Mozzart Casino

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re

Mozzart Casino

mozzart.com
Lojë e Menjëhershme
Bonusi Mikëpritës
€400
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

Mozzart Casino Bonusi Mikëpritës

BONUS400

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €10 KB: 35x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

Mozzart Casino Bonusi Mikëpritës

BONUS400

100% Bonus i Barabartë deri në €400 + 100 Rrotullime Falas

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €10 KB: 35x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Valutat

EUR, ALL

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra Fantasy
Lojtarë Live
Jackpot-e Progresive
Sportet Virtuale
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë

Vlerësimi

9.5
Bankimi & Pagesat
4.1
Promocionet
3.8
Softueri & Lojërat
3.1
Siguria & Loja e Ndershme
4.3
Përkrahja
4

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Pjesa argëtuese e basteve në sportet virtuale.

Mbështetje e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.

Tërheqje me shpejtësi të madhe.

Tërësisht Lojë të Menjëhershme - Nuk Nevojitet Shkarkim.

Ueb faqe e mrekullueshme e kazinosë mobile.

Mozzart Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më korrik 20, 2023

Mozzartbet Casino Shqiptarët mund të zgjerojnë horizontet e tyre të lojërave të fatit me Mozzartbet Casino, pasi kjo kompani bastesh i jep prioritet tregut iGaming në Shqipëri duke ofruar qindra lojëra nga zhvillues të njohur. Kategoritë e shumta të lojërave ofrohen brenda një katalogu, përderisa mundësitë promocionale ofrohen rregullisht për të theksuar bankrollat. Këto bonuse dhe lojëra nuk kufizohen vetëm në desktop, pasi Mozzartbet Casino është në përputkompatibil me pajisjet celulare. Kjo krijon një mjedis të gjerë për vënien e basteve. Si i tillë, ekipi ynë është detyruar të rishikojë Mozzartbet Casino.   

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Pjesa argëtuese e basteve në sportet virtuale.

Mbështetje e konsumatorëve përmes live chat-it dhe emailit.

Tërheqje me shpejtësi të madhe.

Tërësisht Lojë të Menjëhershme - Nuk Nevojitet Shkarkim.

Ueb faqe e mrekullueshme e kazinosë mobile.

Mangësitë

Lojërat live të kazinosë të kufizuara.

Nuk përkrahet PayPal-i, megjithatë ofrohen alternativa të tjera.

Bitcoin-at nuk mund të përdoren këtu.

Loja në modalitetin demo kërkon të keni një llogari.

Nuk ka certifikim eCOGRA.

Nuk ka skemë të besnikërisë për t'i shpërblyer lojtarët.

Profili

Mozzartbet Casino u themelua më 2019 me licencim nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Kjo faqe bastesh menaxhohet dhe operohet nga Mozzartbet Malta Ltd. Që nga hapja, ata kanë ndjekur rregulloret e zbatueshme për licencën e tyre. Kjo do të thotë se masat e lojërave të përgjegjshme dhe politikat e privatësisë janë miratuar në të gjithë këtë institucion të lojërave të fatit. Përputhshmëria e tërthortë është gjithashtu e qëndrueshme në platforma të shumta përmes lojës së menjëhershme dhe shkarkimit të drejtpërdrejtë. Vihet re se Mozzartbet Casino është në dispozicion ekskluzivisht në gjuhën gjermane.

Pronar Mozzartbet Malta Limited
Themeluar 2019
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Albanian, Croatian, English, Finnish, German, Macedonian, Serbian, Spanish
Vertikale Kazino online, Bastet sportive
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo
Sapo u Shtua ky Rishikim
Sapo u Shtua ky Rishikim
Mozzart Casino është e re në faqen tonë dhe është renditur dhe rishikuar së fundmi. Provojeni sot.

Lojëra

Dhjetë zhvillues kanë bashkëpunuar me Mozzartbet Casino për të zhvilluar katalogun e lojërave. Nga ana tjetër, qindra video slote dhe lojëra virtuale të tavolinës janë të qasshme për shqiptarët. Këto nuk janë produktet e vetme të lojërave të fatit të disponueshme për anëtarët e verifikuar. Do të ketë gjithashtu Mozzartbet Live Casino, e cila ka mbi 70 tituj në dispozicion nga zhvillues të shquar si Pragmatic Play. Lexuesit tanë mund të presin variacione të shumta të Ruletës, Blackjack dhe Baccarat brenda kësaj platforme. Do të gjeni gjithashtu shfaqje lojërash si Mega Wheel, Boom City ose Sweet Bonanza Candyland. Kjo krijon një mjedis të gjerë dhe interesant në Mozzartbet Live Casino.

Kur i qaseni automateve slot online, kjo lojë do të ketë variacione të shumta. Do të gjeni gjithçka, nga klasiket tek ato progresive, përderisa 5-rrotullat standarde janë të bollshme. Mos harroni të mirëmbani buxhetet e financimit, veçanërisht kur ndërveproni me llotaritë virtuale dhe lojërat virtuale në Mozzartbet Casino. Për shembull, banorët shqiptarë duhet të buxhetojnë për kategorinë Aviator.

Në përgjithësi, ekipi ynë përcaktoi se katalogu i lojërave në Mozzartbet Casino ka shumë për të ofruar duke ruajtur lojën bindëse përmes qindra automateve slot dhe shumë lojërave të tjera.Blackjack


Ruleta


Slotet


Video Poker


Baccarat


Craps
Baccarat Baccarat
Blackjack Blackjack
Gjasat fikse Gjasat Fiske
Lotari Keno
Ruletë Ruleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Video Slotet
Video Poker Video Poker

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Baccarat


Live Poker


Live Craps


Live Slots
LIVE Baccarat Live Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live

Ofruesit e Lojërave

Amusnet Interactive
Endorphina
FAZI
Greentube
Habanero Gaming Systems
Playson
Spribe
Spinomenal

Veçoritë

Lojëra Fantasy
Lojtarë Live
Jackpot-e Progresive
Sportet Virtuale

screenshotet

Jackpot Progresivë në Dispozicion
Jackpot Progresivë në Dispozicion
Mozzart Casino përmban lojëra të shkëlqyera të jackpotit progresiv.

Jackpotet Progresive

10 Burning Heart

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

100 Burning Hot

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

100 Cats

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
100 Super Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

2 Dragons N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

20 Burning Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

20 Dazzling Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

20 Diamonds N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

20 Golden Coins N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

20 Hot Blast N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

20 Joker Reels N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

20 Super Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

27 Wins N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

30 Spicy Fruits N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

30 Summer Bliss N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

4 Of A Kind Bonus Poker N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Video Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Almighty Ramses II N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Burning Hot 40 Lines N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Burning Hot 6 Reels N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Hot & Cash N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Lucky King N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Mega Clover N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Super Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Ultra Respin N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

5 Burning Heart N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

5 Dazzling Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

5 Great Star N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

5 Juggle Fruits N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

50 Amazon's Battle N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

50 Horses N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

81 Wins N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Burning Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Burning Hot 6 Reels N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Caramel Hot Christmas Edition N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Gates of Olympus N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Dog House N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sweet Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sugar Rush N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

John Hunter and the Book of Tut N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Splash N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruit Party N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Joker's Jewels N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Starlight Princess N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Ofruesit e certifikuar të pagesave janë zgjedhur nga Mozzartbet Malta Ltd. Prandaj, transaksionet janë të siguruara dhe të mbrojtura kur përpunohen me ofrues të jashtëm. Do të keni qasje në eKuletat, Kartat e Kreditit dhe Kartat e Debitit në Mozzartbet Casino. Ne rekomandojmë financimin e një llogarie me Visa ose Maestro Debit. Përndryshe, depozitimi në eKuleta si Neteller ose Skrill është i dobishëm për banorët shqiptarë. Shuma minimale e kërkuar për financimin e një llogarie është 10 €, ndërsa nuk ka asnjë shumë maksimale të listuar.

Shumat maksimale ndryshojnë kur tërhiqni pagesa nga llogaria juaj në Mozzartbet Casino. Kjo kompani bastesh u lejon shqiptarëve të tërheqin shumën maksimale prej 1.5 milion € nga llogaria e tyre në muaj. Kur ndahet në një shumë ditore, kjo është 50 mijë euro. Vihet re se periudhat e përpunimit të lidhura me këto pagesa në shkallë të gjerë mund të variojnë diku nga 24-72 orë. Do të kontaktoheni drejtpërdrejt nga mbështetja e klientit nëse nevojiten përiudha më të gjata përpunimi.

Valutat

EUR
Lek ALL

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Wire Transfer Wire Transfer
Maestro Maestro
Klarna Klarna
Skrill Skrill
Trustly Trustly
Rapid Transfer Rapid Transfer
SafeCharge SafeCharge

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 - 2 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në GH₵ 50000 I përditshëm
Koha e Procesimit 1 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 10 ditë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Mozzart Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Shkarkimi i një aplikacioni zyrtar për Mozzartbet Casino është i mundur në Shqipëri. Do të autorizoheni ta instaloni këtë aplikacion në iOS dhe Android, me kohën e instalimit që zgjat nga sekonda në minuta në bazë të shpejtësisë suaj të internetit. Gjatë shkarkimit të Mozzartbet Mobile, ekipi ynë nuk gjeti ndonjë ndryshim të dukshëm midis versioneve të desktopit dhe atij portativ të kësaj kompanie të lojërave të fatit. Eksperiencat ishin identike, nga lojërat e deri te mundësitë promocionale.

Shqiptarëve nuk u kërkohet të shkarkojnë Mozzartbet Mobile në smartfonët dhe tabletët e tyre. Mbështetja shtesë mirëmbahet përmes shfletuesve iOS, Blackberry, Windows Phone dhe Android. Gjithçka që kërkohet është që këta shfletues të jenë kompatibil me HTML5. Vihet re se periudhat e ngarkimit ndryshojnë në bazë të shpejtësisë së internetit. Kjo vlen për variacionet e aplikacionit dhe shfletuesit të Mozzartbet Mobile.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Përparësitë promocionale u ofrohen rregullisht shqiptarëve të regjistruar në Mozzartbet Casino. Do të ketë bonuse që qarkullojnë çdo muaj, duke filluar nga përputhjet e depozitave deri te rrotullimet falas. Do të ndryshojë çdo muaj. Pavarësisht, shpërblimet financiare shpërndahen për të theksuar listën e depozituar të bankës së anëtarëve të regjistruar. Ne zbuluam se këto promocione janë të arsyeshme, pasi termat dhe kushtet nuk janë dërrmuese, që do të thotë se kushtet e basteve nuk do të jenë të tepërta.

Nuk ka ndonjë program VIP që ofrohet në Mozzartbet Casino. Në vend të kësaj, do të ketë një program affiliate që ofron promocione të përshtatura dhe shpërblime të specializuara për lojtarë të caktuar. Mos lejoni që kjo t'ju dekurajojë, pasi bonuse të shumta do t'u ofrohen konkurrentëve standardë. Për më tepër, turnet në shkallë të gjerë reklamohen rregullisht. Ju mund të fitoni shuma të konsiderueshme parash në kushtet e duhura duke marrë pjesë dhe duke fituar në këto turne. Sidoqoftë, mbani mend, gjithçka bazohet në fat dhe durim në botën e lojërave të fatit online.  

Stimulimet

Pakot e Bonuseve

Bonuse e Blerjeve

Promocione Për Lojtarin e Ri

Bonuse të Fundjavës

Përkrahja

Mbështetja e klientit është zhvilluar në dy departamente në Mozzartbet Casino. Kjo përfshin chat live & emailin. Kur i qaseni këtyre departamenteve, rekomandohet të kontaktoni specialistët e mbështetjes përmes chat live. Do të merrni përgjigje më të shpejta, duke filluar nga 1-10 minuta. Zgjedhja përmes emailit do të marrë kohë diku nga 1-25 orë për të marrë një përgjigje. Për më tepër, biseda e drejtpërdrejtë nuk mund të bëhet përmes emailit. Ju do të jeni në gjendje të bisedoni me specialistë të mbështetjes kur përdorni live chat, që do të thotë se ofrohet mbështetje më e mirë për një periudhë të shkurtër. Vërehet se pyetjet standarde në lidhje me depozitat, tërheqjet, promocionet dhe lojërat mund të kenë përgjigje edhe nëpërmjet faqes FAQ në Mozzartbet.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

FAQ

Ju duhet të jepni emrin, adresën e emailit, fjalëkalimin dhe numrin e telefonit të verifikuar në Shqipëri për të regjistruar një llogari.
128-Bit Secure Socket Layered Encrypted Firewalls përdoren nga Mozzartbet Casino. Kjo teknologji mbron transaksionet e depozituara dhe të tërhequra të lojtarëve shqiptarë.
Është e mundur të shkarkoni aplikacionin Mozzartbet në iOS dhe Android.
Juve ju lejohet të tërhiqni shumën maksimale prej 1.5 milion € në muaj nga Mozzartbet Casino.

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë