Jo

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

The Ministry of Interior of the State of Schleswig-Holstein

Valutat

EUR, GBP, NOK, SEK, USD

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
5 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.2
Bankimi & Pagesat
4.9
Promocionet
4.4
Softueri & Lojërat
4.9
Siguria & Loja e Ndershme
4.2
Përkrahja
4.2

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Shumë lojëra të tavolinave të kazinosë dhe lojëra me letra.

Shërbim i vëmendshëm dhe i përgjegjshëm ndaj konsumatorëve.

Pagesat përmes PayPal-it janë në dispozicion.

Përdor softuer të përditësuar me cilësi të lartë.

Eksperiencë mobile me çmime fituese.

PlayOJO Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më dhjetor 1, 2022

I themeluar në vitin 2017, PlayOJO Casino shpejt është ngritue nëpër radhët e industrisë, duke fituar çmime të shumta gjatë vitit të parë të operimit. Një pjesë e rrjetit të njohur të kazinove EGO, PlayOJO ka tërhequr lojtarët për një numër arsyesh, por politika e tyre e kërkuarpa pagesë sigurisht ka
qenë një nga faktorët më të mëdhenj të suksesit të tyre.
PlayOJO Casino është licencuar nga Autoriteti i Lojrave të Maltës dhe lojtarët Shhqipëtarë janë të mirëpritur të provojnë fatin e tyre në këtë faqe interneti.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Shumë lojëra të tavolinave të kazinosë dhe lojëra me letra.

Shërbim i vëmendshëm dhe i përgjegjshëm ndaj konsumatorëve.

Pagesat përmes PayPal-it janë në dispozicion.

Përdor softuer të përditësuar me cilësi të lartë.

Eksperiencë mobile me çmime fituese.

Mangësitë

Opsionet e kufizuara të lojtarëve live.

Nuk ka zgjidhje të mëdha për opsionet e depozitimit.

Bitcoin-at nuk mund të përdoren këtu.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Lojërat nuk janë të verifikuara nga ndonjë kompani si eCOGRA.

Profili

Pronar SkillOnNet Ltd
Themeluar 2017
Licencuar nga The Ministry of Interior of the State of Schleswig-Holstein
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, Finnish, Norwegian, Swedish
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo
Aprovuar nga OCR
Aprovuar nga OCR
PlayOJO Casino ka kaluar nëpër procesin tonë të rishikimit të thelluar dhe ka përmbushur standardet tona të sigurisë, lojës së ndershme dhe përvojës së përgjithshme.

Shpërblimet

Lojëra

Kazino përmban një platformë instante të lojes që mund të përshkruhet më së miri si ndryshe prej tjerve. Ndryshe nga shumë online kazino, PlayOJO ka zgjedhur ndërfaqen e gjallë dhe të mbushur me ngjyra dhe dekorime. Edhe pse kjo mund të duket si shumë në fillim, dizajnerët e kanë mundësuar atë të funkcionoj, pasi faqja është me të vërtetë e lehtë për t'u përdorur dhe ofron një eksperiencë të

kënaqshme.

Lojtaret mund të lundrojnë në kazino duke përdorur menunë kryesore në anë të majtë, ku të gjitha lojëra janë shpërndarë në kategori të ndryshme: lojëra elektronike slots, video poker, roulette, blackjack, lojëra letrash, jackpote, kazino të drejtëperdrejt, dhe më shumë.

Faqja hapet shpijt në kompjuterët desktop, laptopë dhe telefona celularë, duke siguruar një eksperiencë të këndshme gjithëperfriurëse, pavarësisht nga pajisja juaj e zgjedhur. Lojtarët gjithashtu mund të gëzojnë kohën e tyre në një numër gjuhësh të ndryshme duke përfshirë gjuhen anglize, gjermane, norvegjeze dhe suedishten.

Lojërat në ofertë

Siç mund të pritet nga një kazino që duket të jetë një nga liderët e industrisë, PlayOJO Casino përmban një përzgjedhje të madhe të lojrave nga pothuajse të gjithë ofruesit e lartë. Biblioteka e lojrave të tyre përfshin tituj si nga NetEnt, Microgaming, Merkur, WMS, Nyx Gaming, Play'n GO, Blueprint, SG, Big Time
Gaming dhe shumë të tjera.

Në PlayOjo lojtarët mund të luajnë pothuajse çdo lojë elektorine slot që ata mund të mendojnë duke përfshirë të gjitha progresistët e njohur (Mega Moolah, Hall of Gods, Major Millions), klasike të mëdha (Immortal Romance, Book of Dead, Montezuma, Gonzo's Quest), dhe hitet si si Bonanza dhe Danger High Voltage.

Është e qartë se ekziston edhe një përzgjedhje e mirë e pokerit dhe lojës elektronike të tavolines. Në departamentin e Dillerve të drejtpërdrejt, PlayOJO ofron tavolina nga disa zhvillues kryesorë si NetEnt, Evolution Gaming dhe Extreme.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker


Live Craps
LIVE Baccarat Live Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me PlayOJO Casino dhe luani mbi 2965 lojëra nga 19 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

StakeLogic
SkillOnNet
Quickspin
Oryx Gaming
Nextgen Gaming
Merkur Gaming
IGT
Green Valley Games
Ganapati
Blueprint Gaming
Big Time Gaming
Barcrest Group
Wizard Games
Relax Gaming
MGA
Gaming Realms

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive

screenshotet

Jackpot Progresivë në Dispozicion
Jackpot Progresivë në Dispozicion
PlayOJO Casino përmban lojëra të shkëlqyera të jackpotit progresiv.

Jackpotet Progresive

Gates of Olympus

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

The Dog House

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Sweet Bonanza

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Sugar Rush N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

John Hunter and the Book of Tut N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Splash N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruit Party N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Joker's Jewels N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Starlight Princess N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

PlayOJO ofron një përzgjedhje të mirë të metodave të depozitimit dhe të tërheqjes, që përfshijnë Visa, MasterCard, Maestro, NETELLER, Skrill, PayPal (në disa vende), Paysafecard, transferta bankare, ecoPayz dhe më shumë. Kazino pranon cashouts të shpejtë, sidomos kur përdoren e-kuletat.

Valutat

EUR
£ GBP
kr NOK
kr SEK
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Visa Debit Visa Debit
MasterCard Debit Card MasterCard Debit Card
Maestro Maestro
Google Pay Google Pay
Interac Interac
MB WAY MB WAY
Skrill Skrill
Trustly Trustly
ecoPayz ecoPayz
Citadel Direct Citadel Direct

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 10000 Mujor
Koha e Procesimit 48 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 24 ore
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 7 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 30 dite
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
PlayOJO Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Siç u përmend më nalt, PlayOJO Casino merr një qasje të ndryshme ndaj bonuseve dhe kërkesave të fitimit. Në vend që të ofrojë një bonus të mirë të mirëseardhjes, ky kazino u kthen lojtarëve para në çdo bast të vetëm që ata bëjnë. Megjithëse është vetëm një përqindje e vogël e secilit bast, gjithçka rritet me kalimin e kohës. Pjesa më e mirë është, çfarëdo para që kthehen nga lojrat e juaja të preferuara janë krejtësisht pa pagesë dhe te juaja kështu qe mund të bëni qfare dëshironi.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Ashtu si çdo gjë tjetër në PlayOjo, ekipi i mbështetjes së klientit është miqësor, profesional dhe aty për lojtarët. Chat live është në dispozicion nga ora 06:00 e deri në 00:00, çdo ditë të javës, ndërsa lojtarët gjithashtu mund të kontaktojn nëpërmjet një linje telefoni të dedikuar dhe më email.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë