Boomerang Casino

Boomerang Casino

boomerang-casino.com
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Bonusi Mikëpritës
€500
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha

Deri në €500

Boomerang Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në €500

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €20 KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Deri në €500

Boomerang Casino Bonusi Mikëpritës

100% Bonus i Barabartë deri në €500

Të arkëtueshme: Po Deposita Min.: €20 KB: 30x (Bonusi + Depozitë)

Marr Bonusin Tim
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

Curacao eGaming

Valutat

EUR, AUD, BRL, CAD, CZK
12 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
13 më shumë
Norma e Fitimit
97%
Shpejtësia e Pagesës
1 orë

Vlerësimi

9
Bankimi & Pagesat
4.2
Promocionet
4.8
Softueri & Lojërat
4.4
Siguria & Loja e Ndershme
5
Përkrahja
4.9

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Meny e madhe e lojërave me lojtarë live.

Mbështetje 24/7 përmes telefonit.

Gamë e gjerë e valutave.

Bitcoin-i pranohet.

Tërësisht Lojë të Menjëhershme - Nuk Nevojitet Shkarkim.

Boomerang Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më shtator 18, 2023

Boomerang Casino është një kazino online që është themeluar në vitin 2020 për t’ju dhënë lojtarëve nga Shqipëria një zgjidhje cilësore për iGaming. Kazinoja është në pronësi dhe operohet nga Rabidi N.V., një grup iGaming që është mbrapa një numri të brendeve. Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar nga qeveria e Kuraçaosë, një nga juridiksionet kryesore për iGaming dhe është shtëpi e mijërave ueb faqeve të lojërave.

Faqja është mjaft tërheqëse dhe ka bërë një punë të mirë në krijimin e një atmosfere emocionuese dhe të këndshme. Ka diçka për të gjithë në Boomerang Casino me një portofol lojërash që tërheq si lojtarët e rinj ashtu edhe ata më me përvojë.

Regjistrimi i një llogarie të re është i lehtë dhe sapo të përfundojë, lojtarët e rinj do të jenë në gjendje të hulumtojnë bonusin e mikpritjes, lojërat e reja dhe të bëjnë një shëtitje virtuale nëpër ueb faqe. Navigimi është i lehtë, pasi gjithçka është paraqitur në pamje të thjeshtë. Faqja e internetit përmban lojë të menjëhershme, kështu që lojërat mund të luhen drejtpërdrejt në shfletues dhe nuk kërkohet shkarkim i softuerit.

Përparësitë & Mangësitë

Përparësitë

Reputacion i shkëlqyeshëm që nga themelimi i kazinosë.

Meny e madhe e lojërave me lojtarë live.

Mbështetje 24/7 përmes telefonit.

Gamë e gjerë e valutave.

Bitcoin-i pranohet.

Tërësisht Lojë të Menjëhershme - Nuk Nevojitet Shkarkim.

Mangësitë

Nuk është numri më i madh i lojërave të kazinosë.

Nuk ofron mbështetje të konsumatorëve përmes live chat-it.

Limite shumë të ulëta të tërheqjes.

Nuk ka aplikacion mobil në dispozicion.

Nuk ka tregues të certifikatës eCogra.

Profili

Pronar Rabidi N.V.
Themeluar 2020
Licencuar nga Curacao eGaming
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Po
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Telefon, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Brazilian Portugues, Czech, English, Finnish, German, Hindi, Hungarian, Italian, Norwegian, Polish, Russian
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

Siç e dimë të gjithë, lojërat e ofruara janë kryesisht ato të cilat do të krijojnë emocion në çdo kazino të re. Boomerang ka bërë një punë të shkëlqyeshme në kurimin e një portofoli të larmishëm duke përdorur disa nga studiot kryesore të softuerit në industri. Lojtarët do të gjejnë lojëra nga një numër i madh ofruesish përfshirë Fugaso, Microgaming, Big Time Gaming, iSoftBet, Habanero, Yggdrasil Gaming, 1x2Games, Playson, Leap, Tom Horn Gaming, Spinomenal, Quickspin, Push Gaming, PariPlay, NetEnt, GameArt, Ezugi, Evolution Gaming, Endorphina, Elk Studios, CT Interactive, Booongo Gaming, Betsoft, Skywind Group, Amatic Industries, EGT Interactive, Oryx Gaming, Playtech, BGAMING, Wazdan, Relax Gaming, Red Tiger Gaming, Play'n GO, Pragmatic Play dhe shumë të tjera. 

Në total, Boomerang Casino përmban më shumë se 1.000 lojëra. Përzgjedhja më e madhe e titujve është brenda menysë së sloteve. Lojtarët që vlerësojnë lojërat e mira të sloteve do të jenë të kënaqur, pasi Boomerang ka gjithçka që nga lojërat klasike, lojëra fituese të çmimeve, deri te lojëra elektronike 3D të reja. Lojërat më të njohura të sloteve në Boomerang janë Joker Win, Wolf Gold, Reactoonz 2, Gonzo's Quest Megaways, Money Train 2 dhe Voodoo Gold, Iron Bank dhe Stampede, por me mbi 1.000 lojëra ka shumë më tepër për të zgjedhur.

Kazinoja përmban një numër lojërash të tavolinës, duke përfshirë variacione të shumta të ruletës, pokerit, blackjack, baccarat dhe disa lojërave të specializuara. Për ata që preferojnë ofertën më të fundit të kazinove me lojtarë të drejtpërdrejtë, Boomerang do t’ju bëj që të ktheheni për më shumë,  me një kazino me lojtarë të drejtpërdrejtë të siguruar nga pëlqimet e Evolution dhe të tjerëve.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Lojërat me Letra Andar Bahar, Teen Patti, Fan Tan, Luftim me dema, Casino War, Rummy, Stravaganza, Top Trumps
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Tequila Poker, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Football virtual, Garat e kuajve virtuale, Garat e qenëve virtuale, Tenis Virtual, Soccer Virtual, Basketboll Virtual, Motorsportet Virtuale, Bejsboll Virtual, Arcade
Lotari Lotaria, Kartelat Gërvishtëse, Keno
Baccarat Baccarat, Dragon Tiger, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Bingo Bingo
Ruletë Bingo Ruleta, Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Blackjack Blackjack, Spanish 21, American Blackjack, Pontoon, Super Fun 21, Blackjack Surrender, Blackjack Switch, Zappit Blackjack, Atlantic City Blackjack, European Blackjack, Perfect Pairs Blackjack, Infinite Blackjack, Progressive Blackjack, Double Attack Blackjack, Lucky Blackjack, Double Exposure Blackjack, 21 Duel, Triple 7’s Blackjack, Vegas Strip Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack, Perfect Blackjack, Chinese Blackjack, Ante Up 21 Blackjack, 21 Burn Blackjack
Lojërat Tabelore Backgammon
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Grand Hazard, Chuck-a-luck, Vegas Craps
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, 2 Ways Royal, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Double Bonus Poker, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Poker bonus, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Mega Jacks, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Poker


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Teen Patti, Live Fan Tan, Live Bullfight, FOOTBALL STUDIO, Live Casino War
LIVE Poker Live Poker, Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat, Live Bac Bo
LIVE Bingo Live Bingo, Mega Ball
LIVE Ruletë Live Bingo Ruletë, Live Ruleta, LIGHTNING ROULETTE
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat Tabelore Live Backgammon
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo, LIGHTNING DICE, SUPER SIC BO
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher, Monopoly Live, Crazy Time
LIVE TV Emision i Lojërave DEAL OR NO DEAL
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me Boomerang Casino dhe luani mbi 75000 lojëra nga 66 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

Amatic Industries
Amusnet Interactive
Betgames TV
Blueprint Gaming
Booongo
Caleta
Edict Gaming
ELK Studios
Endorphina
Ezugi
Fantasma Games
Felt Gaming
FUGASO
Game Beat
GameArt
Gamomat
GIVME Games
Golden Hero
Green Jade Games
Habanero Gaming Systems
Hacksaw Gaming
Hollywood TV Games
Iron Dog Studios
iSoftbet
Kalamba Games
Kiron Interactive
Leap Gaming
Mascot Gaming
Merkur Gaming
Nolimit city
OneTouch
Ortiz Gaming
Oryx Gaming
Pariplay
Peter and Sons
PG SOFT
Platipus Gaming
Play Pearls
Play'n GO
Playson
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Salsa Technology
SkyWind Group
Slotvision
SmartSoft Gaming
SoftSwiss
Super Spade Games
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Vivo Gaming
Wazdan
Wizard Games
Woohoo
Yggdrasil Gaming
Zitro
Spinomenal
Push Gaming

Veçoritë

Lojëra 3D
Lojëra Arcade
Auto Luaj
lojëra të markës
Kontrolli i Buxhetit
Lojëra Ekskluzive
Lojëra Fantasy
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv
Sportet Virtuale
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 42 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në Boomerang Casino.

Jackpotet Progresive

Atlantean Gigarise

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Ozwin's Jackpots

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A

Holmes and The Stolen Stones

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mëso më shumë
Jackpoti Aktual
N/A
Jackpotet Progresive Shuma Statusi
Jackpot Raiders N/A
Softueri: Yggdrasil Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Jackpot Express N/A
Softueri: Yggdrasil Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Frost Queen Jackpots N/A
Softueri: Yggdrasil Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Lion's Hoard N/A
Softueri: Red Tiger Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Dragon King: Legend of the Seas N/A
Softueri: Red Tiger Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fortune Charm N/A
Softueri: Red Tiger Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Lion Dance N/A
Softueri: Red Tiger Gaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Arabian Nights N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Hall of Gods N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Fortune Dreams N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Imperial Riches N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Divine Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Cosmic Fortune N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Gold Money Frog N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Joker N/A
Softueri: NetEnt
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Triple Sevens Blackjack N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Blackjack
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Caribbean Draw Poker N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Cyberstud Poker N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Poker Ride N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Roulette Royale €518417
Softueri: Microgaming
Lojëra: Roulette
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

CashSplash N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruit Fiesta €15912
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

King Cashalot €1769474
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

LotsaLoot N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Major Millions €786293
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mega Moolah €4505506
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Mega Moolah Major N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah Mini N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah Minor N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Treasure Nile €45173
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Tunzamunni N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wowpot €11072
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
2/5

Shuma e Jackpotit është afër mesatares

Jackpot Deuces N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Video Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

SupaJax N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Video Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wheel of Wishes N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Atlantean Treasures Mega Moolah N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Handel & Gretel Treasure Trail N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Juicy Joker Mega Moolah N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sherlock va Moriarty Wowpot! N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah Goddess N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mega Moolah Absolootly Mad N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Book of Atem Wowpot! N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sisters of OZ Wowpot! N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fortunium Gold Mega Moolah N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

African Legends WowMajor Jackpot N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Queen of Alexandria Wowpot! N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Immortal Romance Mega Moolah N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

9 Blazing Diamonds Wowpot! N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Poseidon Ancient Fortunes Poseidon Wowpot! Megaways N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Witch's Moon Mega Moolah N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Cash 'N Riches MEGAWAYS WOWPOT! N/A
Softueri: Microgaming
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Live Texas Hold’em Bonus Poker N/A
Softueri: Evolution Gaming
Lojëra: Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Live Casino Hold'em Jumbo 7 N/A
Softueri: Evolution Gaming
Lojëra: Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Retro Style N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Magellan N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Caramel Hot Christmas Edition N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Queen of Rio N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Route of Mexico N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

100 Super Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Kangaroo Land N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Big Journey N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Like a Diamond N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

30 Spicy Fruits N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Ultra Respin N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Secrets of Alchemy N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Rainbow Queen N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

20 Diamonds N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Brave Cat N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Crazy Bugs II N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Dragon Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

100 Burning Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Hot & Cash N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Legendary Rome N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Mega Clover N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

81 Wins N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Lucky King N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

20 Dazzling Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

20 Joker Reels N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Virtual Roulette N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Roulette
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Burning Hot 6 Reels N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

27 Wins N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

20 Hot Blast N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Burning Hot 6 Reels N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Great 27 N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

5 Great Star N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

5 Juggle Fruits N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Volcano Wealth N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Vampire Night N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

50 Amazon's Battle N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Flaming Hot Extreme N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Almighty Ramses II N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Ancient Dynasty N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Rainbow Luck N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Ice Valley N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Knight's Heart N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Pinup Queens N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Retro Cabaret N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Dynamic Paytable Roulette N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Roulette
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

20 Golden Coins N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Burning Keno N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Keno
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Orient Story N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

30 Summer Bliss N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Tirol Fest N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Secrets of Sherwood N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Viking Rising N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Diamond Plus N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bulky Fruits N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Hot Deco N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mighty Sparta N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Kamakura N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Empress Charm N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruity Time N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

5 Burning Heart N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Almighty Ramses II N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Thumbelina Dream N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Dragon Reborn N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

10 Burning Heart N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Aztec Glory N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

20 Burning Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wonderheart N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

4 Of A Kind Bonus Poker N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Video Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Super Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Jacks or Better N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Video Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Joker Poker N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Video Poker
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Keno Universe N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Keno
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

100 Cats N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Burning Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Wonder Tree N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Coral Island N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Dice High N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Forest Tale N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Great Adventure N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

40 Burning Hot 40 Lines N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sweet Cheese N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

More Like a Diamond N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Action Money N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

20 Super Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

5 Dazzling Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Amazons' Battle N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Blue Heart N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Circus Brilliant N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Dragon Reels N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Egypt Sky N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Forest Band N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fortune Spells N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Dark Queen N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruits Kingdom N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Extra Stars N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Frog Story N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Genius Of Leonardo N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Jungle Adventure N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Age Of Troy N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Amazing Amazonia N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Cats Royal N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Flaming Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Inca Gold II N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Kashmir Gold N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Lucky Buzz N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Majestic Forest N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Mayan Spirit N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Dice And Roll N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Extremely Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Game Of Luck N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Oil Company II N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Olympus Glory N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Penguin Style N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Hot And Cash N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Witches' Charm N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Gold Dust N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Ocean Rush N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Lucky Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Lucky and Wild N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Venezia D'oro N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

More Lucky and Wild N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Royal Secrets N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Ultimate Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Zodiac Wheel N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

2 Dragons N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

50 Horses N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Aloha Party N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Book of Magic N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Casino Mania N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fast Money N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Grace Of Cleopatra N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Great Empire N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Halloween N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Imperial Wars N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Versailles Gold N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Rise of Ra N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Shining Crown N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Rich World N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Explorers N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Supreme Hot N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Spanish Passion N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Summer Bliss N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Secrets Of London N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Great Egypt N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Story Of Alexander N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The White Wolf N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Savanna's Life N/A
Softueri: Amusnet Interactive
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Gates of Olympus N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

The Dog House N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sweet Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Sugar Rush N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

John Hunter and the Book of Tut N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Splash N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Big Bass Bonanza N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Fruit Party N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Joker's Jewels N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Starlight Princess N/A
Softueri: Pragmatic Play
Lojëra: Slots
0/5

Shuma e Jackpotit nuk është në dispozicion

Bankimi

Boomerang Casino gjithashtu ka bërë një punë mjaft të mirë për t'u siguruar që anëtarët e saj janë në gjendje të bëjnë depozita duke përdorur një përzgjedhje të mirë të metodave të pagesës dhe pranon valuta të ndryshme. Lojtarët janë në gjendje të bëjnë depozita duke përdorur EUR, RUB, HUF, NOK, PLN, INR, NZD, CAD, USD, BRL, CZK ose AUD. Kjo u mundëson lojtarëve nga shumë vende anembanë botës të shijojnë aksionin në Boomerang Casino.

Metodat e pagesës në dispozicion përfshijnë Visa dhe Mastercard, postpeay, NETELLER, Skrill, Interac, Klarna, Mifinity, Paysafecard dhe transferimet bankare. Për ato që janë në hap me kohën, kazinoja gjithashtu pranon një numër valutash dixhitale duke përfshirë Bitcoin, Litecoin, Ethereum dhe Ripple.

Nëse dëshironi të tërhiqni fonde, thjesht shkoni në seksionin bankar dhe zgjidhni një metodë tërheqjeje. Secila metodë ofron kohë të ndryshme të pritjes, më e shpejta fillon me një valutë dixhitale, por ju nuk do të prisni gjatë pa marrë parasysh se çfarë metode zgjidhni.

Valutat

EUR
A$ AUD
R$ BRL
C$ CAD
CZK
Ft HUF
INR
¥ JPY
NZ$ NZD
kr NOK
PLN
руб. RUB
$ USD
BTC
ETH
LTC
XRP

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Wire Transfer Wire Transfer
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet
AstroPay AstroPay
Banco do Brasil Banco do Brasil
Bradesco Bradesco
CashtoCode CashtoCode
Diners Club Diners Club
Interac Interac
Itau Itau
Local Bank Branch Local Bank Branch
MiFinity MiFinity
MuchBetter MuchBetter
Neosurf Neosurf
Nordea Nordea
Pay4Fun Pay4Fun
Pohjola Pohjola
Postepay Postepay
Revolut Revolut
SOFORT Überweisung SOFORT Überweisung
STICPAY STICPAY
Santander Santander
Siru Mobile Siru Mobile
Skrill Skrill
ecoPayz ecoPayz
loterias CAIXA loterias CAIXA
Aktia Aktia
Bank of Aland Bank of Aland
BoletoFlash BoletoFlash
Caixa Bank Caixa Bank
Danske Bank Danske Bank
Handelsbanken Handelsbanken
POP-Pankki POP-Pankki
Piastrix Piastrix
S-pankki S-pankki
Saastopankki Saastopankki
Skrill 1-Tap Skrill 1-Tap
eZeewallet eZeewallet

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 1 orë
Limiti i Tërheqjes Deri në € 5000 Mujor
Koha e Procesimit 1 orë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 48 orë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 5 dite
Koha e tërheqjes së çekut 48 orë
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Arkëtime të Shpejta & të Sigurta
Boomerang Casino siguron pagesa të shpejta të fitimeve tuaja.

Mobil

Boomerang Casino është gjithashtu plotësisht compatibile me pajisjet mobile moderne që funksionojnë me pajisjet iOS (Apple), Android dhe Windows. Duke përdorur telefonat e mençur, tabletë ose një pajisje tjetër mobile të pajtueshme, do të keni mundësi të hyni në tërë kazinonë pa qenë e nevojshme të shkarkoni një aplikacion. Oferta në mobil e Boomerang Casino gjithashtu përkrah lojërat e menjëhershme, kështu që ju vetëm do të duhet të startoni shfletuesin tuaj në mobil për të shijuar lojërat e kazinosë celulare. Cilësia e pajisjeve celulare përmirësohet çdo ditë dhe nuk ka asgjë që mbetet mbrapa në ekranet më të vegjël. Do të keni mundësi të hyni dhe të luani lojërat tuaja të preferuara përderisa jeni në lëvizje, një nga mënyrat më të njohura për të luajtur.

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Kazinoja ka një qasje bujare me ofertat e saj të bonusit dhe ka një pjesë plot me oferta interesante për lojtarët, që duhet t’i kenë parasysh. Për anëtarët e rinj, bonusi i mikpritjes Boomerang do të jetë gjëja e parë që ju ofrohet. Oferta përfshin një përputhje në depozitën e dikujt dhe disa rrotullime për të filluar gjërat.

Pasi të konsumohet bonusi i mikpritjes, lojtarët do të jenë në gjendje të zgjedhin dhe të marrin nga një sërë promocionesh, duke përfshirë bonuset e rimbushjes, bonuset e kthimit të parave, rënien dhe fitimet ditore dhe shumë të tjera.

Sigurohuni që të lexoni termet dhe kushtet para se të zgjidhni një promovim të kazinosë.

Stimulimet

Pakot e Bonuseve

Bonuse e Blerjeve

Pikët Comp

Bonuset Ditore

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Bonuset e Rrotullimeve Falas

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuset Rimbushëse

Bonuset e Sloteve

Bonusi Special i Pushimeve

Turnetë

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuse të Fundjavës

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Kazinoja zbaton teknologjinë më të fundit të sigurisë së enkriptimit për të siguruar që anëtarët e tij janë të sigurt në çdo kohë. Ekzistojnë firewall-sat, auditorë të sigurisë të palëve të treta dhe rregullore që vijnë nga qeveria e Kuraçao-së, të cilat duhet të jenë të mjaftueshme për t'i besuar kësaj marke. Asnjë nga të dhënat tuaja personale nuk do të ndahet me asnjë palë të tretë pa pëlqim dhe të gjitha komunikimet janë të enkriptuara kështu që asnjë sy prirës nuk do të jetë në gjendje të shohë detajet tuaja ose ndonjë gjë tjetër. 

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Boomerang Casino punëson një ekip përfaqësuesish për mbështetjen e klientit të aftë dhe miqësorë, që kanë për detyrë të ndihmojnë anëtarët ose lojtarët e interesuar për t'u regjistruar, me çdo çështje, pyetje ose komente që kanë të bëjnë me kazinonë. Mënyra më e shpejtë për të zgjidhur shumicën e gjërave është duke kontrolluar seksionin FAQ. Nëse nuk gjeni një përgjigje atje, provoni Live Chat ose adresën e emailit në menynë e kontakteve. Ekipi mbështetës është në dispozicion 24/7 dhe do t'ju ndihmojë për një kohë të shkurtër. Emailave ju kthehet përgjigje në më pak se 24 orë, por është tipike që ata të përgjigjen shumë më shpejt.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Telefon, Model biletash
Përkrahje në Dispozicion 24/7

FAQ

Klikoni në butonin e verdhë "Regjistrohu" në pjesën e sipërme të djathtë të faqen e hollit.
Boomerang Casino ofron një numër metodash bankare të sigurta duke përfshirë kredit kartelat, eWallets, transferin bankar dhe valutat dixhitale si Bitcoin dhe Ethereum.
Kazinoja bën çdo përpjekje për të krijuar një mjedis të sigurt për lojtarët e tij. Ajo përdor teknologjitë dhe teknikat më të fundit të sigurisë për të siguruar që anëtarët të jenë të sigurt.
Lojtarët do të gjejnë një përzgjedhje të mrekullueshme me mbi 1.000 lojëra në ofertë. Do të gjeni slot lojëra, lojëra tavoline, poker dhe më shumë.
Ekziston një ekip i shërbimit ndaj klientit gjatë gjithë kohës, i cili është gati t'ju ndihmojë me çdo pyetje në lidhje me kazinonë.

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë