Mozzart Casino ofron një Bonus emocionues 100% deri në 400 € + 100 Rrotullime Falas


Gresa Z. - korrik 20, 2023
Bonus i Mirëseardhjes në Mozzartbet Shqipëri

Mozzart Casino mirëpret lojtarë të rinj me një bonus bujar 100% deri në 400 € në depozitën e tyre të parë dhe 100 Rrotullime Falas. Zbuloni se si të merrni këtë ofertë emocionuese të mirëseardhjes dhe shijoni shumëllojshmërinë e lojërave në Mozzart Casino.

Mozzart Casino ofron një ofertë të jashtëzakonshme të mirëseardhjes për t'u dhënë lojtarëve nga Shqipëria një fillim emocionues të përvojës së tyre të lojërave. Lojtarët e rinj mund të presin një bonus 100% deri në 400 € në depozitën e tyre të parë së bashku me 100 rrotullime falas. Kjo ofertë është një mundësi fantastike për të eksploruar koleksionin e gjerë të lojërave dhe për të rritur potencialisht fitimet tuaja.

Uebfaqja e kazinosë mbështet gjuhën Shqipe dhe mbështetjen për klientët shqiptarë!

Me ofertën e mirëseardhjes, ju fitoni si në vijim:

  • 100% bonus në slote deri në €300
  • 100% bonus në sporte deri në €100
  • 100 RROTULLIME FALAS

Për të marr ofertën e mirëseardhjes, duhet të ndiqni disa hapa të thjeshtë. Së pari, regjistrohuni në mozzart.com për të krijuar një llogari. Pastaj bëni një depozitë që kërkohet deri në 300 €. Gjatë procesit të depozitimit, aktivizoni bonusin dhe shkruani kodin BONUS400. Shuma e bonusit dhe rrotullimet falas do të kreditohen në llogarinë tuaj menjëherë.

Si ta merrni ofertën e mirëseardhjes?

  1. Regjistrohuni në mozzart.com
  2. Depozitoni deri në €300
  3. Aktivizoni bonusin
  4. Shkruani kodin BONUS400 dhe plotësoni depozitën
  5. Bonusi dhe rrotullimet falas do të kreditohen në llogarinë tuaj

Oferta e mirëseardhjes përbëhet nga një bonus 100% në slote deri në 300 € dhe një bonus 100% në sporte deri në 100 €. Bonusi i Sloteve ju lejon të shijoni lojërat tuaja të preferuara, ndërsa Bonusi i Sporteve ofron një mënyrë emocionuese për të vënë bast në ngjarje sportive. Përveç kësaj, ju merrni 100 rrotullime falas në lojërat e njohura të Pragmatic Play si Sweet Bonanza™ ose The Dog House™.

Është e rëndësishme të dini se oferta e mirëseardhjes vjen me disa kushte. Bonusi i sloteve kërkon një depozitë minimale prej 10 € dhe shuma e bonusit dhe depozitës duhet të vihet bast 35 herë brenda 30 ditëve për të kthyer paratë e bonusit në para reale. Për bonusin e sporteve kërkohet koeficienti minimal prej 1.35 dhe një kërkesë e basteve 4x në një fletë bastesh me të paktën 4 ngjarje.

Mozzart Casino përpiqet të sigurojë një mjedis të sigurt lojërash. Oferta vlen për lojtarët e moshës 18 vjeç e sipër. Mund të kërkohen disa dokumente për të verifikuar identitetin e klientit.

Përfitoni nga kjo ofertë fantastike e mirëseardhjes nga Mozzart Casino. Regjistrohuni sot, bëni depozitën tuaj të parë me kodin BONUS400 dhe filloni një aventurë emocionuese lojrash me një bonus 100% deri në 400 € dhe 100 rrotullime falas. Përjetoni emocionet e lojërave të kazinosë online dhe basteve sportive në Mozzart Casino.

Hot this week
Merrni këtë ofertë sot!
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Rishikimi Merrni Bonusin

Përmendur në këtë artikull

I aprovuar I aprovuar
I preferuar
E Re
Mozzart Casino
9.5
Shpejtësia e Pagesës
1 - 2 ditë
Metodat e Pagesës

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë