All Slots Casino

I preferuar

All Slots Casino

allslotscasino.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€500
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €1500

All Slots Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1500 në 3 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 3 KB: 35x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €1500

All Slots Casino Pakoja e Bonusit

Deri në €1500 në 3 depozitat tuaja të para

Të arkëtueshme: Po Depozitat: 3 KB: 35x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, BRL, GBP, CAD, INR
6 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
8 më shumë
Norma e Fitimit
96.23%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë

Vlerësimi

9.3
Bankimi & Pagesat
5
Promocionet
4.9
Softueri & Lojërat
5
Siguria & Loja e Ndershme
4.3
Përkrahja
4.5

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i saj.

Paradhoma e lojërave mund të personalizohet.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Mundësi për tërheqje brenda 24 orëve.

Opsioni për të luajtur falas në dispozicion.

Miqësore me mobil me një version të optimizuar të faqes.

All Slots Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më mars 22, 2023

All Slots Casino është një nga kazinove më të besuara dhe të mirë-krijuar në internet në botë dhe gjithmonë ka qenë i dedikuar për promovimin e lojërave të përgjegjshme.

Ky kazino është një zgjedhje e madhe për lojtarët e Shqipërisë për shkak të softuerit të ri të lojrave si dhe zgjedhjen e lojrave emocionuese. Ka më shumë se 400 lojëra të shkarkueshme të kazinove, 140 lojëra të menjëhershme për lojëra flash dhe një platformë lojrash pë celulare në të gjitha lojëra elektronike. Në këtë online kazino lojtarët e Shqipërisë do të kenë zgjedhjen e tyre të lojrave emocionuese të lojërave elektronike, lojëra video poker, lojëra speciale dhe lojëra të tryezës. Microgaming ofron softuerin e lojrave për të gjitha lojëra elektronike dhe është një nga ofruesit më të mirë të softuerëve në industri.

Lojërat në këtë online kazino ofrojnë grafikë mahnitëse, efekte të qarta zanore dhe realizëm të mahnitshëm.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i saj.

Paradhoma e lojërave mund të personalizohet.

Mbështetje 24/7 përmes live chat si dhe opsionet e kontaktit përmes telefonit dhe emailit.

Mundësi për tërheqje brenda 24 orëve.

Opsioni për të luajtur falas në dispozicion.

Miqësore me mobil me një version të optimizuar të faqes.

Mangësitë

Libraria e lojërave nuk është shumë e madhe.

Nuk ka transferim direkt të bankës.

Nuk mbështeten kriptovalutat.

Nuk ofron asnjë softuerë të shkarkueshëm të kazinosë.

Profili

Pronar Digimedia Group
Themeluar 2000
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English, French, German, Swedish
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Ka një gamë të gjerë lojrash në dispozicion për të luajtur në All Slots Casino.

Ekzistojnë disa lloje të ndryshme lojëra elektronike, duke përfshirë lojëra elektronike klasike, makina të frutave, video lojëra elektronike dhe lojëra elektronike progresive. Të gjitha lojëra elektronike gjithashtu ofrojnë një përzgjedhje të lojërave popullarizuara të video poker, si Aces dhe Faces, Joker Poker, Jacks ose Better dhe Deuces Wild. Ekziston edhe një përzgjedhje e lojërave të tabelave me cilësi të lartë si craps, blackjack, baccarat dhe roulette francezë. Përveç kësaj, lojtarët nga Shqipëria mund të gëzojnë lojëra të kartave dhe lojëra të tilla si Hi Lo, Keno, 3 Card Poker, Red Dog dhe Casino Hold'em.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive

screenshotet

Jackpot Progresivë në Dispozicion
Jackpot Progresivë në Dispozicion
All Slots Casino përmban lojëra të shkëlqyera të jackpotit progresiv.

Jackpotet Progresive

Mega Moolah

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€4505506

Roulette Royale

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
€518417

Bankimi

Me të gjitha lojëra elektronike Mobile, lojtarët mund të gëzojnë lojëra të kualitetit të lartë të kazinove Microgaming në çdo kohë nga smartfoni i tyre. Qoftë në lëvizje apo në shtëpi, lojtarët kanë qasje në një sasi të lojrave të drejtë në majë të gishtave të tyre. Ky kazino celular është i pajtueshëm me pothuajse të gjithë telefonat mobil, duke përfshirë iPhone dhe pajisje të tjera prekje, duke përfshirë iPod Touch dhe Motorola.

Të gjitha Slots Mobile ofrojnë lojëra të video poker dhe lojëra elektronike me lojëra duke u shtuar vazhdimisht të reja. Të gjitha celularët janë të besueshëm, të drejtëpërdrejtë dhe shumë të lehtë për t'u përdorur. Kur lojtarët regjistrohen për të gjitha lojëra elektronike, ata do të marrin një ofertë të veçantë të bonusit pa pagesë. Të gjitha celularët e lojërave elektronike janë të dedikuara për cilësinë dhe kjo shihet qartë në kazino tërheqëse mobile.

Valutat

EUR
R$ BRL
£ GBP
C$ CAD
INR
NZ$ NZD
kr NOK
руб. RUB
kr SEK
Fr CHF
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Visa Debit Visa Debit
Wire Transfer Wire Transfer
Visa Electron Visa Electron
Maestro Maestro
Electronic Checks Electronic Checks
Check Check
Diners Club Diners Club
EPS EPS
INSTADEBIT INSTADEBIT
Postepay Postepay
Skrill Skrill
ecoPayz ecoPayz
BankLink BankLink
Citadel Citadel
Discover Discover
Euteller Euteller
Flexepin Flexepin
Kalibra Kalibra
Payd Payd
Payforit Payforit
Payr Payr
Ticket Premium Ticket Premium
UseMyFunds UseMyFunds
Visa Virtuon Visa Virtuon
Vodafone Cash Card Vodafone Cash Card
abaqoos abaqoos

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 20000 Mujor
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 5 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite
Koha e tërheqjes së çekut 28 ditë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
All Slots Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Çdo lojtar i regjistruar do të përfitojë nga Klubi i besnikërisë në të gjitha kazinotë. Lojtarët do të fitojnë pikë besnikërie për baste të parave reale që ata vendosin. Lojtarët do të marrin një shpërblim në para ose bonus në shkëmbim të pikëve të tyre të besnikërisë në varësi të nivelit të tyre të Klubit të besnikërisë.

Lojtarët më elitë do të marrin një ftesë në VIP Klub në të gjitha Slots Casino. Në këtë klub, lojtarët do të gëzojnë promovime ekskluzive VIP, ekipin e tyre të shërbimit të klientit VIP dhe përfitime të tjera të larta në roll. Mbështetja e Klientit dhe Lojtaret Bankare mund të kontaktojnë me klientët 24 orë në ditë, 7 ditë në javë përmes postës elektronike ose telefonit. Ka një shumëllojshmëri të opsioneve të pagesave të sigurta dhe që mund të përdoren për të vendosur tërheqje dhe depozita. Këto opsione përfshijnë kredi kartela, e-kuletat dhe shërbimet e tjera të pagesave si Click2Pay, MasterCard, Skrill (Moneybookers), Visa dhe Neteller.

Stimulimet

Bonus i Ditëlindjes

Pakot e Bonuseve

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonusi Special i Pushimeve

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë