Cabaret Club Casino

Cabaret Club Casino

cabaretclub.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
$600
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në $600

Cabaret Club Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në $600

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: $10 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në $600

Cabaret Club Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në $600

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: $10 KB: 40x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, ARS, BRL, GBP, CAD
9 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
8 më shumë
Norma e Fitimit
96.27%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë

Vlerësimi

9.1
Bankimi & Pagesat
4.8
Promocionet
4.2
Softueri & Lojërat
4.8
Siguria & Loja e Ndershme
4.8
Përkrahja
4.4

Cabaret Club Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më nëntor 27, 2022

Cabaret Club Casino ka qenë vërdallë për më shumë se dy dekada, gjë që e bën atë një peshë të rëndësishëm në industrinë e online lojërave të fatit. Ajo i detyrohet suksesit të saj në transparencë dhe drejtësi, por gjithashtu ndihmon që kazino t'u sigurojë lojtarëve shqiptarë qasje në qindra lojëra të ofruara nga Microgaming. Të gjitha edicionet e fundit të zhvilluesve prestigjioz të softuerit janë në dispozicion dhe lojtarët mund të kënaqen me lojëra në pajisje të celularit te mençur. Ata mund të zgjedhin midis dhjetëra mënyra të pagesave për të ngarkuar shpejt llogarinë.

Profili

Pronar Baytree Ltd
Themeluar 2012
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Faks, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Croatian, English, Finnish, French, German, Greek, Italian, Norwegian, Spanish, Swedish, Ukrainian
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Microgaming është zhvillues kryesues  i softuerit dhe kazinoja ka përfituar shumë pas vendimit për ta zgjedhur atë si partner. Sot, lojtarët mund të gëzojnë qindra lojëra elektronike slots të Cabaret Club Casino, të grupuara në bazë të numrit të rrotullave, temave dhe kritereve të tjera. Koleksioni i tre rrotullave është zgjeruar në vitet e fundit dhe Bar Bar Black Sheep, Bulls Eye, Cash Crazy, Couch Potato, Jewel Thief dhe Mardi Gras janë shfaqur si disa nga titujt më të njohura.

Ka edhe më shumë lojëra elektronike slots me pesë të rrotullës, si Winning Wizards, Gopher Gold, Reel Thunder, Ladies Nit, Munchkins dhe Tomb Raider. Slots me jackpote progresive dalin nga turma për arsye të dukshme, pasi këto janë ato që mund të bëjnë lojtarët e pasur me vetëm një rrotullim të vërtetë. Shanset për të fituar çmimin e parë janë të largëta, por lojëra të tilla si Cash Splash, Lotsaloot, Major Millions, Mega Moolah dhe Threasure Nile janë gjithsesi të popullarizuara.

Lojërat e tavolinës mund të luhen kundër gjeneratorit të numrave të rastit ose dillerave të vërtetë, në seksionin e drejtpërdrejt të Cabaret Club Casino. Përveç versioneve klasike të roulette, lojtarët e baccarat dhe blackjack mund të ulen në tavolina ku luhen me rregulla të rrepta. Ata gëzojnë të njëjtën larmi kur luajnë video poker dhe kazinoja ka një përzgjedhje të shëndetshme të keno, bingo dhe kartat e gërvishtjes.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Lotari Lotaria, Kartelat Gërvishtëse, Keno
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive

screenshotet

Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 25 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në Cabaret Club Casino.

Bankimi

Metodat e pagesës së Cabaret Club Casino përfshijnë karta debiti, kredit kartela dhe parapagimi nga Visa dhe MasterCard, transfere bankare dhe e-kuletat. Të gjitha depozitat kryhen në çast dhe depozitat e parave të gatshme zgjasin midis dy dhe pesë ditëve të punës varësisht nga opsioni bankar i zgjedhur. Rregulli i përgjithshëm është se kuletat elektronikë siç janë transaksionet e procesit të Skrill dhe NETELLER më shpejt se kartat e kreditit dhe transfertat bankare.

Valutat

EUR
$ ARS
R$ BRL
£ GBP
C$ CAD
INR
Mex$ MXN
NZ$ NZD
kr NOK
PLN
руб. RUB
kr SEK
Fr CHF
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Visa Electron Visa Electron
Maestro Maestro
Electronic Checks Electronic Checks
Check Check
AstroPay AstroPay
EPS EPS
INSTADEBIT INSTADEBIT
Juno Juno
Multibanco Multibanco
Neosurf Neosurf
POLi POLi
Postepay Postepay
QIWI Wallet QIWI Wallet
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
Skrill Skrill
Trustly Trustly
WebMoney WebMoney
Zimpler Zimpler
ecoPayz ecoPayz
giropay giropay
iDebit iDebit
ACH Direct Deposit ACH Direct Deposit
Citadel Direct Citadel Direct
EasyEFT EasyEFT
Euteller Euteller
Lobanet Lobanet
Moneta Moneta
Payr Payr
Przelewy24 Przelewy24
Skrill 1-Tap Skrill 1-Tap
Teleingreso Teleingreso
abaqoos abaqoos
eKonto eKonto
iDEAL iDEAL

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 4000 Javor
Koha e Procesimit 48 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 6 ditë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 14 ditë

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Në momentin kur lojtaret regjistrohen për një llogari, atyre ju paraqitet  mundësia e rritjes së bankrollit tyre. Bonuset e regjistrimit përfaqësojnë vetëm majën e ajsbergut dhe lojtarët aktivë mund të regjistrohen për promovime të vazhdueshme. Të gjitha shpërblimet e tyre i nënshtrohen kërkesave të fitimit, gjë që e bën të domosdoshme që lojtarët të kalojnë me kujdes mbi kushtet dhe termet përpara se të aplikojnë. Herë pas here, lojtarët pritet të shlyejnë kodet e bonuseve për t'u bërë fitues për shpërblime, ose të paktën të zgjedhin për ato promovime. Gjithkush automatikisht do të regjistrohet në klubin e lojalitetit dhe lojtarët do të përparojnë në rritje kur vihet basti me para reale.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Mbështetja e klientit ofrohet pa ndërprerje dhe lojtarët mund të lidhen me ekipin e tyre nëpërmjet telefonit, emailit, faksit dhe bisedave të drejtpërdrejta. Ky i fundit është opsioni më i popullarizuar dhe lojtarët mund të flasin me specialistët e tyre në gjuhën angleze.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Faks, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë